Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.01.2012., 20:54   #1
StBobi
Premium
Moj komp
 
StBobi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 151
Problem sa laptopom

Pozdrav drustvo,ovako imam problema sa Asus K53U laptopom.Instalirao sam prije nekih 2mj WIN7 na njega i sve je uredno radilo do danas,normalno sam ga ugasio i kad san ga isao ponovno upaliti dode mi startup repair i kazeStart up repair cannot repair this computer automatically,i nakon toga mi se izgasi laptop,ne mogu preko recovery managera jer nema nijedne toče za vratit ni preko safe moda jer mi se isto pojavi.Što da radim,svaka pomoć je dobro došla.

hvala
StBobi je offline  
Staro 01.02.2012., 13:43   #2
kremar63
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor StBobi Pregled postova
Pozdrav drustvo,ovako imam problema sa Asus K53U laptopom.Instalirao sam prije nekih 2mj WIN7 na njega i sve je uredno radilo do danas,normalno sam ga ugasio i kad san ga isao ponovno upaliti dode mi startup repair i kazeStart up repair cannot repair this computer automatically,i nakon toga mi se izgasi laptop,ne mogu preko recovery managera jer nema nijedne toče za vratit ni preko safe moda jer mi se isto pojavi.Što da radim,svaka pomoć je dobro došla.

hvala

testiraj disk
kremar63 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2012., 22:59   #3
StBobi
Premium
Moj komp
 
StBobi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 151
Moze lock na ovo,pokuša san sve živo i na kraju san friško instalira win7 i sad je sve u redu
StBobi je offline  
Staro 06.02.2012., 21:42   #4
overload
Premium
Moj komp
 
overload's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: rijeka - lič
Postovi: 326
ja sam takve stvari znao srediti sa instalacijskim cd-om win7 i opcije repair windows umjesto novog setupa, eto da znas za ubuduce ukoliko bude potrebno, a i nije ti na odmet da napravis backup win pa imas za vratit!
__________________
t.ly/YLrl
overload je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na