View Single Post
Staro 21.03.2011., 23:02   #404
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Tko ne misli overkloukat preko 5GHz, svejedno je koja je ploča. Gledajte ploču koja vam više odgovara po opremljenosti, layoutu itd.
Asrock, Gigabyte, Asus.. sve je isti dik što se OCa tiče kad su u pitanju 24/7 postavke. Možda neka zahtjeva nešto sitno nižu voltažu od druge no mizerne su razlike.

Ako je pak riječ o nekom žešćem OCu (preko 5400mhz) onda je to drugi par opanaka. Ja imam UD4-B3 i nemogu ju pohvalit baš. Ploča je previše čudna i bljutava. Asus je imao problem sa windows freezeom no neznam jel problem riješen na B3. Ako netko ima više love i želi ploču "bez" mane, tu je UD7 i M4E. Sve ostalo je užas za dobar OC.

Na M4E bootao na x56, na 5640MHz radio SPi 32m, max valid na 5660MHz. 3D je išao sa 5500MHz. Na UD4 jedva bootam na x56 a ne da izvrtim još nešto na tome. Na x55 radi al o 3du mogu sanjat, dok niti na x54 ne prolazi 3d.

Na kraju krajeva, u Msan su došle Asusove B3 ploče koliko je to meni poznato. Neznam zašto ih nema na cjenicima Linksa, HGa, itd.. Možda su rasprodane odmah po dolasku. Sljedeći tjedan stiže druga pošiljka.
Bullet1 je offline   Reply With Quote