Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2012., 17:14   #2101
izi
Premium
Moj komp
 
izi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vinkovci - Slavonski Brod
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Kako je ova zombie bears runa OP majketi
Hehe i ja igram sa njom. kako sam ju prvi put stavio ne skidam je nikako vise. Bolestina pocisti onako cijeli pack jedan 2 put da opalis. Jedino sto mane puno guta, ali sam to kompenzirao stavivsi pasive za 20% mane i da health globe daju manu isto.
izi je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 17:27   #2102
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
@Interpol s obzirom da ne posjecujes AH, kladim se da ne igras sa barbarom!!
Igram s monkom, tako da isto svakom moram prić na daljinu šake Nemam životinje, ni magiju, jedino roundhouse kick i ono smiješno zvono. Monk je zapravo personifikacija Chucka Norrisa
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 17:41   #2103
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,473
Citiraj:
Autor izi Pregled postova
Hehe i ja igram sa njom. kako sam ju prvi put stavio ne skidam je nikako vise. Bolestina pocisti onako cijeli pack jedan 2 put da opalis. Jedino sto mane puno guta, ali sam to kompenzirao stavivsi pasive za 20% mane i da health globe daju manu isto.
Za mana issue - Vision Quest
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 18:31   #2104
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Igram s monkom, tako da isto svakom moram prić na daljinu šake Nemam životinje, ni magiju, jedino roundhouse kick i ono smiješno zvono. Monk je zapravo personifikacija Chucka Norrisa
Igrao sam sa Monkom.. Toliko mi je bilo lagano i smijesno igrati s njim da sam odustao negdje oko 30 lev.. Ionako sam prvo mislio zavrsiti sa barbarom.. Debela prednost u odnosu na barbara su one mantre.. Pogotovo Mantra of Retribution.. Isto tako su mu pasivni skillovi puno bolje slozeni i sve se svodi na dodge i resistance.. Rekao bi da je Monk poboljsana verzija barbara..

Dobro si rekao ovo za Chuck Norrisa..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 19:04   #2105
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Za mana issue - Vision Quest
To ovisi - ako imaš puno instacast spellova je bezvrijedno, a ako imaš 4 ili više njih pa ih ionako ne možeš koristiti dok su na cooldownu pa ti mana opet ne treba

Meni se najbolji pokazao Gruesome Feast, Spiritual attunement i Pierce the veil.
Prva 2 daju jako dobar mana regen, dok zadnji povećava damage uz veći mana cost. Primary mi je poison dart sa spined dart runom, secondary Locust swarm sa devouring runom, a za bijeg i brzi mana regen pa spirit walk sa honored guest runom.
Većinoma samo spamam locust swarm, grasp of the dead i acid rain, trash pada u roku pola sekunde, a elitesima/uniqueima cijepa health dole da je to strašno
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 19:26   #2106
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,755
Evo igram malo s Monkom i mogu reci da me igra pomalo razocarala. Ocekivao sam vise ono ozracje iz dvojke, ovo mi je malo "presareno". Kako monk ima sve one udarce, nakon serije izvedenih (Chuck Norris) udaraca, cekam samo da uzvikne "Fatality!!!" izgleda kao neki hibrid mortal kombata i diabla...
Ne znam, morat cu mijenjati lika i probati s nekim drugim, ovo mi izgleda totalno djecje i nije mi kao nastavak legendarne dvojke...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2012., 19:56   #2107
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Igrao sam sa Monkom.. Toliko mi je bilo lagano i smijesno igrati s njim da sam odustao negdje oko 30 lev.. Ionako sam prvo mislio zavrsiti sa barbarom.. Debela prednost u odnosu na barbara su one mantre.. Pogotovo Mantra of Retribution.. Isto tako su mu pasivni skillovi puno bolje slozeni i sve se svodi na dodge i resistance.. Rekao bi da je Monk poboljsana verzija barbara..

Dobro si rekao ovo za Chuck Norrisa..
Mantre pomažu, da. Ali nisam baš čuo da se neko buni da je preteško sa bilo kojom klasom na normalu. A monku su ubili boon of protection runu prije nego sam je otključa
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 04:33   #2108
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Prijatelju, probaj igrati sa Barbarom.. O nekoj setnji hellom mozes sanjati.. Lik najgori od svih koji postoje.. Igram 3 act hella, nijedan posten ithem nisam dobio. Izgubio sam milijun zivota, niti mogu poslati "zivotinje" da obave posao, niti mogu ispucat milijun damagea magije.. Moram prici svakom enemiju koji me zatuce arcane powerom u 2s (15k lifea uz resistance preko 300) ili shielded enemijima koji su imuni na sav moj damage!!

