Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 01.11.2022., 14:32   #626
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,215
Gledam da bi išli u neki shoping u slo ili at. Da li u at imaju vinjete ili nesto drugo? Kako to najlakse kupim?


Prag je super, nama je bilo i u Budimpesti super. Kad bolje razmislim, bilo nam je super di god smo išli U Beču ako nisi bio u Naturhistorische Museumu, i odma preko imas mislim kunst nesto, vrijedi otici ponovno.
Jesi razmisljao da npr, odes vlakom na neku destinaciju? Bez obzira na hrvatske željeznice, mi smo znali otići do Ljubljane vlakom. Bilo je zakon, laganica, sami u kupeu. Jos mi je teta na glavnom sredila popust i prodala karte po grupnoj cijeni a sam nas ne dvoje bilo


Mi smo dobili prinovu nedavno pa smo malo limitirani, ali cim se bude moglo, napadamo dalje, prvo autom pa cemo vidjeti za dalje.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote