Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.03.2015., 17:46   #1531
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
U 19h idem vjezbat (20min trcanja brzim tempom, sklekovi i propadanja) pa me zanima sto bih mogao pojest prije da mi da energije, neka čokoladica nesto tako?
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 17:49   #1532
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Narance su meni dobre za to. Mandarina vise nema bar ne finih. Od cokoladica prije treninga volim Corny cokoldani, nije skup ko one fitness cokse a opet drma.. FRape od banane i jos neko voce al ne puno..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2015., 20:51   #1533
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Najjednostavnije se izbananairati :P
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 21:57   #1534
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Fruktoza prije treninga ? No,thank you
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 22:13   #1535
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Za energiju, ubit malo umor meni nema boljeg od agruma, C vitamin prije svega. Dosta mi to pomogne da su uopce pokrenem i odem. Banane slicno djeluju na mene.. No opet ja ne idem u teretanu al ne pita ni on za teretanu. Pol narance ili banane je meni dosta. Vise od jedne banane ili narance, mandarine nisam nikad pojel prije treninga. Za vece kolicine nema potrebe a mozda i nije dobro ubit se. Secer me ne dira jer cu to skurit vec na zagrijavanju ko i sve ostalo kaj imam na raspolaganju.


Vedran, zagrijavanje i istezanje pod obavezno ak mislis radit jako. Istezanje nakon treninga takoder. Te stvari trebaju bit navika i onda je puno manji rizik od bolova, istegunca ili gorih stvari. Vjerujem da to vec svi znaju al nije na odmet opet spomenut.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 26.03.2015. u 22:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:05   #1536
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Sve je to kriva glukoza neka, ili neki domaći špek, nisu oni znali što uzimaju haha. "Markov has claimed he doesn't even know about Stanozolol" hahaha. A navodno su nekog tipa pronašli mrtvoga u stanu, diler koji im je dobavljao tu svu robu, samo ne mogu sada naći..

i haha ne spominji mi te momke...
Heheh, pa i naš Marin iz Međugorja je pao na glukozicu)))
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:07   #1537
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Heheh, pa i naš Marin iz Međugorja je pao na glukozicu)))
Svi oni padaju na to haha...

Nego, ne odazivas se na ono moje bockanjw o tvojem bockanju od tri tjedna?!? ))
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:12   #1538
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Vedran, zagrijavanje i istezanje pod obavezno ak mislis radit jako. Istezanje nakon treninga takoder. Te stvari trebaju bit navika i onda je puno manji rizik od bolova, istegunca ili gorih stvari. Vjerujem da to vec svi znaju al nije na odmet opet spomenut.
Jasno mi je to, zadnjih 11 godina vjezbam od toga je 8 teretana a 3 street workout ali volim pitam da naucim nesto novo
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:18   #1539
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Svi oni padaju na to haha...

Nego, ne odazivas se na ono moje bockanjw o tvojem bockanju od tri tjedna?!? ))

Ma pica sam, a i daleko od nekog natural plafona, ima kod mene još posla..
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:23   #1540
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ma pica sam, a i daleko od nekog natural plafona, ima kod mene još posla..
Iskreno, svi smo mi daleko od natural limita-a, vecina vjerojatno nikada ni ne stigne do njega, ali dobro, zanemarivo.
Ali cuj, ne bi bilo lose uletiti s necime ovako, blitz kurica neka hehehe
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2015., 23:30   #1541
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ako cemo o idealnom obroku prije ozbiljnog treninga u teretani onda bi to bilo kompleksni ugljikohidrati u nevelikoj kolicini (100-150g tjestenine ili rize ili ekvivalent nutrijenata u krumpiru recimo, ni kruh nije los ako ne prdite od nj) sa nekim dobrim izvorom proteina (snicla, komad piletine, jaja, sir, riba) nekih 2h prije treninga, taman da bude u krvotoku i zbog nevelikog volumena obroka ne predstavlja masu u trbuhu koja (vjezbaci nisu ni svjesni) moze negativno utjecati na izvedbu glavnih vjezbi
  Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:33   #1542
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja uvijek vjezbam na taste, tako da nemam tih problema
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:34   #1543
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Zato sam ja bajo moj pred neki dan lijepo u mek otisao, usikao se sa 2500cal burgera i koli i pomrita i fino isao raditi cucnjeve, da vidis treninga, milina! :3
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:40   #1544
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
osobno sam primjetio nesto slabije perfomanse na taste, moze se ali jednostavno nije to to kao kad se pojede

toorop, moze se takodjer ali jednostavno ako cemo o optimalnom obroku onda je obrok kakav sam ja rekao taj. jer jednostavno nece biti ista upotrebljivost trbusnog zida sa natrpanim trbuhom vs praznim trbuhom, da bi optimalno iskoristio sve abdominalne i intra abdominalne misice nesmije biti prisutne nadutosti
  Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 01:22   #1545
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ugljikohidrati neke uspavljuju prije treninga,a da ne pricamo o vecim kolicinama.

Ja sam par puta isprobao masti + proteini ( tipa posni sa kikiriki maslacem ) ili meso + neki prilog lagani sa nesto malo UH ( kelj + kuhani krumpir ) i puno veca koncetracija i budnost.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 02:20   #1546
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ugljikohidrati neke uspavljuju prije treninga,a da ne pricamo o vecim kolicinama.

Ja sam par puta isprobao masti + proteini ( tipa posni sa kikiriki maslacem ) ili meso + neki prilog lagani sa nesto malo UH ( kelj + kuhani krumpir ) i puno veca koncetracija i budnost.

To je zato sto se ugljikohidrati najbrze pocnu razgradivati, a kada tijelo razgraduje ono sto si pojeo usmjerava energiju na razgradnju pa ti se spava. Ali zato kad se razgrade ti ugljikohidrati onda oci ko sova i hiperaktivnost
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 12:55   #1547
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ugljikohidrati neke uspavljuju prije treninga,a da ne pricamo o vecim kolicinama.
ukoliko se pojede velika kolicina uh (recimo 200g ili vise, individualno je) onda da, ili ako se najede jednostavnih ugljikohidrata secera i gluposti uspavljivanje zagarantirano, zato sam rekao nevelika kolicina kvalitetnih ugljikohidrata

Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
To je zato sto se ugljikohidrati najbrze pocnu razgradivati, a kada tijelo razgraduje ono sto si pojeo usmjerava energiju na razgradnju pa ti se spava. Ali zato kad se razgrade ti ugljikohidrati onda oci ko sova i hiperaktivnost
lijepo si to zamislio ali nije tako vec zbog inzulina koji naglo povuce sav secer iz krvi
svi znamo kako brzo dobijes energije iz slatkog cokolade i sl, ali ta energija traje kratko jer seceri imaju visok glikemijski indeks (naglo se digne secer u krvi ali i naglo spusti) pa ti se onda spava ili te trazi da opet ides jesti

zato kompleksni ugljikohidrati sa nevelikim glikemijskim indeksom koji polako dignu i odrzavaju secer u krvi, da se nema oscilacija u cjelodnevnoj energiji
  Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 11:53   #1548
marinela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4
Mislim da svu sportsku opremu uključujući utege, pilates lopte, girje i ostalo može nabaviti u svim sportskim centrima kao što su inter sport, hervis i slično.. Moguće da ima jysku isto
marinela je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 11:04   #1549
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Jedno pitanje.. Jel netko pokušao napravit sam sebi strapse/gurtne? Zanima me ustvari di kupit materijal za skombat to, vidim ameri rade najvise od onih traka za penjanje, a ne znam kolko je to kod nas lako za kupit.. Mozda ima nesto slicno u baumaxu i slicnim centrima?

I prosli tjedan cucanj 97kg 13 ponavljanja ATG, pa bench 100kg 1rm i deadlift 155kg 1rm @76kg bodyweight. Sad deload preko Uskrsa, umirem od dosade
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 12:51   #1550
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Radili smo ih uglavnom od traka od starih ruksaka, pojasa od auta ili se dalo naći u dućanima gdje prodaju robu na metre.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 12:53   #1551
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Pa zar ne možeš samo kupiti? 1 2

Ja imam u planu ići na državno u Sloveniju i srušiti europski rekord u čučnju i vjerojatno u benchu... ali otom potom
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 13:44   #1552
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Ma ove su ti gurtne ubi bože bolje su homemade.
Ovako vezane gurtne ako ispustiš uteg ne popuštaju...
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 13:57   #1553
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Kupio na kraju traku pa prijenos tereta (do 5 tona ), nemoguce da pukne, 25kn 5 metara dođe, imam za 4-5 pari napravit. Mislio sam i kupit direkt, al je frend uzeo dva para sa ebaya i pukle su mu nakon 2 tjedna.

@Toorop kolko ciljas na cucnju i benchu i s kojim bodyweightom?
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 14:11   #1554
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
U planu je 200+ čučanj i 100kg bench do 82.5kg. Ovaj put neću spuštati do 75 jer me prošli put to malo satralo iako sam imao dan između vaganja i meet-a, ovaj put opušteno..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 14:21   #1555
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
U planu je 200+ čučanj i 100kg bench do 82.5kg. Ovaj put neću spuštati do 75 jer me prošli put to malo satralo iako sam imao dan između vaganja i meet-a, ovaj put opušteno..
Jede neke bombone u teretani pitaju ga sta je to ma kaže tic- tac Bajo moj
-Guta plava srca

Sretno Toorop
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 15:00   #1556
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
U planu je 200+ čučanj i 100kg bench do 82.5kg. Ovaj put neću spuštati do 75 jer me prošli put to malo satralo iako sam imao dan između vaganja i meet-a, ovaj put opušteno..
Ja bi na tvom mjestu spuštao, da se to napravit pametno bez da izgubis skoro uopce snagu. Dosta je skok od 7.5kg, dođe ti neki miđo od 1.70cm i 82kg i dobije te samo zbog boljih poluga al kako god tebi paše.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2015., 15:46   #1557
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Da se to napraviti, ali, stojim na 80tak kg već dugo, paše mi ta težina, na nju sam naviknut a i to mi je bio plan za ovu godinu, ili 75kg ili 82.5 + eu rekord. Uletila je prilika sa tim meet-om, pa ćemo vidjeti. ovo je samo zagrijavanje za državno Hrvatske ja ću dati sve od sebe da to i ostvarim, a ne da me neki "miđo" sjebe haha

@blava - samo hemija bajo moj, i tenks


Edit: eto, ipak nista od toga. Razgovarao sam s organizatorima i natjecanje je samo za slovence + par gostiju = nedovoljno natjecatwlja da se uzima ta licenca za rekorde i sta vec, jbg, morati cu pricekati haha

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 06.04.2015. u 23:04.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2015., 10:20   #1558
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Upalio mi se kvadriceps a trebao bi sutra nešto odradit s nogama pa me zanima ima li kakve pomoći da me to pusti do sutra ili barem sutra na sat dva, da popijem neku tabletu ili nešto?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2015., 15:35   #1559
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
A upala ti ovisi o tome koliko vremensko treniras, o intenzitetu treninga itd. Ako si tek poceo drzati cete sigurno 4-5 dana. Popij si aspirin 500 i odi hodaj 2-3km na dan, to bi ti trebalo pomoci da ti brze upala prodje

Tako sam ja bio radio i uvijek je pomoglo.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2015., 22:48   #1560
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
budi musko
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na