Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2021., 14:56   #2851
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Šteta sto je sony napravio da one ps4 platinum bežično rade samo na ps4. Imaju utor za kabel ali ako želiš preko BTa,radi samo na ps4 i to preko usb bt receivera (moze se spojiti na mob preko otga ali mi smeta kad viri nesto is moba ). Inace su jedne od boljih sluški koje sam imao priliku probat iako su namijenjene za gaming i pokriju cihelo (veliko) uho. Na njima slušam muziku svaki dan. Platio sam bio oko 500kn ne sjecam se tocno.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2021., 15:07   #2852
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,356
PS4 Platinum košta preko 1000kn, bliže 1500kn.
Gold headset za PS4 košta 700kn i cijena im je više manje fiksna cijelo vrijeme.

Meni iskreno nisu ništa posebno, koristim ih isključivo za PS4. Ono što mi smeta je što gube signal čim se malo makneš od konzole u koju je uključen adapter. Čak štoviše, znaju izgubiti signal i kada rukom prekriješ desnu slušalicu u kojoj se očito nalazi receiver.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2021., 19:45   #2853
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ja sam platio 500kn na naekoj akciji prije 2 godine. Nisam znao da je preko 1000kn.
A zvuk mi je odličan i nemam problema koje opisuješ. Doduše, na mobu slušam preko kabla jer je pita preko usb receivera. A za igre ne znam usporedit jer ne znam kako se druge cuju na ps4.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 07:13   #2854
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Meni su gold lose. Zvuk prosjek, mic ocajan, i jos su neudobne nakon duzeg koristenja.

Koliko sam skuzio ove skuplje su istog oblika, pa ih zaobilazim kao i nove od ps5.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 11:39   #2855
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Imao sam gold, sasvim solidne slušalice, mogao sam ih satima koristiti, zvuk sasvim solidan.

Ali ne vrijede tu lovu.

Ja sam ih od frenda uzeo za 250kn, meni je to bilo taman za tu lovu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 15:35   #2856
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Valjda je zvuk kao i žene. Subjektivni doživljaj
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 10:30   #2857
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Pozdrav,

trebam pomoć,savjet ili preporuku za sljedece

Da li ima koji model bežičnih slušalica koji bi zadovoljavao sljedeće uvjete:

- Spajanje na laptop, radim u uredu, nekad od doma pa bi ih nosio sa sobom ovisno gdje sam.
Skype/teams pozivi, malo mjuze

- Povremeno spajanje na PS4

Idealno bi možda bilo da ima opciju spremanja 1-2 profila konekcija, kao npr miš MX Master 2S .


Ili da npr spojim dongle od slušalica u PS4 i tamo je stalno spojen, a na laptop se spajati preko BT.

Buđet cca 750-800kn ali dajte i ostale prijedloge ako je nešto stvarno dobro.
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 11:42   #2858
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Znači, ti trebaš wireless slušalice koje imaju i BT i USB?

Jer ako je tako, neće to ići out of the box.

Uzmi BT koje imaju dodatan kabel 3.5mm, pa možeš spojiti u PS gamepad.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2021., 12:34   #2859
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Bio sam u vrlo slicnoj potrazi iako sam gledao nesto oko 1000kn i na kraju odlucio dati malo vise para. Nakon pola godine koristenja dao bi glas za PXC 550-II (na amazonu budu cesto na popustima, mene su tada izasle 200 eura).

99% vremena su simultano spojene na work pc i shield tv. Kad hocu gledati tv samo prebacim output na bt zvuk i voila.

- slusalice pamte do 8 uredjaja
- mogucnost BT spajanja na dva uredjaja istovremeno, automatski se spajaju na zadnja dva uredjaja (multipoint)
- niski lag, medju najnizima za SBC/AAC/aptX kodeke (ne racunam aptX LL kojeg rijetki uredjaji podrzavaju)
- odlican mic za konferencije
- solidan ANC, meni osobno zadovoljavajuci, ali necu reci sjajan jer nisam probao Sony (recenzije kazu da je Sony ipak ispred)
- mogucnost koristenja preko USB-a na PC-u (imaju interni DAC)
- mogucnost koristenja preko 3.5mm kabela na gamepadu (koristim xbox i shield gamepade)
- duboke "casice" i uho mi ne dira slusalice, vrlo vrlo udobne (nosim naocale), a znam ih imati na glavi i po 2-3h bez pauze (s muzikom ili bez, koristim ANC da ubijem buku susjeda)
- vrlo flat zvuk, bez naglasaka, ako si u tome
- baterija po speckama traje 20ak sati, a u praksi mene to izadje skoro cijeli radnji tjedan (?). Nisam nikada mjerio, ali ne sjecam se ni kad sam ih tocno punio. Koristim ih efektivno oko 3-4h dnevno bez ANC-a (sastanci, muzika). Pretezno su ili na stolu uvijek spojene i spremne ili na glavi i tada palim ANC.

