Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2010., 17:12   #91
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Meni vat ne radi oipće uđem odebarem metu stisnem e ili klinem a onda me hiti natrag u obični mod, dobro de igram na najlakšoj pa mi vat i netreba dovoljno dobro gađam i bez njega...

Inače igra radi ok ugođaje je tak meni bolje od F3 defitinitvno...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 17:30   #92
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
u 2 dana 2 patcha po 200 mb
mislim, ne kontam, stari engine, stare teksture, itemi, skillovi...i opet igra zahebaje
Drugi nadopunjuje prvi i drugi je standalone. Dakle nisu 2x200mb. I nažalost najmanje je riješeno oko performansi.
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 18:26   #93
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
Ovaj drugi updejt je meni jos vise bugova donio nego sto ih je maknuo.Sa prvim updatom igra mi se nije nikad crashala, a sada se crasha nakon 5 min igranja.
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:02   #94
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Ja sam zavrsio igru za 15h, level 14.
Nisam bas puno side questi prosa.
Sad load prije zadnje misije, i istrazivat
Nikakav crash ili slicno nisam ima.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:16   #95
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Kaj poslije main questa se ne može nastaviti igra (Kao u F3 prije Broken Steel DLC-a)?
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:20   #96
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Kaj poslije main questa se ne može nastaviti igra (Kao u F3 prije Broken Steel DLC-a)?
Nope, gotovo. Back to menu, i ili continue il new game. Al continue je load zadnjeg autosavea.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:16   #97
coder012
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Petrinja
Postovi: 21
Meni je trojka brzo dosadila zbog previše hodanja, trebali su stavit neko mutirano čudovište za jahanje il tak nešt, i to što nakon završavanja glavnih misija nemožeš nastavit sa sporednim, valjda su tu neš prepravili nadam se
coder012 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:19   #98
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor coder012 Pregled postova
Meni je trojka brzo dosadila zbog previše hodanja, trebali su stavit neko mutirano čudovište za jahanje il tak nešt, i to što nakon završavanja glavnih misija nemožeš nastavit sa sporednim

Ja sam u igri nasao bike fuel tank i bike handbrake, pa sam se ponadao, da cu skupljat djelove za bike popravit negdje...aha...mos mislit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:39   #99
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor coder012 Pregled postova
Meni je trojka brzo dosadila zbog previše hodanja, trebali su stavit neko mutirano čudovište za jahanje il tak nešt, i to što nakon završavanja glavnih misija nemožeš nastavit sa sporednim, valjda su tu neš prepravili nadam se
Nije bilo tolko loše, tu bar imaš fast travel za razliku od morrowinda, a i kakve su animacije lika (ala metla u guzici) bolje da ga ni nema

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam u igri nasao bike fuel tank i bike handbrake, pa sam se ponadao, da cu skupljat djelove za bike popravit negdje...aha...mos mislit.
Evo, na pola puta si za napraviti si šiškebab, jedan od najzabavnijih oružja u igri (samo nemoj s njim trčati kroz metan )
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 03:31   #100
Xenomorph
Arroyo settler
Moj komp
 
Xenomorph's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: .::Zagreb::.
Postovi: 316
Probao sam dati šansu i ovome dijelu ali ultra loše.Grafika nula(opet Oblivion engine) oružija izgledaju jako loše katastrofa,odabir lica igrača lol,igrivost užas.Atmosfera nema je.Vrhunsko groblje od igre.Stari sam Falloutovac tako da će jako teško neki nastavak biti možda blizu jedinice i dvojke.Ova trojka i Vegas totalna sprdačina.Ovo je moje mišljenje tako da nhf oni koje vole ove nove nastavke.
__________________


