PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Web Kamera Drajver Problem (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=98539)

trucker TGA 14.02.2008. 19:34

Web Kamera Drajver Problem
 
Pozdrav!
Molio bih ako mi netko može pomoći!
Kupioo sam web kameru Trust WB-1400T.
Imam problem sa instalacijom drajvera.Kada pokrenem instalaciju sve počne u redu i pred sam kraj instalacije kada bi se trebao završiti instalaciju onsa se zamrzne i jedino ju mogu prekinuti preko Task menagera,ali onda naravno instalacija nije dovršena i ne mogu koristati kameru!Skinuo sam sa net-a drajver i dešava mi se isto kao i sa ovim sa cd-a.
Ako netko zna riješenje za ovaj problem molio bih da mi pomogne jer prijatelj koji je kupio istu kameru ko i ja instalirao je drajver bez problema,a meni se ovo sranje dešava na kompjuteru doma i na laptopu.http://www.index.hr/forum/smilies/11.gifhttp://www.index.hr/forum/smilies/11.gifhttp://www.index.hr/forum/smilies/11.gif
Hvala!!!:respekt:


Isti problem opet ali ovaj put na laptopu sa genius eye 110 kamerom.instalacija drivera ne završi do kraja nego se zamrzne i ne mogu koristiti kameru nego ju i dalje prepoznaje kao cif single chip.da li je možda problem što na laptopu nemam service pack 3.

molim pomoć.

trucker TGA 17.02.2008. 20:24

Pa,kaj niko ne zna mi pomoći da riješim ovaj problemčić???????????:respekt:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger