Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2008., 16:42   #61
Celeris
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Ovaj Outlook 2007 je zesce smece, zbog prirode posla primam oko 300-500 mailova dnevno i cini se da se Outlook ne moze nositi s tolikom kolicinom poste. Redovno se blokira i spor je strava. Outlook 2003 s druge strane nema takvih problema.
Celeris je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 12:26   #62
mmausa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 109
Citiraj:
Autor Voki Pregled postova
za preglede postoje besplatni Office preglednici a to naravno nije cjeli office paket krkane jedan.
S obzirom da vec drugi put izlazis sa neprimjerenim komentarom, zamolio bi te da se vratis pod kamen. Isto tako, s obzirom se racunalima koristim jos od kada je tvoje selo imalo prefiks "slavonska" u imenu, nema potrebe za "krkanima". Ukoliko si punoljetan mozemo prepisku nastaviti na PM.

Sto se tice Office-a, mislim da se NIKAD nije nudio po povoljnijoj cijeni (444kn) te zasluzuje malo vise pozornosti. Interesira me samo da li je "dozvoljeno" imati na racunalo instalirano OpenOffice u kombinaciji sa MS officeom? Pa i auto se koristi za privatne/poslovne potrebe, zašto ne i softver? Da li je kažnjivo na računalu van radnog vremena koristiti MS Office za privatne potrebe, a tijekom radnog vremena OpenOffice za poslovne? Uostalom, radi se o obrtu vlasnik kojega je fizička osoba. Ta fizička osoba može imati privatni softver neovisno o businessu, zar ne?

Zadnje izmijenjeno od: mmausa. 25.08.2008. u 13:53.
mmausa je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 22:05   #63
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Evo da vas obavijestim, dakle to je bundle edicija koja se smije instalirati na 3 računala, za nekomercijalni rad.

Veoma bogat bundle sadrži:

Kutiju koju treba skužiti kako se otvara i na kojoj piše Microsoft-Patent Pending
Medij
Jedan mali papir na kojem piše da postoji i neki office online, te di se nalazi cd-key
cd key

Sa edicijom dakle dolaze Word, Excel, Powepoint, OneNote, na Hrvatskom.

Za onog tko je pitao za spelling checker... sa edicijom dolazi engleski i hrvatski spelling checker.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 14:47   #64
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Ispričavam se na pogrešnoj informaciji, dakle sa Office 2007 Home and Student edition dolaze sljedeci jezici za spelling checker:

Hrvatski
Engleski
Njemački
Talijanski
Španjolski
Francuski
Srpski
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 18:17   #65
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Samo kao dodatak da lov traje od 25.08. do 31.10.2008.
Popis svih lovišta.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 19:09   #66
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor mmausa Pregled postova
Pa i auto se koristi za privatne/poslovne potrebe, zašto ne i softver? Da li je kažnjivo na računalu van radnog vremena koristiti MS Office za privatne potrebe, a tijekom radnog vremena OpenOffice za poslovne? Uostalom, radi se o obrtu vlasnik kojega je fizička osoba. Ta fizička osoba može imati privatni softver neovisno o businessu, zar ne?
eto kad si ti tako fino pametan, smije se i može se koristiti tako. samo naprijed krkane jedan i btw. punoljetan sam i očito više informiran od tebe. foad.

Citiraj:
Autor mmausa Pregled postova
S obzirom da vec drugi put izlazis sa neprimjerenim komentarom, zamolio bi te da se vratis pod kamen. Isto tako, s obzirom se racunalima koristim jos od kada je tvoje selo imalo prefiks "slavonska" u imenu...
i ovo bi trebo shvatit kao uvredu? hvališ se koliko se dugo služiš s računalima i opet uspjevaš pokazati svoje zavidno znanje odma napo mjesto u kojem živim. To što si pao s marsa, ne znači da možeš biti astronaut.
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2008., 20:44   #67
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
http://forum.pcekspert.com/faq.php?f...snovna_pravila

Pisanje VELIKM SLOVIMA u ovakvom obliku komunikacije se smatra deranjem pa vodite računa o tome.

Nema potrebe za deranjem, piši normalno
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2008., 23:26   #68
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
baš sam ga stavio neki dan i super je zbunjujuć u početku, ali lako se naviknuti i poslje postaje savršen, samo me muči jedna stvar....nemogu u wordu stavit ono ravnalo gore....

evo slike.....link

Edit: na slici je prikazano ravnalo ali zato jer ja držim klik miša, a kad pustim, ravnalo se makne, a ja bi da trajno ostane
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 01:10   #69
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
baš sam ga stavio neki dan i super je zbunjujuć u početku, ali lako se naviknuti i poslje postaje savršen, samo me muči jedna stvar....nemogu u wordu stavit ono ravnalo gore....

evo slike.....link

Edit: na slici je prikazano ravnalo ali zato jer ja držim klik miša, a kad pustim, ravnalo se makne, a ja bi da trajno ostane
Istina,zbunjujuć je jer se za sve praktički otvara nova komandna linija,no lagan je za shvatiti i po meni lakši od prijašnjih verzija.

No da odgovorim na tvoje pitanje : odeš pod View i označiš Ruler, nakon toga bi trebao stalno biti uključen.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 10:26   #70
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
e to care, puno hvala....
...inaće sam se motao samo oko Inserta, a i prošetao sam se par puta simo tamo preko svih izbornika, ali neuspješno

....uf, sad odma ljepše izgleda , nebi se vraćao na stari za nista, a koristim ga kojih 30min efektivno i najvažnije znam....super je, preporuka za njega....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 10:28   #71
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Probao tko student verziju,koliko je,i da li je okrljaštena? Cijena je naime zaista popularna za ovakav paket,pa pitam..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 10:39   #72
evilstoy
>>>
 
evilstoy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Enterprise bridge
Postovi: 285
http://go-oo.org/

Za one koji ne zele bacati novac na proizvod firme cija je buducnost konacna.
__________________
Ubuntu 8.10
cpu Intel Q6600 @3GHz (333x9) w/Scythe MINE Rev.B - 29C idle
mbo Gigabyte P35-DS3 ram 8GB Kingston DDR2 667MHz
gpu Asus EN9600GT hdd 2xWD3200AAKS - RAID1
case Chieftec BX-03B-B-B psu Fortron BS 400W
evilstoy je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 22:02   #73
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Probao tko student verziju,koliko je,i da li je okrljaštena? Cijena je naime zaista popularna za ovakav paket,pa pitam..
Nije ništa okrljašteno, osim kaj ti gore piše (u title baru) npr.

Microsoft Word non-commercial use

iliti

Microsoft Word (nekomercijana uporaba)
FitzTN je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na