Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2023., 13:11   #1
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 443
Ht max2 mini internet+telefon

Trebam internet i telefon (za turiste) i zvao Ht službu za korisnike agentica mi ponudi max2 mini paket. Paket sadrži internet + telefon, potrošnja 300 Gb, cijena 199 kn i kaže da garantira brzinu 120-150 Mbps na mom području. Kaže da će mi tehničar doći montirati opremu, samo uštekati u struju?
Ima li netko već to ili je to nešto novo? Agentica govori da to radi na 4G i da daju samo na UO na 24 mjeseca. Da se ne zaletim ja njoj kažem da ću vratiti ako ne radi, ona kaže imate 14 dana za isprobat, ako ne radi možete vratiti.
Kad bi sve bilo kako je rekla uzimam, ali...
ima li netko tu tarifu? .....

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 15.06.2023. u 06:58.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2023., 20:53   #2
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
to je univerzalna usluga, i nitko ne garantira apsolutno nikakvu brzinu osim 4 mbita koliko je garantirana brzina za univerzalnu uslugu. tj čak i na tih 4, ide onih hakomovih min 70%.

imaš to zakopano u cjeniku, prastara usluga koja datira od kad je ht-a, a za one korisnike koji nemogu imati dsl na parici.
nek je čak bio flatrate, izgleda ukinuli. to je nekad bio 3g/4g pandan dsl-u i ako nisi mogao dobiti dsl, mogao si dobiti to, sa brzinom najsporijeg dsl-a ali flat rate-om.

danas to nema smisla, uzmi gigabox rađe. gigabox ide bez uo.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2023., 16:55   #3
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 443
Za sebe imam A1 5G koji mi radi na 4G + n28 . Danju brzina oko 50 mbps a navečer oko 10 mbps, to je realnost kod mene. Izdržati ću do optike koju ukopavaju na mom području. Financira Eu. Trebam neki internet za turiste, zasad je najbolji 4G od teleta, kojeg ću uzeti na 3 mjeseca tj. do kraja tur. sezone.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 15.06.2023. u 17:08.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 17:05   #4
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Za sebe imam A1 5G koji mi radi na 4G + n28. Danju brzina oko 50 mbps a navečer oko 10 mbps, to je realnost kod mene. Izdržati ću do optike koju ukopavaju na mom području. Financira Eu. Trebam neki internet za turiste, zasad je najbolji 4G od teleta, kojeg ću uzeti na 3 mjeseca tj. do kraja tur. sezone.
Pobjeglo 2x

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 15.06.2023. u 17:18.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 23:17   #5
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Za sebe imam A1 5G koji mi radi na 4G + n28 . Danju brzina oko 50 mbps a navečer oko 10 mbps, to je realnost kod mene. Izdržati ću do optike koju ukopavaju na mom području. Financira Eu. Trebam neki internet za turiste, zasad je najbolji 4G od teleta, kojeg ću uzeti na 3 mjeseca tj. do kraja tur. sezone.
kod mene su obečavali godinu dana (govorim za telemach,ht-ov je već 7 godina u funkciji postavljen je bio prije 10 hakom nije dozvoljavao uslugu) -svaki puta na kraju mjeseca, prijatelju na črnomercu je optički kabel došao do zgrade prije 6 mjeseci unutar zgrade nema traga ničega po katovima kad zove operatere sva tri mu tih 6 mjeseci govore -najkasnije do kraja mjeseca,kako je koja ekipa prilikom postavljanja do zgrade došla kad ih je pitao ko ih je poslao naveli ponaosob sva tri operatera ,a jedan kabel ulazi u zgradu,u samoboru pak su im obečali optiku i potpisivali predugovore prije (dvje godine) da bi sad ispalo optički do haustora - bakar do stana vjerojatno g-fast koji je isto na čekanju - do kraja mjeseca već 2 mjeseca,nebi te htio obeshrabriti ali iz navedenih primjera nebi se baš 100% pouzdao u ono što ti netko preko telefona kaže.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na