Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2011., 06:50   #1
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Noctua NM-I2011 kit - D14 vs. Corsair H70 & Intel RTS2011LC

Testirali smo Noctuin NM-I2011 kit za LGA2011.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 09:18   #2
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Nigdje se nikakve cifre nespominju, pa možda bi bilo dobro napisati negdje da se Noctua kit može dobit besplatno, samo treba račun hladnjaka i serijski broj il tako nešto.

Kolika će biti cijena kod nas za Intel RTS2011LC? Jer di se cjenovno smjesti, takav će mu biti i tržišni (ne)uspjeh. I hoće li uopće biti bundlan s kojim procesorom ili će samo dolazit zasebno?
Imao sam priliku vidjeti tog Intela(Aseteca) i mogu samo reći da je dosta kvalitetno napravljen, pogotovo crijeva koja su miljama ispred Corsaira. Vidi se da je Asetec stari igrač na polju vodenih hlađenja. Inače, koja slika istoga bi bila isto ok
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 15.12.2011. u 19:52.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2011., 19:19   #3
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nigdje se nikakve cifre nespominju, pa možda bi bilo dobro napisati negdje da se Noctua kit može dobit besplatno, samo treba račun hladnjaka i serijski broj il tako nešto.

Kolika će biti cijena kod nas za Intel RTS2011LC? Jer di se cjenovno smjesti, takav će mu biti i tržišni (ne)uspjeh. I hoće li uopće biti bundlan s kojim procesorom ili će samo dolazit zasebno?
Imao sam priliku vidjeti tog Intela(Asteca) i mogu samo reći da je dosta kvalitetno napravljen, pogotovo crijeva koja su miljama ispred Corsaira. Vidi se da je Astec stari igrač na polju vodenih hlađenja. Inače, koja slika istoga bi bila isto ok
Nisam još dobio nikakve informacije od Noctue pa nisam htio pisati ništa vezano oko cijene kita ili da li dolazi besplatno kao nadogradnja (bila su kod Noctue oba slučaja u prošlosti). Ali i ako se bude nadoplaćivao mislim da neće biti više od 50-tak kuna kao što je to bio slučaj i ranije.

Što se Intelovog (Asetekovog), hladnjaka tiče imaš više slika i opis hladnjaka u članku od SBE-u (http://www.pcekspert.com/articles/911-3.html, http://www.pcekspert.com/articles/911-4.html), a kao što sam tamo i napisao cijena bi vani trebala biti do 100 USD pa očekuj toliko u € kod nas. Po meni, unatoč krućim cijevima, Corsair je bolje rješenje.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 19:23   #4
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Preskupo nažalost. Ako bude 100€ to je skoro cijena H100 a to je ipak puno moćnije hlađenje.

EDIT:

Malo sam prosurfao njihovom stranicom. Uglavnom, stvar je da onaj prsten paše i na Corsaira zato što je i H70 Asetecovih ruku djelo, a isto tako na onim plastičnim rolnicama piše AMD pretpostavljam zbog toga što pašu i na ovaj hladnjak



što ga isto rade u svojoj režiji za AMD.



EDIT2:
Citiraj:
Autor zdravko_c Pregled postova
nabava.net oko 600kn
Nebi ništa rekao da nisam probavao tražit na nabavi al očito da sam krivo upisao neko slovo. Još uvijek skupo u odnosu na H70.

Hvala na linku
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 15.12.2011. u 23:28.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 20:29   #5
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kolika će biti cijena kod nas za Intel RTS2011LC? Jer di se cjenovno smjesti, takav će mu biti i tržišni (ne)uspjeh.....
nabava.net oko 600kn
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na