Mane:
- micro USB port
- nisu najglasnije slusalice na trzistu
- nemaju mogucnost podesavanja EQ-a kroz aplikaciju ili sl. samo odabir par presetova

Od mana, realno, najgluplje mi je sto imaju micro USB port. Iako na stolu trenutno imam 3 uredjaja s tim arhaicnim portom, svejedno bi volio USB C.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2021., 09:34   #2860
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Tnx za savjete, budem uzeo u obzir kod traženja.

--

Za laptop setup mi je bitno da što manje toga moram preštekavat tj uzimat kad se prebacivam sa lokacije na lokaciju, ured, doma ili neka treca lokacija.

Idealno da mi je donglič spojen cijelo vrijeme u laptop i da ne razmišljam o njemu ili da bude BT koji je integriran u laptop.


Kad bi mogao sluške odradit setup kao sa MX Master mišem bilo bi vrh. Dongle stalno u laptopu, ak idem na privatni laptop, samo stisnem gumb i spojen sam na taj laptop <3



Izgleda mi ovak na drugu da bi zbog PS4 moglo biti puno kompromisa :/

Iskreno htio bi izbacit spajanje kablom na gamepad jer gamepad skoro da ne koristim.
99% vremena ako igram na PS4, mi odlazi na vožnju volanom i hocu sto manje kablovinja oko sebe

Probao i taj gampead način spajanja dok nisam nedavno uzeo monitor u koji uštekam sluške radi zvuka, pa ne trebam imat i pad na stolu


Ono sto je bitno da u ovom periodu nisam previše koristio mikrofon na ps4 ali uskoro bi moglo biti potrebe za tim pa ako kupujem da mi je i to pokriveno.

Imam jednu ideju koju moram isprobat vezano za to sa kablovima da barem gamepad izbacim iz jednadžbe (ako idem na kabel za PS4)

-- Ne isključujem opciju PS4 i kabel za sad.



---

Budem malo kopao po netu kaj se sve nudi pa stavim tu uži izbor.
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2021., 21:01   #2861
Franzek
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Bok,
potrebne su mi slušalice koje bih mogao koristiti putem bluetootha i putem kabela spojenog na PC.
Nisam siguran da li slušalice Sony WH-1000XM4/ XM3 zadovoljavaju obje opcije?
Koliko sam čitao zvuk je osjetno lošiji kada se koriste putem kabla.
Da li ima netko iskustva sa njima?
Franzek je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2021., 01:49   #2862
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Pozz ekipa, imam jedan problem... sa sluskama... znaci Hyperx cloud 2, ukopcane u kontroler od zvucnika logitech z906... zvucnici su optikom spojeni na komp... uglavnom... jako tiho se cuju... tako nije bilo kad sam ih tek kupio... s vremenom kao da je izlaz za slusalice od zvucnika slabio... sad kad ukopcam moram pojacati zvucnike na 70% da se cuje na slusalice, a da ne kazem da krci.

Intersantno je da zvucnici rade kao prvi dan, odnosno na 70% nema distorzija zvuka niti icega... dakle uopce mi nije jasno da li je do zvucnika, onog "daljinskog" od Logitecha i samih slusalica...

U svakom slucaju, razmisljam si o novim sluskama sa USB zvucnom pa da prestanem pikati u ovaj kontroler. Zvucnici su stvarno ok za glazbu i filmove, ne trazim neki hifi, ali sluske stvarno volim odvrnuti, a zato su i kupljene (iskljucivo glasna glazba, opet nikakav hifi)

Pa eto preporuke dobrodosle...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2021., 08:43   #2863
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Imas za kupit xyper sluske s onim adapterom 2x3.5 na usb. Mislim da sam dobio ih s sluskama iako ga nikad nisam koristio.
Ako ih nisam bacio u proljetnom ciscenju ti ih poklonim.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2021., 17:42   #2864
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Jel ima iko problema sa TP-Link BT 4.0 adapterom da mu krče slušalice?

