Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2010., 14:21   #5821
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,864
The A-Team 9/10

nisam skoro gledo ovak dobar film, istina da sam ga iscekivao dugo , preporuka za pogledati
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 00:54   #5822
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Tropic Thunder

nabrzinu vidim na imdb neki rat, vijetnam, akcija-ratni........ kako sam se iznenadio sa komedijom, iako su mi glumci odmah vukli na komediju .

uglavnom, vrlo zadovoljavajuc uradak. mozak na pasu sa dovoljnom kolicinom ok fora i scena. 7/10 ocjena, najvise zbog roberta koji glumi crnca koji je zapravo australac . preporuka za opustiti se, dobrih sat i pol zabave.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 03:34   #5823
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ovo je fakat nevjerojatno...

http://www.viewclips.net/wp-content/...Cargo-2009.jpg
http://www.imdb.com/title/tt0381940/



Ripoff Moona i Pandoruma, i još obrađeno od strane Nijemaca.

Čekam da se kupi, jedva, baš me zanima koliko je dobar film.

EDIT: Ima i Gladiatora na početku xD.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.07.2010. u 12:27.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 10:04   #5824
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
The A-Team; odlican akcijski film, s vise elemenata humora nego neke kvazi komedije
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2010., 10:13   #5825
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,008
Pogledao The Losers

solidan film za pogledat i pustit mozak na pašu iako mi nije jasno zašto se zove tako xD


Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
The A-Team; odlican akcijski film, s vise elemenata humora nego neke kvazi komedije
potpis
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 03:09   #5826
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
A Serbian Movie 2010

http://www.imdb.com/title/tt1273235/

http://www.youtube.com/watch?v=W0zPb...has_verified=1



Samo da vam kažem da su mi horor filmovi posljednjih deset godina normalna svakodnevna uživancija, ali ovakve BOLESNE IDEJE U FILMU do sada još nisam vidio ni u jednome.

Ako ste slabog želuca ili nedaj Bože privrženiji vjernik, bježite od filma.


Inace sam film s obzirom na dozu straha i nije nešto, ali scene su PREBOLESNE.

Još uvijek sam pod dojmom, sva sreca da je ovo samo film

OCJENA : NEOCJENjIVO
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 09:08   #5827
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Sinoć pogledao KickAss (konačno)

Čak sam se i iznenadio, dobar film
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 11:02   #5828
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Repo Men (2010)

SF kojeg sam ocekivao jer ga je trailer pokazao kao dobrim. Međutim, fim na kraju i nije ispao tako dobrim. Pocetak je dobar i obecavajuc, ali kako vrijeme ide, tako postaje sve dosadniji. Sama prica s kupovinom/uzimanjem organa je dobra, ali po meni je lose izvedeno sve.

Kraj je razocaravajuc, ali s druge strane, mozda je i bolji takav nego kao klasican klisejki.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 11:08   #5829
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Meni kod Repo Man jedino kraj i valja...

@extremepc - ti si jedna bolesna individua
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 14:35   #5830
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:26.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 16:55   #5831
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Technotise - Edit i ja - studentica ugradi memorijski cip da lakse polozi ispite
Jako dobra Sci-Fi animacija, iako izgleda kao da je japanska puno laksa tematika i puno vise humora.


The New World - osnivanje engleske kolonije i ljubav mlade indijanke
Malo podsjeca na Avatar.
"Nježni su, Ijubazni, vjerni, ne poznaju lukavstvo i prevaru.
Riječi koje označavaju laganje, obmanu, pohlepu, zavist, ogovaranje i oprost nisu nikad čuli.
Nemaju Ijubomore, smisla za vlasništvo."
kian je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 17:09   #5832
Robi88
Registered User
Moj komp
 
Robi88's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Clash of the Titans (2010) - Dobar film, ništa extra da te natjera na razmišljane, fanovima žanra obavezno štivo.

The Men Who Stare at Goats (2009) - Osobno odličan film, tip humora koji mi se sviđa, mene nekako humorski podsjeća na Lebowskog, ali naravno malo lošije, kakva su vaša razmišljanja s obzirom da je film dobio prilično lošu ocjenu na Imdb.
Robi88 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 17:34   #5833
Bjukenon
Premium
Moj komp
 
Bjukenon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Meni je ovaj s kozama dosadnjikav, ima par dobrih fora i načelno dobra ideja, ali ništa posebno.
Clooney mi je puno jači u Burn after reading.
Bjukenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 17:57   #5834
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,008
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
A Serbian Movie 2010

http://www.imdb.com/title/tt1273235/

http://www.youtube.com/watch?v=W0zPb...has_verified=1



Samo da vam kažem da su mi horor filmovi posljednjih deset godina normalna svakodnevna uživancija, ali ovakve BOLESNE IDEJE U FILMU do sada još nisam vidio ni u jednome.

Ako ste slabog želuca ili nedaj Bože privrženiji vjernik, bježite od filma.


Inace sam film s obzirom na dozu straha i nije nešto, ali scene su PREBOLESNE.

Još uvijek sam pod dojmom, sva sreca da je ovo samo film

OCJENA : NEOCJENjIVO

Pogledao i ja, moram reći ocjena bolesno, kraj još bolesniji. Nemogu to svrstat pod horor jer to taj film nije. Neznam šta da napišem
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2010., 19:39   #5835
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor Robi88 Pregled postova
Clash of the Titans (2010) - Dobar film, ništa extra da te natjera na razmišljane, fanovima žanra obavezno štivo.
Preporuka , upravo sam pogledao i meni je predobar... elementi gow-a . Nekako mi smrdi na nastavak ))
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 01:23   #5836
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,361
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
A Serbian Movie 2010

http://www.imdb.com/title/tt1273235/

http://www.youtube.com/watch?v=W0zPb...has_verified=1



Samo da vam kažem da su mi horor filmovi posljednjih deset godina normalna svakodnevna uživancija, ali ovakve BOLESNE IDEJE U FILMU do sada još nisam vidio ni u jednome.

Ako ste slabog želuca ili nedaj Bože privrženiji vjernik, bježite od filma.


Inace sam film s obzirom na dozu straha i nije nešto, ali scene su PREBOLESNE.

Još uvijek sam pod dojmom, sva sreca da je ovo samo film

OCJENA : NEOCJENjIVO

Film je užasan i ne bi da nikome preporucio.. stvarno sam se grozio i pola filma sam premotao jer jednostavno nije imalo smisla gledati.. ne znam kakva je to umjetnost i kakav je to bolesnik radio.. bljuv..
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 01:54   #5837
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
uf......... sjecate se ovoga:
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
*upozorenje - nije za maloljetnike i osobe slabijeg zeluca*

psiholoski triler koji jako puno obecava, barem po traileru. - Trailer Srpski film


ako je sam video preekscentrican ili sam prekrsio koje (nepisano) pravilo, moje isprike moderima. ali ipak je rijec o filmu, i poznavajuci srpsku kinematorgrafiju - film bi trebao biti i vise nego dobar. bolestan, ali svejedno .
-
A Serbian Film


film sam pogledao prije manje od pol sata, dojmovi su svjezi. osjecaj za vrijeme gledanja filma i nakon gledanja ne mogu opisati, nedostaju mi rijeci koje takvo stanje mogu docarati. recimo kombinacija strasno + uzasno + gnjusno + bolesno + poremeceno + nastrano + nenormalno + zastrasujuce + nekakav osjecaj divljenja prema filmu, prema djelu filma.......... + zadovoljstvo nakon dobrog filma, i mucnina u zelucu, praznina....... i jos toga.

film je po meni remek djelo, nisam jos gledao ovakav film. novo, osvjezavajuce, brutalna prica/gluma/scene, izaziva takvu reakciju koje se ne sjecam da sam dozivio ne-uzivo preko nekog oblika "umjetnog" stimulansa (glazba, video npr), barem ne tolikog inteziteta. mozda zvuci ovo hvaljenje malo bolesno od mene, i vjerujem da ce biti svakakvih reakcija nakon sto se pogleda film. odmah cu se ograditi i reci da je to moje misljenje, koje nikako ne treba biti kao Vase.


i da, svakako stoji upozorenje koje sam "dobio" iz trailera prije skoro godinu i pol:
*upozorenje - nije za maloljetnike i osobe slabijeg zeluca*

jedino sto bi dodao da film nikako, nikako nije za svakoga. ne znam kako definirati koje su "granice" za koga jest film ili nije, ili cete biti odusevljeni filmom ili cete ga popljuvati uzduz i poprijeko, i jos par puta na kvadrat.

ogromna preporuka za pogledati film ako ste ljubitelj ovakvog filma (recimo generalno zaokruzeno - bolesne tematike). 10/10 cisto zbog gore opisanoga, i treba imati ogromnu hrabrost izbaciti ovakav film u javnost. ma, snimiti ga samo ustvari, razmisljati o takvim stvarima................
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 02:04   #5838
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@Burko

Neloš film. (filmčina)
Pogledaj ovo ako nisi
http://www.imdb.com/title/tt0073650/

(nekom sam vec slao ovo ovdje pa ako si to bio ti, sorry )
  Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 02:16   #5839
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
uf, tja. strah me jer o ovakvim filmovima kao srpski film ja volim razmisljati nakon gledanja, nije samo odgledaj i gotovo. ali budem pogledao i sve, samo da mi malo ovaj izade iz tintare.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 12:50   #5840
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ako može na PM u kojim videotekama ste nabavili Srpski film.
Hvala
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 12:52   #5841
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Prekjucer sam pogledao "Into the wild" , film po istinitoj prici o covjeku koji se zelio maknuti iz svakodnevnice, zivio bez novaca i proputovao gotovo cijelu Ameriku. Traje oko 2 i pol sata ali je film stvarno odlican. 9.5/10

Pokusao pogledati "Tropic Thunder" ali jednostavno nije išlo, preloš mi je film. 3/10

Pogledao "The A-team" i definitivno se isplati utrosit tih sat i pol vremena. Odlicna komedija upakirana u akciju 9/10
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 14:11   #5842
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Pogledao i ja taj famozni Srpski film. Sto uopce reci na tako nesto, jos bi sva ta morbidnost imala smisla da film ima neku pouku ili vrijednost, no ocito je autorima bilo na pameti sokirati svijet pa udri. Pogledajte samo zato da vise cijenite normalne filmove, jer ovo je ogledni primjer idiotizma
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 14:17   #5843
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo još jedno nabrijavanje
http://www.youtube.com/watch?v=dMDC76D9l94

Komentar od nekog mi je priceless:
Any woman who goes to see this movie will walk out of the theater pregnant.

Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Pogledao i ja taj famozni Srpski film. Sto uopce reci na tako nesto, jos bi sva ta morbidnost imala smisla da film ima neku pouku ili vrijednost, no ocito je autorima bilo na pameti sokirati svijet pa udri. Pogledajte samo zato da vise cijenite normalne filmove, jer ovo je ogledni primjer idiotizma


Manje gore, "šok" i ostali izrodi. Camera work je odličan. Film je vizualna fešta.
  Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 14:21   #5844
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
DATE NIGHT
Odlicna komedija...

http://www.imdb.com/title/tt1279935/

THE LOSERS
Odlicna akcijska komedija

http://www.imdb.com/title/tt0480255/

UNTHINKABLE
Uff, zanimljiv film, ponekad izaiva gadjenje, al na kraju ispada da su stvarno potrebne neke metode da se sazna istina..
http://www.imdb.com/title/tt0914863/

COP OUT
Sta rec, Bruce Willis... akcijska komedija....
http://www.imdb.com/title/tt1385867/

GREEN ZONE
Matt Damon ... odlican film ...
http://www.imdb.com/title/tt0947810/


Svi navedeni pogledani nedavno u min 720p, sve redom definitivno preporucujem za pogledati...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 14:22   #5845
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ovo je prestrašno....kako jedva čekam taj šou od filma, sigurno je šund ali pogledal bum ga 2x. Svaka čast redatelju ili izdavačkoj kući kaj je okupila tu grupicu glumaca.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 15:03   #5846
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Sly ih je okupio. Bilo bi ih još, ali neki su jednostavno imali drugog posla i nikako nisu mogli sudjelovati. (šteta)

BTW. Sly je dobro rekao, a ja to vec godinama tvrdim.

CGI je super za neke stvari. Ali jedan Alien je na početku dok su koristili "lutke" izgledao puuuuno uvjerljivije nego kasnije.

Isto tako eksplozije i slične stvari izgledaju tonu bolje nego njihove CGI zamjene. Zato jedva čekam pogledati dotični film jer će biti fešta za oči i zvuk. A sama "kvaliteta priče" nije nimalo gora od svih ovih teen govana kaj se prodaju. Sama kaj za razliku od njih, ovaj film neće pokušati "biti pametan"
  Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 15:23   #5847
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
DATE NIGHT
Odlicna komedija...

http://www.imdb.com/title/tt1279935/

THE LOSERS
Odlicna akcijska komedija

http://www.imdb.com/title/tt0480255/

UNTHINKABLE
Uff, zanimljiv film, ponekad izaiva gadjenje, al na kraju ispada da su stvarno potrebne neke metode da se sazna istina..
http://www.imdb.com/title/tt0914863/

COP OUT
Sta rec, Bruce Willis... akcijska komedija....
http://www.imdb.com/title/tt1385867/

GREEN ZONE
Matt Damon ... odlican film ...
http://www.imdb.com/title/tt0947810/


Svi navedeni pogledani nedavno u min 720p, sve redom definitivno preporucujem za pogledati...

Dodao bih jos i:

GROWN UPS

kad vidite glumacku postavu sve ce vam biti jasno...

