![]() |
Lenovo N5901A lagani overview
Napokon sam se dokopao gore navedene tipkovnice pa ći lagano stavit koju slikicu i napisati par dojmova, čisto da ima na forumu, ako nekom zatreba.
Prvo, hebački teško sam ju nabavio u HR, ustvari ima, ali je uglavnom po cijeni od 350kn, što mi je bilo to much za dati, pa sam ju čekao u Telebitu kao ozeblo sunce?? Još od početka 12.mj. prošle godine zivkam Telebit i tako 2 mj. dok nije napokon stigla po cijeni od 250kn!:fiju: Ja ću je primarno koristiti za HTPC, neki će se zapitat zašto nisam daljinski tražio-taj HTPC mi često služi za surfanje i torrent mašina, pa mi daljinski nije baš odgovarao, a nisam htio neku full size tipkovnicu i miš prebacivati po stolu i dnevnoj. Evo i par riječi o samoj tipkovnici: Dolazi u manjoj kutiji, dobro upakovana sa 2-AAA baterije, garancijskim listom i uputama za korištenje. Garancija je 12mj, moglo je i bolje al eto...:nono: Sama kvaliteta izrade je na nekim djelovima odlična, kao što je zadnja strana koja je izrađena od nekakve kao pjenaste tvrde plastike koja odlično leži u ruci, ne kliže..uglavnom odlično. Gornja strana je druga priča-završni pianoo crni lak preuzima svaki otisak prsta i brzo se zamasti al isto tako jednim potezom krpe i očisti, i u lošem ima nečeg dobrog.:goood: Same tipke su gusto smještene, nisu osvjetljene i vjerovatno će zahtjevat malo privikavanja zatipkanje u mraku, odlično hvataju, nisu drmave niti su glasne-djeluju kompaktno i kvalitetno. Lošiji dio tipkovnice je kuglica ili scroll koji je pre-pre labav, lupka ako protresem tipkovnicu-dojam je da treba biti puno čvršće uglavljen u kućište. Npr. scrolam do neke ikone i kad želim pritisnuti lijevu tipku miša scrol se redovito pomakne i izgubi željenu poziciju.:hitthewal: Komunikacija tipkovnice sa USB prijamnikom je odlična, hvata na prvu i trenutno-nemam zamjerke. Radi i u BIOS-u. http://www.pohrani.com/t/0/13H/3uZjJC22/21022011164.jpg http://www.pohrani.com/t/1Q/aF/2docY90H/21022011165.jpg http://www.pohrani.com/t/3Z/UK/3GYpHEmi/21022011166.jpg http://www.pohrani.com/t/2w/8y/12Ow6PeK/21022011168.jpg http://www.pohrani.com/t/27/4T/1qI2L1M7/21022011169.jpg |
Jedan savjet. Ubaci sliku sa normalnom tipkovnicom do ove, cisto da se dobije dojam velicine. Ili sa rukom na njoj, ovako mi se cini pre-mala. :)
|
Citiraj:
Tipkovnica je Log. 450 comfort wave i miš log. MX518. Napominjem, ruka mi nije nikakva lopata..prosjek!:lol2: |
Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:05. |
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger