Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2013., 13:24   #1441
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Gdje se nađe ključ za sef nakon što ubijem sve u ATP-u?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 15:20   #1442
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Gdje se nađe ključ za sef nakon što ubijem sve u ATP-u?
Tek sam došao od doktora inače bi ranije odgovorio. Ključ od sefa nasuprot zgrade gdje je sef. Po lojtri na tavan, gore je ruksak sa ključem.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 15:30   #1443
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Imam pitanje vezano za Gamedata 2.0.

Misija "pokupi Vintar u Cementari" se ne može izvršiti jer nemogu naći onu pušketinu. Samo nekakav krepli Monolitovac. Jel to bug?

Misija gdje mutanti napadaju Noinu barku traje i traje. Dođe krdo svinja, to potamanim i to je to. Sat vremena stojim, nitko ne dolazi niti odlazi. Doduše, pjavio se Alfa tim i ubrzo bivao pokopan tamo u obližnjem šašu i to je to. Jel to isto bug?
U v. 2.0 isto ko u 2.2. Vintorez nažalost može biti na 5 mjesta. Pri izlasku iz tog podruma gdje se mora malo sagnuti da bi se izašlo. Ta ista zgrada s druge strane gledajući prema istočnom tunelu u razini prvog kata na željeznom
stajalištu ili što je već. Ispod njega je otvor kroz koji se može u podrum. Zatim s druge strane te zgrade manji kontejner (elektricitet blizu. Slijedeće krov na vrhu zgrade u sredini (puno želj. stepenica) i na kraju na vrhu zgrade blizu mosta( u toj zgradi se nalaze i dijelovi koje naruči Azot)
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 18:44   #1444
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Da, ni meni to nije jasno kako sam uspjeo ulaziti u igru preko te ikone i normalno igrati što je najvažnije, a jbg. igra sama nenapravi shortcat na desktopu već se mora samostalno izvući.
Ali sad je sve uredu i radi bez problema.
Imam na Steamu komplet triologiju kupljenu i još sam kupio igru na DVD od CoP igre ali kupit ću ja i ostale 2 jer moram imati komplet serijal
Kad sam nabrijan obićno te na Steamu plate danak brzopletosti i nesmotrenosti pa se desilo već pokoji puta da obrišem komplet folder umjesto igre koja neradi, zato i nastojim kupiti igru na DVD-u

Nemojte mi sekirati kolegu Bakicu47 sa nekim bezveznim pitanjima(svjetlo,tamno i sl.) da neostanemo bez njega ima slabo srce, a pojedine nebuloze bi ga mogle koštati lošeg zdravstvenog stanja pa budite obazrivi što pitate
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 20:07   #1445
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sigerous 2.0:

Riješio sam misterij buga kod obrane Noine barke. Nakon svakog napada grupice mutanata treba sejvati (F5) i izaći iz igre, i onda opet ući i loadati taj save... i tako stalno dok ne prođu 3 sveukupna vala i 3 kontrolera.

Vintru nisam našao jer više nisam ni išao u Cementaru, a tog mudraca više ni nema. Zato sam našao nekakav GPC artefakt s kojim se mogu teleportirat kada želim i kamo želim Kewl

Sad sam skupio bandu i idemo u Pripyat. Kada nastupa Dark Valley (Tamna Dolina)? Vidim je na karti, ali se još ništa nije dogodilo po tom pitanju da moram tamo ići.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 20:36   #1446
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sigerous 2.0:

Riješio sam misterij buga kod obrane Noine barke. Nakon svakog napada grupice mutanata treba sejvati (F5) i izaći iz igre, i onda opet ući i loadati taj save... i tako stalno dok ne prođu 3 sveukupna vala i 3 kontrolera.

Vintru nisam našao jer više nisam ni išao u Cementaru, a tog mudraca više ni nema. Zato sam našao nekakav GPC artefakt s kojim se mogu teleportirat kada želim i kamo želim Kewl

Sad sam skupio bandu i idemo u Pripyat. Kada nastupa Dark Valley (Tamna Dolina)? Vidim je na karti, ali se još ništa nije dogodilo po tom pitanju da moram tamo ići.
Nešto prije evakuacije iz Pripiata dobije se obavijest da se ode u 'Tamnu dolinu'. Međutim, u nju se odlazi nakon evakuacije (freeplay). U Jupiteru kod one mašinerije u Kamenolomu pojavi se prostorna anomalija. Jednom sam probao prije evakuacije otići tamo, ali došlo je do poremečaja u igri. Zato je i najsigurnije kasnije. Nakon 'Tamne doline otvaraju se misija u Agropromu i misije u 'Vojnom skladištu'. Usput da iskoristim prostor. Ako nekoga muči pronalaženje alata za Kardana ili Azota najbolje je kupiti informaciju od trgovca Sove na Skadovsku. Ako netko želi uštedjeti novac prije Sove snimi(F5) igru, traži informaciju, zapamti gdje se nalaze alati i na kraju se vrati na ranije spremljeno(F9).



Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sigerous 2.0:

Riješio sam misterij buga kod obrane Noine barke. Nakon svakog napada grupice mutanata treba sejvati (F5) i izaći iz igre, i onda opet ući i loadati taj save... i tako stalno dok ne prođu 3 sveukupna vala i 3 kontrolera.

Vintru nisam našao jer više nisam ni išao u Cementaru, a tog mudraca više ni nema. Zato sam našao nekakav GPC artefakt s kojim se mogu teleportirat kada želim i kamo želim Kewl

Sad sam skupio bandu i idemo u Pripyat. Kada nastupa Dark Valley (Tamna Dolina)? Vidim je na karti, ali se još ništa nije dogodilo po tom pitanju da moram tamo ići.
Sad sam se se sjetio da ti možda igraš 2.0 a ovo je za 2.2. Dugo nisam igrao tu verziju pa se trenutno ne mogu sjetiti. Ali pretpostavljam da je isto nakon evakuacije samo se ne sjećam je li prolaz na istom mjestu.


http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=113121

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 11.02.2013. u 21:42. Razlog: dupli
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 07:27   #1447
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Nešto prije evakuacije iz Pripiata dobije se obavijest da se ode u 'Tamnu dolinu'. Međutim, u nju se odlazi nakon evakuacije (freeplay). U Jupiteru kod one mašinerije u Kamenolomu pojavi se prostorna anomalija. Jednom sam probao prije evakuacije otići tamo, ali došlo je do poremečaja u igri. Zato je i najsigurnije kasnije. Nakon 'Tamne doline otvaraju se misija u Agropromu i misije u 'Vojnom skladištu'. Usput da iskoristim prostor. Ako nekoga muči pronalaženje alata za Kardana ili Azota najbolje je kupiti informaciju od trgovca Sove na Skadovsku. Ako netko želi uštedjeti novac prije Sove snimi(F5) igru, traži informaciju, zapamti gdje se nalaze alati i na kraju se vrati na ranije spremljeno(F9).




Sad sam se se sjetio da ti možda igraš 2.0 a ovo je za 2.2. Dugo nisam igrao tu verziju pa se trenutno ne mogu sjetiti. Ali pretpostavljam da je isto nakon evakuacije samo se ne sjećam je li prolaz na istom mjestu.


http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=113121
Da, ja igram 2.0. U 2.2 nisam mogao naći ključ od onog sefa u ATP-u pa sam popizdio i maknuo ga. 2.0 mi je malo zanimljiviji. Ali svakako ću se vratiti na 2.2 kad pregazim 2-3 puta 2.0
Sve u svemu, odličan posao si napravio, svaka čast još jednom
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 18:18   #1448
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Još jedan bug otkriven u v2.0:

nakon što spasem Zulua kod škole od Snorkovaca, kad dođemo u bazu, on mi treba predati svoj PKM. Međutua, puška mu ispadne i ja se zaglavim i nikuda. Space za razgovor ne igra, dijaloga nema, a nemrem se maknuti od njega. Tako da preporučujem izgjebavati debelog u bazi u Pripyatu, nek stoji tamo, ko ga jebe
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 15:51   #1449
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
ima i army werehouse mapa

igram i uživam
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 16:00   #1450
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
koji ti mod igraš, 2.0 ili 2.2?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 17:12   #1451
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 476
Probao sam opet , na frišku instalaciju win8 instalirati po uputama , od A-ŽBLJ

sve je krenulo super

čak je i reza koja mi treba, sve super mislim, si, odradim početak i snimim prije nego započnem igrati

izađem na desktop i opet xray sranje !

Neznam više što mogu da napravim

dal je možda 4850 preslaba za tu igru ?
imam 8 Gb, jel premalo ?
x4 na 3,4 GHz , malo jel ?

ovo nema smilsla više, jer niti krivo startam niti nešto van procedure pokrečem

ako tko ima ideju i volje da nekako pomogne makar i preko teamviewera , da vidi dal ja to opće dobro radim bio bi zahvalan
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 19:58   #1452
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
koji ti mod igraš, 2.0 ili 2.2?
pa ovaj kaj je dostupan za skidanje
valjda 2.2
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 21:11   #1453
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Probao sam opet , na frišku instalaciju win8 instalirati po uputama , od A-ŽBLJ

sve je krenulo super

čak je i reza koja mi treba, sve super mislim, si, odradim početak i snimim prije nego započnem igrati

izađem na desktop i opet xray sranje !

Neznam više što mogu da napravim

dal je možda 4850 preslaba za tu igru ?
imam 8 Gb, jel premalo ?
x4 na 3,4 GHz , malo jel ?

ovo nema smilsla više, jer niti krivo startam niti nešto van procedure pokrečem

ako tko ima ideju i volje da nekako pomogne makar i preko teamviewera , da vidi dal ja to opće dobro radim bio bi zahvalan
I ja imam 4850, 4GB DDR2, CPU 8400 pa igra radi. Znači u tome nije problem. Jel' pokrećeš igru preko Stalker-COP.exe? Zna se dogoditi, a znalo se i na ranijim Stakerima da klikneš na šorkat a ne uđe u igru. U tom slučaju ne ponovno pokretati igru nego u task manageru treba isključiti xrEngine.exe i ponovno probat ući.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 21:16   #1454
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Probao sam opet , na frišku instalaciju win8 instalirati po uputama , od A-ŽBLJ

sve je krenulo super

čak je i reza koja mi treba, sve super mislim, si, odradim početak i snimim prije nego započnem igrati

izađem na desktop i opet xray sranje !

Neznam više što mogu da napravim

dal je možda 4850 preslaba za tu igru ?
imam 8 Gb, jel premalo ?
x4 na 3,4 GHz , malo jel ?

ovo nema smilsla više, jer niti krivo startam niti nešto van procedure pokrečem

ako tko ima ideju i volje da nekako pomogne makar i preko teamviewera , da vidi dal ja to opće dobro radim bio bi zahvalan
Jel' ti radi mod 2.0? Ne znam da li si probao...ali ako ti radi možeš kombinirati taj mod sa 2.2. Meni 2.2 ne radi niti sa novom konfom (isto me xray baca na destkop), pa sam opet kombinirao s modom 2.0 na način da u njega prebacim sve direktorije iz 2.2 osim 'teksture' (kasnije sam zamijenio još neke direktorije unutar 'teksture') i onda radi. Ne znam, probaj...na staroj konfi sam tako igrao bez ikakvih problema, na novoj sam tek počeo
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 23:19   #1455
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
Probao sam opet , na frišku instalaciju win8 instalirati po uputama , od A-ŽBLJ

sve je krenulo super

čak je i reza koja mi treba, sve super mislim, si, odradim početak i snimim prije nego započnem igrati

izađem na desktop i opet xray sranje !

Neznam više što mogu da napravim

dal je možda 4850 preslaba za tu igru ?
imam 8 Gb, jel premalo ?
x4 na 3,4 GHz , malo jel ?

ovo nema smilsla više, jer niti krivo startam niti nešto van procedure pokrečem

ako tko ima ideju i volje da nekako pomogne makar i preko teamviewera , da vidi dal ja to opće dobro radim bio bi zahvalan
Komp ti nije preslab sigurno. Probao si ono sa Joz@ user.ltx ? Meni je on jedino dignuo igru nakon sto sam imao slicnih problema, Obzirom da mi dosta trza probao sam snizavati postavke (dx11 u dx10 itd) medjutim svaki puta xR-Engine bla, bla. Opet bi nakon toga iskopirao Joz@ user i proradilo svaki puta. Probaj, ja sam tako radio 3-4 puta i ide. Jedino mi ide na zivce jer ne mogu mijenjati postavke ali sta ces glavno da Stalker rula

Jos jedna stvar. Nasao sam dva ruksaka koje otvara jedino sifra, jedan u Zatonu na mostu, drugi u Janovu na heliodromu. Sifra je vjerojatno bila u PDA placenika kojeg sam skinuo u Zatonu u onoj tvornici za preradu otpada, medjutim nisam ga pregledao, vec sam ga prodao i sad se mogu j....t. Zna li netko sifru ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju