Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2009., 02:08   #31
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Samo da spomenem da sam danas dobio kratku majicu(AZRA) od Rockshop Stress.Izasla me s dostavom 100 kn i moram reci da u zivotu nekvalitetniju majicu nisam vidio.Toliko je tanka da se kroz nju vidi ,a imam osjecaj kad je operem da ce nestati.Stvarno sramotno da toliko naplacuju.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 12:44   #32
hanyhany
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor HAL 9001 Pregled postova
Samo da spomenem da sam danas dobio kratku majicu(AZRA) od Rockshop Stress.Izasla me s dostavom 100 kn i moram reci da u zivotu nekvalitetniju majicu nisam vidio.Toliko je tanka da se kroz nju vidi ,a imam osjecaj kad je operem da ce nestati.Stvarno sramotno da toliko naplacuju.
a ništa naruči od mene pa se nećeš razočarati...imam popularne cijene samo za sad da privučem kupce za ljeto, al kasnije ću morati povećati jer mi je zarada jaaaako mala...majce su stvarno dobre...
hanyhany je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 14:52   #33
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor hanyhany Pregled postova
a ništa naruči od mene pa se nećeš razočarati...imam popularne cijene samo za sad da privučem kupce za ljeto, al kasnije ću morati povećati jer mi je zarada jaaaako mala...majce su stvarno dobre...
Imaš šta jeftino od zabranjenog pušenja, partibrejkersa, ekatarine velike, divljih jagoda, balaševića, cranberriesa?

To je ono šta me zanima, ako imaš šta od toga, budemo se dogovorili!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 20:59   #34
hanyhany
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
Imaš šta jeftino od zabranjenog pušenja, partibrejkersa, ekatarine velike, divljih jagoda, balaševića, cranberriesa?

To je ono šta me zanima, ako imaš šta od toga, budemo se dogovorili!

imam imam nešto al nabavim brzo još bez problema...
pošalji mejl (na majicesanatpisima@gmail.com) pa ti vratim neke opcije...
hanyhany je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 21:36   #35
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407
boris87 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2009., 17:42   #36
hanyhany
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor boris87 Pregled postova
zašto te to zanima? ne kužim
hanyhany je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2009., 21:11   #37
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
hanyhany, hoće šta od tih majica do 5. mjeseca?
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2009., 21:17   #38
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407
Citiraj:
Autor hanyhany Pregled postova
zašto te to zanima? ne kužim
kak ne kužiš..pa da isprintam nešto sebi i da mi stara peglom na bijelu majicu nabaci...imam masu takvih majica....a tu piše da moože moj printer to izvest..samo neznam kakv papir ide..
boris87 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2009., 14:15   #39
hanyhany
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
ovako,teško mi je pratiti ovako po forumima gdje sam stavila sve oglas, pa vas molim brzine i praktičnosti radi da pitanja i naruđbe šaljete na mejl majicesanatpisima@gmail.com....

natpis i majica su jako kvalitetni...majice su isključivo fruit of the loom, a natpis je neizbrisiv tako reći...stoga je majica i odličan poklon nekom drugom..

90 kn

hanyhany je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 14:16   #40
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Ma ništa od toga
Svi traže po 100kn za sliku i majicu a kad odem u Importanu mogu kupit orginal Levis majicu na sniženju za 120kn lol...pa majice su po 15kn, ja kupim 50 komada i donesem tiskat,oni samo tiskaju i nevidim razlog zašto bi otisak po majici dosao iznad 50kn ,znaci 50+15kn = 65kn , ali gdje god pitas,svi bi nekih 100kn ....za 100kn ocekujem da majica na kojoj se radi otisak bude marka i debljeg materijala , periva i da ima 0% suzivanja nakon pranja...pih
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 14:20   #41
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
ako imaš nekog u školi za tekstil, kožu i dizajn u zagrebu, lako se da dogovoriti za neku jeftinu cifru...
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 15:22   #42
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Ma ništa od toga
Svi traže po 100kn za sliku i majicu a kad odem u Importanu mogu kupit orginal Levis majicu na sniženju za 120kn lol...pa majice su po 15kn, ja kupim 50 komada i donesem tiskat,oni samo tiskaju i nevidim razlog zašto bi otisak po majici dosao iznad 50kn ,znaci 50+15kn = 65kn , ali gdje god pitas,svi bi nekih 100kn ....za 100kn ocekujem da majica na kojoj se radi otisak bude marka i debljeg materijala , periva i da ima 0% suzivanja nakon pranja...pih
Slažem se također, mene bi jedna takvo oslikavanje majice + poštarina došlo oko 120 kuna (??? ), a za te pare kupim gore navedeno a i još više, pivo i kebab. Jedna bijela najobičnija pamučna majica kratkih rukava dođe oko 1€ ilitiga 7-8 kuna. Ne vidim razloga zašto bi najobičniji (pod ovime smatram i najjeftniji) termotisak (ili koja već druga tehnika) zašto mora koštati iznad 30-40-ak kuna. Za jednu takvu majicu bi definitivno dao najviše 50 kuna (i to samo ako bi bio jako dobre volje ), ostalo otpada!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 15:45   #43
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 245
Pozdrav svima, imam par pitanja ukoliko bi netko htio pomoći i uputiti me.

Dakle, već godinama izrađujem razno razne dizajnove i sada sam odlučio krenuti samostalno u posao. Problem je u tome što me nema tko uputiti u ovu vrstu posla, a na internetu teško da možeš sam naći kvalitetne i potpune odgovore na sve što te zanima.

U nekoliko vrsta tiska (termotisak, sitotisak, digitalni, sublimacija), koji od njih je najjednostavniji za izradu, najjeftiniji, najskuplji, najkvalitetniji, koliko sam ja uspio pohvatati, i dalje je najkvalitetniji otisak stara škola sitotiska, ali je i najskuplja (ne računajući vez).

Zanima me koja opcija bi bila najprihvatljivija za jednog početnika koji nema tržište, već bi se vlastitom reklamom kroz vrijeme pokušao probijati i boriti za kupce u kućnoj radinosti za početak.

Ako ima itko voljan da mi objasni i uputi me malo, nek se javi u privatne poruke ili ovdje, svejedno. Bio bih mu zahvalan. Hvala.

PS. Ako nekog zanimaju dizajnovi, pošaljem ih par u private.
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 16:16   #44
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Guglaj DTG printere od Epsona. Ako ti treba više info, javi se Marku u DIT.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 18:18   #45
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Zanimljiva stvar. Mene recimo zanima neki takav printer za po doma, da sam sebi povremeno mogu printat gluposti na majice.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 18:23   #46
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Evo na akciji je


Ako se ne varam postojali su posebni A4 papiri na koje isprintas obrnutu sliku, i onda peglom preneseš na majcu za po kuci najbolja opcija.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 18:33   #47
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Canon i HP su imali T-shirt transfer papire. Isprintaš na inkjetu doma, zapeglaš i to je to.

Print je trajao par pranja i onda bi popucao.

Sve trajnije košta. Sitotisak je najprihvatljivija opcija što se tiče trajanja i cijene, ali treba iskustva za složiti to.

Najjednostavnije i najpovoljnije je naći tiskaru koja ima već posloženu aparaturu i surađivati s njima.

Zato kažem, zovi onog tko zna i vidi jel će te moći uputiti na nekog tko ima tu opremu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2022., 18:47   #48
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
kada ćemo dobiti forumske majice ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2022., 18:09   #49
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Evo na akciji je
[url=https://ibb.co/rshbt25][/url.

Dzabe 🤣
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2022., 20:56   #50
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 245
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Canon i HP su imali T-shirt transfer papire. Isprintaš na inkjetu doma, zapeglaš i to je to.

Print je trajao par pranja i onda bi popucao.

Sve trajnije košta. Sitotisak je najprihvatljivija opcija što se tiče trajanja i cijene, ali treba iskustva za složiti to.

Najjednostavnije i najpovoljnije je naći tiskaru koja ima već posloženu aparaturu i surađivati s njima.

Zato kažem, zovi onog tko zna i vidi jel će te moći uputiti na nekog tko ima tu opremu
Ti transfer papiri su prekratkotrajni. Što će nekom majica koja traje 5 dana.

Ovi Epsoni su fkt preskupi, a i nisam vidio majice rađene tim printerima, zanima me kvaliteta i dugotrajnost. Svakako ću kontaktirati g.Marka.

Jbga htio bih samostalno raditi a ne preko nekoga trećega.

Sitotisak je super, radile bi se jednostavnije slike sa max 5 boja. Imaš li kakve info o tome, kome se obratiti za boje, gdje izrađivati šablone itd.

__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2022., 12:12   #51
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Sama riječ u sitotisku ti govori da se prijedlog iliti šablona snima na sito ...

Za 5 boja trebaš 5 predložaka, pošto u jednom potezu možeš nanjeti samo jednu boju (pričam o ručnom) ...

Znači eventualno kupiti karusel koji ima 3 ili više pozicija za stavljanje sita (okvira) ...

U tvom slučaju trebao bi karusel sa 6 sita, fen kojim bi lagano posušio prvu boju, da možeš nanjeti drugu, a da se ne zamusa ...

Ili opcija je printer koji ima glave, pa na principu sitotiska odradi sve sam, naravno i takvi printeri ti ovise koliko boja primaju ...

Ovo je u grubo objašnjeno ...




I da slika u 5 boja baš i nije jednostavna, jednostavne slike su u jednoj ili dvije boje ...


Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na