Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2023., 19:51   #18361
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,645
https://www.mall.hr/tv-prijemnici/pa...c-tx-55lz2000e

Puna cijena 22tkn.

A akcijska, 15tkn
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 21:30   #18362
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,677
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
Ispod target-a ili ispod nabavne cijene? Jer ako su ga prodali ispod planirane marže,onda samo nisu zaradili koliko su mislili.

Poslano sa mog koristeći Tapatalk
Ispod nabavne...vidis da su u minusu
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2023., 22:14   #18363
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
https://www.mall.hr/tv-prijemnici/pa...c-tx-55lz2000e

Puna cijena 22tkn.

A akcijska, 15tkn

Ne znam po čemu bi bio bolji od LG OLED G2 koji 55" košta 1.500 €.
Koliko sam upoznat, isti panel je u G2 i u tom top modelu od Panasonica i mislim da Panasonic ima puno bolje zvučnike.
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2023., 16:56   #18364
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,645
Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Ne znam po čemu bi bio bolji od LG OLED G2 koji 55" košta 1.500 €.
Koliko sam upoznat, isti panel je u G2 i u tom top modelu od Panasonica i mislim da Panasonic ima puno bolje zvučnike.
Ne znam ni ja.. Ali, kolko sam citao, zvuk rastura na panasonic oledu, mada je i dalje preskup bez obzira na zvucnike koje su ugradili..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2023., 19:36   #18365
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,092
Ma ko jos kupuje tv radi rasturanja zvuka, kad taj jadan zvuk satre u prasinu SVAKI najjeftiniji vanjski izvor zvuka, kao bilo koji jeftini 5.1 komplet za PC ili pak najjeftiniji soundbar.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2023., 19:48   #18366
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,950
nemoze biti toliko kvalitetan zvuk, kada su ti oledi toliko tanki da te strah ga montirat a da ga ne polomis. nema mjesta za kvalitetne zvucnike

mislim da je red da ako kupujes telku od 2k eura da uzmes makar najeftiniji soundbar da dobijes bolje iskustvo
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 04.04.2023., 20:37   #18367
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,645
Sve to stoji, al i dalje usprkos zvucnicima ili kojecemu, cijena je prenapuhana.. Cak mogu rec da su sad cijene oled telki kolko tolko ok, al jos su povisoke i onda dodje panasonic i zavrti ti se u glavi od te cifre, zbog ceg je tocno skuplji od konkurencije, to malo tko zna A da je bas panasonic van konkurencije, sumnjam..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 11:01   #18368
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Hmmm čudno kako se nikada nisi zapitao zašto Sony ima (oduvijek) prenapuhane cijene?

https://www.mall.hr/oled-tv/sony-xr5...ogle-tv-100-hz

Tv koji bi trebao biti u rangu LG B ili čak A serije, skuplji je cca 3 tkn od C2 , koji je u svim segmentima bolji tv.
tascam je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 12:33   #18369
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,645
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Hmmm čudno kako se nikada nisi zapitao zašto Sony ima (oduvijek) prenapuhane cijene?

https://www.mall.hr/oled-tv/sony-xr5...ogle-tv-100-hz

Tv koji bi trebao biti u rangu LG B ili čak A serije, skuplji je cca 3 tkn od C2 , koji je u svim segmentima bolji tv.
Nisu normalni, taj oled ne vrijedi ni približno.. Za tu lovu se uzme novi LG G2 EVO OLED..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 13:36   #18370
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,666
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Hmmm čudno kako se nikada nisi zapitao zašto Sony ima (oduvijek) prenapuhane cijene?

https://www.mall.hr/oled-tv/sony-xr5...ogle-tv-100-hz

Tv koji bi trebao biti u rangu LG B ili čak A serije, skuplji je cca 3 tkn od C2 , koji je u svim segmentima bolji tv.
Super mi je kad netko toliko energetično i često pokušava uvjeriti druge u svoje viđenje stvari i toliko je uvjeren u točnost svog stajališta i smatra da su njegove potrebe i želje jedine ispravne

Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
(oduvijek) prenapuhane cijene
Oduvijek? Koliko si njihovih CRT-a u životu kupio? Jesu li bili baš neopravdano prenapuhani cijenom i identični konkurenciji?