Na laptopu mi sony wh-1000xm3 rade ko beba, ali na kompu krče, pogotovo kad slušam nekog da priča.
Novi driveri, par USB portova probao, al ništa ne pomaže.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2021., 23:58   #2865
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Pozz ekipa, imam jedan problem... sa sluskama... znaci Hyperx cloud 2, ukopcane u kontroler od zvucnika logitech z906... zvucnici su optikom spojeni na komp... uglavnom... jako tiho se cuju... tako nije bilo kad sam ih tek kupio... s vremenom kao da je izlaz za slusalice od zvucnika slabio... sad kad ukopcam moram pojacati zvucnike na 70% da se cuje na slusalice, a da ne kazem da krci.

Intersantno je da zvucnici rade kao prvi dan, odnosno na 70% nema distorzija zvuka niti icega... dakle uopce mi nije jasno da li je do zvucnika, onog "daljinskog" od Logitecha i samih slusalica...

U svakom slucaju, razmisljam si o novim sluskama sa USB zvucnom pa da prestanem pikati u ovaj kontroler. Zvucnici su stvarno ok za glazbu i filmove, ne trazim neki hifi, ali sluske stvarno volim odvrnuti, a zato su i kupljene (iskljucivo glasna glazba, opet nikakav hifi)

Pa eto preporuke dobrodosle...
Isto kao i kod mene, mislim da je taj jack na zvucnicima za sluske samo prespoj do kompa, neide preko pojacala za razliku od zvucnika.
Nemozes recimo pojacavati bas na kontroleru kada su sluske spojene.

Za takve stvari kupio sam Fiio e10k.


Pitanje, jel neko ima iskustva sa usb-c slusalicama inear, za mobitel? Kupio bi takve da nemoram nositi onaj prelaz 3.5 na usb-c.

Zadnje izmijenjeno od: DiTech. 14.05.2021. u 00:07.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2021., 23:41   #2866
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
ljudovi moze preporuka za neke wired gaming sluske do 100€. totalno mi slabo od gledanja toga, a nikad u zivotu jos koristio. netreba mi wirelles, al mi mora imat da mogu mic il skinut il gore okrenut jer ne igram online. e sad kolko sam skuzio ove bolje idu na USB. sta to znaci da imaju svoj sound card u sebi? jel 5.1-7.1 do 100€ SF ili?
komp ima i 3.5 jackove za 5.1 (front, back, center+bas) i uvjek uzimam maticne i sa tim analognim izlazom al neznam jel to sta koristi za sluske.
fala.

edit: Logitech G PRO X Gaming any good? ovaj G-Hub jel to sad ono gofno od logitech-a sto moras sve online? jel se moze starija verzija zveknut koja nije takva?

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 19.05.2021. u 00:58.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2021., 18:35   #2867
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,136
Offline verzija tebala bi raditi s njima.

Logitech G PRO X su izašle u 7 mjesecu (July) 2019-te a donje 2 offline verzije G HUB-a su iz 11/19 te i 1/20 -te tako da bi trebale radit s njom.

Ako trajno želiš ostati na offlajn verziji G HUB-a onda u njoj trebaš disejblat (maknut kvacicu) sa Automatic Updates.


Logitech G PRO X Wireless su novije i ne vjerujem da ce Offline verzija radit jer su bezicne izašle 7 / 2020 a od tada ima samo oneline verzija G HUB-a.

Znam da ti pitaš za zicne, samo kažem da nebi bilo nismo znali ...

Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Imate G Hub - stariju "offline" verziju koja navodno ne traži log in.

Nisam probao al mi prijatelj cjelo vrijeme trubi da si je stavim i da njemu ona radi najbolje te da obavezno iskljucim UPDATE na G HUB -u.


G HUB 2019.10.27506 34.8 MB https://drivers.softpedia.com/get/KE...shtml#download

G HUB 2019.11.29288 35 MB https://drivers.softpedia.com/get/KE...shtml#download
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 19.05.2021. u 19:00.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2021., 19:30   #2868
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
fala duše.

nije mi nesto jasno.
ovo su zicne jel tak:

https://www.protis.hr/products/detai...m_medium=click

jer na nabava pise u naslovu wirelles, al nema sanse da su to te.
bezicne me ne zanimaju, samo zica.
al sad gledam review i hardcanuck ih je popljuvo sto se tice souround-a, a zato sam ih najvise i gledo.
al nije mi jasno, to je neki njihov kvazi sourround or what? kak to funkcionira na sluskama? jer ak saljem stereo sa kompa preko obicnog jack-a onda je to AFAIK goli k?

edit: da i on hvali taj mic, a mene to zaboli. ja to otkacim i ne koristim uopce tak da je ovaj logi mozda bacanje para za mene.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2021., 20:23   #2869
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
ovo je žica da, wireless su gotovo duplo skuplje

meni odlično zvuče, kao i na 3 prethodnika tih sluški, pa sam navikao
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2021., 20:35   #2870
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,136
Samo da vas malo šokiram ako koga zanima.

