Citiraj:
Autor hammer_of_thor
Daj se vas dvojica skinite čovjeku sa leđa i prestanite flejmati
Vidi se da ste djeca i da nemate pojma o onome što čovjek govori, koji očito zna znanje i ponešto o engineu.
To što je on kritičan pomalo picajzla (  Tola  ) i gleda takve stvari koje večini ne smetaju nije vaš problem
Gameplay je dobar i to je vama dovoljno i OK, vas dvojica ste naporni a ne on što pokušava objasnit pokoju dublju nekom laiku koji će mu LOL-ati i IKS-DE-ati nakon što je čovjek napisao ozbiljan post u kojem je očito ukazao na par činjenica (mislim, stvarno pokazujete zrelost sa tim lol-anjem čovjeku i prioglupim postovima)
COD je i meni najbolja igra svih vremena, i meni je to dovoljno, ali što je - ima mana oho-ho, ali mana ima singleplayer za koji me boli desni đon.
|
A ti sa svojim pametovanjem. I sad si stvarno pokazao autoritet i zrelost sa ovim postom. Svaka čast.
btw. njemu se niko nije smijao. Ja sam samo izrazio svoje mišljenje na koje imam pravo, a ti isto, pardon VI imate pravo iskazati svoje,ali ne taj način govorit nam da smo priglupi. A kolko moja maloumnost dozvoljava za razmišljanje mislim da je to uvreda