Sony je (oduvijek) premium marka, pa samim time i jako često skuplja od konkurencije.
Ako želiš kupiti best-buy proizvod - to u 99% slučajeva nije sony.
Misliš da si otkrio nešto novo s tim?

Da dio cijene ide na ime - ide.
Ali da često ima i drugih razloga za tu cijenu - ima.

Osobno svaki put gledam što najviše paše mojim potrebama i željama ali se nekako *uvijek dogodi da kupim sony video opremu.
No doduše to su svaki put bili njihovi high end modeli, a ne početni.

Moji glavni razlozi sa Sony su do sad bili:
1. build quality je uvijek do sad bio bolji od konkurencije
2. doslovno mi ni jedan njihov uređaj nije odapeo u 40 godina, osim projektora za kojeg se na kraju ispostavilo da sam si sam kriv
3. customer support je vrh
4. dobijem "nešto" bolje od konkurencije (ovisno o uređaju to može biti bilo što)

*Imao sam izlet u plazme sa Panasonicom

Primjer customer supporta iz prve ruke - kupio sam tamo negdje 2015.-16. njihov premium HT projektor, koji je riknuo zbog žešćeg prenapona.
Poslao sam email customer supportu, oni odgovorili doslovno u manje od sat vremena, poslali kurirskom službom novu kutiju za spakirati projektor (dakle govorim o sony customer supportu, ne o dućanu gdje sam kupio) te ponovo kurirsku službu za pokupiti paket drugi dan, primili projektor, rekli da treba promjeniti matičnu ploču od projektora ali da ju trenutno nemaju na lageru, pa mi poslali glanc novi projektor + dali dodatnu godinu garancije (daklem doslovno nova garancija za novi uređaj, što je u EU očekivano kad dobiješ novi uređaj, ali mi digli garanciju sa 2 na 3 godine) jer eto - sony

Da li tvrdim da su to razlozi zbog kojih bi svi ljudi trebali kupovati Sony? - ne.
Da li tvrdim da su to više nego dobri razlozi za neke ljude? - da.

Ne generaliziraj i ne navodi se samo svojim potrebama i željama kad pametuješ drugima
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2023., 13:39   #18371
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,162
Android (radi Kodi, Moonlight i slične aplikacije, ne treba ti vanjski box ili PC za skoro ništa), čita DTS, i stvarno ima bolje zvučnike (Acoustic Surface, panel je zvučnik). To je ono hardverski, u kvalitetu slike je teže ući. Ipak ću spomenuti Motion je na svim testovima još uvijek malo bolji, tvornička kalibracija boja je dosta bolja. I mislim da je češće dostupan s 5g garancije od LG-a (ali neću inzistirati na tome, ne znam točno).

Slažem se da je LG C serija puno isplativiji izbor što se golog TV-a tiče, ali traži i više angažmana da se sve uskladi i proradi na istoj razini.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 14:18   #18372
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,492
Dva pitanjca vezano uz OLED.

1. Koji Sony OLED TV model je rang LG 65C2?
2. Oni koji imaju Sony OLED, kakav je odaziv tog Google TV sučelja? Radi brzo, brzi odaziv kada ideš po menijima ili prebacuješ programe, ili ima lag?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 14:32   #18373
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,666
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Dva pitanjca vezano uz OLED.

