Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2021., 14:59   #1
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Facebook automatski briše postove

pokušavao sam u tri zatvorene grupe postaviti pitanje u vezi nekakvih stručnih ispita, nakon jednog dana dobivam obavijest: 3 vaše objave krše naše standarde o neželjnom sadržaju (?) - i onda da odlučim što ću za sve tri objave "zadrži" ili "odbaci", kliknuo sam zadrži, ali se nisu ponovno objavile... mislio sam da se stvar dešava zbog toga jer je netko iz facebooka vidio da imam samo početna imena imena i prezimena te da nemam profilnu sliku pa sam zbog toga "možda blokiran kao nekakav" bot... napominjem da sam do nedavno skroz normalno objavljivao sve i svašta u grupama i pisao... kada sam upotpunio ime i prezime, pokušao ponovno pisati, ali opet mi automatski i to u roku od jedne sekunde izbriše post, zašto?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2021., 15:25   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A tražiš možda da ti neko da kakve ispite ili nešto slično?
Ako da, možda time kršiš nekakva autorska ili nešto?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2021., 16:15   #3
Vorda Keršu
Premium
Moj komp
 
Vorda Keršu's Avatar
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Pomalo laički ću pokušati pojasniti.
Koliko znam, facebook koristi algoritme gdje odabrane ključne riječi i fraze automatski ne prolaze njihovu provjeru i samim time su brisane ili uopće ne prolaze.
Same ključne riječi ili fraze ne moraju uopće biti u konfliktu s njihovim odredbama, ali njihov algoritam to tako prepozna.
Ili, ako si pokušao objaviti tekst koji u sebi sadrži određene poveznice ili informacije o trećoj strani. (može biti privatni mail, ili sadržaj na koja su položena autorska prava za dijeljenje, kako je Mommistake naveo već)
Ako ništa od navedenog nije slučaj, a nasušno ti je potrebna ta objava, kontaktiraj njihovu službu za korisnike.
Vorda Keršu je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2021., 17:51   #4
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
Ili je jednostavno prijavio tvoje postove kao spam. Da li su na grupama uopce dozvoljeni postovi tog tipa?
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2021., 18:24   #5
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
evo, opet baš pokušao sasvim nešto bezveze napisati čisto radi probe i u roku od jedne sekunde mi nestane post, kao da me netko prijavio, ali ne znam ni tko ni zašto bi itko to napravio bez razloga, kao da su me "cenzurirali", čak niti nikakvu obavijest do sada nisam dobio da je došlo do brisanja posta, a sve tri grupe su tog istog tipa, gdje se dilaju skripte i pitanja za stručne ispite i toga se masa na dnevnoj razini objavi
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2021., 11:22   #6
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
evo, opet baš pokušao sasvim nešto bezveze napisati čisto radi probe i u roku od jedne sekunde mi nestane post, kao da me netko prijavio, ali ne znam ni tko ni zašto bi itko to napravio bez razloga, kao da su me "cenzurirali", čak niti nikakvu obavijest do sada nisam dobio da je došlo do brisanja posta, a sve tri grupe su tog istog tipa, gdje se dilaju skripte i pitanja za stručne ispite i toga se masa na dnevnoj razini objavi
A eto, dilanje je problem... Tebe netko prijavio, plus valjda nekakav algoritam za trackanje botova (nemaš profilnu itd.), i eto, sad si na crnoj listi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2021., 18:46   #7
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
ovo mi se samo pojavljuje na facebook appu na mobitelu, na opcijama marketplace na desktop računalu nemam nikakvih "warninga", a na mobitelu mi ovako piše: "vaš oglašivački račun označen je zastavicom zbog neuobičajene aktivnosti. Svi su vaši oglasi privremeno zaustavljeni. Za ponovno pokretanje obratite se Facebooku kako biste potvrdili podatke za korisnički račun." - ta poruka mi dođe kada idem na 'Promovirajte oglas'. O čem je riječ?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2021., 12:03   #8
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
postoji kakav način da se kontaktira facebook s opisom problema?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na