Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2015., 09:16   #15931
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Moj je od 50 Kw, točnije 2100 kn kako su mi rekli u jednom servisu tu kod mene E sad što mi je činiti onda. Isplati li se uzimati polovno ili ne ??
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 09:36   #15932
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
1536 kg, vjerojatno i vise sa opremom. Cijena mu nije losa za tak velki SUV.
Auto ima preko 1500 kila, sa opremom i više... Naprijed udara zrak i ima teške 19" felge...
Naravno, nije da ne ide. Išao bi i da ima motor od 40 konja. Ali ovo je najjači dizel u ponudi i kao takvog sam ga komentirao - nije dovoljno jak. Usporedio sam ga sa drugim autima slične konjaže i subjektivnom iskustvu.

Evo malo po danu.

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2015., 10:17   #15933
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Ali me sad muči, jer moja škoda Felicia II 1.3 GLXi (MPi motor) a ovdje piše samo za 1.6 motore.... tako da muke se nastavljaju
Jesi zvao škoda shop?
Znam da oni još uvijek i za favoritku dijelove nabavljaju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 11:04   #15934
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Zvao sam Štasni, tamo je 1850 kuna
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 11:19   #15935
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Ma bezveze si trošio pare na njih, već su godinama skupi i s lošom uslugom (otkad su se proširili).
Provjeri si u škoda shopu, mislim da novo nećeš nigdje drugdje naći jeftinije (eventualno Promidon), izuzev toga jedino neki autootpad ili preko oglasnika rabljeno.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 12:03   #15936
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Navratio do Berlina, pa posjetio Classic Remise.

Must see za svakog ljubitelja auta...
Evo vam jedna fotka za početak

Imam ih malo brdo i trenutno sam u obradi pa kasnije možda stavim još koju
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 12:19   #15937
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,186
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Zvao sam Štasni, tamo je 1850 kuna
Mislim da je zaklopka gasa ista na svim 1.3 škodicama. Dosta često odlaze. Prije nego kupuješ novu probaj kupiti sprej za čišćenje zaklopke i dobro ju počistiti. Nije kompliciran postupak, možeš sve sam.
Nakon toga, bilo bi ju dobro resetirati i kompjuter da si podesi ponovo zaklopku i ler gas. Za to trebaš VAG-COM KKL kabel i ima jedan mali programčić za to a ne VCDS jer sa njim se ne odradi dobro, CPU ti je Simos 2p.

edit:

Evo software za reset, free je.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold


Zadnje izmijenjeno od: Facelessone. 09.07.2015. u 12:26.
Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 12:34   #15938
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,106
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Moj je od 50 Kw, točnije 2100 kn kako su mi rekli u jednom servisu tu kod mene E sad što mi je činiti onda. Isplati li se uzimati polovno ili ne ??
Što je tebi točno na tome otišlo?
Gore je potenciometar leptira (gas je na sajlu) i motorić/lentil lera.
Treba vidjeti dal možda paše od Fabie 1.4 mpi 50kw jer su to praktički skoro isti motori, pa možda bolje uzeti sa novije s manje km ak je u pitanju parsto kn
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 12:40   #15939
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Ja iskreno nemam pojma što mi je točno na tom otišlo. Dok sam u leru okretaji mi variraju od 0 - 10 ... u zadnje vrijeme mi čak i crkne. I kad sam odveo kod kolege koji mi servisira auto, rekao mi je da je problem u tom motoriću ler gasa, rekao je da je on to malo dotegnuo i očistio, ali da još uvijek je problem. On ima isto potpuno škodu i probao je zamijeniti sa svojim i onda radi ok. Nije mi rekao točno što je otišlo ...
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 15:13   #15940
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Molim vas za pomoć, ako je itko čuo za sličan slučaj.

U S80 je hidraulički servo. Danas vozim, dolazim do zavoja i otkaže mi servo na 10 sec. Super scary shit situacija, skoro sam preletio preko ruba ceste i preko litice koliko me je iznenadio. Znači volan mi se skoro otkinuo iz ruku i postao ultra tvrd, kad sam zakočio nisam ga mogo okrenut. Par sekundi nakon toga proradio. Nilsson Volvo servis će me primit sutra, nije dugo bio kod ovlaštenog pa da updateaju i software. Bio sam kod svojih mehaničara, uopće nisu čuli za tak nešto (jedino moguće ako prokliže remen ili ga blokira kompresor). Remen smo pregledali i izgleda super. Zvali su prijatelje u ostalim ovlaštenim Volvo servisima i nitko nije čuo za takvu stvar - da servo krepne na 10 sec i dalje radi normalno. Nisam nagazio u lokvu vode ili slično da bi namočio remen. Cesta je samo bila srednje mokra i ravna. Nije se javila nikakva greška.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2015., 15:28   #15941
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,186
Hm, na Fiatu je slična situacija kada zeza senzor položaja volana, možda to
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 16:31   #15942
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
ili zayebava servo pumpa, imao takav slucaj na audiju, nova pumpa je rijesila problem
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 18:11   #15943
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,106
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Hm, na Fiatu je slična situacija kada zeza senzor položaja volana, možda to
Fiat koji ima taj senzor, ima el. servo. Na Volvu je hidraulički pa je vjerojatno do pumpe ili sfalilo ulja u spremniku ili ga je malo pa je u zavoju "pobjeglo"
Može biti i hidraulički sa el. servo pumpom ko kod Opela.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:11   #15944
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja sam imao istu situaciju prije par dana. Vraćam se sa Bleda i ostanem bez volana... Crko mi alternator. Popizdio sam. Doduse, kod mene je servo elektricni.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 21:23   #15945
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Hjoj znači može biti 1000 stvari, ali lako može biti i nijedna. Super. U ulju nema špene, remen izgleda super... Sad ću se vozit par dana bez klime pa sa klimom, da nije kompresor kriv. Vidjet ćemo sutra što kažu u ovlaštenom. Vidim da je bio neki fix softwarea za neresponzivan servo (ima varijablini) kod paljenja. Isto tako vidim da je bio recall autiju istog godišta radi nekog povratnog crijeva iz servo pumpe koje se razleti i ostaneš bez tekućine, a time i cijelog serva. To se izgleda nije desilo jer niš ne curi.

Da je barem nešto manje bitno pa da se ne zna što je, reko bi da se vozi dok ne rikne. Ovak nije baš svejedno jer te može ubit...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 23:16   #15946
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Icy, danas sam iaso od Gornje stubice do MB onom cestom kaj se urusila. Ni psa na cesti, osim kaj se opet urusila pa je popravljaju dok prolazis iznad klizista. Malo sam gazio Megi u 3 i 4 pa i 5 brzini i odlicno napada uspone i sve. Gume su mi sad bolje, energy i drze dobro. Valjda su se tman potrosile i megi se drzi cvrsto ko svabo. Cak mi je i volan taman tezak. Ugl dci 110 i 1300kg taman.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 23:26   #15947
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nisam dugo išo na tu stranu. Vjerujem da se Megy puno bolje drži sa tim motorom iako je nešto slabiji nego 130dCi Kadjar.
Nisam nažalost vozio Megyja III, baš bi htio probat jednog coupea.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 23:43   #15948
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Danas sam tam zujal po parkingu kod hotela sat vremena i slikal macke. Najveca mana megija je kaj ima malo mjesta nutra, naspram novijih kompakti. Taj dci mu je taman u nosu, da je laksi nebi bilo dobro. Trebalo mi je dost dugo da mi se svidi taj auto. Sad je nekak sve sjelo na svoje, cak su mi i bremze super. Na SXu i skoro pa nemam, valjda zato.

Moral sam ga malo pohvalit. Dobro se drzi.

http://www.pohrani.com/f/3/7k/ACWN2c...0709151558.jpg

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 09.07.2015. u 23:57.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 07:35   #15949
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Molim vas za pomoć, ako je itko čuo za sličan slučaj.

U S80 je hidraulički servo. Danas vozim, dolazim do zavoja i otkaže mi servo na 10 sec. Super scary shit situacija, skoro sam preletio preko ruba ceste i preko litice koliko me je iznenadio. Znači volan mi se skoro otkinuo iz ruku i postao ultra tvrd, kad sam zakočio nisam ga mogo okrenut. Par sekundi nakon toga proradio. Nilsson Volvo servis će me primit sutra, nije dugo bio kod ovlaštenog pa da updateaju i software. Bio sam kod svojih mehaničara, uopće nisu čuli za tak nešto (jedino moguće ako prokliže remen ili ga blokira kompresor). Remen smo pregledali i izgleda super. Zvali su prijatelje u ostalim ovlaštenim Volvo servisima i nitko nije čuo za takvu stvar - da servo krepne na 10 sec i dalje radi normalno. Nisam nagazio u lokvu vode ili slično da bi namočio remen. Cesta je samo bila srednje mokra i ravna. Nije se javila nikakva greška.
Neka ga spoje na komp, trebalo bi ispisati grešku, kad udeš gotov daj napisi tu na forum kaj se dogodilo.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 10:10   #15950
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
@IcyTexx (a i ostali, nemojte me sad razapeti i popljuvati, ali..)