1. Koji Sony OLED TV model je rang LG 65C2?
2. Oni koji imaju Sony OLED, kakav je odaziv tog Google TV sučelja? Radi brzo, brzi odaziv kada ideš po menijima ili prebacuješ programe, ili ima lag?
1. nisam pratio modele zadnjih godinu dana tako da će ti za to pomoći ili neki drugi kolega ili google
2. postoji lag u nekim situacijama ali nije čest i nije dugotrajan. Osobno mi je (A90J) ovo najbrži smart TV do sad, a uz to ima i najviše mogućnosti (Android, jelte), što se mene tiče - preporuka!
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 14:45   #18374
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Super mi je kad netko toliko energetično i često pokušava uvjeriti druge u svoje viđenje stvari i toliko je uvjeren u točnost svog stajališta i smatra da su njegove potrebe i želje jedine ispravne


Oduvijek? Koliko si njihovih CRT-a u životu kupio? Jesu li bili baš neopravdano prenapuhani cijenom i identični konkurenciji?

Sony je (oduvijek) premium marka, pa samim time i jako često skuplja od konkurencije.
Ako želiš kupiti best-buy proizvod - to u 99% slučajeva nije sony.
Misliš da si otkrio nešto novo s tim?

Da dio cijene ide na ime - ide.
Ali da često ima i drugih razloga za tu cijenu - ima.

Osobno svaki put gledam što najviše paše mojim potrebama i željama ali se nekako *uvijek dogodi da kupim sony video opremu.
No doduše to su svaki put bili njihovi high end modeli, a ne početni.

Moji glavni razlozi sa Sony su do sad bili:
1. build quality je uvijek do sad bio bolji od konkurencije
2. doslovno mi ni jedan njihov uređaj nije odapeo u 40 godina, osim projektora za kojeg se na kraju ispostavilo da sam si sam kriv
3. customer support je vrh
4. dobijem "nešto" bolje od konkurencije (ovisno o uređaju to može biti bilo što)

*Imao sam izlet u plazme sa Panasonicom

Primjer customer supporta iz prve ruke - kupio sam tamo negdje 2015.-16. njihov premium HT projektor, koji je riknuo zbog žešćeg prenapona.
Poslao sam email customer supportu, oni odgovorili doslovno u manje od sat vremena, poslali kurirskom službom novu kutiju za spakirati projektor (dakle govorim o sony customer supportu, ne o dućanu gdje sam kupio) te ponovo kurirsku službu za pokupiti paket drugi dan, primili projektor, rekli da treba promjeniti matičnu ploču od projektora ali da ju trenutno nemaju na lageru, pa mi poslali glanc novi projektor + dali dodatnu godinu garancije (daklem doslovno nova garancija za novi uređaj, što je u EU očekivano kad dobiješ novi uređaj, ali mi digli garanciju sa 2 na 3 godine) jer eto - sony

Da li tvrdim da su to razlozi zbog kojih bi svi ljudi trebali kupovati Sony? - ne.
Da li tvrdim da su to više nego dobri razlozi za neke ljude? - da.

Ne generaliziraj i ne navodi se samo svojim potrebama i željama kad pametuješ drugima

Ne da mi se referirati na cijeli post.

Ako je Sony premium brand, onda je i Panasonic .

Što se tiče CRT-ova prvo moje iskustavo sa Sony CRT tv-ima seže u rane 90-e.Ne sjećam se koji je bio model , uglavnom 72-a cm dijagonala.
Tv je imao loš kontrast, geometrija je bila također užasno loša.Zamijenili mi tv u dućanu, ista stvar.Led dioda za stereo / stand by stoji na krivo Nakon toga kupio Panasonic 72-ku.Čini mi se da je bio model AD...Uglavnom po meni puno kompletniji proizvod za dosta manju lovu.Prirodnija slika, bolji kontrast, geometrija gotovo savršena.

Pred zalaz ere CRT-ova kupih ja opet Sony-a, negdje 2004-e.Mislim da je bio model XL70.100 hz

Opet iritantno brujanje kada pališ tv-e.Opet loša geometrija.Slika titra, a tv 100 hz.TV bio skup kao sam vrag.Buraz za manje pare kupio Panasonica 100hz, 16:9. Još kaže meni kak je tvoj tv 100 hz kada slika titra kao na običnim tv-ima.

