View Single Post
Staro 14.02.2010., 21:39   #68
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Sad me ploča počela izluđivat. Prilikom paljenja stoji prije učitavanja biosa tj. prikaza proca, memorije ide kanala i dr.. Nekad ostane samo slika Asrock, nekad stane prije bootanja diska, a nekad se digne normalno.
Odpojio sam HDD i DVD. Ostavio samo jedan slot od 1 Gb DDR2. Memtestom sam prekontrolirao memorijske keksiće i sve štima. Promjenio tri procesora (x2 3600+, x2 5000+ BE, X3 8850). Preflešao BIOS sa 1.00 na 1.20.
Ima tko kakvu ideju?
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Ma mrsko mi je ić reklamirat. Bio sam na reklamaciji u srijedu i pošto smo riješili problem na opće zadovoljstvo odlučio sam uzet MBO. Reko to u petak predvečer posložim i cijeli vikend uživam gledajući filmove sa HTPC-a. Međutim, kita. Proveo sam vikend živcirajući se i šerafeći cijelu subotu. Jedina svijetla točka je da sam popio litru i vodu da se smirim.
Nema druge nego u ponedjeljak po novu. Kad me vide smrači im se.
Papak matori, prvo i osnovno na toj ploči-stavi u BIOS-u Load BIOS Defaults pa Save Changes and Exit.

Pusti da se zbuta u Windoze pa tek onda restart i rihtanje ostalih opcija u BIOS-u

Ili isti postupak samo prije napravi clear CMOS skupa sa vađenjem baterije.
Ali ono "Load BIOS Defaults" obavezno, nema veze da li je tvornički ili zadnji BIOS, to se na toj ploči mora napraviti.


Router-Sideport+UMA, nek si memorije uzme sam.
Tak sam ja napravio.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 14.02.2010. u 22:40.
Jelc je offline   Reply With Quote