Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2022., 05:20   #6391
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Sad će Miles, mislim da ide u studenom.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 09:43   #6392
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Sad će Miles, mislim da ide u studenom.
Super. Samo kaj velim. Sve je to previše repetativno. Realno, odigraš samo bossove ,a ostalo je samo ponavljanje istog.
Idem sad opet Doom Eternal, jer nisam odigrao one Dlc-ove!
Jel se to meni čini ili su počele ove konzolaške ekskluzive sve brže na pc dolazit?
Možda do godine bude i Ragnarok!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2022., 09:45   #6393
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Super. Samo kaj velim. Sve je to previše repetativno. Realno, odigraš samo bossove ,a ostalo je samo ponavljanje istog.
Idem sad opet Doom Eternal, jer nisam odigrao one Dlc-ove!
Jel se to meni čini ili su počele ove konzolaške ekskluzive sve brže na pc dolazit?
Možda do godine bude i Ragnarok!
Sorry na duplom postu. Pobjeglo mi je!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 09:46   #6394
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Super. Samo kaj velim. Sve je to previše repetativno. Realno, odigraš samo bossove ,a ostalo je samo ponavljanje istog.
Idem sad opet Doom Eternal, jer nisam odigrao one Dlc-ove!
Ništa u toj igri nije impresivno osim grada i kretanja po gradu, to je ono što me držalo. Fajtovi i te stvari, to je onako, viđeno i dosadno. Ali kada je izašao Spiderman na PS4, stvarno je bio impresivan taj grad i osjećaš roamanja po gradu.

Miles je više nekakav DLC kao intro za PS5 bio.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 10:20   #6395
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Odigrao ovog Spidermana remastered. Ajd napokon da me neka igra onako zaokupi na tjedan dana. Čak sam je i očistio na nekih 95%!
Za 100% neka bude instalirana pa kad mi se bude dalo.
I meni se jako svidjela igra. Podsjeća me na starije Batman Arkham igre, grad je lijepo dizajniran sa podosta poznatih lokacija i vidi se da je živ, ljudi idu svojim poslom, rade random stvari ne samo po ulicama i kvartovima nego i na terasama i krovovima zgrada. Čak me igra natjerala da skupljam rekvizite po gradu poput backpackova na što mi se inače ne da gubiti vrijeme u drugim igrama osim ako mi je nešto baš jako potrebno za bitan upgrade.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 10:32   #6396
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma ja sam uvijek bio fan onih starih fps-ova,gdje imaš 15 chaptera i ideš od mini bosseva pa do the bossa.
Uzmi recimo Far cry, quake 4,doom 3.
Ovo danas samo umjetno produžavanje igrica sa skupljanjem svakojakih gluposti,i hrpom bezveznih side misija. Sve nekako krenulo nizbrdo od onog
Far Cry II.
Jedino se Doom još drži, mada su i tu počeli dodavat lutkice i ine gluposti!
Ajd kodeksi su mi još i ok,jer ti daju bitne informacije.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 10:47   #6397
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Ma ja sam uvijek bio fan onih starih fps-ova,gdje imaš 15 chaptera i ideš od mini bosseva pa do the bossa.
Uzmi recimo Far cry, quake 4,doom 3.
Ovo danas samo umjetno produžavanje igrica sa skupljanjem svakojakih gluposti,i hrpom bezveznih side misija. Sve nekako krenulo nizbrdo od onog
Far Cry II.
Jedino se Doom još drži, mada su i tu počeli dodavat lutkice i ine gluposti!
Ajd kodeksi su mi još i ok,jer ti daju bitne informacije.
Jako je malo igara koje imaju gameplay main story dulji od 15-20 sati.
I kada na to staviš filter da je FPS, dobiješ doslovno šaku igara koje su takve.
I da bi opravdali cijenu od 500kn, nabacaju svakojake gluposti koje eto, dignu igru na 30-40 i više sati. Što razumijem.

Ali tu i tamo, želim odigrati neki FPS koji nema skupljanje drveća i biljaka, ubijanje bossova za xp ili nešto treće. Slažem se, ali mislim da je vrijeme takvih igara prošlo. :/

Baš sam se sjetio Riddicka: Escape from Butcher bay, to mi je bila dobra igra tamo prije 15 godina.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 10:53   #6398
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jako je malo igara koje imaju gameplay main story dulji od 15-20 sati.
I kada na to staviš filter da je FPS, dobiješ doslovno šaku igara koje su takve.
I da bi opravdali cijenu od 500kn, nabacaju svakojake gluposti koje eto, dignu igru na 30-40 i više sati. Što razumijem.