Premium brand je bio Loewe i Bang & Olufsen, ostalo je sve konzumna elektronika.

Po viđenom do sada Sony se po ničemu osim cijenom ne izdvaja od ostalih brandova

Forum s između ostaloga služi i razmjeni iskustva, zar ne?

Zadnje izmijenjeno od: tascam. 05.04.2023. u 15:03.
tascam je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 14:46   #18375
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Android (radi Kodi, Moonlight i slične aplikacije, ne treba ti vanjski box ili PC za skoro ništa), čita DTS, i stvarno ima bolje zvučnike (Acoustic Surface, panel je zvučnik). To je ono hardverski, u kvalitetu slike je teže ući. Ipak ću spomenuti Motion je na svim testovima još uvijek malo bolji, tvornička kalibracija boja je dosta bolja. I mislim da je češće dostupan s 5g garancije od LG-a (ali neću inzistirati na tome, ne znam točno).

Slažem se da je LG C serija puno isplativiji izbor što se golog TV-a tiče, ali traži i više angažmana da se sve uskladi i proradi na istoj razini.
Ne treba nikavog anagažmana.Ako ti ne paše filmaker mode, podesiš po postavkama sa RThingsa
tascam je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 14:59   #18376
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,666
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Ne da mi se referirati na cijeli post.

Ako je Sony premium brand, onda je i Panasonic .

Što se tiče CRT-ova prvo moje iskustavo sa Sony CRT tv-ima seže u rane 90-e.Ne sjećam se koji je bio model , uglavnom 72-a cm dijagonala.
Tv je imao loš kontrast, geometrija je bila također užasno loša.Zamijenili mi tv u dućanu, ista stvar.Led dioda za stereo / stand by stoji na krivo Nakon toga kupio Panasonic 72-ku.Čini mi se da je bio model AD...Uglavnom po meni puno kompletniji proizvod za dosta manju lovu.Prirodnija slika, bolji kontrast, geometrija gotovo savršena.

Pred zalaz ere CRT-ova kupih ja opet Sony-a, negdje 2004-e.Mislim da je bio model XL70.100 hz

Opet iritantno brujanje kada pališ tv-e.Opet loša geometrija.Slika titra, a tv 100 hz.TV bio skup kao sam vrag.Buraz za manje pare kupio Panasonica 100hz, 16:9. Još kaže meni kak je tvoj tv 100 hz kada slika titra kao na običnim tv-ima.

Premium brand je bio Loewe i Bang & Olufsen, ostalo je sve konzumna elektronika.
Pa panasonic isto smatram premium brandom.
Glede Loewe i Bang & Olufsen - naravno da je to razred za sebe, ali to je isto kao da kažeš da Mercedes nije premium brand jer postoji Rolls-Royce

Tu je razlika što je "pravi" mercedes samo S klasa, i ajde eventualno nategnuto E klasa, dok je sve od RR-a premium, slično i sa tvojim primjerom za elektroniku.
Zato sam i rekao da nisam imao iskustva sa entry ili mid levelom od Sonya, tu je možda priča drugačija od onog što sam ja doživio.

Ne znam da li ti jednostavno nisi imao sreće sa Sonyem, ili sam ja imao sreće, ili smo jednostavno kupovali različite serije uređaja - ali zato se to i zove osobno iskustvo.
Na osnov tog osobnog iskustva ćeš/ću naravno temeljiti svoju buduću kupovinu.

Mene do sad ne da nisu iznevjerili nego čista suprotnost toga.
Dok god se to ne promjeni ću ih imati na visokom mjestu pri biranju idućeg proizvoda.
I ne pada mi na pamet pametovati nekom da ako kupi drugu marku da je pogriješio.
Ono što mogu je samo iznijeti svoje iskustvo na osnov kojeg netko može zaključiti da li mu moji use caseovi nešto znače u životu ili ne.

Generalizirati da su svi proizvodi od Sonya napuhani cijenom i da za tu cijenu ne dobijaš nikad ništa - je pogrešno, nekonstruktivno i ne pomaže nikom da dođe do boljeg zaključka za svoju kupovinu.

