View Single Post
Staro 23.09.2021., 19:56   #192
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,133
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
150mbit koje tehnologije? Lte ili bakar / optika?

Pa ja imam 50mbit vdsl, gledam na dvije tv u isti tren (LG + eon box) niti jednom mi nije ništa zastekalo.

Što se tiče onog errora informacija, desilo mi se dvaput. Ne kužim u čemu je fora i prodje za 20 minuta. To je ujedno jedini glitch koji sam imao na eon-u. Zato sam ja generalno dosta zadovoljan.

Castanje direkt iz aplikacije ide na chromecast. U toj kombinaciji je slika super, HD. Ja ne vidim razliku izmedju smart tv app i chromecasta. Bo. O_o

Coaks preko A1 (to je u biti optičko-koaksijalna mreža). Stabilno i konstantno full brzina. I ja imam LG TV (dva ), ali on ne podržava Chromecast. Je li ti imaš Chromecast odvojeno? Je li ti bilo bitno kojim redosljedom si registrirao box i aplikaciju?
Stipest je offline   Reply With Quote