Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2009., 08:56   #1
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
=VARP= Eskadrila traži pilote(il2 1946)

=VARP= Eskadrila traži pilote(il2 1946)
Sve ljubitelje avio simulacije IL-2 Sturmovik 1946,

U ime klana =VARP=(2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX), pozivam da nam se pridružite u našu letačku eskadrilu. Traže se piloti lovci koji imaju želju za timskim letenjem, treniranjem i sudjelovanjem u coop misijama sa i protiv drugih eskadrila a prije svega koji su željni dobre zabave i druženja u zraku sa letačkom simulacijom IL-2 Sturmovik 1946.Imamo osim il2 još 2 sekcije a to su LOCK ON i BLACK SHARK K50,koje spadaju u našu regimentu!Trenutno IL-2 sekcija broji 20 članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolja i brojnija.Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije,koje spadaju pod našu regimentu!Ako vam se svidjelo letjeli u single playu protiv AI, online iskustvo je neizmjerno bolje, a znanje stečeno protiv kompjutera upotrijebite protiv žive sile, i to je to. Nikakva filozofija.Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.
Ove godine idemo po drugi puta na svijetsko prvenstvo http://www.uslglobal.com/ pa zafrkancije i zabave neće nedostajati!

Za sve ostale informacije oko pristupa našoj regimenti ili bilo čega vezano za klan =VARP=, slobodno nas posjetite na našoj web adresi http://www.2ndvarp.net ili me kontaktirajte na:

MSN:klingon66@net.hr
MAIL:klingon66@net.hr

Za sada toliko i veliki pozdrav u ime cijele =VARP= 2nd VIRTUAL AIR REGIMENT PHOENIX
=VARP=Klingon
Zamjenik zapovjednika Regimente

Zadnje izmijenjeno od: klingon. 14.03.2011. u 20:50.
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 11:29   #2
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Samo da nadodam da sada imamo i vlastiti SERVER

Dogfight Dedicated server
Full Real,only speedbar
Mods:USL_Addon

Dogfight Server IP: gec.servebeer.com:21000
Running on HiperLobby by UP2.01,Daemon and Parser,USL_Addon
Name on HYPERLOBBY:
=VARP=DFServer
Stats: http://gec.servebeer.com/stats
Nice maps,Campaigns,DF Maps
ALL WELLCOME!!!

Zadnje izmijenjeno od: klingon. 09.12.2010. u 17:57.
klingon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2010., 16:13   #3
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Ja sam zainteresiran, ali ja sam i profesionalac, koliko plaćate?
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 17:01   #4
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Pa,profesionalče dođi da vidimo koliko si Profesionalan pa bumo vidli.....
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 17:28   #5
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Još nedavno u konzumu vidio kompletan sturmovnik paket za neku siću i vidi sad..a budaletine,što ne kupih??
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 17:55   #6
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Pa skini s neta,,a ako si zainteresiran dođi na naš forum www.Lockonhr.com pa nam se javi da ti objasnimo šta sve treba skinuti i instalirati...
Ili mi se javi na MSN ili mail
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2010., 17:42   #7
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Opet smo se prijavili za svijetsko prvenstvo koje počinje 17.01.2011 te stoga još jednom pozivam sve koji vole avione,virtualno letenje i ko ima imalo iskustva da nam se pridruži jer je zabava i druženje zagarantirano........
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2010., 13:23   #8
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Najs, mogao bi upogonit prasnjavi top gun afterburner 2 nakon mnogo vremena
Kaj se igra tocno ww2 bitke(to mi je slaba strana, pazit na brzinu stalno) ili 80'+?
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2010., 17:23   #9
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Igra se svašta,tematika je ww2!!Od klasičnog dogfighta do raznih scenarija povijesnih te raznih mečeva prijateljskih i natjecateljskih....heheehehe brzina??pa ne ispod 180!!Dođi ako si zainteresiran javi nam se ,imamo treninge 2 puta tjedno utorkom i petkom od 22:00 na dalje,ali letimo svaki dan u to doba,pa sad ...............................................
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2010., 22:59   #10
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Pa kolko se sjecam Spitfire MK XII vec ispod 300Kmh naglo gubi sape na manevrima i pada u kovit, decki ja vam se pridruzim nakon Bozica ako budete primali kamikaze.
Overclock je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2010., 23:59   #11
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Spit mkXII je avion namjenjen za high altitude fighting ,on je više kao energy fighter i radi samo na velikim visinama i brzini oko 500km/h!!Ja ti letim spita mk IXe i mogu s njim kaj ti srce želi i na 180 km/h radit turnove i sve ostalo.. i vjeruj mi može, samo se ti javi,bumo te istrenirali pa nebuš kamikaza,ekipa je mrak ,buš vidio!!
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2010., 10:37   #12
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Samo se ti nama javi!!Poslo sam ti pm!!
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 14:59   #13
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Još da napomenem da imamo službene treninge 2 puta tjedno ,utorkom i petkom od 22:00 nadalje,ali letimo svaki dan od 21:30 pa do u kasno u noć.......
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 11:53   #14
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
23.01 imamo prvi meč na svijetskom prvenstvu protiv Američkog Squada =AVG=
A pripremni meč smo imali protiv još jednog sudionika iz naše skupine 69.GIAP(jako dobri igrači i poznati) squada te evo rezultata:

1.runda kao saveznici
http://188.40.43.119/uslstats/euro1/...954/index.html
2.runda kao Njemci
http://188.40.43.119/uslstats/euro1/...116/index.html
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 19:28   #15
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
kak se to igra s misem i tipkovnicom? ili bas valja imat joystick?
perich je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2011., 23:33   #16
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Treba joystick,internet i još par stvari.....
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 23:48   #17
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
aj preporuci:

- Logitech Freedom
- Logitech Extreme 3D Pro
- Thrustmaster Afterburner II
- Logitech Attack 3


hvala
perich je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 15:48   #18
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Od ovih koje si naveo je najbolji ovaj:

Logitech Extreme 3D Pro

Ja ga osobno imam i super sam zadovoljan!
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2011., 09:35   #19
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
ok, internet imam, joystick cu imat, kojih je to jos par stvari? mozes i na PM ako je "nepodobno"....
perich je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2011., 23:56   #20
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Poslo sam ti PM,nije ništa nepodobno,al lakše je da odeš na forum i vidiš,link ti je na pm....
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 13:28   #21
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Počelo svijetsko prvenstvo i 1 kolo

Evo dečki počeo je USL!(Svijetsko prvenstvo)
Evo odigrali smo 1meč protiv američkog squada =AVG= i šta da kažem.....pogledajte i sami...


Round #1 Adlertag mapa(Bitka za Britaniju 1940)
Match: =AVG= vs =VARP=

Match points:
Match 1 blue =AVG=1419 v =VARP= 7570 = =VARP= +6151
Match 2 red =AVG= 2153 v =VARP= 6299 = =VARP= +4146

Results =VARP=4 points =AVG= 1 point
1.poluvrijeme
http://188.40.43.119/uslstats/euro1/...918/index.html
2.poluvrijeme
http://188.40.43.119/uslstats/euro1/...044/index.html

To najveća pobjeda u 1.kolu i najveća ikad do sad u službenim natjecanjima koju je ostvario neki tim na toj mapi(Adlertag mapa)!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: klingon. 25.01.2011. u 16:59.
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 14:01   #22
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Citiraj:
Autor klingon Pregled postova
To najveća pobjeda u 1.kolu i najveća ikad do sad u službenim natjecanjima koju je ostvario neki tim...
Jesi siguran? Nije li baš vas prošle godine u 1. kolu porazio kasniji pobjednik lige s otprilike 13 000 bodova razlike?
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 14:35   #23
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Da porazio nas je prošle godine prošlogodišnji pobjednik s 6 132 bodova razlike ali ta mapa je imala mogućnost od 13000 bodova,a ova naša sadašnja koju smo igrali je imala 7700 pa računaj....

I mi smo 2 mjeseca prije tog meča tek osnovali eskadrilu,i tek smo počeli letjet i prvi puta smo otišli na to natjecanje,a to je velika razlika!!

Naš ovogodišnji protivnik je več 2 puta bio na USL-u i imaju preko 25 pilota i igraju razne SEOW kampanje i online warove i jako su iskusni,pa si sad razmisli......
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 15:14   #24
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Pozdrav!

Pomnijim uvidom na stranicu lige vidjeh da se radi o različitim mapama, ali Klingone tvoja tvrdnja, citiram: i najveća ikad do sad u službenim natjecanjima koju je ostvario neki tim je i dalje neistinita i netočna, vrlo vjerojatno proizašla iz nemara ili manjkave provjere rezultata prošle sezone United Squadrons Leaugue... eventualno bi se mogla smatrati - paušalnom. Možda nalaziš kako je vaša pobjeda najveća na toj dotičnoj mapi (što bi isto valjalo provjeriti), ali proizvoljnim konstrukcijama koje nisu potkrijepljene činjenicama kako se ujedno radi i o najvećoj pobjedi ikad i u prvom kolu, tvoj post postaje najobičniji navijački pamflet.

Zahvaljujem na pozivu o razmišljanju. Sasma sam dovoljno upoznat s radom =AVG= eskadrile; ponešto znam i o Schorched Earth Online War sistemu i ne uviđam neku veću poveznicu između navedenih dviju premisa s USL sistemom natjecanja, koji iskreno budi rečeno, ove sezone nije ni sjena prošlogodišnjoj. Istome, ovim putem bih i ja tebe pozvao na malo razmišljanja o navedenom.

No, čestitam na pobjedi i s nestrpljenjem očekujem rezultate slijedećih rundi.

Srdačan pozdrav tebi osobno i članovima tvoje eskadrile.

S poštovanjem
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 15:35   #25
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Hvala na informaciji i mojoj brzopletosti,naime ,naša pobjeda je najveća ikada na toj mapi koja se igrala!!
I vidim da si relativno dobro informiran..Se znamo možda, letiš negdje?
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 20:42   #26
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Kako znaš da nije ni sjena prošlogodišnjoj?? Ima dosta kvalitetnih ekipa koje su se prijavile!

I da provjerom 1.kola potvrđujem najveći i najbolji rezultat 1.kola, slobodno provjeri ako možeš !
A ako možeš znači da si liaison jednog od squada koji se i natjeće trenutno.....

I da USL je specifično natjecanje squadova gdje se zbrajaju bodovi i nije slično ostalim online kampanjama...
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 21:22   #27
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Pozdrav!

Ponajprije da odgovorim na tvoje prvo pitanje: čisto činjeničnim uvidom rezultata prvog kola na naslovnoj stranici USL lige, mogu se vidjeti sudionici ove sezone. Moraš priznati da nedostaju neke prilično jake i respektabilne eskadrile iz prošlih sezona, uz dužno poštovanje trenutnim sudionicima. Drugo, da li potvrđuješ najbolji rezultat 1. kola ove sezone, proteklih sezona ili ikad? Moram priznati da si dosta kontradiktoran u tim tvrdnjama.
Treće, nisam liaison kontakt niti jedne eskadrile. Proteklo je dosta vremena otkad sam aktivno letio on line, trenutno sam off line i uživam u korisničkim mapama i misijama koje skidam sa interneta, čekajući nove za 4.10 verziju. Priznajem i nestrpljivo očekujem novi IL2:COD. Jednostavno sam neko vrijeme pratio USL ligu jer nalazim da je zanimljiva razbibriga i prilično zabavno natjecanje.
Nastavno tvojoj tvrdnji da samo liaison kontakti imaju uvid u rezultate, opet iznosiš netočne i paušalne tvrdnje. Nije potrebno biti registriran na USLu da bi se vidjeli rezultati prošle sezone, kao Gost se vidi dovoljno. Što se tiče vašeg prvog sraza s prošlogodišnjim pobjednicima, informaciju sam prenio upravo s vaše stranice

http://lockonhr.com/node/60


Još jednom srdačan pozdrav, i sretno u nastavku natjecanja.