__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 15:11   #18377
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
ja ga baš hvalim u zadnje vrijeme i onda on meni vrati sa DSE-om u sva 4 čoška, nice job Sony
Spikeman je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 15:52   #18378
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ja kao nekakav crt master ma ovom forumu ću reci da je glede te tehnologije tv ekrana u dvijetisucitima daleko najbolji philips sa pixel plusovima. Panasonic quintrix je isto dobar ali philips je bio bolji. Sony je u to vrijeme dosta fusario sat tv trinitronima iz spanjolske. Glede profi crt opreme i monitora sony je bio daleko ispred svih
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 18:20   #18379
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Moj CRT Sony iz 90-ih je bio Tokyo Japan .

Pa ga je Panasonic Quintrix iz UK ubijao u svim segmentima
tascam je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2023., 18:33   #18380
Slash555
Premium
Moj komp
 
Slash555's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Usa
Postovi: 357
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
https://tcl-promotion.com/hr/

Valjda je to to, jer je promocija trajala do nekidan.

Moraš se registrirat u roku od 30 dana od datuma računa. Ja nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, a produženo jamstvo/osiguranje dobio tek nakon upita mejlom. Svakako im se javi ako ti ne pošalju unutar roka, kod Partuma ništa ne treba uzimat zdravo za gotovo
Isto dobio nakon prigovora, nisu se sami javili

Sent from my OnePlus using Tapatalk
__________________
Real-life Females
Slash555 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2023., 00:42   #18381
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,162
Evo kaže Vincent da G3 podržava DTS. Jedna prednost više za LG
https://youtu.be/VEnChcCQ2Dc
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2023., 08:42   #18382
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,552
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
ja ga baš hvalim u zadnje vrijeme i onda on meni vrati sa DSE-om u sva 4 čoška, nice job Sony
Koji model? Jamstvo ili?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2023., 11:03   #18383
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Koji model? Jamstvo ili?
X90H (2020 model)
nema jamstvo, isteklo
ma vidim da je to standarna praksa kod LED-ova, pitanje je samo u kojoj ce te mjeri pogodit..., prije koji tjedan nije bilo ničeg, sad su ta blaga zasjenjenja u sva 4 čoška
Spikeman je online   Reply With Quote
Staro 06.04.2023., 15:53   #18384
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Probaj kontaktirati sony support,možda ti izađu u susret, jer je jamstvo skoro izašlo

Ništa ne košta
tascam je online   Reply With Quote
Staro 06.04.2023., 19:08   #18385
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Gledam da uzmem TCL 55C735. Možda neke druge preporuke za TV sličnih specifikacija?
Kod TCLa mi je cijena prihvatljiva, ujedno ima i gaming funkcije, te koliko sad vidim opet je krenula promocija 2 + 3 god jamstva.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2023., 14:38   #18386
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,247
Jel zna neko jel moguće na tclu stavit autostart aplikacije? TCL android 9

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 16.04.2023. u 14:45.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 09:53   #18387
tudum12
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Bok,
planiram kupiti TV od 55''. Ništa posebno nemam zahtjeve, osim da je SMART, ok ekran. Koristiti će se u kući za najam.
Može neka recenzija ovoga na linku - to mi je upalo u oko, ima popusta trenutno:
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/.../p/EK000454046

Hvalaaaa
tudum12 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2023., 09:57   #18388
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,247
Prika mi ima sličnog, ista serija, kad ga spoji na HT router na 2.4ghz ubije mu wifi u ciloj kući, nista se više ne može spojit.

Kad je spojio na 5ghz sve je bilo ok.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2023., 22:54   #18389
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,247
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2023., 15:35   #18390
kamacnik1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2020
Lokacija: Ravna Gora
Postovi: 37
Dali će i njih reklamirat kao svoje QLED da nema opasnosti od burn-ina
kamacnik1 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na