Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2007., 09:35   #1
quaker=XII=
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 2
Foi-Fakultet organizacije i informatike???

Najvjerovatnije ču upisat ovaj faks...ima li tko sa foruma da ide na njega ili ima kakvih informacija?Sve je dobrodošlo!

Kakav je prijamni??Na kojoj je razini matka....Opčenito kakav je fakultet??
quaker=XII= je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 10:59   #2
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
koji, PITUP ili IS?
ja sam na PITUPu, bio redovan, sad vanredno... smeće od faksa.. IS je isto u laganom k.....
to je za mene fakultet NEorganizacije i ekonomije...

e da mi je sad ova pamet kad sam upisavao... to je moje mišljenje...
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2007., 11:23   #3
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Kao što je kolega prije rekao ima valjda 80% predmeta koji su ti ekonomija. Ako očekuješ čistu informatiku razočarat ćeš se. Kaj se tiče težine ima ti par štreberskih predmeta koji znaju biti zeznuti kao na primjer ekonomika narodnog gospodarstva. Matematika je dosta teška, a to se najviše odnosi na najteži ispit na foi-u, a to su matematičke metode. Pogotovo ti bude teško ako nisi matematičar ko ja, nazezao sam se sa metodama i statistikom Sve u svemu nije lagano ali se treba boriti
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 11:36   #4
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja sam sad završio drugi srednje. Već polako gledam što upisati, kako se računaju bodovi za upis Znam da je pitanje malo glupasto, ali...
Jel obično jaka konkurencija kod upisa i tako to
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 11:42   #5
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
A slušaj navodno je za PITUP smjer ukinut prijamni WTF?. Bratić mi se sad upisuje i to su njemu rekli. Tu je najbolje ići na prijamni u neki centar npr Zabok, jer su tamo manje gužve, makar se poslje možeš prebaciti iz Varaždina. Dakle samo se gledaju ocjene iz predmeta (sve četiri godine) te matura. A ocjene ti se zbrajaju po normalnom principu 1+1=2

E da, ako misliš prepisivati i dogovarati se, dobro si pazi da li su ljudi oko tebe uopće tvoja grupa, nekad se pitanja znaju razlikovati pa dobro pazi.

Kaj se tiče IS-s tamo je prijamni, te je UVJEK velika gužva na prijamnom u Varaždinu. Samo si kupiš skripte i deri po tome, ako budeš radil normalno i učil, upadaš bez problema.

edit:

Također je bitno istaknuti da na foi-u (ja mislim još uvijek) ima negativnih bodova za razliku od nekih drugih fakulteta. Tako da ti se pogađanje na pamet ne isplati jer ti se u slučaju negativnog odgovora bodovi oduzimanju.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 11:50   #6
Dngy
Premium
 
Dngy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Ma ja prošle godine otišao na FOI i prošao na prijemnom, ali ga nisam upisao...prijemni je (bar meni) tamo tolika pljuga, ful lagan...matku moraš malo pogledat, hrvatski je bio full lagan, a za informatiku moraš malo znat onih gluposti iz teorije...mene je osobno to najviše izmučilo...imaš negativnih bodova, ali ja sam bez IKAKVIH, doslovno ikakvih priprema iz bilo kojeg područja prošao na prijemnom...ali nisam upisao jer nisam želio u varaždin (to sam tek kasnije skužio), a i ekipa mi je rekla da to baš i nije informatika kakvu sam si ja zamišljao....a ionako sam u isto vrijeme polagao prijamni na filmskoj i tv montaži na ADU u zgb-u što i je moj faks sada....
Dngy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 12:00   #7
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Jel ima netko informacija o TVZ-u? To mi je jedna od alternativa...