Xenomorph je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 09:52   #101
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Meni je lakše igrat ove nove Fallout-e (čak su mi i čisto igrivi) jer sam mlad gamer i nisam igrao 1 i 2, tako da neznam kakva to atmosfera i štih bi trebali biti.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 10:04   #102
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Eto zavrsio i ja al rusho sam main quest. Planiram se skoro vratit na full modani Oblivion
Ugl F:NV navodno ima vise zavrsetaka pa opet krecem sa par modova, da zavrsim sve side questove i da vidim dal ce ispas kakav drugaciji zavrsetak
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 10:55   #103
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
mene najvise smetaju likovi,koji su potpuno isti onima u F3 i jedva ih gledam koliko me zivciraju ta lica
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 11:43   #104
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Skinio ponovo F2, + neki Unoficcial patch od ekipe, 800+ ispravljenih bugova iako je BlackIsle ispravio dosta toga sa 1.02. I hi res patch
Prvi temple, sve na normal, i ubili me mravi 4x puta, 3 puta biljke u selu, a stakore i gecko ne trebam ni spominjat.
A posto sam hardcore F1/2 igrac, imao sam metodu da na samom pocetku idem do enklave i skupim power armor, sad ginem ko muha.... Odlican patch, bar ima izazova
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 16:23   #105
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Eto ja sam ga zavrsio jucer navecer sa NCR zavrsetkom
Igra je dobra, ali nekako mi je bolje sjeo FO3 nego NV, jednostavno mi nedostaje Enclave i BOS (znam da ga i tu ima), zapravo imam osjecaj kao da je igra nekakvi veliki DLC za FO3.
Probleme s bugovima bas i nisam imao, ali najvise mi je smetalo to sto neki questovi se cudno ponasaju, kao da igra ne registrira dobro tvoje odluke.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:09   #106
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Mene najviše grafika nervira, neoptimizirana je za pop*****, neovisno o opcijama koje stavim imam dropove, fallout 3 je pet puta bolje izgleda pa sam ima bolje performanse. Kako vama radi?
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:30   #107
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Igra je oke. Malo bolja od fallout trojke, ali isto tako miljama daleko od atmosfere i svega savršene dvojke.

Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
fallout 3 je pet puta bolje izgleda
Stvarno , ali mislim, stvarno ?
  Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:35   #108
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
jel ima ova igra mp/co op?
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:50   #109
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Igra je oke. Malo bolja od fallout trojke, ali isto tako miljama daleko od atmosfere i svega savršene dvojke.

Stvarno , ali mislim, stvarno ?
hahah XD mislim na to da igram na medium pa imam niži fps od fo3 na ultra, al opet mi je trica bolja od ovog. sad sam stavija ovaj dll fix i stvarno radi, grafika upaljena na med/ high sa AA i antialas ne umire vise igra
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:06   #110
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
jel ima ova igra mp/co op?
Nema al je najavljen te se radi na Fallout MMO koji bi trebao doci u 2012.
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 22:55   #111
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
za sve koji imaju problema sa performansama. vidim da su dosli do nekih novih saznanja/rjesenja pa ako nekome pomogne...

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=330988

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 03:25   #112
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
ovi iz obsisidana su izgleda veliki retardosi...ti ljudi baš nemaju pojma kako napravit igru bez bugova!!!

svaku igru koju uzmu u ruke useru!

ono šta je najžalosnije je to što kako svi znamo je dio ekipe koja je radila na Fallout 1&2....ok, to nema veze sa optimiziranosti....ali ruku na srce, očekivao sam više od njih, mislio sam si "opet ću igrat do 6 ujutro jer je igra jebeno predobra", kao sa fallout 2...ali
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 07:18   #113
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma ako imate ATI u CF , skinite onaj RAdeonPro programćić i forsirajte CF , jer igra ne podržava ni SLI ni CF kao ni FO3. To je meni riješilo "stuttering"
  Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 08:16   #114
apex13
Premium
Moj komp
 
