Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2010., 19:47   #1
Shinobi
Premium
Moj komp
 
Shinobi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 75
MP210 INK RESET PROBLEM

ovako da razjasnim. u firmi imamo 5 komada navedenih printera od canona, kad smo ih kupili potrosili smo boju odmah i da nekupujemo nove kazete mi smo ih dali napuniti jednoj jako dobroj firmi za punjenje kazeta oni su kazete isprobali, istestirali i to je sve radilo. Kad smo preuzeli kazete postavljali u printere i dalje govori da je jako malo boje u njima, a one su pune.. Citao sam mnogo o tome na internetu no nismo uspjeli resetirati INK.
Molim vas ako tko zna, il je imao takav printer pa to vec radio da mi ukratko napisete upute kako ste to vi radili.

Hvala puno.
Shinobi je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 14:35   #2
Rush xxx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zg
Postovi: 41
Probaj potražit riješenje na ovoj stranici http://www.fixya.com/support/t535686..._counter_reset
Rush xxx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2010., 11:24   #3
Shinobi
Premium
Moj komp
 
Shinobi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 75
ma pokusavali smo to ali nista.. jel zna itko od svojih vlastitih iskustva..?
Shinobi je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 15:13   #4
Slim
Premium
Moj komp
 
Slim's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 69
Citiraj:
Autor Shinobi Pregled postova
ovako da razjasnim. u firmi imamo 5 komada navedenih printera od canona, kad smo ih kupili potrosili smo boju odmah i da nekupujemo nove kazete mi smo ih dali napuniti jednoj jako dobroj firmi za punjenje kazeta oni su kazete isprobali, istestirali i to je sve radilo. Kad smo preuzeli kazete postavljali u printere i dalje govori da je jako malo boje u njima, a one su pune.. Citao sam mnogo o tome na internetu no nismo uspjeli resetirati INK.
Molim vas ako tko zna, il je imao takav printer pa to vec radio da mi ukratko napisete upute kako ste to vi radili.

Hvala puno.

Provaj ovo

Reset Waste Ink Counter Canon Pixma MP210 and Canon Pixma MP220
Start with printer off
Press and hold resume Button (triangle in the circle) and click “Power” button. green led should be on
hold the Power button, release Resume Button.
Without releasing the Power Button, double click “Resume” button and then release Both Buttons.
Click “Resume” for four times then click “Power” button, to confirm the selected action (reset counter absorber).
Turn off the printer and turn on again

Nadam se da je pomoglo
Slim je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 21:05   #5
Shinobi
Premium
Moj komp
 
Shinobi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 75
probao sam no nema nikakvog ucinka, nekuzim po cemu su nasi MP210 razlicitiji od drugih..??
Shinobi je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 12:41   #6
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Citiraj:
Autor Shinobi Pregled postova
probao sam no nema nikakvog ucinka, nekuzim po cemu su nasi MP210 razlicitiji od drugih..??
i kod mene isto.. ima netko rjesenje ili da kupim novi printer koji nema problema sa tim sran*ima i da mu rade zamjenske bez beda?
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2010., 08:15   #7
KGMAX
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Imam Pixmu 4500 i sam obnavljam tonere. Sistem je sljedeći: nema mogučnosti reseta čipa koji se nalazi na toneru (ima neke za kupiti na E-bayu ali...). Međutoa kad printer javi poruku da je toner prazan drži resume gumb pritisnut 10 sec i nastavi printati. Mislim da i sam driver pokaže tu poruku. Ovo treba napraviti samo jednom po toneru kad se javi da nema dosta tinte. Nakon toga sve radi normalno samo što nema prikaza količine tinte pa treba paziti da se toner ne isprazni do kraja, a kako mislim da su toneri prozirni to i nije neki problem. Ja tako radim već godinama i nemam nikakvih problema.
KGMAX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na