Ali tu i tamo, želim odigrati neki FPS koji nema skupljanje drveća i biljaka, ubijanje bossova za xp ili nešto treće. Slažem se, ali mislim da je vrijeme takvih igara prošlo. :/

Baš sam se sjetio Riddicka: Escape from Butcher bay, to mi je bila dobra igra tamo prije 15 godina.
Ma to. Tamo od 2004 do 2012. Zlatno doba! Poslije toga meh!
Pod zlatno doba mislim da si imao 10-tak igara godišnje koje su bile zbilja ok,a danas možda jedna ,dvije.
Ajd čekam onaj Callisto protocol. Možda me to zaokupi!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 11:07   #6399
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Igram GTA5 story. Nika ne nije privukla igra. Sad je igram vec 10ak dana. Dobra priča i oldskul armosfera.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 13:34   #6400
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Krenuo AC Odiseju, Origins nisam igrao.
Prvih sat i pol meh...ko Witcher 3 s wisha djeluje.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2022., 14:03   #6401
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Krenuo AC Odiseju, Origins nisam igrao.
Prvih sat i pol meh...ko Witcher 3 s wisha djeluje.
Stani i vrati se na Origins.

Ako ti prvi otok već sada na Odiseji nije legao, nemoj ni igrati dalje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 17:49   #6402
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
frend mi posudio Red dead redemption 2...
reko, ajd, na bolovanju sam i ne igra mi se n-ti put diablo II.
na prvu je dojam kronične sporosti, dosade i površnosti.

no, dao igri par sati fore, i bogami preobratio se ko kurva u časnu sestru...
već utukao cca 80+sati, priča na 60%, igretina i pol.

IMHO, nije remek djelo, (to mogu proglašavat samo ameri koji se pale na taj kaubojski štih jer su do prije 90 godina jahali pašnjacima i šumama)
ali kapa dole R*, stvarno njihova najjača igra.
Pregrmit šlampave GTA kontrole i pokoje čudne odluke što se tiče same mehanike igre (ono, zamorno je peć šniclu po šniclu i urezivat metak po metak),
i definitivno svaki RPG fan mora jednom odigrati.

Uz bok Horizonu koji je manje kompleksan (ali ima bolju kontrolu lika).
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2022., 19:01   #6403
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
upravo zavrsio ~95% ukupno Ori and Blind Forest
10 dobro potrosenih sati PREDIVNOG igranja ...


toplo preporucujem
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 08:07   #6404
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,080
Igram Metroid Prime Trilogy. Vrhunska igra! Oduševljan sam, ne mogu je prestati igrat. Na prvom sam dijelu, ima masu za igrati. U početku mi je bila dosta teška, sad ide lakše, ali i dalje je teško. Na početku su mi bili isključeni hintovi što je za mene koji se prvi put susrećem s tom vrstom igre jako otežalo igranje. No, vidim zašto je toliko hvale. Od glazbe, level dizajna do zagonetki, jedno bolje od drugog.
Igram na PC-iju s tipkovnicom i mišem. Radi odlično i super izgleda.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 08:54   #6405
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Igram Metroid Prime Trilogy. Vrhunska igra! Oduševljan sam, ne mogu je prestati igrat. Na prvom sam dijelu, ima masu za igrati. U početku mi je bila dosta teška, sad ide lakše, ali i dalje je teško. Na početku su mi bili isključeni hintovi što je za mene koji se prvi put susrećem s tom vrstom igre jako otežalo igranje. No, vidim zašto je toliko hvale. Od glazbe, level dizajna do zagonetki, jedno bolje od drugog.
Igram na PC-iju s tipkovnicom i mišem. Radi odlično i super izgleda.
Opa! To preko Dolphina sa tipkarom i mišem? Baš me zanima da li je Red Steel 2 igriv bez Wiimotea pošto ima fantastičnu kombinaciju pucanja i mačevanja u isto vrijeme...

I da, Metroid Prime ti nije FPS, nego kako ga je Nintendo nazvao FPA, First Person Adventure. Najkraći opis bi bio 1st person Metroidvania. Dakle, na početku igre imaš samo neke mogućnosti/moći/kakogod i onda možeš vidjeti samo određeni dio nivoa. Kako igraš dalje i dalje, dobivaš nove mogućnosti i nadograđuješ Samus te si tako otvaraš nove putove na nivou. Bubam, dobiješ npr Morph Ball pa možeš ići kroz skučene otvore, pa dobiješ bombe, pa em možeš probiti neki prolaz, em ih moraš dobro tempirati da te dok si u Morph Ball-u npr odbacuju u vis i tako opet dosegneš novi dio...
Igra nije teška kao nrp Doom, tj zbog teške borbe, nego zato jer treba skužiti gdje i što dalje.

Ugl Metroid je sa razlogom jedna od najboljih franšiza uz Castlevaniu. Pa i sam žanr je dobio ime po njima.

I 2D nastavci su fenomenalni, ne postoji loš. Meni je čak i popljuvani Other M sa Wii-a kojeg je radio Team Ninja odličan nastavak.
Ako ti se svide Metroidi, odmah ti rpeporučam 2D Castlevanie, ali kreni od Simphony of the night pa na dalje, posebno su dobri nastavci sa GBA i NDS.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 27.10.2022. u 09:02.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 09:23   #6406
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Opa! To preko Dolphina sa tipkarom i mišem? Baš me zanima da li je Red Steel 2 igriv bez Wiimotea pošto ima fantastičnu kombinaciju pucanja i mačevanja u isto vrijeme...

I da, Metroid Prime ti nije FPS, nego kako ga je Nintendo nazvao FPA, First Person Adventure. Najkraći opis bi bio 1st person Metroidvania. Dakle, na početku igre imaš samo neke mogućnosti/moći/kakogod i onda možeš vidjeti samo određeni dio nivoa. Kako igraš dalje i dalje, dobivaš nove mogućnosti i nadograđuješ Samus te si tako otvaraš nove putove na nivou. Bubam, dobiješ npr Morph Ball pa možeš ići kroz skučene otvore, pa dobiješ bombe, pa em možeš probiti neki prolaz, em ih moraš dobro tempirati da te dok si u Morph Ball-u npr odbacuju u vis i tako opet dosegneš novi dio...
Igra nije teška kao nrp Doom, tj zbog teške borbe, nego zato jer treba skužiti gdje i što dalje.

Ugl Metroid je sa razlogom jedna od najboljih franšiza uz Castlevaniu. Pa i sam žanr je dobio ime po njima.

I 2D nastavci su fenomenalni, ne postoji loš. Meni je čak i popljuvani Other M sa Wii-a kojeg je radio Team Ninja odličan nastavak.
Ako ti se svide Metroidi, odmah ti rpeporučam 2D Castlevanie, ali kreni od Simphony of the night pa na dalje, posebno su dobri nastavci sa GBA i NDS.

Da, upravo to što kažeš, dok sam skužio di da idem, trebalo mi je u početku masu vremena. Sad kužim kako su strukturirani leveli i zagonetke pa mi ide lakše. Inače, nikad nisam igrao ovaj tip igre, pa mi je u početku sve bilo novo. Pogotovo način razmišljanja.
Uglavnom, igra radi kao podmazana sa tipkovniocom i mišem, ima HD teksture, maknuo sam crosshair itd. Možeš napraviti da izgleda kako želiš. Možeš pogledati video pa vidjeti kako izgleda.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 10:53   #6407
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,080
Završio sam prvi dio Metroid trilogije. Vrhunska igra.
Započinjem drugi dio.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 20:50   #6408
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Stani i vrati se na Origins.

Ako ti prvi otok već sada na Odiseji nije legao, nemoj ni igrati dalje.
Nastavio sam, upoznao sestru, cak i prica i nije loša, samo su dijalozi i drveni likovi ko iz krv nije voda.
Origins recap ću na yt pogledati.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 16:26   #6409
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Nemoj preskocit origins to je igretina

Ja sam nekih 25h u cp 2077, pola main storya za sad.sve je vrhunski(1.6 ver)

Zadnje izmijenjeno od: microsoft66. 01.11.2022. u 20:01.
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 21:27   #6410
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
I dalje Elden Ring...prva From Software igra koju sam probao i mogu reći da je vrhunska.

Za one koji prvi put igraju takvu igru, u početku dok ne pohvataš kontrole je brutalno teško...al kasnije je lakše...a i za one kojima je teško...uvijek mogu ići na sorcery / magic build koj mi djeluje dosta lakši.
listerstorm je offline   Reply With Quote