Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2023., 09:25   #6721
Lazarus
Premium
 
Lazarus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: -
Postovi: 102
Samo da ostane i zdrav i ne luta po klubovima.
Lazarus je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2023., 15:45   #6722
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 08:23   #6723
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Polako momci, tek smo krenuli
Sunsi su definitiivno top ekipa i jedni od favorita.

Kolko god bili stari, rijetko će se viđati večeri kad će GSW šutirati ovako loše, skoro 50% ispod prošlogodišnjeg prosjeka, a uz to za nepovjerovat je da su 15 polaganja promašili

S CP3 su vjerojatno riješili problem drugog unita, neće biti toliko turnovera i rasipanja prednosti kao prošle godine. Ali druga velika boljka, visina+skok i dalje ostaju. Dario fakin Šarić je najviši igrač GSW pobogu

Kraj je blizu, ali ima još tu vatre. Mogu biti i i u vrhu zapada, tipa 4-5, ako core bude zdrav, a mogu biti i ispod 10. mjesta. Zapad će opet bit ludilo za pratiti

Nakon 4 tekme dojam oko GSW isti kao nakon prve - izgleda to bolje nego prošle godine, dosta bolje.
Bolja kemija u ekipi, Curry i dalje u vrhunskom izdanju na terenu, a CP3 bio pun pogodak. Unatoč svim skepsama oko njegovog uklapanja u njihov stil, dobili su s njim točno ono što su tražili - bolji second unit, dodatnog ball handlera i neve kombinacije u igri, još uz to je spreman dolaziti s klupe u igru. Šarinjo se solidno uklopio, iako ga ne ide šut (zapravo i nikad ni nije bio neki šuter), trebao bi biti i još bolji s vremenom. Payton II također izgleda zdravije i bolje nego u prošloj sezoni. A ima prostora za napredak, Wiggins skoro nevidljiv, Green još rđav nakon dugogo neigranja, Klay dosta socilira i dalje...
Još je rano za ozbiljnije ocjene i pitanje je kako će se to na rezultat odraziti, ali na terenu to vrlo solidno izgleda za sad.




Dončić i Dallas sjajno otvorili sezonu i bez Irvniga.


Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Jok, prerano je. Nakon Božića počinju ozbiljnije igrati za pobjedi.


Porzingis ko od šale nabija trice, učinikovit u obrani.

Citiraj:
The Philadelphia 76ers have agreed to trade guard James Harden to the LA Clippers as part of a multiplayer deal that includes multiple draft picks, sources told ESPN's Adrian Wojnarowski.

Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington and KJ Martin are headed to Philadelphia in the deal, according to sources, with the Clippers receiving P.J. Tucker and Filip Petrusev in addition to Harden.

The Clippers are also sending the Sixers a 2028 unprotected first-round pick, two second-round picks and a pick swap, sources told ESPN. And they are routing the 76ers an additional future first-round pick from a third team.
Otvori šampanjac i naruči dres Dottore




Covington se vraća u Philu. Trust the process

Igrački nisu puno sixersi ulovili u tradeu, jesu nešto u pickovima koje sad mogu iskoristiti. Svejedno neće biti konkurentni za naslov imo.
Clippersi: PG, Russ, Harden, Kawhi. Kolko će lopti trebati?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 31.10.2023. u 08:33.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 08:40   #6724
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
pa treba jedna lopta i za Zubca
pogi je online   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 08:58   #6725
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
kako misliš da sixersi nisu puno ulovili u trejdu? dobili su 4 igrača koji neće doma jesti krafne, nego će dolaziti na treninge i utakmice za razliku od debelog prdonje.

druga, ne manje bitna stvar je njegov ugovor. ne znam za koliko su rasteretili masu plaća, ali sigurno će im ostati za potpisati još nekoga za na klupu.

s druge strane, Clippersi imaju 4 bivša superstara, do playoffa će samo jedan od njih 4 ostati zdrav, a u prvoj seriji playoffa će i on preseliti u starački dom.
evo prognoza: prvi pada Kawhi i to još ove godine pa Westbrick pa PG, a Harden u playoffu

tko će od njih 4 šutirati u zadnjem napadu kad se lomi utakmica? bit će tu puno ego tripova i povrijeđenih osjećaja
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 09:20   #6726
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
kako misliš da sixersi nisu puno ulovili u trejdu? dobili su 4 igrača koji neće doma jesti krafne, nego će dolaziti na treninge i utakmice za razliku od debelog prdonje.




Ha dobro, to je jasno, ali dobili su manje nego što su htjeli, i nisu po meni dobili neku razinu više koja im je potrebna za ganjat finale. Ali ok, imaju sad asseta da mogu dovesti nekog, iako uopće ne znam tko bi bio slobodan. No, do veljače će sigurno biti novih nezadovoljnih zvijezda i zvjezdica




Citiraj:
s druge strane, Clippersi imaju 4 bivša superstara, do playoffa će samo jedan od njih 4 ostati zdrav, a u prvoj seriji playoffa će i on preseliti u starački dom.
evo prognoza: prvi pada Kawhi i to još ove godine pa Westbrick pa PG, a Harden u playoffu

tko će od njih 4 šutirati u zadnjem napadu kad se lomi utakmica? bit će tu puno ego tripova i povrijeđenih osjećaja
Manje više ovo je vrlo izgledan scenarij
Za njih bi najbolje bilo da Harden kreće s klupe i igra s drugim unitom.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 31.10.2023. u 22:11.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 11:45   #6727
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Jedan hint za karte, nas 3-ca smo cekali u redu u Madisonu za Knickse i bzvz uzmem neki letak sa strane sto mozes pokupiti dok cekas, i nadjem lutriju i osvojim 50% cijene na ulaznice
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 20:42   #6728
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
@Roberto - izgleda se većina slaže s nama. sixersi su jebivjetra pretvorili u 4 igrača + 50m capa za iduću sezonu dok svima njima istekne ugovor, ali komentari su stvarno čisto zlato

Citiraj:
All this just to sign James Harden next year
Citiraj:
Just enough money to sign 35-year-old Demar and 34-year-old Klay or maybe if they're lucky, 30-year-old Siakam
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2023., 23:31   #6729
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536


Šta je najgore, i DeGrozan i pogotovo Klay su veterani i u tim godinama bolji od svih takvih kakve je Phila imala zadnjih godina


Ali ne bi začudilo da stvari krenu drugim putem i tamo negdje u proljeće embiid zatraži trade i time napokon završi Trust the Process eru
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 00:02   #6730
Lazarus
Premium
 
Lazarus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: -
Postovi: 102
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova

Dončić i Dallas sjajno otvorili sezonu i bez Irvniga

Super je to,ali mislim kako nije održivo. Luka nosi cijeli tim,a to što J.Kid priča kako žive lagodno u 120+ bodova pitanje je samo do kad.

Gledao sam sve 3 tekme,znači obrane nema, kao drive-thru prolazi tko god želi,nemaju niti jednog big men-a ili atletu da bude temelj obrane i da napokon ima netko tko će pokupiti rebound,već godinama lopta se odbija od ploču,obruč a igrača mavsa nigdje na vidiku da ide po offensive defensive rebound.

Trenutna ekipa Derrick Jones Jr STARTER centar rookie, priznajem jako dobar,ali fali mu iskustva i mase - prošli game 5 faula u 5 minuta,i onda jedina opcija ostane onaj mutavac Dwight Powell. Čim oni nalete na fizički tim,pojesti će ih žive.

u početku napravilidobre poteze,potpisali Kyrie Irvinga, riješili se nekoliko loših ugovora i dobili par dobrih igrača na draftu, kasnije napravili trade za Granta Williamsa, ali nakon toga uslijedio je totalni kolaps,ponovo podpisali Powella koji je jedan od najlošijih centra,morali platiti McGeea da napusti tim

Njihov front office je gomila morona i debila,u 5 godina otakako su ugrabili DOnčića potezi koje su napravili su za Bogu plakati i promašaj do promašaja,iskreno se čudim kako nije već zatražio trade.
Lazarus je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 07:28   #6731
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Naravno da nije održivo. Kažem da je ekipa za q, ntko osim williamsa nije tu u stanju poštenu obranu igrat. A tu je i ta tempirana bomba zvana Kyrie za koju nika dne znaš kad će trade zatražiti ili mu se jednostavno neće dat igrat Upravo je dovođenje Kyriea uvelike limitiralo manevarski prostor za slaganje bolje ekipe oko Dončića.



