Citiraj:
Autor KrunoSTc
trenutno vozim peugeot 3008 2019g koji je blizu 160k km i lagano se pripremam za promjenu auta.
koje bi preporučili do 30k eur, za obitelj sa 2 male djece, prelazim godišnje oko 25k km..
ne mora biti suv.
što mislite o kia sportage, tucson, kodiaq ne bi prevelik mi je nekako,
čak razmišljam i o novome jer ovi rabljeni su stvarno skupi uglavnom u odnosnu na novo..
|
Ford Kuga
stari model ili
novi model (redizajn), stari model su auti iz 2004. registrirani na Ford jedan dan radi plaćanja eko kakica (takvog sam kupio prošle godine u 4. mjesecu) i odmah odjavljeni, novi su novi iz 2005. godine,... kod starog modela je većina stvari još na gumbe i imaš manji televizor, kod novog je većina stvari prebačena na ekran no zato imaš veći TV

, kod staroga se još može naći 2.0 dizel s automatikom, kod novoga možeš dobiti i automatik uz 1.5 benzinca kojeg pak kod starog modela nema kao što nema više ni dizela u novom modelu,... i tak, treba proučiti ponudu i razlike ali cijene su još uvijek relativno normalne za razliku od konkurencije.
EDIT: Kod Kuge obavezno uzeti Winter Pack jer nema ljepšeg kad ujutro dođeš do zaleđenog auta i stisneš gumb za odleđivanje stakala dok susjedi stružu led koje čime sa svojih auta (grijanje guze i volana je samo dodatni bonus)