Nisi ti jedini koji se igra u hellu sa DH.. DH je mocan prestrasno kao i wizardi..
Vama ce tek, mozda postati inferno zahtjevan dok ga ja sa barbarom necu ni probati igrati.



Evo covjek je sve rekao.. Nista ne treba dodat. Apsolutno tocno.. Igram na kartu da cu enemija ubiti odmah u par sekundi, ako ga ne ubijem bježim po mapi 30min dok mi se ne napuni energija..

@Interpol s obzirom da ne posjecujes AH, kladim se da ne igras sa barbarom!!
Dok sam igrao betu barbar je jedini lik s kojim sam umro, ok nisam znao ni di mi je potion ali opet jedini s kojim sam umro. Ali nije možda u barbaru problem nego u opremi i stilu igre ja recimo na wizardu još od nightmare imam preko 20k HP, a rekao bi da tebi treba možda i duplo.
Wizard mi je na hellu postao težak na elitnim skupinama sam umirao po par puta, samo sam najlakše kombinacije mogao potamaniti bez smrti. Onda sam totalno promijenio build i nabavio nešto bolje opreme i sad uglavnom čistim bez problema.
Wizard je bio OP jer su ljudi našli mjesta za exploit određenih skillova, ali da bi ti skillovi radili trebao je specijalan gear i ljudi su trošili milijune golda i farmali(craftali) iteme i onda je blizz nerfao skillove Nemam pojma kako je drugima, ali nema više šetnje po infernu.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 09:53   #2109
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,864
bome ja sam nekidan doso iz 2 smjene doma, i radio prvu (nisam ni oka sklopio s diabla odma oso radit). Buraz dobio preko WOW godisnje pretplate diablo 3. I sad me navuko. Sad vodimo pravi rat tko ce na njegovom kompu igrat diablo.

Ali 450kn im nedam pa makar ne igro nikad vise
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 10:23   #2110
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
igra je apsolutni vrh ...- vrijedi i više od 450 kn.
  Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 16:13   #2111
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Mantre pomažu, da. Ali nisam baš čuo da se neko buni da je preteško sa bilo kojom klasom na normalu. A monku su ubili boon of protection runu prije nego sam je otključa
Da, nema problema na normalu pa i nightmareu sa bilo kojim likom.. Hell je težak jedino kad naletis na elite enemije i vrlo je teško doći do bossova. Dok je sam boss opet lagan i moze ga se ubiti bez veće borbe.. (govorim o barbaru)
Čini mi se da ce barbar doći do izraza na lev60, kad je konačno moguće kupiti/dobiti pošteno oružje i opremu.
Monk ima mantre, barbar ima war cry.. Placemo obadvojica kad naletimo na elitu..

Sve u svemu igra mi je genijalna.. i igrat cu ju godinama.. Idući lik Demon Hunter, da se malo odmorim. Umorio me barbar..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 16:26   #2112
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
RMAH ETA pomaknut na 13.6.

Zanimljivo, izgleda da imaju više problema nego što su mislili hehehe
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 17:55   #2113
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Da, nema problema na normalu pa i nightmareu sa bilo kojim likom.. Hell je težak jedino kad naletis na elite enemije i vrlo je teško doći do bossova. Dok je sam boss opet lagan i moze ga se ubiti bez veće borbe.. (govorim o barbaru)
Čini mi se da ce barbar doći do izraza na lev60, kad je konačno moguće kupiti/dobiti pošteno oružje i opremu.
Monk ima mantre, barbar ima war cry.. Placemo obadvojica kad naletimo na elitu..

Sve u svemu igra mi je genijalna.. i igrat cu ju godinama.. Idući lik Demon Hunter, da se malo odmorim. Umorio me barbar..
Apsulutno. Na 3 sam actu, hell i svi ovi zamagijani enemiji su "pain in the ass" za unistit. Barbar (moj je lev 58) je u daleko najgoroj mogucoj poziciji, pogotovo kad pocnu ispustat toksikalije, vatrene tragove i sl. i cini mi se da je 10 levela slabiji od ostalih. Vec me pocinju lagano umarat te dugotrajne borbe sa leitom i sav sam sretan kad naletim da hordu obicnih i pocnem ih posteno cekicarit. Za sad su mi i oklopi i gemovi naklonjeni prema viltalityiju, manje prema armoru. Nisam ni probao suprotno. Tek sam na levelu 58 naletio na posteni sword 300+ sa socketom i 5 dodatnih stavki. Imam par zgodnih viska pa kome treba, dam ih za sicu.
btw. sync. duo jakih barabara moze bit jako dobra kombinacija ako se drze blizu i napadaju iste neprijatelje, brze umru, extra helth itd. Za sad najzabavnija komb. za igranje.
Slobodno ukljucite, ambient occlusion i 2 xtrsaa ili vise u driveru ak su malo jace Nvidije u kompu..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.05.2012. u 18:03.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 18:17   #2114
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
RMAH ETA pomaknut na 13.6.

