Tema: Automobili
View Single Post
Staro 02.11.2020., 11:04   #52440
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ne radim puno kilometara i definitivno ne divljam sa autom, ali ipak vozim auto od 258 konja i skoro dvije tone. Mada, svrbi me da probam te Nexen na proljece jer su mi ljetne gume zrele za zamjenu. Mislim da necu propasti za to koliko kostaju te Nexenice, pa da ih i jednu sezonu vozim. Vidim da su ovamo omiljene i da imaju jako dobre recenzije. Naravno da nisu premium klasa, to je svakome jasno, ali se pitam koliko je smisleno placati premium gumu za auto kojega cu voziti jos najdulje 2-3 godine ili maksimalno 30k km.
OK ako se malo voziš, ali ja sam se više referencirao da je to dobra guma za "normalne" aute. Frend ju je dvaput imao na Kia Ceed 1.4 <100ks.

Nisam baš siguran da bi ih stravljao na auto od 258konja... ja imam 150, pa ću rađe ići sa PremiumContact ili nečime u toj klasi kad se ovaj Dunlop potroši.

Ne kažem da će biti loše, pošto ne divljaš i malo se voziš, mogle bi ti biti "adequate", ali opet, 258 konja, nisam baš siguran da je Nexen napravljen za takve aute... više kažem za ove normalne aute kakve većina vozi.

Edit: i čisto da razjasnimo Nexen nisu kineske, nego korejske gume. Ako je razlika u kvaliteti kao između kineskih i korejskih automobila, onda je nebo i zemlja.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 02.11.2020. u 11:44.
Elven je offline   Reply With Quote