Ja na autu imam hidraulični servo i kad mi je auto bio star možda mjesec dana išao sam autocestom za Sl. Brod, 11 mjesec, ljetne gume (nisam još stigao kupiti čelične felge i zimske) i putem počne padati snijeg, auto nov i još ga ne poznajem pa sam ga vozio (zbog pršića od snijega) 90 km/h desnom prometnom trakom na tempomatu.. i onda nakon xy kilometara dođem do lika koji je istom desnom trakom vozio valjda 50 km/h i lagano počnem skretati na lijevu prometnu traku (na kojoj je bilo malo više snijega jer valjda nitko nije ni prošao njom od kad je počelo padati) i kad je auto s oba lijeva kotača zagazio više snijega malo je trznuo i nakon toga se isključio servo, a auto je sam počeo usporavati do nekih 50 km/h nakon čega se vratio servo.. kad sam se vratio s puta otišao sam ravno i servis jer je tih 10-ak sekundi bio pakao zbog nemoći upravljanja autom.. nakon opisanog problema i izvršene dijagnostike su rekli da je sve ok sa servom, ali da su senzori bili malo preosjetljivo podešeni, dok je ovo sa gašenjem (zapravo se radi u povećavanju otpora okretanja volana) normalno da vozač u panici ne izvrti auto više nego što ga elektronika može stabilizirtati.. uglavnom, da li je to kaj su mi rekli naučna fantastika ili elektornika doista može tako regulirati rad serva nemam pojma no po njihovom su mi ponovno kalibrirali senzore ili što već i nikad mi se navedeno nije ponovilo..

EDIT: I jel može koja fotka zadnje klupe kad je vozačevo sjedalo podešeno za vožnju da vidim koliko ima mjesta za putnike iza?
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 16:19   #15951
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ako imaš varijabilni servo, elektonika može regulirati njegov rad.
Sve mi se čini da me bug u softwareu skoro ubio. XD
Za ovu tvoju pricu (tj pricu servisera) nisam bas toliko siguran... Tako ti je receno, nit si kriv niti duzan, ali malo mi je sumnjiva. Ne znam dal oni uopce imaju pristup ESP senzorima i slicno, mislim da se to moze samo u tvornici ili se podesava novim softwareom. Mozda su updateali software koji je ispravio neki bug pa ti ispricali ono sto je bilo u njegovom opisu.

U Volvo servisu su rekli da krepava servo pumpa i da se vozim dok ne oteža volan. Kad sam ih pitao kak je moguce da se to ovak desilo, samo su ponovili isto. Moji mehanicari se ne slazu sa time i kazu da krepava pumpa da bi bilo špene u ulju i da bi se osjetilo da pri niskim okretajima ne radi dovoljno. Da je krepnula onda bi ostala krepnuta, ne bi se sama od sebe popravila na potpuno ispravno stanje. Kazu da je vjerojatnije da je bila klima. U cetvrtak cemo ispraznit sustav klime i pregledat ju.

Ali opet, da se zablokirao remen trebao bi čuti neki zvuk, a nisam ga čuo...

Majko mila čudnog li kvara.

Inače za ovlašteni servis čist ok. Sat vremena su prckali po njemu. 100kn dijagnostika, 130kn update softwarea jer je van regularnog servisa. Nakon updatea (nije bio u ovlastenom od 2010 valjda), mjenjac puno finije radi i mijenja brzine bez trzaja koji bi se pojavio svaki 5. shift otprilike i adaptivni tempomat finije reagira u voznji. Kad bi barem negdje znao sta su sve updateali i koji je changelog, nisam previše ispitivao.


Naažalost nemam više Kadjara... Bio je kod nas kao zamjenski auto zato kaj je riknuo kompresor klime na Laguni.
I see a pattern here...

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.07.2015. u 16:27.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 16:37   #15952
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
A kakav je servo varijabilni ili ne, nemam pojma.. ali znam da kako se brzina povećava tako otpor volana biva sve veći, a neka granica kad se baš osjeti da kotači nekako čvršće reagiraju na pomake volana je negdje od cca 130 km/h pa na više (na 200+ je baš tvrd ili da bolje kažem pruža jaki otpor okretanju tj. pomacima lijevo desno)..

.. ali sam zato rekao na početku da me ne popljujete jer sam samo prenio ono što su mi rekli u servisu.. možda je i kod mene bio nakakav kvar kojeg su softverski otklonili i prodali mi priču da je to normalno.. znam samo kakav je osjećaj kad ostaneš bez serva i znam da ti tih 10 sekundi nije bilo ugodno .. i zato, dok ti ne ustanove kvar ne brže od 60 km/h

Ma ovo za zadnju klupu sam pitao onak usput (bum se sam zaletio negdje pogledati) jer sam prošli tjedan išao gledati novu Vitaru (ok, nije ista klasa po veličini) no u njoj na zadnjoj klupi nema mjesta ni za noge ni za glavu, a imam mrvu preko 180 cm.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 16:38   #15953
Tomek85
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Čačkam bez veze po netu i naletim na ovo

http://hudoxt.blogspot.com/2010/08/n...5-fly.html?m=1

Bili su toliko dobri da su ostavili matice,a vlasnik je na poklon dobio dizalicu i dvije cigle
Tomek85 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 18:13   #15954
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
A kakav je servo varijabilni ili ne, nemam pojma.. ali znam da kako se brzina povećava tako otpor volana biva sve veći, a neka granica kad se baš osjeti da kotači nekako čvršće reagiraju na pomake volana je negdje od cca 130 km/h pa na više (na 200+ je baš tvrd ili da bolje kažem pruža jaki otpor okretanju tj. pomacima lijevo desno)..

.. ali sam zato rekao na početku da me ne popljujete jer sam samo prenio ono što su mi rekli u servisu.. možda je i kod mene bio nakakav kvar kojeg su softverski otklonili i prodali mi priču da je to normalno.. znam samo kakav je osjećaj kad ostaneš bez serva i znam da ti tih 10 sekundi nije bilo ugodno .. i zato, dok ti ne ustanove kvar ne brže od 60 km/h

Ma ovo za zadnju klupu sam pitao onak usput (bum se sam zaletio negdje pogledati) jer sam prošli tjedan išao gledati novu Vitaru (ok, nije ista klasa po veličini) no u njoj na zadnjoj klupi nema mjesta ni za noge ni za glavu, a imam mrvu preko 180 cm.
E, to je varijabilni servo. Koliko sam skuzio moze biti mehanicki ili kontroliran elektronikom. Noviji auti (i skuplji) uglavnom imaju kontrolirano elektronikom.

Zato te nisam ni popljuvao. Sto bi uopce ti ili bilo tko od nas rekao majstoru kad ti to isprica. Klimamo glavom. Svasta moze biti, mozda je probao objasnit nesto sto je popravio pa je spakirao u pricu da bi bilo lakse shvatljivo bilo kome, mozda je napravio software update pa prepricao changelog, mozda je napravio nesto trece, a mozda nije nista. Glavno da je popravljeno.
Kao kad narucim negdje ultrakratki espresso pa mi pokazuju salicu i vele to ti je ova mala. Strijeljam pogledom. Mozete mi u loncu, al da je kratka.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 23:21   #15955
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Evo i tenka sam sreo na cesti, Velesajam. Vojnici voze zensku u tenku pa se ljute kaj ih slikam, njoj to nije tesko palo..

http://www.pohrani.com/f/1A/ws/33IKxOOf/traktor-52.jpg
http://www.pohrani.com/f/1L/Vf/2uTDmU71/traktor-53.jpg
http://www.pohrani.com/f/2B/uD/2nbHjq0R/traktor-54.jpg

Ona mi djeluje jako poznato...

http://www.pohrani.com/f/37/30/2AAqgdVr/traktor-49.jpg

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 10.07.2015. u 23:40.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 06:36   #15956
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,089
Vase rasprave oko dizel/bemnzinac/kvarovi/oprema padaju u vodu dok ima ekipe kaj si kupi voznju tenkom :-)

Guzva, guranje skuterom, biciklisti, uzimanje prednost i ostalo tak veze nema dok si u tenku :-)
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 07:20   #15957
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
i možeš ga sparkirat di hoćeš pa nek ti ga netko lupi vratima ili ogrebe
A pauk....good luck
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 07:31   #15958
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Stari kvoca kako mi auto troši. Pa reko stari uzmi Teslu, on troši malo. Veli skup. Ok. Ajde onda uzmi Audi A3 E-tron, taj ne troši. Veli skupo održavanje.
Reko ćale uzmi Toyotu Auris hybrid, taj ne troši. Veli japanac. Skoro sam ga istjerao van iz auta, poludio.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 09:05   #15959
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Reko ćale uzmi Toyotu Auris hybrid, taj ne troši. Veli japanac.
Cek ne voli japance ili wtf?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 09:40   #15960
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Kod nas barem u večini ako nije auto iz svetog trojstva nije auto jbg. možda bi četvorka iz sustava dojčland bila OK nisi mu ni ponudio a ima ga neki eGolf
Moto001 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na