Zanimljivo, izgleda da imaju više problema nego što su mislili hehehe
kad oni kinezi i koreanci i ostala ekipa kojoj se život sastoji od WOW i D3 počne kupovat iteme samo da ih kupimo , možda i mi zaradimo koji €
  Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 19:50   #2115
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kad oni kinezi i koreanci i ostala ekipa kojoj se život sastoji od WOW i D3 počne kupovat iteme samo da ih kupimo , možda i mi zaradimo koji €

Imam neki osjećaj za feeling da neće bit niš od planova zarade .
klem je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2012., 22:43   #2116
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Monk ovdje na hellu. Prva polovica act1 prošla bez većih problema al kad sam sad uletio u 3 elite packa, svi su bili oni nosorozi, sat vremena sam ih ubijao, i više, krepo preko deset puta. Onda ušo u Leoric's mansion ili kak se već zove i tamo me na početku dočeko onaj elite summoner i ubio boga u meni 5 puta cca. Očito je da sam slab jer još uvijek furam gear koji sam našao na nightmareu act3 i nikako da nađem nešto bolje. Da nemam preko 50% dodge ne bih mogo ni igrat...

No to sam i očekivao jer je hell i u D2 bio strah i trepet. Idem malo pomalo, baby steps.

Puno znači kad si očistiš komad mape od čudovišta pa da tamo možeš veslat sa elite čudovištima
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 00:56   #2117
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
evo dosao do lev60 i kao sto sam slutio, barbar od transvestita postao vrlo jak lik.. Sada se setam hellom, bez problema ubijam elite enemije.. Igra ustvari tek pocinje na 60lev. Kad ubijes elite enemija imas 30min extra magic ithem i gold..
Golda imam koliko hoces a poceo dobivati i dobre itheme.. Konacno!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 01:02   #2118
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Buljo dja mi betljteg da te ubacim
Buljo#2517
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 01:52   #2119
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
evo dosao do lev60 i kao sto sam slutio, barbar od transvestita postao vrlo jak lik.. Sada se setam hellom, bez problema ubijam elite enemije.. Igra ustvari tek pocinje na 60lev. Kad ubijes elite enemija imas 30min extra magic ithem i gold..
Golda imam koliko hoces a poceo dobivati i dobre itheme.. Konacno!!
ITEM, ne ithem

Nego, ja ove elite nemrem smislit više, nije stvar tolko ni da me ubijaju neg se svake sekunde healaju za n tisuća HP i onda dok pol levela prijeđem do njih nakon što me ubiju prođe pol godine i sve ispočetka
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 03:34   #2120
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
ma koga briga jel item ili ithem.. Mob mi ispravlja gramatiku, vrlo dobro ocito.. Elite enemiji se traze sada po mapama zbog bonusa..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 05:16   #2121
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Di mogu nabaviti key po najjeftinijoj cijeni ako mi neko može reći? Hvala
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 09:00   #2122
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Već sad se pripremam, ali psihički
Hehe, sretno, vecini nas nije uspjelo, onda ovladas act1 i dodes na act2 di je jos 3 puta gore, a act 3 je jednostavno neigriv
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 10:28   #2123
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,116
Što vise igram sa barbom (lvl 54) to mi je sjebanije....uopce ne iskljucujem mogucnost da sam noob.....ali koliko sam skuzio...najvise izdrzim da ne umrem sa 1h + shield....ali onda radim ful mali dmg i imam osjecaj da sluzim kao ukras...da nemam stan stvarno bih bio za drek....ako pak stavim 2h onda cak radim solidan dmg ali umirem toliko da me skoro pa sram.....nemrem solirat nista na hellu....tj mogu ako ne dodju neki elite packovi.....koji lol

@viperus s runom dobijes ovih 4+3 sec stuna? letimice sam presao preko toga....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 10:32   #2124
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Što vise igram sa barbom (lvl 54) to mi je sjebanije....uopce ne iskljucujem mogucnost da sam noob.....ali koliko sam skuzio...najvise izdrzim da ne umrem sa 1h + shield....ali onda radim ful mali dmg i imam osjecaj da sluzim kao ukras...da nemam stan stvarno bih bio za drek....ako pak stavim 2h onda cak radim solidan dmg ali umirem toliko da me skoro pa sram.....nemrem solirat nista na hellu....tj mogu ako ne dodju neki elite packovi.....koji lol
nazivcirat ces se do lev60.. Ginut ces i vise puta u min..
Ali onda barbar odjednom ojaca 300%.. Barbar ti prava orzja dobiva tek lev60.. a o armoru i ostalim itemima da ne govorim.. Cudno su to raspodijelili..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 11:20   #2125
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
ma sa svima je ista pjesma... 2 razlicite igre, do 60 i od 60.

