Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2021., 15:26   #2731
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Tako je, sve 5.

Poanta gornjeg posta je ako vec kupujem stolac radije dam 300 kn više i kupim kvalitetniji proizvod i miran sam.

Za Black friday uzeo sam stol (zadnji / posljedni komad) na akciji preko ekupi za 1200 kn sa besplatnom dostavom a stolac u friendly fire areni po standardnoj cijeni 1660 kn + dostava 40 kn.
Ja sam ga platio 1660 i sad nakon skoro godinu dana platio bi i 2000kn koliko je dobar -- baš sam zadovoljan i s izradom i kvalitetom i izgkedom i materijalima ma sve ...
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 16:23   #2732
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ima tko ovdje da je mijenjao naslone za ruku od Markusa?

npr. ovako nešto: https://www.reddit.com/r/ikeahacks/c..._armrests_mod/

Stolica mi je stvarno super, pogotovo za te novce ali me ubijaju ti nasloni za ruke jer jednsotavno neći stati ispod stola.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 17:08   #2733
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Citiraj:
Autor VooDooZG Pregled postova
Ja sam ga platio 1660 i sad nakon skoro godinu dana platio bi i 2000kn koliko je dobar -- baš sam zadovoljan i s izradom i kvalitetom i izgkedom i materijalima ma sve ...
Na prvi pogled se vidi kvaliteta korištenih materijala, auto - koža, masivnost dijelova (puno željezo - metal / lim - šta vec) i kvaliteta izrade a pogotovo to vidiš i osjetiš po težini u rukama kad ga sastavljaš.

O tome i pricam razlike bome ima, barem s tim stolcem u odnosu na ostale gejmerske koji se prodaju po raznoraznim trgovinama (preprodavaci) u cijeni od 1 000 do 1500 kn.

Kao što rekoh imam ga 2 mjeseca i ni lipe mi nije žao.


EDIT:

Da ne ispadne da po staroj izreci: "Svako svog konja hvali."

Isprobao sam preko 6 gamerskih stolaca koje su bile sve na slican "kalup" u 3/4 trgovine, detaljno pregledao kvalitetu izloženih modela.

Poslije toga išao isprobat u Friendly Fire igraonicu (Arena) njihov Master Seat sjeo , pogledao ga detaljno rekao to je to i kupio ga.


Uostalom vidjet cemo dojmove i od kolege Warrior -a šta ce reci kad mu dođe stolac i kad ga složi.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 18.01.2021. u 18:35.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 20:35   #2734
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
ima tko ovdje da je mijenjao naslone za ruku od Markusa?

npr. ovako nešto: https://www.reddit.com/r/ikeahacks/c..._armrests_mod/

Stolica mi je stvarno super, pogotovo za te novce ali me ubijaju ti nasloni za ruke jer jednsotavno neći stati ispod stola.
Ja budem čim se dočepam stolice.
Skinuti ću sa stare kojoj odlazi naslonjač a ima naslonjače za ruke koji su podesivi po visini a još su dobri.

Poslano sa mog ONEPLUS A6013 koristeći Tapatalk
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 20:46   #2735
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Trebaju ti ti jastucici ...jer naslon stolca je skroz ravan.

Neki stolci imaju naslon u obliku solva S pa samim time nemaju nikakve jastucice.
Ma bezveze mi to s tim jastučićima. Pa mogli su napraviti barem lumbalni dio da se može podešavati umjesto tog jastučića koji klizi. A i nagrđuje mi samu stolicu, barem što vidim po slikama.
Probat ću se zavaliti bez jastučića i koristiti ih što je manje moguće, pogotovo ako imaju takav "bug" da oba padaju. Sad mi se euforija smanjila...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2021., 09:53   #2736
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Ma bezveze mi to s tim jastučićima. Pa mogli su napraviti barem lumbalni dio da se može podešavati umjesto tog jastučića koji klizi. A i nagrđuje mi samu stolicu, barem što vidim po slikama.
Probat ću se zavaliti bez jastučića i koristiti ih što je manje moguće, pogotovo ako imaju takav "bug" da oba padaju. Sad mi se euforija smanjila...

Možeš bez jastučića ali ak budeš duže sjedio bolila bu te kralježnica kasnije - i ja sam mislio da je glupost a sad mi dođe da si naručim jedan taj donji jastučića pa da stavim u auto dok sjedim bez obzira kaj imam izvlačenje za lumbalni dio i profilirani dobar sic..

