Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2008., 19:34   #1
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
LC Power 600w Green Power

Evo kao što sam naziv kaže pa me zanima što mislite o ovom napajanju...

sad ga trenutno testiram..jer sam bivšeg Hipera 580 lansirao u drugi komp.(razlog vent zuji ko ptičica kad se optereti napajanje..) za sada se ovo napajanje pokazalo super tiho i stabilno nemam nikavih poteškoća sa ovom konfiguracijom u sigu pod full opterećenjem..a ni pri overkloku..vjerujem da će te
ispljuvati to napajnje al čisto da vidim jel ima netko iskustva sa sličnim ili istim..
Wizzard je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 19:56   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Mali problem mu je snaga... "samo" 420W za 600W napajanje na 12V.
Kakva mu je cijena? Ako je do oko 400kn onda je ok
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2008., 19:58   #3
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Zašto bi netko popljuvao to napajanje ako si ga kupio i odgovara tvojim potrebama i zahtjevima i pokazalo se pouzdano za to što trebaš a sve u skladu sa cijenom koju nisi naveo? je OK.Znaš a i vjerojatno si pročitao da je uobičajena preporuka Corsair VX 450/550 ili za broj jače zavisi od potreba i možda još poneko ali to nije bitno.
Najbitnije je da si ti zadovoljan njegovim mogučnostima,tišinom i preformansama odnosno odnos uloženo/dobiveno
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 20:14   #4
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
da cijena je 399 kn..da izlaz je 420w..moram napomenuti da sam imao fortrona prije hipera koji je bio pnf 400w tj.max izlaz 335w da je gurao ovo što imam u sigu i to još prvi max kloku proca i grafulje..što znači da ovo napajnje ima još dodatnih skoro 100w da nekažem viška struje..u odnosu na fortrona.. evo peti dan je u kompu i stvarno mogu reći da je za te novce ok..tiho i stabilno..znam da će biti govora da sam dodao još koju kunu pa uzeo corsaira ili sl..ali sam baš išao na ovu opciju jer zanimalo napajanje i stvarno mogu reći za sada i za te novce napajanje odlično odrađuje svoj posao..moje mišljenje da za korisnika koji neće uparivati dvije grafe sa ovakom konfiguracijom kao moja i više nego dovoljno napajanje..
Wizzard je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 21:35   #5
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni moja konfa OC-ana na 3.2 radi sa Seasonicom S12 380W tako da nema zime (iako je vanka ledeno ).
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na