Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.04.2019., 22:12   #43410
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,667
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto se tice gutanja kilometara, onda eklasu merca i ne gledaj dalje
Kao što rekoh iznad, ne privlače me mečke, a ni bmw ni audi
A i skroz su mi van budžeta, morao bih ići na polovne što mi komplicira šoping zbog leasinga.

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Pun k bi koštao unos radi visokih C02. Netko je na forum.hr bio izračunao da je svaki gram CO2 iznad 120 cca 315 kn+ ovo je skupo vozilo... Na 116 C02, i procjenjenih 388 000 kn vrijednosti vozila, auto staro godinu dana platio sam 22500 kn unos.
Ovaj volvo košta u nabavi valjda 700tinjak tisuća ako ne i više
Bojao sam se tako nečeg... Vjerojatno ću svejedno probati doći do točne cifre, nada umire posljednja, ali onda krepa pošteno

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ufff, vjerujem da bi ti ovaj S90 sjeo samo tako, pogotovo ako ima zračni ovjes iza. Osobno, od fijaska s 407 ovjesom, Peži ne vjerujem više ništa.

Odi probaj vozit S90, čak bi i motor trebao biti na tragu legendarnih D5-ica 5cyl, jer ima PowerPulse. Međuosovinski razmak je dulji za 12cm od Insignije (15cm od 508), a auto je dulji samo 6.6cm.

Ali to je auto jednu i pol - dvije klase iznad svih navedenih koje si gledao...
Je, i djeluje tako, samo izgleda da bi mi solidno obezpario nakon svih davanja


Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Baš me zanimalo kakvi će ti komentari biti na Mazdu 6. Vidim unutar očekivanog. Zaboravi njihove automatike, više troše i lošije su performanse s njima. Meni jedino njihov ručni mjenjač dolazi u obzir. Pogotovo ako si ikada sjeo za nešto što ima DSG npr.

Mazdu bih ti jedino preporučio kao i lik iz videa, sa dieselom. Tu su niži okretaji radi većeg momenta = veći komfor vožnje. Znači vraćamo se na onaj video koji sam postao ranije...
Nemaju niti jedan takav na lageru nigdje u Hrvatskoj U takumi opremi, jelte.
Ako bi naručio, došao bi mi najranije početkom 8. mjeseca, tako da kita što se tiče toga.

Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Igorr, nemoj milim te kupit Peugeot od 300.000 Kuna.
Hvala

Ma sve znam... ali brat bratu auto mi je stvarno sexy za popizdit... vidjet ćemo.

Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Što je uopće s tvojom Insigniom? Koje je to godište?
Opisao sam na strani-dvije prije, pa tamo možeš vidjeti detaljnije - dosta stvari sam već popravljao u 12 mjeseci, i trebam još neke... jednostavno više nemam volje i živaca nov auto vozikati po servisu.
Nov auto, 2018. godište.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote