Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2007., 22:20   #1
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Monitor + TV

Pošto sam neiskusan po tom pitanju imam par nepoznananica.Imam 17" lcd sa 1280x 1024 nativnom rezolucijom.Imam i 32 " lcd televizor sa 1366x768 nativnom rezolucijom.Imam namjeru kupiti produžni vga kabel od 6 m i spojiti na istu grafičku monitor i televizor.Želio bi igrati novi PES 2008 na telki sa gamepadom u ruci.E sad mene zanimaju vaša iskustva;

Da li je problem ako su televizor i monitor na različitim rezolucijima jer u uputama od televizora piše da ovaj televizor postiže najbolje rezultate pri rezi 1024x768 rezoluciji.To mi je najmanji problem jer stavim igru na tu rezoluciju ali da li ću morati kreirati i jedan dodatni profil u windowsima kako bi windowsi radili u toj rezoluciji?
Da li će grafa 7900 gs sa zadnjim službenim driverima automatski prepoznati dva uređaja ili će trebati nešto namještati,nekakva logika mi govori da bi grafa trebala sve odmah prepoznati jer se radi ustvari u dva monitora bezobzira što ovaj 32 " lcde ima i tjuner u sebi...
Kakva su vam iskutva sa igranjem u takvoj konbinaciji....
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 16:44   #2
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Pa kaj nitko nema nikakva iskustva

Ono barem opčenito padaju li perfomanse u igrama ako su istovremeno priključena dva monitora,mogu li priključena dva monitora različitih rezolucija na istome profilu u windowsima,opčenito iskustva sa igranjem na lcd televizoru....
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na