Long-running German audio company Sennheiser today announced that it has found a buyer for its consumer brand.

Swiss holding company Sonova — a giant in the hearing aid business — will be acquiring the brand in a deal expected to close by end of year.





Vec sam prije pisao da je također i HyperX prodan HP-u.

HP is buying gaming accessory brand HyperX for $425 million

https://www.theverge.com/2021/2/24/2...n-announcement

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 08:07   #2871
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Mala pomoć:

za klinca mi trebaju "gaming" (dakle, da svijetle ) bežične slušalice, a da ne koštaju previše.
Imate li kakvih prijedloga ?
Hvala !
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 17:39   #2872
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
evo ja se bacio u proucavanje, slabo mi vec od jubitu-a, a tek sam krenuo lol.
Logitech G PRO X gaming sam prekrizio.
favoriti za sad, do 100€, su mi ovi pa ak sta pomogne... i ak ima ko kakve komentare (mic nije bitan, micem ga).

corsair hs50 pro
Kingston Hyper X Cloud II
Sennheiser GSP300
Logitech G PRO

edit: sori sad sam vidio da oces da svetli i da je bez zice

edit2: jel vrijedi dat 750kn za Kingston Hyper X Cloud II u odnosu na cors h50 pro (488kn)?

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 20.05.2021. u 23:52.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2021., 23:26   #2873
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Pozdrav,

trebam preporuku slušalica (over ear) s ANC i mulitpoint. Služile bi u uredu za pozive, glazbu i izolaciju buke (govor) iz ostatka ureda. Ideja je da povežem mobitel i komp s njima pa sve razgovore vodim preko slušalica.

Sama kvaliteta glazbe mi nije bitna. Bitno je da je dobra izolacija, dobar mikrofon i da mulitpoint radi.


Neki bestbuy sam našao:

https://www.amazon.it/gp/product/B08...L0BBLHLX&psc=1

Ima netko bolju preporuku? Cijena nije toliko bitna, ako su neke puno bolje, mogu dati 200+ eura.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2021., 00:06   #2874
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
U postu 2859 sam bacio neke dojmove o PXC 550-II.

Samo mali naglasak, ne znam jesi li do sada slusao ANC slusalice. Ja sam ocekivao izolaciju u stilu stavim ih na glavu i velika vecina buke nestane, ali to nije tako. Dobro je netko jednom rekao, ANC nekada odmaze - konkretan primjer je kada nosis slusalice, upalis ANC i NE slusas muziku. Sav zamor se procisti, pola buke ne cujes, ali govor postane puno jasniji iako tisi. Kada slusas mjuzu sve je puno bolje i teze cujes ista od navedenog. Samo da se ne zajebes ko ja, imao sam kriva ocekivanja jer nisam znao (ni guglao).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2021., 00:49   #2875
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U postu 2859 sam bacio neke dojmove o PXC 550-II.

Samo mali naglasak, ne znam jesi li do sada slusao ANC slusalice. Ja sam ocekivao izolaciju u stilu stavim ih na glavu i velika vecina buke nestane, ali to nije tako. Dobro je netko jednom rekao, ANC nekada odmaze - konkretan primjer je kada nosis slusalice, upalis ANC i NE slusas muziku. Sav zamor se procisti, pola buke ne cujes, ali govor postane puno jasniji iako tisi. Kada slusas mjuzu sve je puno bolje i teze cujes ista od navedenog. Samo da se ne zajebes ko ja, imao sam kriva ocekivanja jer nisam znao (ni guglao).
E točno sam te gledao spram ovih Soundcore.

Pitanje, da li u aplikaciji imaju modovi za ANC? Recimo mod za ured, za po vani itd.

Kako se prebacuje između spojenih uređaja? Tipkom na njima ili? Da li postoji neki prioritet u spojenim uređajima? Recimo ako su mi spojeni komp i mobitel mogu li se javiti na mob i slušalice će se automatski prebaciti na mob?

Soundcore me ispadnu 500, zenhajzerice 1000 prek firme. Tvoje mišljenje?
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2021., 10:32   #2876
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Najveca mana njihove aplikacije na mobu je nedostatak EQ (zvuk im je po defaultu vrlo flat sto meni odgovara). Postoji director mod gdje podesavas thump, spatial, reverb i DLC. Meni je dosta samo jedan korak za thump i DLC on.

ANC botun ima tri pozicije: off, custom i on. Custom mozes birati izmedju adaptive ANC (trebao bi se prilagoditi ambijentu i podesavati jacinu ANC-a) i anti wind ANC. Nisam ih nikad koristio vani pa ne znam ni jel dobar anti wind mod.

Po defaultu kada ih upalis zadnja dva uredjaja se automatski spoje ako su u rangeu (npr mob i komp). I cijelo vrijeme su simultano spojeni bez prioriteta, ali samo jedan uredjaj je aktivan istovremeno. Slusas mjuzu na kompu, mjuza stane kad ti dodje poziv ili poruka na mobu, mjuza se restora kada poklopis poziv. Vjerujem da je jos nezgodnije kada si u videopozivu, taj dio nisam testirao. Sto se tice prebacivanja zvuka vamo i tamo, so far so good. To radi skroz ok.

Osobno na mobu imam spojene Galaxy Budse pa mi je jedan Buds u uhu a preko njega stavim slusalice Debilno, al radi kada dosta visis na mobu.

Malo je nezgodno kada zelis dodati novi uredjaj u multipoint setup, ja sam se pimplao dok nisam "shvatio". Preduvjet je da prvi put na svim uredjajima uparis sluske da se popamte. Recimo imas uparene mob i pc, a zelis umjesto moba upariti tv.

1. Na oba uredjaja moras zaustaviti playback. Na win10 kompovima moram prebaciti audio output na nesto drugo umjesto na slusalice (valjda da prekine bt vezu sa sluskama, ne znam, u suprotnom ne dozvoljava pairing mod)
2. Drzis pair tipku da sluske udju u pairing mod i da se slot 1 i 2 disconnectaju
3. Na tvu se spojis na slusalice (ne pairing jer si to vec prije napravio nego samo connect na zapamceni uredjaj) - prvi slot je uparen
4. Drugi slot se automatski upari ako je neki od zadnja dva uredjaja dostupan.

Sad kad ovo pisem tek vidim da je cijeli taj proces cudan i pimplav i sto pitanja mi se javlja. Ne znam po kojem prioritetu se slusalice automatski upare s drugim uredjajem jer tu nema nikakve interakcije.

Kod mene su stalno spojene na pc i tv. Kada ih zelim prebaciti na mob, ubacim ih u pair mode, na mobu kliknem na slusalice i mob mi izbije tv iz multipointa, a pc ostane spojen. Ne znam kako sam to postigao jer bi popizdio da mi svaki put izbije pc umjesto tva - jer bas pc zelim zadrzati u multipointu. Sva tri uredjaja su u istoj sobi kad to radim, znaci dostupni za spajanje.

Ne znam nista o tim Soundcore sluskama. Mene je forumski kolega maltene nagovorio na PXC kad je rekao niski delay zvuka i casice toliko duboke da sluske ne dodiruju uho. Alternativa su mi bile Sony XM3. I taj dio mogu potvrditi. Slusalice progutaju uho, ali ga ne stiscu niti dodiruju, bizarno! Sad kako su krenuli topliji dani jos nemam problema sa znojenjem nakon par sati nosenja.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2021., 10:42   #2877
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
ja uzeo Kingston Hyper X Cloud II. valjda necu pozalit.
seinheiser me odbio zbog ducana najvise (ipon) inace bi vjerovatno njega, a cors HS50 pro me odbio jer sam vidio da spominju da ljudi sa vecim usima dodiruju unutrasnjost, a imam dost klempave usi lol. nadam se da taj problem nema i cloud II. i plus kod cloud II mislim da je sto se dobije dodatne "krugove" (nemrem se sjetit kak se zove) za usi.

BTW dali mislite da se gubi na kvaliteti zvuka ako se sluske spoje na monitor stereo jack umjesto direkt maticna jack? radi se o AOC C24G1, spojen na komp preko DP kabela.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2021., 12:00   #2878
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Nećeš požaliti, slušalice su odlične.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 21:56   #2879
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Ovak, trebale bi mi neke sluške (čak i ne treba mic, jer imam modmic 5) do 70-100 eura. Mogu i wireless. Koristilo bi se samo za gaming
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2021., 12:50   #2880
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
cujem jako dobre stvari za razer blackshark
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na