Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Danas, 12:42   #841
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Naravno da je potrebno napomenut, jer razlika u kvaliteti DV P5 i DV P7 je poprilicna, a u usporedbi sa DV P5 Netflixa je jos znacajnija; pa zasto to ne napomenut pri izboru Android Boxa?
Ako tebi ta razlika nije uocljiva/bitna, meni kao i mnogim drugima je, pa sam samo ukratko objasnio od kuda ta razlika potice.

kao sto rekoh, nije razlika u P5 ili P7, nego u stream ili bluray... mislim, uzmi sadrzaj koji je HDR10, bolje ce izgledati bluray nego stream, isto tako ce i DV bolje izgledati bluray nego stream nevezano za DV profil...


Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Kao sto napomenuh, kako je ovo thread o Media Playerima, moj naglasak je bio na izboru boxa za prikaz DV-a, a na ovom tvom "najboljem" popisu boxova fale oni najcesce kupovani/upotrebljavani, navedeni u mom popisu "Jeftinijih boxova"

Smatram potrebnim naglasit da je danas moguce uzivat, izmedju ostalog, i u UHD BD DV kvaliteti filmova bez potrebe kupovine skupog BD Playera i kupovine skupih UHD BluRay diskova

normalno da popis ne pokriva sve moguce uredaje, ali daje dobar osjecaj koje su kategorije uredaja i sto moze koja kategorija... takoder, ako pricamo o DVu i najboljoj iskoristivosti, ocekujem da je osoba ipak ulozila nesto vise u TV i da nece onda uzimati najjeftinije boxove upitne podrske i mogucnosti... mislim, gore pricas kak je P7 super i onda nabrajas jeftine uredaje koji ne mogu to reproducirati kak treba...

ako zelis DV P7 FEL punu podrsku, slicno te dode kupio Sony bluray player ili Ugoos AM6B plus (normalno, zbog ovih zadnjih razvoja Ugoos je bolji izbor jer ne treba raditi nikakve konverzije sadrzaja), ako ti je dosta P5 i P8/P7 MEL, onda to pokrije i Firestick 4k s kojim onda imas podrsku i za lokalan sadrzaj i za streaming...
Bratija je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na