Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2011., 21:00   #14371
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Dobro si se odlučio.
E i Vuco vidio sam kaj si napisao za Zlaticu, džabe prepravljaš postove Ne moš se ninji sakrit.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 21:07   #14372
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Di mi je post?...mozda ga nisam ni poslao (ali napisao jesam - previse pootvaranih ekrana)...uglavnom na jedvite jade vidio Strivea 8 i 7...jos meditiram za Nervea 7 da otvori

Koliko su digli cijenu mogli su slobodno ostaviti RP23...kako god bilo tih +280 EURa mi je bas prevec.
Unatoc tome i dalje smatram da su Canyoni best buy, samo sad s malo gorcine u okusu.

[edit]
Ne znam jeste li skuzili, ali na Striveu se malo promijenila geometrija.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 11.10.2011. u 21:47.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2011., 21:27   #14373
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Da li ima netko ko bi sutra samnom do aleša?

Ideja je sljedeća:
-0kn vas košta put al je bitno da na sebe možete uzeti cca 100€ vrijednost robe SAMO ZA MENE, znaci ostaje vam 60ak evra za vas
-Odemo do aleša, pa u povratku nakon prelaska granice vas odbacim u prvu birtiju (ima jedna 300m dalje) i tamo me čekate sa stvarima dok ja odem nazad po merver (od obojice)
-Mogu vas pokupit najistočnije kod černomerca, te isto tamo i vratit nazad

I bitno je da je to sutra, mogu skoro cijeli dan!

Ps. Max troje ljudi, tj ja + 2

Zadnje izmijenjeno od: zubich. 11.10.2011. u 21:42.
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 21:50   #14374
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
A pazi sad ovo. Odemo tam rano ujutro, napravimo to za tebe, i onda kad ideš po povrat a ja kafendišem ako ja imam sreće i došle su patike uzmeš mi to, i svi sretni.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 21:52   #14375
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
koliko su patike?

zašto nebi išli kasnije ako je veća vjerojatnost da će doći, te naravno nemoraš JOŠ JEDANPUT sam do tamo neki drugi dan.

moraš razumjet da od trenutka kad napustimo aleša, do toga kad ja opet dođem do njega treba MAX 20min...
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 21:54   #14376
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,946
sile podsjeti dedu da uzme mast
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:01   #14377
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
koliko su patike?

zašto nebi išli kasnije ako je veća vjerojatnost da će doći, te naravno nemoraš JOŠ JEDANPUT sam do tamo neki drugi dan.

moraš razumjet da od trenutka kad napustimo aleša, do toga kad ja opet dođem do njega treba MAX 20min...
Patike su 88€. Poanta je da radim od 11 do 5, a Aleš radi od 9-6.
U biti ja mogu i do 4 radit pa bit na Čmarcu u 4:20 ak kod tebe mogu bajk ostavit.
Kužiš koja su to kemijanja.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:05   #14378
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
da bzvz.... išla bi moja osobna neman samnom, al nju je sram ostat u birtiji sama sa obručem i nabom, pa ono....

ak ništa ići ću sa njom a neki drugi dan možemo skupa po tvoje cipelice i moj merver, ali onda djelimo troškove benzina
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:08   #14379
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Kewl.



I tako se djeco najlakše uguzit nekom za prijevoz do Slovenije. Do sljedeće lekcije u džiberenju, budite zdravi i veseli.
Srdačno vaš, Sile.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:09   #14380
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
to naravno vrijedi ako ne nađem nekog slobodnog pajdaša

sad me je malo sram zvat ovako kasno, radni narod je lagano na počinku
zubich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2011., 22:44   #14381
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Dođe 3600$. 19000 cca. S Buhinovom maržom od 15% to je cca 22k. Ajde malo sam fulo, al opet, bolje neg mrtvi Coilair XD
Nebitno. Skupo je to, preskupo.
Hahaha, marža od 15% .
Onaj dečko je prodavao rabljenog Nomada kupljenog kod Buhina mislim, sa sličnim djelovima za 20 000kn . Dobro, Blur LT nije nomad, ali tu se govori o Strive-u i CoilAiru.
A nisam htio ostaviti podjebavajući komentar pa sam ga pobrisao da se ne naljutiš ili neš. A i mislim da sam ga već jednom komentirao na tu foru pa da se ne ponavljam
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
frend mi nedavno pričao da su se penjali na jelenovac i da je tip s coilairom kasnio dobih 5 minuta za njima
može se penjat ali ima u globalu boljih bajkova za to
sve u svemu ja sam mislio uzet coilair ali na kraju sam se odlučio za remedy-a
Ne znam koliki je uspon na Jelenovac, no ja se vozim na Sljeme i Sile za mnom kasni 1h . A uspon je 1h .

Hvala bogu da ima dosta boljih bajkova za penjanje. Nešto što ima naprijed 180mm hoda i iza 200mm se ne može popeti tako lagano, kao što će to napraviti neki FS od 120-130mm. Nije to sve u hodu, već i geometrija. Manji kut vilice - kraći kokpit ili će pak kut sic štange biti previše unazad što će prebaciti težinu skroz iza etc. A pak ako se produži TT, onda će wheelbase biti ogroman i bajk će biti za skretanje goli k.

Gledajte tako da zanemarite ramu u ovom trenutku, ako su bajkovi u istoj kategoriji (iako bi onda sa Striveom bilo dobro uspoređivati Konu Cadabru iz Koninog asortimana). Sve se svodi na jako slično, a 1000kn na 18000kn je malo više od 5%. Za tih 5% imaš garanciju na djelove i ramu kod nas.

Ako je nekome vrijeme važno, naravno da neće kupovati niti približno takav bicikl. Eto, Salvarez će nas na usponu toliko napenaliti sa Epicom, da koliko god mi bili brži na spustu, nema šanse da ga stignemo. I ukupno će biti ohoho brži. Uostalom, da se njega stavi na 160mm bajk opet bi nas napenalio i uzbrdo jer ima kondicije ohoho. Ipak je dečko vozio Lojstek za 36min
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Ne znam jeste li skuzili, ali na Striveu se malo promijenila geometrija.
Kaj su promijenili ? Nisam skužio...

Canyon je i dalje best buy, ako se neće imati nikakvih problema oko bilo čega (ne samo rama) godinu dana. Prije kad je razlika bila 3000kn mogao si si dopustiti i neki kvar, sad - malo teže. Po meni, velim...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 22:53   #14382
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Hahaha, marža od 15% .
Onaj dečko je prodavao rabljenog Nomada kupljenog kod Buhina mislim, sa sličnim djelovima za 20 000kn . Dobro, Blur LT nije nomad, ali tu se govori o Strive-u i CoilAiru.
Pa da, veli da na MSRP on zeme 15% pri naružbi, jel uvoznik il nije. Kolko ti misliš da dere?

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
A nisam htio ostaviti podjebavajući komentar pa sam ga pobrisao da se ne naljutiš ili neš. A i mislim da sam ga već jednom komentirao na tu foru pa da se ne ponavljam
I don't get mad, I get even.

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ne znam koliki je uspon na Jelenovac, no ja se vozim na Sljeme i Sile za mnom kasni 1h . A uspon je 1h .
To ono kad guraš kod Adolfovca ili?
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:08   #14383
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Pa da, veli da na MSRP on zeme 15% pri naružbi, jel uvoznik il nije. Kolko ti misliš da dere?
I don't get mad, I get even.
To ono kad guraš kod Adolfovca ili?
Ne znam kolika je marža, ali mislim da bi to bila klasika - umjesto znaka dolara stavi znak Eura.
Sjećam se da je jedan dečko kod njega kupio Specialized SX ramu za ~12500kn. Toliko je slično došla i u Protei ako se ne varam. Sad na to dodaj još ime Santa Cruz. Nekaj je i imao cijene okvira na netu, sad više nema. Ako se ne varam Nomad je bio 12000-15000kn samo okvir. Ne sjećam se više točno.

Lyrika nemaš novoga ispod 5000kn da se na trepavice postaviš. Pričamo o novome.

Gurao sam 2 puta bajk na Sljemenu . Prvi puta kad sam išao i ono kad nisam imao 1. brzinu . Sve pamtiš, slone !

Nego, di nam je Elvis. Ništa se ne bi pohvalio da se Pitch upicanio
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:24   #14384
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Hahaha, marža od 15% .


Hvala bogu da ima dosta boljih bajkova za penjanje. Nešto što ima naprijed 180mm hoda i iza 200mm se ne može popeti tako lagano, kao što će to napraviti neki FS od 120-130mm. Nije to sve u hodu, već i geometrija. Manji kut vilice - kraći kokpit ili će pak kut sic štange biti previše unazad što će prebaciti težinu skroz iza etc. A pak ako se produži TT, onda će wheelbase biti ogroman i bajk će biti za skretanje goli k.
slažem se s tim kaj si rekao
ja kažem da je s obzirom na moje potrebe remedy puno bolji izbor
pedabilan je a može niz brdo bez problema
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:27   #14385
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Remedy je zvjerka od bicikla. Iako svi pate za starijim verzijama, kad je imao 160mm hoda i 36mm naprijed noge. Mislim da su ga sa 2012 vratili na staru slavu, polako. Ako niš drugo, sredili su malo geometriju.

Iako, velikoj većini nama je svejedno jel imamo 100 ili 200mm pod guzicom. Glavno da se dođe do vrha i da se sa guštom spusti dolje. Zato i možemo gledati i kupovati bicikle koje su teški 15-16kg i imaju tko zna koliko hoda.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:32   #14386
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
istina....
niko ne priča, barem nisam vidio do sada - koju sigurnosnu opremu furate sa sobom na vožnje?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:39   #14387
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Sastavljen bike te izađe daleko jeftinije nego kad kupuješ ramu pa slažeš od nule. Blur rama je došla 12k kod njega, pitao sam. To je nabavna cijena i u Ronin sportu.
Slično je i s Trekom, gdje možeš preko RJ-a naručit FuelEx frejm, ali za 8k, što je pola cijene kompletnog bajka, pa ti kupi sve ostalo poput vilice i pogonskog sklopa, kočnica i kotača za 8k po maloprodajnim cijenama, oš moj k....
Zato velim, BlurLT cca 22k, primjera radi.
Ako je mene lagao, ja vama lažem, rekao mi je da pogledam cijenu na SantaCruzovim stranicama, on za troškove uvoza i dostave te slaganja cepa 15% na to.
Uglavnom idem spavat i sanjat da imam pare za takvo nešto.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:53   #14388
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
istina....
niko ne priča, barem nisam vidio do sada - koju sigurnosnu opremu furate sa sobom na vožnje?
Svi furamo kacige, jer se bez toga nejde u sumu!

Neki FF neki kahlice (xc kacige). I ima nas par kaj imamo shinove za noge i to je to.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 23:56   #14389
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
moze pomoc ?
http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1832
je li to dobra kupnja , ili ima razlog sto se nije prodao ?
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 00:03   #14390
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,946
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
istina....
niko ne priča, barem nisam vidio do sada - koju sigurnosnu opremu furate sa sobom na vožnje?
kaciga - najvaznija od opreme. bolje ikakva nego nikakva

rukavice - kakve imas

shinovi - ako mislis da ti trebaju

ruksak - dobro ga je imat na ledjima u slucaju pada



@abadon - to je xc rama koliko se ja razumijem
u bicikle
komponente su vise manje iste kao na mojoj
koni blast deluxe 2009. razliku u cijeni placas
samo zbog rame.
pricekaj da veci strucnjaci od mene komentiraju
__________________

sry na duplom, zalomilo se

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 12.10.2011. u 00:24.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 00:12   #14391
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
2012 (za vel. L)
ETT 61.3cm--->61.5cm
Seat t. angle 73,5°--->74°
Wheelbase 117cm--->117.7cm

Meni se ovaj crno-bijeli Strive strasno svidja, ne svidja mi se 20k kn koje treba iskesirati + pedale, dostava i neki ciklokomp...i eto ti cifre.

Kad vidis da u prednarudzbi u SLO mozes proci 15% jeftinije za Treka i C`dalea onda se covjek zapita isplati li se riskirati s narudzbom Canyona, svercom i garom koja ce dodatno kostati zbog slanja upreko grane ako dodje do nekog kvara.
+ kaj se bajk kupuje na pamet, bez probe odgovara li geometrija

Moram priznati da me jos najvise zanimaju Rog jomine cijene...pa da mogu usporediti.
S ovim rastom cijena su mi zakoplicirali izbor...ali je zato Nerve AM 7 ostao 2k EUR
-->
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Kaj su promijenili ? Nisam skužio...
Moze biti i da sam krivo za(pre)pisao za 2011, ali po mojoj staroj tablici razlike su:

2011--->2012 (za vel. L)
ETT 61.3cm--->61.5cm
Seat t. angle 73,5°--->74°
Wheelbase 117cm--->117.7cm

Meni se ovaj crno-bijeli Strive strasno svidja, ne svidja mi se 20k kn koje treba iskesirati + pedale, dostava i neki ciklokomp...i eto ti cifre.

Kad vidis da u prednarudzbi u SLO mozes proci 15% jeftinije za Treka i C`dalea onda se covjek zapita isplati li se riskirati s narudzbom Canyona, svercom i garom koja ce dodatno kostati zbog slanja upreko grane ako dodje do nekog kvara.
+ kaj se bajk kupuje na pamet, bez probe odgovara li geometrija

Moram priznati da me jos najvise zanimaju Rog jomine cijene...pa da mogu usporediti.
S ovim rastom cijena su mi zakoplicirali izbor...ali je zato Nerve AM 7 ostao 2k EUR
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 00:37   #14392
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
2012 (za vel. L)
ETT 61.3cm--->61.5cm
Seat t. angle 73,5°--->74°
Wheelbase 117cm--->117.7cm

Meni se ovaj crno-bijeli Strive strasno svidja, ne svidja mi se 20k kn koje treba iskesirati + pedale, dostava i neki ciklokomp...i eto ti cifre.

Kad vidis da u prednarudzbi u SLO mozes proci 15% jeftinije za Treka i C`dalea onda se covjek zapita isplati li se riskirati s narudzbom Canyona, svercom i garom koja ce dodatno kostati zbog slanja upreko grane ako dodje do nekog kvara.
+ kaj se bajk kupuje na pamet, bez probe odgovara li geometrija

Moram priznati da me jos najvise zanimaju Rog jomine cijene...pa da mogu usporediti.
S ovim rastom cijena su mi zakoplicirali izbor...ali je zato Nerve AM 7 ostao 2k EUR
Ne znam, onaj Jerkyll mi ne zvuči loše. Samo da nije onog shocka. Ne znam koliko Keindl uzima za servis (jer mogućnost zamjenskog shocka je 1%), toga me najviše strah. Inače je bajk strava.

Iskreno, prije je Canyon imao super cijenu i vrhunske djelove koje si mogao prodati čak i staviti si nekaj manje vrijedno, a da ti ne naruši užitak vožnje. Pa i skinuti dosta cijenu onda.
Sad ima onako, cijenu 1000kn manju, djelove jako slične drugima. Da smo u Njemačkoj ne bih niti trena razmišljao. Ali nismo.
-->
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
moze pomoc ?
http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1832
je li to dobra kupnja , ili ima razlog sto se nije prodao ?
Vjerojatno ostala veličina ili XS ili XXL . Frend od buraza je kupio Gary Fishera koji je stajao valjda 3 godine u dućanu. Na kraju je još dobio i popust od cifre koja je bila u dućanu samo da ga maknuo. Dobio ga za valjda 50-60% manje love.
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Moze biti i da sam krivo za(pre)pisao za 2011, ali po mojoj staroj tablici razlike su:

2011--->2012 (za vel. L)
ETT 61.3cm--->61.5cm
Seat t. angle 73,5°--->74°
Wheelbase 117cm--->117.7cm

Meni se ovaj crno-bijeli Strive strasno svidja, ne svidja mi se 20k kn koje treba iskesirati + pedale, dostava i neki ciklokomp...i eto ti cifre.

Kad vidis da u prednarudzbi u SLO mozes proci 15% jeftinije za Treka i C`dalea onda se covjek zapita isplati li se riskirati s narudzbom Canyona, svercom i garom koja ce dodatno kostati zbog slanja upreko grane ako dodje do nekog kvara.
+ kaj se bajk kupuje na pamet, bez probe odgovara li geometrija

Moram priznati da me jos najvise zanimaju Rog jomine cijene...pa da mogu usporediti.
S ovim rastom cijena su mi zakoplicirali izbor...ali je zato Nerve AM 7 ostao 2k EUR
Ne znam, onaj Jerkyll mi ne zvuči loše. Samo da nije onog shocka. Ne znam koliko Keindl uzima za servis (jer mogućnost zamjenskog shocka je 1%), toga me najviše strah. Inače je bajk strava.

Iskreno, prije je Canyon imao super cijenu i vrhunske djelove koje si mogao prodati čak i staviti si nekaj manje vrijedno, a da ti ne naruši užitak vožnje. Pa i skinuti dosta cijenu onda.
Sad ima onako, cijenu 1000kn manju, djelove jako slične drugima. Da smo u Njemačkoj ne bih niti trena razmišljao. Ali nismo.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 00:53   #14393
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Bez brige, sad i ja kalkuliram...iako za tu cijenu nitko ne nudi 36 TALASa RLC 120-160, nego vecinom 32 Floata 140-150mm.
36 Talas me privlaci vise nego ista, iako mi je cist dovoljan i 32 Float 140-150mm.

Trenutno snimam polovnjake, imam lovu za neku AM pilu mladju od godine dana, nikuda mi se ne zuri, bit ce bicikala u ponudi, a kupaca s lovom bas i nece he he.
Na trzistu je trenutno taj Jekyll...dvoumim se zbog shocka, i servisiranje istoga...paaa i ne trcim u kupovinu, mozda mu jos padne cijena, a mozda je vec prodan
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 06:55   #14394
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
...
Nego, di nam je Elvis. Ništa se ne bi pohvalio da se Pitch upicanio
Tebi Vuco nis nemoze promaknuti. Nis ne delas samo pratis dropbike i njihovu garazu. Isel sam riskirati i kupil sam spec pitcha. E sad bumo vidli kak se ponasa na sljemenu. Ako nebu zadovoljil uvjek ga lako prodam tebi ili Niku a vidim da bi se naslo i drugih kandidata. Inace sa na terenu u krizevcima i samo nedelju spavam doma tak da za voznje zasad nemem vremena.
Par slikica:
http://www.pohrani.com/f/1a/kT/1vDb1HqG/pa100320.jpg
http://www.pohrani.com/f/37/Wl/3gQyZ8R9/pa100321.jpg
http://www.pohrani.com/f/1G/2O/3sumrxlN/pa100322.jpg
http://www.pohrani.com/f/2x/yL/12oB7Rl0/pa100323.jpg
http://www.pohrani.com/f/15/cN/1MeK7SKj/pa100324.jpg

pozdrav ekipi
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 08:43   #14395
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Uh, sto mu lezi smedja boja...nakon vikenda ocekujem usporedbu Pitcha i Reigna - to ti je valjda jasno...kojeg god od ta dva odlucis frknuti znas tko je kupac
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 10:02   #14396
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,946
lijep je bike, ali ova smedja mi je ko saka u oko

ista stvar i sa ovim pozlacenim detaljima
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 11:08   #14397
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Imaš pravo Nik, trenutno je Elvisov Giant s cijenom od 7k definitivan best-buy
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 11:11   #14398
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Sile, jesi mi prošao kroz kvart prije nekih 10ak min?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 11:12   #14399
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Da, idem na poso bajkom, prolazim blizu tebe.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 11:20   #14400
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Gušio sam se u masnom bureku, pa nisam mogao viknuti Bio sam ispred pekare
murina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na