Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2020., 21:47   #2221
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,060
Prodajes Logitech g102?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2020., 13:30   #2222
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja imam G203, ali ne prodajem.

Imam 2 tj., ali ne isplati mi se za 100kn slati tako nešto. Novi ti je 220kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2020., 13:21   #2223
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Trebam bežičnog miša sa dobrim dometom. Oko 4-4.5 metra u dnevnom boravku, bez "line of sight-a". Do 300 kn, i da nije unifiying (kompjuter se pali na tipkovnicu, koja ima unifying, pa ako je i miš onda je, iako ne i nemoguće, malo teže podesit.)
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2020., 23:10   #2224
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Planiram opet uzeti wireless mis, dvoumim se izmedu g pro wireless i razer viper ultimate. Moze li mi netko reci iskustva s g pro, posto vidim da zna imati nekih problema s double klikom. Da ne pljunem toliku svotu novaca a dobijem nesto sto ce u kratkom roku prdnuti. Za vipera znam da je top of the line ali ako ne moram nebi bas davao 1500 kn za njega ako mogu proci malo jeftinije sa gpw.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 01:44   #2225
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Koji miš kupiti ?

Imam gpw od releasa, nikakvih problema, lagan, baterija traje tjednima, preporuka
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 02:16   #2226
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Imam gpw od releasa, nikakvih problema, lagan, baterija traje tjednima, preporuka
Jel istina ono što puno You tubera govori kako su mu ti prekidači u banani nakon nekog vremena? Jesi li ti iskusio probleme s tim?
Sada imam vipera wired, od dana kad je izašao. Prezadovoljan mišem, ali mi užasno smeta žica, imao prije g305 bio prezadovoljan ali mi je jednostavno bio pretežak, a i odlučio sam se riješiti cable cluttera po stolu zato i gledam upiknuti neki wireless premium mouse. Jedini koji dolaze u obzir pošto igram competitive pucačine su viper ultimate ili gpw. Vidim da je puno stvari na strani razera kako kažu recenzenti ali nije ni za tome previše vjerovati zato sam i pitao da mi netko kaže kakva su iskustva sa gpw, jer je osjetno jeftiniji od vipera a ne vjerujem da je baš toliko lošiji.
Hvala ti za info.
Edit: Jesi možda dodao custom mouse feet na njega i gripove ili ga koristiš sa default nožicama?
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 08:20   #2227
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Prezadovoljan mišem, ali mi užasno smeta žica, imao prije g305 bio prezadovoljan ali mi je jednostavno bio pretežak
Kupi si AA na AAA adapter tipa ovo https://www.ebay.com/itm/AAA-to-AA-B...YAAOSwa8Nehxw1

Ako hoćeš još koji gram skinut stavi AAA energizer ultra lithium ili varta lithium bateriju. Ima ih i kod nas kupit ali mislim da je jeftinije na netu.

To ti skine sa oko 97 na 83g. 3 grama razlike u odnosu na g pro, a baterija dura doslovno mjesecima (pogotovo energizer ultra lithium)
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 09:15   #2228
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kupi si AA na AAA adapter tipa ovo https://www.ebay.com/itm/AAA-to-AA-B...YAAOSwa8Nehxw1

Ako hoćeš još koji gram skinut stavi AAA energizer ultra lithium ili varta lithium bateriju. Ima ih i kod nas kupit ali mislim da je jeftinije na netu.

To ti skine sa oko 97 na 83g. 3 grama razlike u odnosu na g pro, a baterija dura doslovno mjesecima (pogotovo energizer ultra lithium)
Gledao sam taj mod, ali bi ipak uzeo nesto premium cisto da i probam nesto novije. Vec sam imao g305 pa mi nije onda fora kupovati opet isto.
Vipera sam uspio naci na amazonu za 1050 kn sa onim dockom za punjenje ali me je strah kupovati tako skupu stvar izvana zbog rma.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 09:21   #2229
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
@Bub0

Koristio sam gpw i razer vipera sto ti imas i gpw djeluje puno kvalitetnije u ruci. Plastika kao da je bolja tj cvrsca, a razlika u klikovima je neusporedivo bolja na strani gpw-a. Dok na viperu klikovi djeluju dosta spuzvasto na gpw-u su bas lijepo taktilni, najveca se razlika primjeti na bocnim tipkama gdje su mi na viperu mozda najgore koje sam probao. Takoder primjerak vipera koji sam ja koristio je imao bas osjetan left i right click "wooble", ali to zna ovisiti kakav te zapadne i ne mora biti pravilo. Logitech je dosta poznat po svom double-clicku, ali mislim da se to u velikoj vecini odnosi na njihove starije miseve, osobno nisam naletio da se ljudi zale na taj problem kod gpw-a.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 09:52   #2230
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
@Bub0

Koristio sam gpw i razer vipera sto ti imas i gpw djeluje puno kvalitetnije u ruci. Plastika kao da je bolja tj cvrsca, a razlika u klikovima je neusporedivo bolja na strani gpw-a. Dok na viperu klikovi djeluju dosta spuzvasto na gpw-u su bas lijepo taktilni, najveca se razlika primjeti na bocnim tipkama gdje su mi na viperu mozda najgore koje sam probao. Takoder primjerak vipera koji sam ja koristio je imao bas osjetan left i right click "wooble", ali to zna ovisiti kakav te zapadne i ne mora biti pravilo. Logitech je dosta poznat po svom double-clicku, ali mislim da se to u velikoj vecini odnosi na njihove starije miseve, osobno nisam naletio da se ljudi zale na taj problem kod gpw-a.
Točno to što si naveo je i na mojem viperu, lijeva i desna tipka imaju wooble, ali to je tako na svim primjercima miša, negdje više negdje manje. Klikovi mi toliko ni ne smetaju, ne vidim niti osjetim neku preveliku razliku između prošlog g305 i vipera, a prije svega sam koristio redragon cobra. Najveći problem mi je taj kabel jer me užasno živcira, viper je meni prva liga miš. A na stolu nemam mjesta za držati jođ i mouse bungie zato si i gledam neki wireless mouse ali onda gledam i da kupim nešto bolje i ozbiljnije za gaming.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2020., 10:13   #2231
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Super je viper nema sta, iako ima te neke detalje koji smetaju npr viper mini bih osobno uzeo bez razmisljanja jer mu je cijena fenomenalna.

Ako zanemarimo ove razlike o kojima smo pricali ostaju dva faktora, gpw je 200kn jeftiniji (1000kn vs 1200kn na nabavi) i logitech ima jedan od najboljih supportova pa cak i da ti se desi double-click oni bi ti to cak i van garancijskog razdoblja rijesili.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 10:20   #2232
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Super je viper nema sta, iako ima te neke detalje koji smetaju npr viper mini bih osobno uzeo bez razmisljanja jer mu je cijena fenomenalna.

Ako zanemarimo ove razlike o kojima smo pricali ostaju dva faktora, gpw je 200kn jeftiniji (1000kn vs 1200kn na nabavi) i logitech ima jedan od najboljih supportova pa cak i da ti se desi double-click oni bi ti to cak i van garancijskog razdoblja rijesili.
Znaci gpw, odlicno. Hvala, vise mi znaci kad mi kaze netko tko ima tu stvar osobno nego recenzije na yt-u.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 10:30   #2233
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Znaci gpw, odlicno. Hvala, vise mi znaci kad mi kaze netko tko ima tu stvar osobno nego recenzije na yt-u.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Tesko je predpostaviti sto ce se dogoditi sa misem to i sam znas. Sam iskustvo dok sam ga bio koristio je bilo odlicno, a za taj logi support iz vise navrata znam da su jedni od najboljih.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 10:43   #2234
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Switchevi nisu samo logitechova boljka. Svi koriste više manje iste kineske omron switcheve koji s vremenom mogu otić unatoč tome što su rejtani na 10 milijardi klikova .

Logitech ima jako dobro jamstvo i ak se slučajno desi, zamijenit će miš. A ak krepa nakon što jamstvo istekne, switchevi se lako zamijene i mogu se stavit bolji, tipa japanski omroni
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 11:01   #2235
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Istina, al novi razeri imaju optical switcheve koji izmeduostalog eliminiraju problem double clicka.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 11:14   #2236
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Mda, ali Razer qc je po meni dosta lošiji od logitechovog, a software je ubibože pa mi to sve skupa nosi prevagu na stranu logija.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 11:16   #2237
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Da, tu se slazem.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 11:46   #2238
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Imam trenutno sve od razera, i koristim synapse, i da ima problema ali ja nisam naletio na toliko njih. Brine me samo taj problem sa double klikom, pošto se do sada nisam susreo nikada sa time, niti znam uslijed čega bi se to moglo pojaviti. Ovdje su napisali neki da nemaju problema, dok na redditu nailazim na dosta ljudi sa tim problemom. Neki kažu da je možda softverske prirode a neki hardverske (do samih prekidača na mišu). Koristio sam prije mnogo više logitech miševa i nikada niti jedan nije imao takav problem a pretpostavljam da su imali također kineske omron prekidače koji su imali rating na 50 mil klikova. Dan danas g400 koji sam bio kupio valjda prije 10 godina radi sasvim normalno, g305 kod frenda kojem sam prodao također šljaka normalno a znam da ga ne štedi jer igra lol i diablo. Tako da mi sve to skupa nekako djeluje možda do samog primjerka miša, ili naletiš na dobar ili ne, ali je zato tu rma.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2020., 12:06   #2239
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Jel istina ono što puno You tubera govori kako su mu ti prekidači u banani nakon nekog vremena? Jesi li ti iskusio probleme s tim?
Sada imam vipera wired, od dana kad je izašao. Prezadovoljan mišem, ali mi užasno smeta žica, imao prije g305 bio prezadovoljan ali mi je jednostavno bio pretežak, a i odlučio sam se riješiti cable cluttera po stolu zato i gledam upiknuti neki wireless premium mouse. Jedini koji dolaze u obzir pošto igram competitive pucačine su viper ultimate ili gpw. Vidim da je puno stvari na strani razera kako kažu recenzenti ali nije ni za tome previše vjerovati zato sam i pitao da mi netko kaže kakva su iskustva sa gpw, jer je osjetno jeftiniji od vipera a ne vjerujem da je baš toliko lošiji.
Hvala ti za info.
Edit: Jesi možda dodao custom mouse feet na njega i gripove ili ga koristiš sa default nožicama?

kod mene je sve ok od pocetka, svi prekidaci normalno rade, nemoj previse ni te jutubere uzimat k srcu, logitech support je super pa se ja nebih brinuo

Nisam stavljao nista custom, plocice su defolt i zadovoljan sam kako sklizu po goliathusu
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 30.07.2020., 10:00   #2240
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Planiram opet uzeti wireless mis, dvoumim se izmedu g pro wireless i razer viper ultimate. Moze li mi netko reci iskustva s g pro, posto vidim da zna imati nekih problema s double klikom. Da ne pljunem toliku svotu novaca a dobijem nesto sto ce u kratkom roku prdnuti. Za vipera znam da je top of the line ali ako ne moram nebi bas davao 1500 kn za njega ako mogu proci malo jeftinije sa gpw.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Imam već 9 miseci g pro wirelless i moja mala isto i oboje smo i dalje oduševljeni. Punim ga svako 2 do 3 tjedna baterija stvarno može izdržat praktički ko da nije wi fi a brzo se napuni isto. Malo je manjeg obujma ovisi kolika ti je ruka ali je miš vrh i nemoš sa njim falit nikako. prijatelj je uzep vipera i vratio nakon 10 dana da mu se baš ne sviđa a imao je i prije toga razera.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2020., 01:07   #2241
Thiniad
Premium
 
Thiniad's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Da li je itko prešao sa G602 na G305? Je li se trebalo priviknuti na oblik i manju veličinu?
Thiniad je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 07:44   #2242
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Izgleda da je VX Nano dao svoje pa gledam nešto tog tipa. Postoji li nešto osim Anywhere 2S? Ne mora nužno biti Logitech, ali da je oko 10cm duljine i sa 2 dodatne tipke.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2020., 21:25   #2243
Tean
Premium
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Ima jedan stari miš : https://imgur.com/a/2ZMiU87 (mislim Rush firma), ergonomija mi je ko stvorena za moju ruku. Tražim neku noviju bežičnu što sličniju alternativu.
Tean je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2020., 13:20   #2244
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Ima tko iskustva s FriendlyFire No Scope Masterom? Zapeli mi za oko kad sam ih vidjela na HCL-u pa se dvoumim uzet ga ili ne... Zapravo je trenutno najviše dal da uzmem klasiku sa žicom il bez. Gledala sam Mambu s HyperFlux podlogom za punjenje, al ne znam kolko mi takva perverzija treba u životu. Odnosno, znam da mi realno ne treba, al mi se dopada, pa ne znam s čim da sama sebi tu cijenu opravdam. #firstworldproblems

EDIT: Ofkors da sam u krivu temu postala, gledala sam obje te odjednom, danas mi nije dan. Moje isprike.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”

Zadnje izmijenjeno od: TheEmpress. 26.08.2020. u 19:40.
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2020., 13:49   #2245
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Ima tko iskustva s FriendlyFire No Scope Masterom? Zapeli mi za oko kad sam ih vidjela na HCL-u pa se dvoumim uzet ga ili ne... Zapravo je trenutno najviše dal da uzmem klasiku sa žicom il bez. Gledala sam Mambu s HyperFlux podlogom za punjenje, al ne znam kolko mi takva perverzija treba u životu. Odnosno, znam da mi realno ne treba, al mi se dopada, pa ne znam s čim da sama sebi tu cijenu opravdam. #firstworldproblems
http://forum.pcekspert.com/showthrea...220869&page=55
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2020., 21:07   #2246
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
nisam shvatio od kuda njemu podatak od 60%?
to da se obračunava 60% ispruženog dlana i da to onda predstavlja referntnu vrijednos dužine miša, kao i širina.
  Reply With Quote
Staro 27.08.2020., 21:15   #2247
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
neznam, ja sam vas samo preusmjerio na temu o gaming miševima
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2020., 21:24   #2248
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
vidio to već prije. samo me ovako radoznalo zanima od kuda je izćupal 60%
  Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 16:57   #2249
Outmind
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 84
Postoji li kakav srednje-skup glodavac, oko 300kn, koji uz dvije tipke sa strane ima i scroll wheel koji funkcionira kao 3 tiipke, tj. radi middle click ali i zasebno naginjanje lijevo i desno?
Outmind je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2020., 15:41   #2250
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Budu li ikada 3DConnexion 3D miševi na akcijama, tipa BF, Prime day i sl? Ciljam na SpaceMouse Pro žičani ili bežični:
https://3dconnexion.com/hr/product/s...-pro-wireless/

Na amazonu baš drži cijenu. Ako netko zna gdje tražiti, slušam.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na