Hvala.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 12:10   #8
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja ću najvjerojatnije odustat i upisat algebru, web dizajn i grafički dizajn... ili cisco akademiju... neznam još..

i priznajem da nisam neki student ali koja je prolaznost na ispitima, to nije za pričat.. evo, 14.6. sam bio na statistici, od 50 ljudi četvoro prošlo... trgovačko pravo prolazi dvoje studenata od 100 na svakom roku..
a i ***em se već 4. god a još sam na prvoj... tak da mi je već pun k....
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 13:47   #9
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
ja ću najvjerojatnije odustat i upisat algebru, web dizajn i grafički dizajn... ili cisco akademiju... neznam još..

i priznajem da nisam neki student ali koja je prolaznost na ispitima, to nije za pričat.. evo, 14.6. sam bio na statistici, od 50 ljudi četvoro prošlo... trgovačko pravo prolazi dvoje studenata od 100 na svakom roku..
a i ***em se već 4. god a još sam na prvoj... tak da mi je već pun k....
LOL,moga si i prije otić...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 14:06   #10
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Jel ima netko informacija o TVZ-u? To mi je jedna od alternativa...

Hvala.
To i mene zanima, neznam gdje da upišem. ako imam mogučnosti
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2007., 14:20   #11
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
evo gledam simulaciju prijemnog na stranicama TVZ-a, prijemni je stvarno lagan, pogotovo informatika jos sam se nasmijo dobro na neka pitanja, matematika isto nije preteska, mislim da se uz malo vjezbe moze upast bez problema u potporu MZOŠ-a, kazu da je prag oko 470 bodova, sto je u odnosu na FER za koji se ja mukotrpno spremam vec cijeli ovaj mjesec sitnica, tamo treba 700 bodova, a zadaci su kudikamo tezi...
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 14:51   #12
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ja sam upao na FSB i TVZ uz potporu MZOŠ-a bez priprema, učio sam zadnja 3 dana prije prijamnog ispita!

Za oba faksa je prijamni pljuga... Učio sam prema prijamnima za FSB od prethodnih godina i to je to!

Jedini savjet kod TVZ-a, upišite smjer ELO (elektrotehnički) pošto primaju cca 140 ljudi bez plačanja, pa se tek u drugoj godini prebacite na neko drugo usmjerenje jerbo za npr INO (informatika) primaju cca 30 ljudi bez plačanja!

Uglavnom, na TVZ-u, imate puno matematike iz 4. srednje, nešto malo fizike iz 4. srednje i opča kultura iz informatike! Informatika na prijamnom je toliko banalna, ma nemre bit jednostavnija! Meni je došlo pitanje -> "Za što služi LTP port?" Svi zadaci su takvog tipa
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 15:19   #13
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Meni uopće nije bio lagan prijamni na TVZu, matematika ajde još nekak al fizika niš, jer sam imao takvu divotu u osnovnoj i srednjoj da bi mi zadaci iz srednje bili problem.. zahvaljujem objema profesoricama na tome isto kao i onoj iz talijanskog iz kojeg neznam dvije riječi..

Inače TVZ je koma od faxa, neorganiziranost na jako visokom stupu, ali neka alternativa osim FERa nema, FOI nije u Zgu pa...
Tako je bar bilo prošle godine dal je tako i ove ne bih znao..

Ugl HR školstvo je koma. Profesori u SŠ sa VSS imaju malo više od 5k kuna plaču, neznam dal je tako i na faxu.. i kak da imaju povod učit nas debile (sa oproštenjem)
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 15:46   #14
quaker=XII=
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 2
Ok...znači faks i nije nešto extra...e sad me zanima nakon završenog tog faksa šta sam ja uopče i gdje mogu raditi??

PITUP ili IS? koja je razlika??Meni vam je to sve novo pa se nemojte smijati! heh
quaker=XII= je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 16:17   #15
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Ja sam upao na FSB i TVZ uz potporu MZOŠ-a bez priprema, učio sam zadnja 3 dana prije prijamnog ispita!

Za oba faksa je prijamni pljuga... Učio sam prema prijamnima za FSB od prethodnih godina i to je to!