Ovaj gornji za glavu ti ne ispada - meni je ispao 3-4 puta u godinu dana a ovaj donji su baš mogli na neki čičak i ne znam kak napraviti jer zna biti iritantno da se kratko podigneš sa stolice pa sjedneš na njega ali da je koristan i bolji od sistema izvlačenja lumbalne ploče - je..
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2021., 14:49   #2737
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Stigla Friendly Fire stolica, znači platio sam u ponoć u nedjelju, u utorak mi stigla. Sastavio sam ju za cca. 20-tak minuta, bogme je masivna, težina odaje kvalitetu, a koža mi se čini vrhunska kako su ju i opisali. Nije glatka koža koja će se lijepiti kada nastupe vrućine.
E sada, trebam se naviknuti na stolicu, definitivno je udobnija od prethodne.
Jastučić za glavu ne koristim jer stalno pada iako ima gumicu da se stavi na zaglavlje. Mogli su to malo bolje riješiti.
Jastučić za lumbalni dio je OK i njega sam odlučio koristiti iako nije za ništa pričvršćen.
Za sada mi se čini dobra stolica iako mi se ručke, lijeva i desna lagano klimaju u smjerovima rotacije lijevo-desno, ali mislim da je to normalno. Svaka ručka se može podešavati po visini, razmaku lijevo-desno, duljini naprijed-natrag i rotirati u 3 razine.
I da, prilikom sastavljanja sam izgubio jedan podložak koji ide ispod vijka tako da mi to sada jede mozak iako radi toga ništa nije slabije sastavljeno...
Toliko...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 06:06   #2738
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Uzeo bi Friendly Fire MS i jedino kaj me muči je jel bi mi bila mala. 195cm sam i zadnja mi je bila malo kratka i stalno sam se gnjezdio po njoj. Neda mi se jahat do Arene, ak je ko malo višlji probao bio bih zahvalan na savjetu.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 07:16   #2739
Did58
Registered User
 
Did58's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 74
Najbolje transportirati guzu do butige i uraditi sljedeće:

1. Postaviti guzu na stolicu nekoliko minuta (preporučeno 5) *

2. Vrti livo - vrti desno, malo naprid - malo nazad, malo gori - malo doli ...

3. Ukoliko paše leđima i guzi, put blagajne - kesu driši

Konzumirati u toploj prostoriji uz topli čaj, kavu ili pivo. I to je to. Dobar gam.

* Upozorenje!: u koraku 1. moguća je nuspojava spavanja, u tom slučaju odmah se obratite svom trgovcu ili blagajniku.

© Ovaj "DiDov recept" zaštićen je autorskim pravom © (temeljem čl. 9. st. 2. zaspa-h) i slobodno ga možete čitati od 0-24 (više puta, ali ne manje od jednom), kopirati, dilati okolo (nikako osobama mlađim od 6 mj. bez dopuštenja ćaće i matere), te neograničeno koristiti (osim piva) za osobne i profesionalne svrhe, i to sukladno financijskim mogućnostima.

Zadnje izmijenjeno od: Did58. 29.01.2021. u 08:27.
Did58 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 08:02   #2740
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Znam sve ali mi je tlaka. ��
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 08:18   #2741
Did58
Registered User
 
Did58's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 74

Zadnje izmijenjeno od: Did58. 29.01.2021. u 08:41.
Did58 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 22:44   #2742
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
Uzeo bi Friendly Fire MS i jedino kaj me muči je jel bi mi bila mala. 195cm sam i zadnja mi je bila malo kratka i stalno sam se gnjezdio po njoj. Neda mi se jahat do Arene, ak je ko malo višlji probao bio bih zahvalan na savjetu.
Ja sam 190cm i kupio sam na slijepo Friendly Fire prije koji tjedan. Sto te konkretno zanima?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 23:37   #2743
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Ja sam 190cm i kupio sam na slijepo Friendly Fire prije koji tjedan. Sto te konkretno zanima?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
E super. Jel ti glava viri preko gornjeg ruba i jel ti veliki razmak između donjeg dijela noge i ruba stolice? U stvari, kad se uvališ u stolac jel ti taman? To je to. Ne mora mi biti na centimetar dobra, cca. Da podržim našu firmu i smjestim rit u nekaj mekano. ��
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 06:39   #2744
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Naručeno. Našao sam točne dimenzije na netu i čini se da bu mi taman. Ak nebu bude pes imal novi stolac za čilanje.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 17:02   #2745
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
E super. Jel ti glava viri preko gornjeg ruba i jel ti veliki razmak između donjeg dijela noge i ruba stolice? U stvari, kad se uvališ u stolac jel ti taman? To je to. Ne mora mi biti na centimetar dobra, cca. Da podržim našu firmu i smjestim rit u nekaj mekano. ��
Glava mi viri malo preko gornjeg ruba, ali me to ne smeta. Ono što me smeta je da ne koristim gornji jastučić jer konstantno pada. Jednostavno, ona guma koja ide oko stolice klizi po koži prema gore i jastučić pada. Bacam ga u smeće.
Koristim lumbalni jastučić i on je OK.
Donji dio stolice je mogao biti i malo duži za moju visinu, ali OK. Kada se uvalim do naslona, OK je, ali mogao je dio gdje ide guza biti dulji.
Javi dojmove...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 19:56   #2746
Integrity
Registered User
 
Integrity's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Istok
Postovi: 75
Ova u jysku je dobro snizena:

https://jysk.hr/radna-soba/gaming-st...a-abildaa-crna

Ima tko iskustva s njom?
Integrity je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 20:03   #2747
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Puno puta je bilo govora da te stolice iz JYSK su smeće neviđeno. IKEA je minimum minimuma.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 20:37   #2748
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Na svoj Markus dodao ovo Sad je ko da sjedim na perju

https://lineoshop.hr/prenosivi-ortop...denje-comlife/
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 20:41   #2749
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Te muci sto zbog debljine jastuka imas (jos) nize naslone za ruke?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 20:42   #2750
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
ne koristim naslone za ruke, ruke su mi na stolu a sjedim u zavaljenom položaju uvijek, većinom sa obje noge na rubu stola
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 20:46   #2751
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Hahaha pa ti onda nemas nikakvih briga!

Mene je malo hebalo sto si i ovako preniski nasloni za ruke jos nizi kada stavim nesto pod guzicu i onda su zbilja neiskoristivi. Zato pitam
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 21:45   #2752
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Na svoj Markus dodao ovo Sad je ko da sjedim na perju

https://lineoshop.hr/prenosivi-ortop...denje-comlife/
Dugo sam to gledao i mislio uzet sa ali ex, oko 100 kn s dostavom, al gledam. jel to prevara il stvarno valja. Znaci stvarno. je dobra stvar?

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Te muci sto zbog debljine jastuka imas (jos) nize naslone za ruke?
Meni su na markusu zapravo previsoki nasloni (185) i bas sam. gledao modove kao ih dodatno spustiti.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 21:46   #2753
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
za 150 kn dobiješ dva komada, memori pjena, nema šanse da sjedim više bez toga. Meni valja.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 22:40   #2754
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Na svoj Markus dodao ovo Sad je ko da sjedim na perju

https://lineoshop.hr/prenosivi-ortop...denje-comlife/

Hvala za link. Evo naručio si pa ako i ne bude valjao biti će super zajebancija-poklon nekome od kolega iz kancelarije (svaka pomisao na probleme sa hemeroidima je namjerna )
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 23:15   #2755
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Glava mi viri malo preko gornjeg ruba, ali me to ne smeta. Ono što me smeta je da ne koristim gornji jastučić jer konstantno pada. Jednostavno, ona guma koja ide oko stolice klizi po koži prema gore i jastučić pada. Bacam ga u smeće.
Koristim lumbalni jastučić i on je OK.
Donji dio stolice je mogao biti i malo duži za moju visinu, ali OK. Kada se uvalim do naslona, OK je, ali mogao je dio gdje ide guza biti dulji.
Javi dojmove...
Hvala. Javim.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 21:44   #2756
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
I da, Friendly Fire mi počela već škripati kada idem guzom lijevo-desno nakon 2 tjedna. Hmmmm...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 18:19   #2757
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Stigla danas, plastični poklopac kaj dolazi već ušerafljen sa strane di je ručka za pomicanje naslona je bio potrgan. Poslao mail i lik me nazvao u roku 2 minute i rekao da će mi poslati novi sutra. Ovo ostalo sve do jaja za sad. Jastučić za glavu je skoro neupotrebljiv jer stalno klizi. Sve u svemu meni je za te pare odličan stolac. Samo da ne počne škripati, to bi me izludilo.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 22:22   #2758
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
Stigla danas, plastični poklopac kaj dolazi već ušerafljen sa strane di je ručka za pomicanje naslona je bio potrgan. Poslao mail i lik me nazvao u roku 2 minute i rekao da će mi poslati novi sutra. Ovo ostalo sve do jaja za sad. Jastučić za glavu je skoro neupotrebljiv jer stalno klizi. Sve u svemu meni je za te pare odličan stolac. Samo da ne počne škripati, to bi me izludilo.
Meni je došao strgan malo gornji dio plastičnog ruba od ona tri dijela koja idu jedan u drugi kada se stolica diže-spušta, ali nisam nikoga kontaktirao.
Super da nisam jedini s istim problemom jastučića za glavu. Bilo je ljudi na forumu koji su pisali da im jastučić za glavu ne klizi, ali, evo, tebi i meni klizi non-stop. Uopće se ne može fiksirati. Stoji mi na polici, nažalost.
Lumbalni jastučić koristim, ali me živcira što pada kada se ustanem.
Ti si visok, nije ti prekratak sjedeći dio?
Inače, jučer mi je žena nešto sjedila uz PC, sjela je na prednji rub stolca i on se prevrnuo prema naprijed. Na vrijeme se uhvatila, inače bi i ona i stolica full tresnuli. Tako da treba pripaziti da se ne sjedi na prednjem rubu stolice.
Ne znam, nisam sjedio na puno gaming stolica tako da ne mogu dati neku finalnu presudu u odnosu na druge.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 23:33   #2759
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Pa meni je ok, kad maknem donji jastuk taman. Gornji sam okrenuo naopako i sad drži. Probao sam na rub sjesti i ništa, čak sam i legao na pol sata sa 120kg i 196cm. (:
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 23:44   #2760
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
Pa meni je ok, kad maknem donji jastuk taman. Gornji sam okrenuo naopako i sad drži. Probao sam na rub sjesti i ništa, čak sam i legao na pol sata sa 120kg i 196cm. (:
Vjerojatno je položaj točkića bio takav da je baš tada imao razmak na prednjem dijelu pa se prevrnula.
Gornji jastučić naopako? Hmmmm, budem probao iako naopako nije predviđeno...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na