Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.10.2008., 23:24   #1
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
više prostora za pm ?

čitao sam malo prijedloge i vidim da netko spominje da mo je 70 u vrh glave ..
u načelu se s tim slažem -- ali problem je kod recim nas " trgovaca "
dnevno znam dobit po 10 pm ova i na iste odgovaram ..
konstantno sam u crvenom i trudim se sačuvat samo one zadnje u kojima se quota dopisivanje

naime .. čuvam poruke da znam šta sam s kime dopisivao
često ljudi samo replay naprave bez quote .. pa onda moram tražit o čemu smo pisali

eto moja želja bi bila 500
vjerujem da nije neki problem .. nije da će svi imat 500 pm-ova .. ali nas par bi bilo jako zahvalno
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline  
Staro 16.10.2008., 23:33   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,485
Imaš temu u kojoj je sve objašnjeno malo niže...koliko je sad max, 200 poruka?
Pa nije valjda tako teško počistiti tu i tamo...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2008., 23:42   #3
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Jelc, daj ss da vidimo koliko admini imaju mjesta

I da, 200 pm-ova je taman. al da je još jedna nula, bilo bi idealno.
Gilbert5 je offline  
Staro 16.10.2008., 23:48   #4
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Jelc, daj ss da vidimo koliko admini imaju mjesta
Imaju po potrebi.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online  
Staro 16.10.2008., 23:49   #5
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Jelc, daj ss da vidimo koliko admini imaju mjesta

I da, 200 pm-ova je taman. al da je još jedna nula, bilo bi idealno.
Forum.hr ima 75, ovo je metak što imate ovdje
Razer je offline  
Staro 16.10.2008., 23:53   #6
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Imaš temu u kojoj je sve objašnjeno malo niže...koliko je sad max, 200 poruka?
Pa nije valjda tako teško počistiti tu i tamo...
pročitao sam temu ..
nisi me shvatio ..
brišem na dnevnoj razini ..
ako imaš mogućnost vidjet moje logove vidjet ćeš da sam samo danas izbrisao barem 30 pm-ova i trenutno ih imam 180 .

jel se može onda barem meni povećat .. ako drugi nemaju potrebu ..
osim toga .. ako kažem da mi treba više i otvorim temu .. nije vrag da nemam drugog posla ..

2 razer
tvz forum ima 500 pm-ova
hraweb ima 500 ..
ajmo se uspoređivat s kvalitetnim forumima a ne ovim drugim
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline  
Staro 17.10.2008., 00:02   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,485
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Jelc, daj ss da vidimo koliko admini imaju mjesta



mcclarion-200 je čisto dosta, ako baš imaš toliku potrebu za prostorom zakaj ne staviš gmail adresu kad prodaješ i stvar riješena :-)
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 17.10.2008., 00:23   #8
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
mogu probat s g mailom .. ali iz iskustva znam da je ljudima praktičnije i lakše šibnut pm nego slat mail ..

opet kažem vjerujem da je 200 sasvim dosta ..
ali MENI treba više ..
ako nije problem da mi se dodjeli ..

i da na hrawebu je 1200 pm-ov a ne 500
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline  
Staro 17.10.2008., 00:32   #9
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
imas na trznici jedan jedini aktualan oglas i to jos pise da vise ne primas narudjbe i sad si pretrpan PMovima?
ajde ne pretjeruj, 200 PMova je posve dovoljno. To sto si ti ocito spor za ljudima isporuciti ono sto prodajes pa se s njima moras natezati danima kroz desetke PMova....e to je vec tvoj problem
greg SE je offline  
Staro 17.10.2008., 00:54   #10
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
imas na trznici jedan jedini aktualan oglas i to jos pise da vise ne primas narudjbe i sad si pretrpan PMovima?
ajde ne pretjeruj, 200 PMova je posve dovoljno. To sto si ti ocito spor za ljudima isporuciti ono sto prodajes pa se s njima moras natezati danima kroz desetke PMova....e to je vec tvoj problem
objasnio sam za što mi treba .. ali

jedan oglas u kojem se prodaje sve ! a svakome treba nešto
pogotovo dobro idu culeri koji su u dućanu 50 kn i icy box kućišta po 130 kn
kad skineš 20 % moraš priznat da je dobra zarada ..

