Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2007., 01:48   #1
yggdrasil
Premium
Moj komp
 
yggdrasil's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 233
RIKON 2007

Svi koji su bili ili su htjeli doći u Rijeku na Rikon 2006 su zasigurno bili razočarani nedostatkom promocije i informacija (naime, malo tko je i znao da se Rikon uopće održava 2006 godine), ponudom sadržaja i organizacijom koja ih je dočekala. Razlog tomu je isključivo bio kroničan nedostatak ljudstva a ne ideja kojih je bilo na pretek. Svima nam je žao zbog toga i duboko se ispričavamo razočaranima. Nakon tog neugodnog iskustva, Udruga ljubitelja fantastike «3. zmaj» je odlučila poduzeti nešto da se kako cjelokupan imidž tako i sama konvencija Rikon počne podizati na višu razinu. Došlo je do okrupnjavanja članstva i korjenite promjene kako strukture, tako i načina funkcioniranja udruge a ne odnosi se samo na organiziranje konova. Vjerojatno vas je na nekom od konova ove godine netko iz "vrha" tlačio da se krvlju obvežete kako ćete doći na verziju Rikona 0.7, jes, bili smo tlaka ali kondicioniranje ekipe nikad ne može počet prerano . Shodno tome, bili bismo vam veoma zahvalni kada biste pridonijeli razvoju konvencije i njenom prilagođavanju zahtjevima njenih redovitih i budućih posjetitelja. Molimo vas da (ne bi vam trebao biti preveliki problem :-D) posjetite našu stranicu i ostavite svoj glas za opciju koja bi vas najviše ponukala da posjetite bilo koju konvenciju u Hrvatskoj, posebice naš Rikon. Ne zato jer nismo u stanju sami smisliti vrstu i količinu određenih sadražja već stoga što bismo htjeli isprati gorki aftertaste koji je svima sigurno ostao nakon 2006. i barem djelomično udovoljiti svim profilima posjetitelja i udruga koje će se (nadamo se) pojaviti. Unaprijed se zahvaljujemo za vašu suradnju. Koliko god je ovo "reklama" za kon, toliko je i pokušaj da pokažemo da ne vodimo politiku izolacionizma dok ne istrune(mo).

3. zmaj

http://www.3zmaj.hr/pages/rikon/anketa.php
yggdrasil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 12:12   #2
Jelan@
kaj blejiš?
 
Jelan@'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Kad sam bila na Rikonu mislim 2005.e bile su dvije stvari koje su mi smetale grozno,nedostatak organzacije_svi su bili svugdje i nis se zpr.nije desavalo,a drugo je da bi bilo ljepo da bude bar organizirano neko ljepo mjesto za spavat,ak nista da stave strunjace ko kak su stavili u pazinu
__________________


MBO Abit Fatal1ty An9 32x nForce 590 SLI,serial ATA II,RAID,7.1sound,DDR22x1Gbps,FireWire,ATX2
Gigabyte Radeon x1900xtx 512MB DDR x 2
AMD Anthlon 64 x2 4600+
Kingmax 1GB DDR2 667 MHz x2
HDD WD Raptor 36 GB, serial ATA, 10.000 o/min., 16 MB cache + 2x HDD HITACHI 250gb,serial ATA-II,7.200o/min, 8mb cache
Logitech 2.1
Midi Tower,Chieftec black
Controlled by HIPER 670 W




xx





Jelan@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2007., 12:57   #3
yggdrasil
Premium
Moj komp
 
yggdrasil's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
Kad sam bila na Rikonu mislim 2005.e bile su dvije stvari koje su mi smetale grozno,nedostatak organzacije_svi su bili svugdje i nis se zpr.nije desavalo,a drugo je da bi bilo ljepo da bude bar organizirano neko ljepo mjesto za spavat,ak nista da stave strunjace ko kak su stavili u pazinu
potrudit ćemo se ovaj put, ipak su drugi ljudi u điru sada, hvala na replyju
yggdrasil je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2007., 17:14   #4
yggdrasil
Premium
Moj komp
 
yggdrasil's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 233
Obavijest:

Budući da smo dobili feedback da ljudi nisu zadovoljni što postoji samo jedna opcija za glasati (a što smo mogli i pretpostaviti) to je sada prepravljeno i sada možete dati do 3 glasa i izabrati što je vama najdraže. Oni koji su do sada glasali na prijašnjoj verziji ankete mogu izbrisati cookie naše stranice i imat će mogučnost dati tri nova glasa. Zahvaljujem na vašem doprinosu!


3. Zmaj
yggdrasil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na