Zato su imba itemi sa smanjenim level requirementom

ja sam 2 ili 3 dana koristio luk 60-11 lvl sa ukupno 980dps (cca 2x vise nego bi najbolji luk za moj lvl bio u tom trenutku, nabavio ga s lvl 53 il 54), act4 hell je bio smjesno lagan s njim.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 11:47   #2126
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Haha haha HA!
Upravo me tako razveselio ovaj act 2 na infernu

znaci tucem elite pack koji je ranged, nightmarish, molten, fast, reflects damage, znaci nista posebno tesko
ima ih 3 komada i svaki ima 800k hp-a

naravno oni su cim sam usao u level odma na vratima, znaci neam puno za kiting
prvi put odma poginio jgb jer su me odma docekali i lupili ko blesavi
respawn i malo trcanja i sveg tog, poginem za 15-20 sec
respawn pa odma van odatle teleport u town i promjeni hidru u blizzard nabrzinu i vrati se
tucem ih nekih minutu na manje od pol health-a su i upali se enrage, gubim 6000hp-a po sec
lol
respawn jer ne vjerujem- naravno poginem za 3 sec max jer kao wizard nisam bas neki tenk
glavom o stol i pras u smijeh

@antrax i ostali
dobro kakve vi to srece imate da vam dropa 980 dps bow ili nesto??? (I TO JOS NA HELL-U!!!)
ja koristim shugavi mace od 500 dps-a na svom wiz-u

s wizardom preko 100h od cega je nekih 6 i vise vjerujem cistog farmanja haedriga na infernu da bi dobio neki item s kojim mogu po infernu jer sam do inferna doso s stapom s manje od 300dps-a
a da ne spominjem da imam i monka s kojim imam tek mrvicu manje gameplaya i sad ce past diablo na hell, pa i s njim inferno.
znaci u cca 180h gameplaya dosad mi nije dropao niti jedan legendary niti ista drugo posebo.
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 12:07   #2127
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
180h igranja? 15-ak sati dnevno? Jel ti radiš šta drugo u životu?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 12:10   #2128
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
180h igranja? 15-ak sati dnevno? Jel ti radiš šta drugo u životu?
ne
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 12:22   #2129
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
@deathclaw.. afaik ne moze ti pasti item veci od tvog levela!? Ali ti ga moze netko dati kad prodes igru jednom solo, dalje je cilj inferno, ostalo je grindanje lvla i usputnih para do tamo.

a 900dps nije strasno, to je oruzje od 600 dps sa solidnim dodatnim bonus dmg. Imas nesto ranije moj post gdje sam pisao o tome da to sto pise 1000dps za oruzje, ono moze biti slabije od 800dps (bubam brojke, vrijedi i za 400 vs 500)

covjece, igra je vani 13 dana, ti si uspio 180h skupit

Ja ti iskreno zavidim.

A sto se farmanja tice, natuci NV na 5 i na butchera, ponovi puta kolko treba dok ne dobijes solidne iteme za act2, pa opet tako dalje act po act, nema lake igre.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 12:38   #2130
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
butchera sam na infernu ubio nekoliko puta- dropao mi je piz*arije tipa od 250-300 dps-a, apsolutno nista korisno, ono na infernu ga ubijem i dropa mi iteme za 54ti lvl
wtf?
sta da radim s tim? mogu si zabit di ne sija...
a sto se dps-a tice to znam da on odma zbroji dps za oruzje i napise, i da ja koristim shugu od 500 i nesto sitno dps-a i to mi je najbolje sto imam...
u drugoj ruci stoji item 24-114 dmg 46 vitality i 116 regen

*a sto se tice 13 dana i 180h da malo jesam pretjerao (malo je malo blago receno)
a novo je i odlucih se izivit kad vec imam prilike, necu definitivno nastavit tempo...

za one koji nisu vidjeli da se malo nasmiju:
http://www.youtube.com/watch?v=I43GUnZN_s4

edit: zaboravih reci da sam butchera ubijao nakon sto sam poklao min 5 elite-a pa imam 5x nephalem valor i jos stavim na sebe par magic find itema na stetu dps-a i healtha

Zadnje izmijenjeno od: Deathclaw13. 28.05.2012. u 12:45.
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na