apex13's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Finland
Postovi: 130
odigrah igru podosta sati zadnjih dana jel sam naravno veliki ljubitelj fallout serijala. odigrao sam i fo1 i fo2 i fo3 vise puta.
da i nije sve tako crno uvjerio sam se igrajuci fo:nv.
pa da krenem sa dobrim stranama koje sam sam nasao u igri (igram na very hard + hardcore)
-muzika u igri je odlicna i mogo bolji dozivljaj od fo3, vuce dosta na fo2 i cak ima na nekim mjestima muzike iz fo2.
-komunikacija je mnogo bolja i doradjenija nego u fo3, svojim buildom lika i sa malo istrazivanja se itekako moze utjecati na zavrsetak questa.
-mogucnosti odabira su odlicne i daju mogucnos da se igra predje vise puta na totalno drugacije nacine.
-repair je super odradjen kao i workbench i reloading bench
-karta je napokon nekamo usmijerena i ima smisla, i naravno ostavljeno je dosta prostora za istrazivanje uz pratnju glavne price. (u f3 lutas po karti ko muha bez glave i nema nekog redosljeda) napominjem nema previse linearnosti
-mnogo vise questova nego u f3 i naravno da vas put kojim pratite glavnu pricu donekle navede na te questove (ne kao u f3 da je vecina skrivena ko zna gdje)
-dodatak razlicitih metaka koji itekako mogu pomoci/odmoci u borbi sa raznim neprijateljima
-usporen gameplay u odnosu na fo3, konkretno mislim na armore koji se postepeno nalaze kroz igru i davaju neki osjecaj tezine (u fo3 sjecam se 3 armora vault101 armor ->combat armor -> power armor -> prelagana igra)
ovdje je to jako doradjeno da se tokom igre treba kombinirati sa kojim se armorom igra.
-mogucnost nadogradje oružja sa zanimljivim dodatcima
-veca karta od fo3 i odredjen put (prica) pracen cestom, naime dosta je sirok "prolaz" i sto se vise odvaja od prolaza tezi su monsteri i zabavnije je istrazivati.
-nacin kontrole svog suputnika ili vise njih je dobro odradjen

ima jos dosta stvari koje itekako vuku na fo2 samo sto nemozemo usporedjivati 2d igru sa 3d igrom

-od losih strana sto meni osobno smeta je presporo refreshanje shopova
i pokoji bug u questu al to su sitnice koje ne ometaju previse gameplay
igram na 1920X1200 sa high postavkama i nemam nikakvih problema sa igrom (sve u rasponu od 30 ak fps na otvorenom do nekih 40-50 na zatvorenim mjestima)
__________________
apex13 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 10:12   #115
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Da shopovi se dosta slabo restokaju...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 10:38   #116
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



I jos jedno pitanje za one koji su zavrsili misiju sa raketama,jel vazna ona konzola na samom kraju za koju je potrebno imat science 55,a ja sam imao 40?

-->
Cemu sluzi onaj reloading bench,nikako da skuzim?



I jos jedno pitanje za one koji su zavrsili misiju sa raketama,jel vazna ona konzola na samom kraju za koju je potrebno imat science 55,a ja sam imao 40?

Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 12:16   #117
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Da shopovi se dosta slabo restokaju...
Najbolja fora je pokrasti sve vrijedno iz merchantova shopa sa stealth boyom i onda mu tu istu ukradenu robu prodati natrag (nešto slično kao romi s metalima kod nas)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 13:15   #118
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919



I jos jedno pitanje za one koji su zavrsili misiju sa raketama,jel vazna ona konzola na samom kraju za koju je potrebno imat science 55,a ja sam imao 40?

Reloading bench sluzi za izradu municije, od praznih cahura itd....




Moj savjet ako imas onog snajperista i robotića uz sebe je da odes do one lokacije kraj prvog grada, onog spomenika sa krizom, i pobijes lagano sve skorpione okolo (svaki 65exp), dignes lvl "mukte", unaprijedis science (posluzit ce ti i kasnije) i onaj perk da kad procitas casopis da ti da duplo bonusa. Vratis se i dignes malo extra karmu i exp. s tom konzolom. Al ako ti se ne da, konzola nije bitna.

-->
Citiraj:
Autor Constantine Pregled postova
Cemu sluzi onaj reloading bench,nikako da skuzim?



I jos jedno pitanje za one koji su zavrsili misiju sa raketama,jel vazna ona konzola na samom kraju za koju je potrebno imat science 55,a ja sam imao 40?

Reloading bench sluzi za izradu municije, od praznih cahura itd....




Moj savjet ako imas onog snajperista i robotića uz sebe je da odes do one lokacije kraj prvog grada, onog spomenika sa krizom, i pobijes lagano sve skorpione okolo (svaki 65exp), dignes lvl "mukte", unaprijedis science (posluzit ce ti i kasnije) i onaj perk da kad procitas casopis da ti da duplo bonusa. Vratis se i dignes malo extra karmu i exp. s tom konzolom. Al ako ti se ne da, konzola nije bitna.

Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 13:28   #119
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
a moguce se vratit do te konzole ako si zavrsio quest,ako ne,spoilaj mi o cemu se radi.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 14:46   #120
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Nemoj zavrsit taj zadatak, tj. nemoj lansirat rakete, odi digni lvl pa se onda vrati. Jer ako lansiras rakete konzola onda nema vise svrhu.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na