jer se zna da je nabavna cijena culera 0 kn - ironija

- no da i tebi odgovorim .. ako nisi shvatio ..
primam dnevno po 20 pm . a neki od njih traži cijenu za 10 stvari ..
neke stvari sam riješio neke nisu imale smisla -neke su zapele - ali nikad nikog nisam zajebao !
- stvar isporuke nije problem u meni već s čovijekom koji mi je veza - to ne znaš ali ću ti ja reć .. sin mu je pao s kuće i završio u komi .. shvatio sam da mu culeri nisu naj važnija stvar trenutno - ali to ne moram pisat u oglasu ..ili ?
s druge strane su ljudi koji su ušparali od nekoliko stotina do nekoliko tisuća kn s tim jednim jedinim oglasom

u svakom slučaju da moj je problem kako rješavat stvari za koje sam sam zaslužan
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2008., 01:09   #11
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Jebote jos ces traziti nagradu od drzave sto si pomogao ljudima da ustede nesto love (vjerovatno na racun te iste drzave ali boli me k kao i svakoga normalnog ).
Pazi, nemam ja nista protiv tebe i tvog "posla" ali ne mozes ocekivati neke specijane uvjete koristenja foruma zbog toga sto tebi dobro ide prodaja. Bolje se organiziraj i iskoristi ovo sto imas, zapisuj neke podatke sa strane, ne moras cuvati ama bas svaku poruku. Znao sam i ja imati 5-6 prodaja i par kupovina istovremeno i znam kako je to kad naletis na pacijente s kojima se nista ne moze dogovoriti jednim PMom nego si moramo pisati cesce nego ljubavnici razdvojeni oceanom...i sve to dok je limit PMova bio daleko manji nego danas.
Iz tvoje price ocito je da ti ni 500 poruka ne bi pomoglo, pogotovo sada kad imas zastoj a ljudi i dalje dave. Imao bi par dana mira i onda bi opet bio na pocetku i vjerovatno ovdje trazio da se limit digne na 1000
greg SE je offline  
Staro 17.10.2008., 01:29   #12
Shadowww
^_-
Moj komp
 
Shadowww's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 311
Savjet za OP-a: duboko udahni, selectaj sve poruke i odaberi delete. Ponovi postupak i za primljene i za poslane. Vidjet ces, vec nakon 10-ak sekundi osjecat ces se bolje, prociscenije, uzvisenije, lakse. Kao nakon ispovijedi. Isprobano i djeluje.

Nije sala. Stvar je u tome da ako si lijen i ako te nered i neorganiziranost savladava apsolutno je nebitno koliki ti je limit jer ce on uvijek biti ogranicen. Dok su sa druge strane: lijenost, nered i neorganiziranost neograniceni, beskonacni te odgadjanje suočavanja s istima prosirivanjem inbox/outbox prostora je nesto lose za zdravlje. I za seksualni život. Tak da.. počisti si inbox.
__________________

Shadowww je offline  
Staro 17.10.2008., 01:35   #13
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ili...jednostavno sačuvaj poruke u txt ili xml formatu i obriši što imaš na forumu
Razer je offline  
Staro 17.10.2008., 01:35   #14
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
nagrada od 500 pm bi bila sve što tražim
mišljenja sam da mi danas papir treba samo na wc-u - hoću reć da u današnje vrijeme nema potrebe za zapisivanjem s strane - par klikova u admin panelu je sasvim dosta a usput puno praktičnije - sjećam se jednom davno je netko rekao - pa kome će ikad trebat više od 256kb ram-a - jebga nekom je očito trebalo
2 gregor - nemam niti ja ništa protiv tebe - niti čuvam svaku poruku - volim mislit da je svačija kuna jednako vrijedna i da nekima 50 kn nešto znači - i nemam ništa protiv toga
pitanje je postavljeno i obrazloženo .. ako ne pitam ne mogu niti dobit ?

2 razer - znam za tu opciju ali meni nije problem spremanje pm-ov već njihova dostupnost ..dakle da ja mogu s 5 mjesta u gradu pristupit netu i imat sve na jednom mjestu - da ! imam svoj ftp ali ponekad mi je potrebno samo 20 sec da nešto provjerim ( dok sam na telefonu ) a logiranje na ftp download odzipavanje ili paljenje exela .. nije naj rješenje (wap anyone )

2 shadowww .. hvala .. ali već sam se prije sjetio da mogu pobrisat neke poruke .. stvarno mislim da nema smisla opisivat probleme koji mene muče i situacije u kojima se nalazim
ps - niti sam ljen niti neorganiziran - naprotiv ..

nije da neću preživjet s 200 pm-ova -
kao što će te svaki auto prevest kao i motor .. al je razlika u komforu i brzini
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.

Zadnje izmijenjeno od: mcclarion. 17.10.2008. u 01:54.
mcclarion je offline  
Staro 17.10.2008., 07:33   #15
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,520
Isprobaj vBulletin PM Reader, u njemu možeš držati sve PM-ove...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline  
Staro 17.10.2008., 07:46   #16
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,956
Nažalost, ne postoji mogućnost da samo tebi povećam broj, a ostalima ne. A kako si u manjini Isprobaj ovo što ti je domy_os napisao. S obzirom da je ovo krenulo u pravu malu raspravu o "poduzetništvu" i sličnim temama - lock.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na