A-TEAM

klasa THE LOSERS, ali malo vise svega smijeh zagarantiran
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 20:49   #5848
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317



ubojstvom/ubojstvom/samoubojstvom

nema poruku? nisi se zamislio i udaljio od svakodnevnice, i mozda se zapitao da li postoje ovakvi bolesni umovi mozda negdje? da li se ovakva situacija, mozda ne u ovako konkretnom i brutalnom smislu, moze odigrati?

no, ponovit cu receno vec:
jedino sto bi dodao da film nikako, nikako nije za svakoga. ne znam kako definirati koje su "granice" za koga jest film ili nije, ili cete biti odusevljeni filmom ili cete ga popljuvati uzduz i poprijeko, i jos par puta na kvadrat.

ti ocito spadas u drugu skupinu, i to nimalo nije lose, i cijenim to. ali morao sam napisati kontra misljenje, cisto jer osjecam da uopce nisi poklonik ovake "vrste" filmova (recimo zanra), i suditi onda o pogledanom filmu...... ne moze biti nista drugo nego neshvacanje, pljuvanje, losa kritika itd.
-->
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Pogledao i ja taj famozni Srpski film. Sto uopce reci na tako nesto, jos bi sva ta morbidnost imala smisla da film ima neku pouku ili vrijednost, no ocito je autorima bilo na pameti sokirati svijet pa udri. Pogledajte samo zato da vise cijenite normalne filmove, jer ovo je ogledni primjer idiotizma
ispravi me ako grijesim, ali koliko trash filmova si pogledao u zivotu? snuff, poznat ti termin uopce? ne usporedujem ova dva zanra niti ih spajam, ali srpski film ima itekako poveznica prema oba zanra.

slazem se da je morbidan, uostalom - napisao sam dojam pola sata nakon gledanja. ali oprosti, ovo sto si napisao je kao da ja idem ocijeniti sliku od picassa, i da kazem da bi dijete od 4 godine naslikalo bolju sliku. film nema poruku? to sto zavrsava



ubojstvom/ubojstvom/samoubojstvom

nema poruku? nisi se zamislio i udaljio od svakodnevnice, i mozda se zapitao da li postoje ovakvi bolesni umovi mozda negdje? da li se ovakva situacija, mozda ne u ovako konkretnom i brutalnom smislu, moze odigrati?

no, ponovit cu receno vec:
jedino sto bi dodao da film nikako, nikako nije za svakoga. ne znam kako definirati koje su "granice" za koga jest film ili nije, ili cete biti odusevljeni filmom ili cete ga popljuvati uzduz i poprijeko, i jos par puta na kvadrat.

ti ocito spadas u drugu skupinu, i to nimalo nije lose, i cijenim to. ali morao sam napisati kontra misljenje, cisto jer osjecam da uopce nisi poklonik ovake "vrste" filmova (recimo zanra), i suditi onda o pogledanom filmu...... ne moze biti nista drugo nego neshvacanje, pljuvanje, losa kritika itd.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!


Zadnje izmijenjeno od: Burko. 12.07.2010. u 22:50.
Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 21:10   #5849
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Novi, treći i zadnji nastavak Nolanovog Batmana se počinje snimati početkom sljedeće godine, a u kina stiža 20.07.'12. Svi stari likovi su tu, ali se službeni naziv i novi zlikovci još ne znaju. Batman: Under the Red Hood stiže 27. ovog mjeseca i fino se uklapa u već postojeće Batman: Gotham Knight i Superman/Batman: Public Enemies. Spider-Man 4 i prvi dio u novoj, boljoj, ozbiljnijoj i mračnijoj trilogiji se vraća na veliko platno 03.07.'12. Radnja bude se (bar u prvom filmu) fokusirala na srednjoškolske dane Petera Parkera i njegovo "upoznavanje" s novim moćima. Navodno je i spin-off Venom predviđen za blisku budućnost. Uz svu silu nadolazećih filmova baziranih na DC i Marvelovim stripovima - superheroja i još boljih zlikovaca ne bude nedostajalo u godinama koje slijede.
Od kuda info da je zadnji nastavak Batmana? Jerbo ova dva nastavka su i kod kriticara i obicnih gledatelja pobrala dobre ocjene ujedno je dvojka bome i dobro pokosila kinoblagajne, mozda zadnji nastavak Batmana pod redateljskom palicom Nolana?
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 21:27   #5850
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Od kuda info da je zadnji nastavak Batmana? Jerbo ova dva nastavka su i kod kriticara i obicnih gledatelja pobrala dobre ocjene ujedno je dvojka bome i dobro pokosila kinoblagajne, mozda zadnji nastavak Batmana pod redateljskom palicom Nolana?
Pa sigurno nije "zadnji nastavak batmana", odnosno The Bat-Mana. Bit ce ih još. Mozda ih nece Nolan režirati, a možda ih neće biti narednih 10 godina.

Zadnji nastavak batmana bu se snimil kada se ljudska rasa pred extinctionom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Batman_%28serial%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Batman_...n_%28serial%29

Tak i onak. Prošlo je 8 godina od Burtonovog batmana do Batman i Robina nakon čega je došla pauza od 8 godina do Batman Beginsa. (a u medjuvremenu stalno idu fenomenaln crtići, pogotovo justice league sa batmanom)
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na