S poštovanjem
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 09:50   #28
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Ove sezone,govorimo o rezultatima ove sezonq!!I da trebaš biti liaison da bi vidio rezultate,ne te rezultate koji su ti na prvoj stranici jer oni prikazuju samo bodove koje se dobe za pobjedu, nego rezultate i razlika bodova po poluvremenu i statistika!
Od "Jakih" nedostaje samo 2gvShad koji su prvaci bili prošle godine!

MD squad se nemože zvat jaki i respektabilni jer ih je jedva 6 u squadu, XII legio se raspala i nema niti j od jakosti,a 79.vRaf je solidan squad i niti njih nema jer imaju unautrašnje problema! To su samo od nekih koji su bili prošle godine,a jezgra JAKIH squadova je i dalje prisutna,pa bih rekao da niti tvoje tvrdnje baš nisu točne!
TVOJ citat:
Nastavno tvojoj tvrdnji da samo liaison kontakti imaju uvid u rezultate, opet iznosiš netočne i paušalne tvrdnje

Moj odgovor je i dalje da moraš biti liaison da vidiš ovogodišnje rezultate prvog kola(ne na prvoj strani) jer su na prvoj strani bodovi od pobjrde!Nego rezultate svih mečeva sa svim statistikama na to sam mislio.....
__________________
klingon je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 11:10   #29
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Pozdrav!

Iz naše prepiske razvidno je da smo se pogrešno razumjeli, pa da raščistimo nesporazum. Govoreći o mogućnosti uvida u rezultate ove nove sezone, naravno da meni kao Gostu nije omogućen pristup u taj dio foruma namijenjen samo liaison kontaktima. Govorio sam o rezultatima prošle sezone koji su dostupni svakome tko na USL forumu klikne na arhivu rezultata susreta. Pošto si ti u jednom od prethodnih postova naveo (a kasnije se i ispravio da se to tiče samo dotične mape) da ste pobijedili u prvom kolu ove nove sezone najvećim rezultatom ikad, jednostavno sam tamo otišao provjeriti tvoje tvrdnje.

Svezigledno ovogodišnjih eskadrila koje nastupaju, nažalost opet moram primjetiti tvoju nedovoljnu upućenost (uz mali ispravak - eskadrila se zvala Legio XIII, ne XII). Iz rezultata prvog kruga vidi se da uz prošlogodišnje pobjednike 2GvShAD nedostaju i 14./JG5 i Bounty Hunters. Te su eskadrile, ako se dobro sjećam, zajedno s LeLv8 bili polufinalisti lige zatvorenih kokpita. Jednostavnim riječnikom rečeno, ako od prošlogodišnjih četiri polufinalista ove godine leti samo jedan, ne možeš reći da su odnosi snaga ove sezone jednaki prošloj. Po mom skromnom sudu, liga je ipak slabija. Bilo bi zanimljivo znati što je uzrok tome.

S poštovanjem
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 12:01   #30
klingon
Registered User
Moj komp
 
klingon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pregrada
Postovi: 44
Da, te momčadi koje si naveo su spadale u Pan pacific regiju Closed pita!
i da Legio XIII ne XII!
Imam puno posla oko dogovora trening mečeva i dogovora za 2.rundu meča i desi se koji tipfeler,nadasve i dalje smatram da je liga jaka jer došle su i nove momčadi koje su jako kvalitetne kao što su E69 i JG54,a i 69.GIAP ovaj puta se svrstao u europski dio natjecanja(prošle godine pan pacific division)

Ove godine sve manje momčadi dolazi na USL zbog nekih ljudi u odboru koji mjenjaju i rade pravila po svome, pa je to i rezultiralo manjim odazivom!

S poštovanjem
__________________

Zadnje izmijenjeno od: klingon. 26.01.2011. u 15:34.
klingon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na