Jedini savjet kod TVZ-a, upišite smjer ELO (elektrotehnički) pošto primaju cca 140 ljudi bez plačanja, pa se tek u drugoj godini prebacite na neko drugo usmjerenje jerbo za npr INO (informatika) primaju cca 30 ljudi bez plačanja!

Uglavnom, na TVZ-u, imate puno matematike iz 4. srednje, nešto malo fizike iz 4. srednje i opča kultura iz informatike! Informatika na prijamnom je toliko banalna, ma nemre bit jednostavnija! Meni je došlo pitanje -> "Za što služi LTP port?" Svi zadaci su takvog tipa
Hvala na informaciji! Znam da je informatika i računarstvo isto prvu godinu. Je li ista prva kod tog ELO smjera i kad se bira taj početni smjer, hvala
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 16:27   #16
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Početni smjer se bira odmah pri upisu! Prva godina ti je kod svih smjerova gotovo ista, neki manje važni predmeti variraju ali nikaj posebno! Tek se u drugoj godini orjentiraš na jedan od smjerova!

Ja sam na ELO i tamo su ti smjerovi:

KiRT -> Komunikacijska i Računalska Tehnologija - tu sam ja!
AiPR -> Automatizacija i Procesiranje
??? -> Elektronika - ne znam kraticu

- za ostale smjerove ne znam točno!

Uglavnom, najbolje je pokušati na ELO baš zbog gotovo peterostruko veće šanse za upad bez plačanja!

Hajte, sretno svima na prijamnima - rimuje se
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 17:29   #17
niksy
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: -
Postovi: 148
Ja isto mislim na TVZ INO ili RAC, jos cu vidjet za ELO.
Moze jos malo iskustva od ekipe koja je tamo? Znam da je organiziranost na jako slaboj razini, ali ipak... Samo dajte ...
niksy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 17:44   #18
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Početni smjer se bira odmah pri upisu! Prva godina ti je kod svih smjerova gotovo ista, neki manje važni predmeti variraju ali nikaj posebno! Tek se u drugoj godini orjentiraš na jedan od smjerova!

Ja sam na ELO i tamo su ti smjerovi:

KiRT -> Komunikacijska i Računalska Tehnologija - tu sam ja!
AiPR -> Automatizacija i Procesiranje
??? -> Elektronika - ne znam kraticu

- za ostale smjerove ne znam točno!

Uglavnom, najbolje je pokušati na ELO baš zbog gotovo peterostruko veće šanse za upad bez plačanja!

Hajte, sretno svima na prijamnima - rimuje se
znači prije prijamnog ispita? Da li se razlikuje prijemni za ELO i za računarstvo?
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 17:50   #19
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Pogledaj malo njihove stranice...

Na informatici imaš mat i inf, na računarstvu također, dok na elektrotehnici imaš mat, inf i fiz, na graditeljstvu imaš mat i fiz...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 17:53   #20
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
Citiraj:
Autor quaker=XII= Pregled postova
Ok...znači faks i nije nešto extra...e sad me zanima nakon završenog tog faksa šta sam ja uopče i gdje mogu raditi??

PITUP ili IS? koja je razlika??Meni vam je to sve novo pa se nemojte smijati! heh
PITUP je viša i traje 5 semestara a IS traje 8 ili 9 semestara, nisam siguran..

ha gledaj, od mojeg upisa do sad se promijenilo 1000 stvari..
ja kada sam upisivao PITUP (Primjena Informacijske Tehnologije U Poslovanju), dobio bi status ing. informatike, a ovi što su upisivali IS (Informatički sustavi) oni dobivaju dipl.ing informatike...
sad se to nešt mijenjalo s bolonjom... frend upisao po bolonji, nije dao uvjet, pa je ponavljao godinu ali i on će sad odustat jer su totalno zakomplicirali stvari.. zato sam i napisao u prvom postu da je neorganiziran.. navodno su i cijene otišle gore, sad je godina oko 13k kn.. ja plačao 10k kn kad sam bio redovan, a vanredan je bio oko 5k kn...

