Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.12.2007., 20:59   #1
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Sve o vodenom hlađenju PC komponenti

Sve o vodenom hlađenju računalnih komponenti:

  • Water cooling guide by DoDo & Kova

    "Dakle nakon dugo vremena i želje htio sam napraviti svoj guide da pomogne drugima koji ulaze ili već jesu u svijetu vodenog hlađenja.
    Načitao sam se puno svakakvih stvari i vječitih pitanja oko ove teme,ja još uvijek neznam sve,ali ono što znam ću podijeliti svama...
    "

    Više...


  • One more Water cooling guide by Spacemaster

    "Zašto hladiti vodom?
    Hlađenja procesora, memorije, grafičkih kartica i raznih toplotnih tačaka na ploči moguće rashladiti dobrim starim metodama strujanja vazduha. Samim tim kako su komponente iz dana u dan postajale sve komplikovanije, a jednim delom i temperature istih su postajale sve veće. Zbog pomenutih problema Entuzijasti overklokeri...
    "

    Više...


  • Svi worklogovi o H2O cooling sistemima na PCE by Juggernaut

    "Evo malo pomoći onima koji se žele informirati o vodenim hlađenjima ( tu spadaju noviji članovi ), svako malo se otvara novi thread o vodenim hlađenjima, ljudi pitaju kako ovo, kako ono. Zašto je to tako, zašto ovako.
    Ima puno linkova iza kojih se kriju odgovori na ta pitanja, tu ću stavljat logove PCE ekipe...
    "

    Više...


  • Gdje se mogu kupiti materijali za vodeno hlađenje

    "Potaknut ucestalim otvaranjem novih tema sa slicnim pitanjima, otvaram temu u kojoj mozete pitati/ napisati di se neke stvari mogu kupiti..."

    Više...

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 24.10.2010. u 22:03.
Vuco je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na