Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2010., 18:16   #781
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
modem ostaje, ja sam bio vracao i nije bilo potrebno vratiti modem.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 18:30   #782
knez|boy
Premium
Moj komp
 
knez|boy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 247
meni je isto neka zenska u szk rekla da moram vratiti modem a dok sam odneso u t-centar nitko me nist nije pito za modem...
knez|boy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2010., 19:07   #783
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
morash, prije je moglo bez vracanja routera, ali vishe ne

EDIT: ukoliko ne vratish modem biti ce ti produzena UO za ADSL ili naplacanja puna cijena (799KN) na slijedecem racunu
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 20:15   #784
robi64
zovem se robert iz zg.sam
Moj komp
 
robi64's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZAGREB-DUBRAVA
Postovi: 1,073
evo,vratio sam Max tv i rekli mi da zadržim modem ali sad kako sam vratio Max tv malo ,malo pa mi puca internet veza,a dok sam imao Max tv sve mi radilo ko vurica i niti jednom mi nije pucala veza sa internetom pa mi je to sve pomalo čudno?
jer još netko ima sličnih iskustva???
__________________
zovem se Robert i iz Zagreba sam
robi64 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 14:31   #785
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Ovako, uzeo sam maxtv bez adsl-a. Zanima me mogu li npr. od nekoga posuditi pass i username za adsl i koristiti njegov promet bez da se meni aktivira adsl na mome računu?
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 14:44   #786
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Ovako, uzeo sam maxtv bez adsl-a. Zanima me mogu li npr. od nekoga posuditi pass i username za adsl i koristiti njegov promet bez da se meni aktivira adsl na mome računu?
ne, iz 2 razloga, ... 1 modem ti je podesen da ne propusta internet promet, broj 2, samo su ti otvoreni kanali 0/40, nije otvoren 0/33 za net, te 0/50 za voice...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 14:41   #787
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
malo muljavo od t-coma, al' ajd. i moja je greska dijelom.........

cisto da se ne zbunite kao ja, u devetom mjesecu sam uzeo maxTv. i tada je bila akcija, do 1.4.2010 za jednu kunu. i sve 5, ja narucio maxTv, dosao on, spojio i dan danas radi kako treba.
no danas stize racun, za maxTv prijamnik (40,16 kn bez PDVa), no i maxTv naknada . nazvao sluzbu, i naravno - shema. ja iako sam sklopio u 9-tom mjesecu 2009-e godine, kada je bila akcija do 1.4.2010 godine maxTv za jednu kunu, ne, ja sam imao probni rok od 3 mjeseca koja su mi se uracunala kao probni rok. i nakon tri mjeseca (tj kraj prvog mjeseca 2010-e) mi se pocela obracunavati nadoknada za maxTv, jer sam ja presao u pretplatnike. ja WTF, pa dobro, ali gdje je jos tri mjeseca free maxTv-a? e jebiga majstore, da si odmah sklopio ugovor (dakle bez probe), onda bi imao do 1.4.2010-e godine maxTv za jednu kunu. na pitanje zasto mi to nije netko rekao kada sam zvao, da moram reci da hocu odmah (onda) biti pretplatnik da bi dobio do 1.4. besplatan max, zenska pocela ponavljati ovo za tri mjeseca probe, i da sam nakon tri mjeseca automatski presao u pretplatnike, tj da uzimam maxTv........

mislim nije para, 65 kuna mjesecno, tj, 195 kuna za tri mjeseca. ali da su rekli "e, ali moras odmah sklopiti ugovor da uzimas maxTv", nebi rijeci rekao. ovako ih samo lagano pozdravljam i steram u 195 piksli marmelade . samo me zanima koliko je jos ovakvih kao ja, brijem malo veci broj .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2010., 20:20   #788
nagY
www.md-klan.net
 
nagY's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 15
Max TV na dva tv-a

Nisam siguran jel postoji vec ovakva tema , nesto sam malo potrazio nisam nasao (moguce je da sam fulao, obavjestite me ).
Uglavnom, moj stari iso neki dan do t-coma da vidi jel se moze maxtv spojit na dva tv-a i ovi rekli da moze ali da je cijena 1600 kn ^^
Meni to nema logike, ako samo treba otvorit iptv2 port i kupit dodatni reciever za sliku... Molim objasnjenje ili ako je to netkor radio vec thx
__________________
nagY je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 15:43   #789
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
malo muljavo od t-coma, al' ajd. i moja je greska dijelom.........