sa PITUPom možeš radit u banci, kao knjigovođa, itd...
a s ISom.. e to neznam, da me j......
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 18:32   #21
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
ja sam informatika na TVZ-u...

prijemni sam presao prag i upao...

sto se tice faksa... jest malo neorganizirano, ali ja sam sa faksom jako zadovoljan zbog:

-ne oduzima mi puno vremena:

idem na sve vjezbe, na bitna predavanja i to mi dnevno uzme najvise 4h

doma radim tjedno mozda 2h vezano uz faks... (kad su ispiti onda nekih 2/3 dana po 2 sata zapnem. Najbolje je ici na sve vjezbe i potrebna predavanja pa se tako rjesit predmeta preko kolokvija... eto ja tako radim zato sto ne volim uciti i znam da nikako nebi mogao na kraju sve naucit i onda na glavni ispit...)

-ovo ucenje sto sam gore spominjao nisam mislio samo na ucenje nego i vjezbanje...
naime ima vise predmeta u kojima je bitno vjezbanje nego cisto strebanje... a posto meni vise lezi tak laganini rjesavat neke zadatke nego ucit, mi je super

eto uz sve to prolazim sa 4, a vremena imam puno vise nego u srednjoj... (zavrsio sam opcu gimnaziju... i prolazio sa 3 tako da nisam imao neku podlogu... no iskreno u srednjoj nisam nista slusao i za sve sam se krpao na kraju...)

Naravno kao i na svakom faksu po semestru ima 1 predmet koji je ekipi za***an... no ako se ide na vjezbe i prati onda nema problema...


Takoder stvarno je dobar feeling kad pricam s frendovima i svi se brinu jer im sad dolaze ispiti itd. dok je meni ostao 1 i to neki šugavi ispit pa imam slobodno cijelo ljeto...

tek zavrsavam 1. god pa neznam kak bu poslje...
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 18:43   #22
svizac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zg
Postovi: 192
ajd može malo više info, osim onog kaj piše na webu, kaj se radi na vježbama, jel ima što informatike il je isto ekonomija neka?

jerbo, to mi je jedan od ciljeva upisat se gore ...

btw: ja sam također jedan od propalih foijevaca koji su odustali od fakasa samo zbog ekonomije
svizac je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 18:59   #23
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
za sad nema puno ekonomije...

vidi predmete (kolegije) pa ce ti biti jasnije malo...

a vjezbe iz svakog predmeta i kod svakog asistenta su drugacije tako da nemogu generalno nista reci po tom pitanju...

kod nekih predmeta vjezbe nisu pivezane sa samim ispitom no u tom slucaju su potrebne za potpis...

kod predmeta tipa matematika, fizika, programiranje itd. su naravno vjezbe i same bitne za prolaz ispita... mislim, u tome slucaju puno pomaze ako se ide na vjezbe i prati... moram uvijek naglasiti ovaj "prati" zato sto ima puno ljudi koji idu na vjezbe a nista tamo ne rade vec valjda da mogu doma reci da su bili na faksu...naravno ista stvar je i sa nekim predavanjima
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 20:04   #24
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Sorry kaj se ne javljam, išao sam na rok iz matiše i rasturio sam ga

Fax i nije toliko slabo organiziran. Nitko vam neće sve servirati na pladnju, morate sami pratiti oglasnu ploču i još važnije web stranicu!

