View Single Post
Staro 07.01.2012., 08:37   #5000
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Citiraj:
Autor pinjurice Pregled postova
Pozdrav ekipa. Vidim da ste poprilično informirani i sa užitkom sam čitao postove. Planiram za vikend kupiti Panasonic plazmu 42 inča pa vas molim kratko da mi kažete vaše mišljenje o odabiru između CX3e (2.900kn) - UX3e (3.600kn) i S30(4.100kn).

Vidim da je pretežno mišljenje da je premala razlika u cijeni UX i S i da bi se trebalo ići na S koji među ostalim ima i AR filter(nema refleksije) dok za UX nisam ni našao na netu dali ima ili nema AR filter?

Meni tv služi uglavnom za gledanje zemaljskih i ponekad satelitskih tv kanala a kako vidim da se trebam zapravo odlučiti između C (hd ready) i S (full hd) recite mi jel mi se isplati za moje potrebe plaćati tih 1.000 kn razlike (posebno me zanima jel jako vidljiv izostanak te refleksije na S30 s obzirom da mi je relativno sunčan dnevni boravak)
Tebi bi se isplatilo platiti više za HDReady plazmu da je kojim slučajem skuplja. Ako ne gledaš HD materijal veći od 720p nema nekog smisla kupovati FullHD plazmu.
cccp je offline   Reply With Quote