cisto da se ne zbunite kao ja, u devetom mjesecu sam uzeo maxTv. i tada je bila akcija, do 1.4.2010 za jednu kunu. i sve 5, ja narucio maxTv, dosao on, spojio i dan danas radi kako treba.
no danas stize racun, za maxTv prijamnik (40,16 kn bez PDVa), no i maxTv naknada . nazvao sluzbu, i naravno - shema. ja iako sam sklopio u 9-tom mjesecu 2009-e godine, kada je bila akcija do 1.4.2010 godine maxTv za jednu kunu, ne, ja sam imao probni rok od 3 mjeseca koja su mi se uracunala kao probni rok. i nakon tri mjeseca (tj kraj prvog mjeseca 2010-e) mi se pocela obracunavati nadoknada za maxTv, jer sam ja presao u pretplatnike. ja WTF, pa dobro, ali gdje je jos tri mjeseca free maxTv-a? e jebiga majstore, da si odmah sklopio ugovor (dakle bez probe), onda bi imao do 1.4.2010-e godine maxTv za jednu kunu. na pitanje zasto mi to nije netko rekao kada sam zvao, da moram reci da hocu odmah (onda) biti pretplatnik da bi dobio do 1.4. besplatan max, zenska pocela ponavljati ovo za tri mjeseca probe, i da sam nakon tri mjeseca automatski presao u pretplatnike, tj da uzimam maxTv........

mislim nije para, 65 kuna mjesecno, tj, 195 kuna za tri mjeseca. ali da su rekli "e, ali moras odmah sklopiti ugovor da uzimas maxTv", nebi rijeci rekao. ovako ih samo lagano pozdravljam i steram u 195 piksli marmelade . samo me zanima koliko je jos ovakvih kao ja, brijem malo veci broj .
ja sam isto ko i ti...samo uopce nisam gledao sto placam pa sam vjerojatno i platio tih 195kn.Bezveze,mislio sam da nakon 3 mjeseca da ide automatski ugovor i da mi ostaje 21 mjesec....
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 15:55   #790
kacmarin
Registered User
 
kacmarin's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: banovac
Postovi: 1
Max-tv reciver

Molim pomoć !!! da li mogu na ruter spojiti neki drugi reciver poput opticuma 4001 tscx ,ili neki drugi reciver ? te skinuti max-tv softwer za njega . kod digi tv-a je to bilo moguće ,ubaci se drugi softwer i ključevi i sve 5 .
tj hocu max na dvije televizije .

pomoć ako je moguće hvala !
kacmarin je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 21.02.2010., 18:27   #791
Shrek
Premium
Moj komp
 
Shrek's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 355
E kod maxtv-a to neces moci, spoji jedan tv sa scart kabelom a drugi hdmi
Shrek je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 16:58   #792
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Prijavio sam se za maxtv, pravio sam ugovor na internetu. Pitalo me koji modem imam, stavio sam kasda, i pisalo je da ce poslat novog.
Dosao je maxtv uredaj, modem ne. Zvao sluzbu govore, poslat cemo.
Proslo misec-dva, jos ga nema. Sad kad ih nazovem, kazu da moze i na kasdu. Zasto onda kad sam pravio ugovor pise da nemoze?? Sta je s onim poslat cemo?
Di mogu vidjet ugovor?? Jeli dode doma s postom?? (pa da pogledam ako ga je stara negdje smjestila)
Jer ako u njemu pise da ce poslat modem, da probam stim nesto.
ADSL imam ugovor jos nekih 10 mjeseci, kad sam narucivao maxtv bilo je jos oko godinu dana. (mozda i vise, nisam tocno siguran)
Modem nesalju ako ne produze ADSL??
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2010., 17:12   #793
fukac01
Registered User
Moj komp
 
fukac01's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Exclamation

Dali se može koristiti usb utor na starom prijemniku za npr. gledanje divx filma preko sticka...mislim dali postoji koji način da ga učita???
fukac01 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2010., 19:01   #794
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ne.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2010., 11:41   #795
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Burko i njOob niste jedini.
Sto se tice ovog maxTV-a na dva telkaca stvar ide ovako (ovo se odnosi na njihovu ponudu), znaci ako podneses zahtjev za jos jednim STB uredjajem, treba tehnicar prvo doc da ti provjeri propusnost i sl., a onda sljedi zabavni dio, moras opet potpisat ugovor na 24mj s tim da platis uredjaj 300kn i onda sljedeca 24 mj jos po 40kn pretplate, znaci placas dvije pretplate za Max tv, pljacka!
Jedno pitanje za kraj, Ako kupim STb uredjaj (ne od t coma), i ustekam ga u drugi port za maxtv, oce to radit ili je samo jedan port otkljucan, pa se mogu fuckat. Hvala!
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2010., 15:04   #796
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
nemozesh zaobici placanje drugog STBa.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2010., 21:40   #797
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420