Fax nije težak, dovoljno je pratiti nastavu i minimalno učiti za solidnu ocjenu! Istina, svaki odjel ima bar jednog do dva zahebana profesora koji buju cjedili mast iz vas... kod takvih padate ne zato jer ne znate već zato jer su profesori kuronje (jedan od njih odlazi sada u mirovinu - ELO)

Eto, ne znam kaj da vam još kažem Ako me vidite na faxu, slobodno mi platite cugu
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 20:15   #25
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
Evo dodjem ja s ispita (graficke komunikacije-prepoznavanje fontova, korektura teksta..) i vidim post o faksevima. Mogu vam preporucit www.vels.hr . Prosvrljajte malo po siteu, dolazi novi smjer Logistika. Ja zavrsavam (valjda ) prvu godinu i mogu reci da je Multimedija, oblikovanje i primjena hebeni smjer. Sve se radi na Macovima, osim C++ koji je na Windowsima. Uvjeti za prvu godinu su Fizika, Matka i jos dva predmeta. Matka je.... matka hebiga, teska ko svugdje. Uci se svasta, od osnova u Excelu i Power Pointu do FontLaba, Illustratora. Npr. neki predmeti Kolorimetrija, Psihologija boja, Prezentacija informacija. Smijer je relativno novi na faksu pa treba vremena da se stvari posloze na mjesto.
krpica je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 21:17   #26
svaboxxl
Premium
Moj komp
 
svaboxxl's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zg,Jarun
Postovi: 232
Bartuc to mislis na kuronju svih kuronja ..... ubija me!!! Sve u svemu INO je dosta laksi od ELO-a ali nije istina da je faks neorganiziran, mislim ima debila od profesora koji jesu ali ti su u manjini. Po meni jedini z**eb je uvjet a to je sve tako da treba to na prvoj stisnut.
__________________

svaboxxl je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 21:53   #27
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Citiraj:
Autor svaboxxl Pregled postova
Bartuc to mislis na kuronju svih kuronja ..... ubija me!!! Sve u svemu INO je dosta laksi od ELO-a ali nije istina da je faks neorganiziran, mislim ima debila od profesora koji jesu ali ti su u manjini. Po meni jedini z**eb je uvjet a to je sve tako da treba to na prvoj stisnut.
Da, na Kuzmu

To je jako zeznuto, ja sam prošle godine došao na studij zajedno sa tim novim pravilom da moraš apsolutno sve položiti da bi mogao u drugu godinu

Naravno rokio sam kod Kuzme tak da sam sada parcijala... Kaj je najgore od svega, Kuzma je trebao u penziju čak generaciju prije mene ali se izborio da tek ove godine ide u mirovinu! Znaći već me drugu godinu lik kolje

Očistio sam cijelu prvu godinu osim OE II (Kuzma), i dio druge... ak sad ne prođem Kuzmu, gubim pravo studija na čitavom TVZ-u

Mada mislim da nebu došlo do toga!
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 23:05   #28
niksy
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: -
Postovi: 148
A sto se tice predavanja, procitao sam da je to na razlicitim mjestima pa me zanima kako uspjevate sve pohvatat?
U Zagrebu bi trebao biti u Horvacanskoj (odmah preko puta SD Stjepan Radic)...
niksy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 23:35   #29
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Citiraj:
Autor niksy Pregled postova
A sto se tice predavanja, procitao sam da je to na razlicitim mjestima pa me zanima kako uspjevate sve pohvatat?
U Zagrebu bi trebao biti u Horvacanskoj (odmah preko puta SD Stjepan Radic)...
Ako misliš na TVZ...

Jedino ELO ima u Konavoskoj ulici glavni štab i sve se tamo odvija, ostali odjeli su na FSB-u i imaju dobar dio predavanja u Konavoskoj!

A Konavoska ti je Voltino naselje, dok je FSB nešto dalje od križanja Vukovarske i Savske... Pol Zagreba ljudi prelaze da bi došli sa jednog sata na drugi
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 00:24   #30
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Sorry kaj se ne javljam, išao sam na rok iz matiše i rasturio sam ga
koji si ti ono smjer ? jer na elo 1. rok iz matise je bio prekjucer ...

Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
(jedan od njih odlazi sada u mirovinu - ELO)

Eto, ne znam kaj da vam još kažem Ako me vidite na faxu, slobodno mi platite cugu
mislis na mandica, nije on toliko ni los
i necu ti platiti cugu :P
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na