Može ih Luka došlepat do PI/PO, jednostavno je toliko dobar, ali onda opet neće niš napraviti.


Nije on još zatražio trade, a ni neće još po meni. jendostavno, on je tamo kralj, dobro mu je, i ono najbolje - igra na fantastičnoj razini a još niti nije ušao u prime, ima tek 24 godine. Pred njim je još 10 godina vrhunske košarke ako ne bude ozljeda. Za sad mu se ne žuri.


Za 5 godina u ligi vjerojatno neće biti Jamesa, Currya, Duranta, Leonarda; Ante, Jokić, Embiid i Davis će biti na izlasku iz primea, konkurencija će biti Wemby i Kelti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 01.11.2023. u 07:33.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 07:50   #6732
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Za 5 godina u ligi vjerojatno neće biti Jamesa, Currya, Duranta, Leonarda; Ante, Jokić, Embiid i Davis će biti na izlasku iz primea, konkurencija će biti Wemby i Kelti
nemoj LeBrona tako brzo otpisati, ide on do pedesete s pol gasa

lijepo si ovo napisao i tu se najviše vidi razlika između klubova kao što su 76ersi i Spursi. ovi prvi su razjebali sve što se moglo i samo se čeka da im i Joel ode, a ovi drugi su bezvremenska klasa koja prolazi kroz rebuild kao i svaka druga ekipa i da, tankali su par sezona i pritom vidjeli na koga mogu računati i tko od igrača ima neki potencijal. na lutriji dobili francuskog jednoroga i sad su u situaciji da imaju mjesta u capu za potpisati koga god žele, ali se opet ne žure nego će o tome razmišljati za par sezona. Wembiju priključiti pravog playa, 2 visoka šutera i za ostatak ekipe se možemo i mi ovdje na forumu dogovoriti tko će od nas biti u početnoj petorci, toliko bi bili dominantni

tl;dr veselim se spursima za 5 godina, još ako nam Pop poživi
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 08:09   #6733
Lazarus
Premium
 
Lazarus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: -
Postovi: 102
Njihov front office je brdo budala. 5 godina kako je Luka tamo samo jedan solidan trade napravili sa Wiliamsom ostalo sve gomila otpadnika koje nitko ne želi i to svi sa ugovorima 20M

Zbog takvih ludorija su izgubli Brunsona za džaba jer nisu imali love da ga plate.
Zamisli timovi imaju po 3,4 superstara a ovi samo Dončića i još ne mogu da plate.

Baš zbog tog kako igra žao mi je da propada ovdje,dok se ovi strvinari od suigrača koriste time da dobiju ugovore. Iskreno onaj prvi Jokićev mvp je ladno mogao ići njemu kako je igrao.
Lazarus je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 08:21   #6734
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
A mislim da nitko nije zajebo ko sixersi. Od 2014 do 2018, dva No1 picka, dva No3 picka, dva No10 picka. I što imaju pokazati za to? Ništa. Niti finale lige, niti finale konferencije, a od svih tih pickova samo Embiid je još u gradu i znači nešto u ligi.


E da, imaju jedan Embiidov MVP, vrlo nategnuti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2023., 09:39   #6735
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
imali bi sve da nije bilo gospodina Kandže



@dottore - ne znam za tebe, ali meni je neugodno kad ovo gledam...
https://www.reddit.com/r/nba/comment...ok_officially/

Durant (208cm) pokazao kako se to radi preko Wembija (224cm)
https://www.reddit.com/r/nba/comment...mbanyama_1_on/

da bi i zadnjem napadu izgubio loptu ko da ima 12 godina i prodao tekmu
https://www.reddi