Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2013., 12:10   #211
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
O čemu ovisi dobar / loš kraj? Pitam jer čistim sve pred sobom, šuljam se samo kad moram.
Moral points.

Kako znaš da si ga dobio? Slika ti malo posvijetli, i ima neki zvučni efekt. Eto, najbolji primjer ti je na samom početku igre, kad ustaneš nakon što Ulman i Khan odu, zasviraj gitaru. Onda ćeš vidjeti taj svjetlosno-zvučni efekt. Zapamti ga i svaki put kad ti se to pojavi, to ti je jedan korak bliže alternativnom/dobrom endingu.

Gubitak moralnog poena ti je kad ti slika izgubi boju uz također zvučni efekt.

E sada, koliko ih mora biti, to se ne zna, ali mislim da nebi trebao imati niti jedan izgubljeni i barem 2/3 moralnih poena iz cijele igre. Vrijedi za obje igre. Ja uglavnom znam sve kako ide situacija iz prve igre, pa znam otprilike kako i gdje bi trebali biti. No ima i novosti. Neke treba poštedjeti, pogotovo one koji se predaju. budeš skužio tijekom igre.

Ako se ne varam, postoje i tutoriali. No ako si istraživač kao ja npr., onda puno tunelića, prolaza, prostorija van linearnog kursa igre ti uglavnom daju moralni poen.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 13:06   #212
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Hvala, Druže Brko! Što se tiče istraživanja, tu smo isti, svaki kutak ovog remek djela treba biti istražen!

Baš me zanima koji kraj ću dobiti...
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2013., 13:24   #213
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Bemti, pa nisam ni znao da ima alternativnih krajeva! Poštedio sam svu onu ekipu kad imaš izbor za knock out ili kill, a i dalje sam dobio bad ending (koji mi je bolji od good endinga, baš je bad ass). Valjda sam jednostavno previše toga pobio.

Edit:
Hahha, nisam znao ni da Metro 2033 ima dva endinga
Ali, ako je bio recimo good ending u Metro 2033, da smo poštedjeli Dark Ones-e, onda cijela radnja Metro LL-a nema smisla?

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 20.05.2013. u 13:32.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 13:38   #214
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
tako ispada. ali zato su tu dva endinga gdje na bilokoji mozes nastaviti igru.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 13:42   #215
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Kad su radili Metro 2033, nisu znali da će biti nastavka. Zato su stavili 2 kraja. Valjda
U Metro LL također oba kraja jesu, a zbog same priče, pitanje je koji je sada pravi kraj.

Zašto? Zato što će knjiga Metro 2035 biti priča iz ove igre, ali poprilično proširena. A Gluhovski baš i nema neke hepi-endinge pa može biti svašta u toj knjizi. Ali sumnjam da će se samo tako odreći Artyoma. Ima je on chosen-one

Manite priče o "štednji" ekipe. Bitni su vam moral points. Ako mislite naravno završiti sa alternate endingom. Eto, ja sam "bad" ending vidio samo na YT, inače sam 2 puta prolazio igru i oba puta sam dobio "good". Ali sama scena i muzika na bad endingu mi je super. Baš ono, skoro pa filmska. Umalo mi suza zbriše
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 15:02   #216
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Na netu sam našao da moraš sve poštedjeti koje možeš ako želiš good ending... ono, najgore što im možeš napraviti je knock-out. Ja sam se već pripremio na bad ending, s obzirom da sam pobio sve što je podiglo kuku i motiku na mog Artyoma.

Ali gdje sam mogao pomoći ili udjeliti koji metak (u svakoj drugoj igri bio ovo bila loša stvar po primatelja rečenog metka ), to sam i napravio...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 15:23   #217
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Na netu sam našao da moraš sve poštedjeti koje možeš ako želiš good ending... ono, najgore što im možeš napraviti je knock-out. Ja sam se već pripremio na bad ending, s obzirom da sam pobio sve što je podiglo kuku i motiku na mog Artyoma.

Ali gdje sam mogao pomoći ili udjeliti koji metak (u svakoj drugoj igri bio ovo bila loša stvar po primatelja rečenog metka ), to sam i napravio...
Budeš vidio. Nisu bitni neprijatelji koji pucaju na tebe, koliko oni koji se predaju i oni za koje imaš opciju ubiti ili nokautirati.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 16:44   #218
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Jel se nekom dogodilo da prilikom ispijanja votke sa Pavelom čaša magično levitira..
Zašto piješ dok igraš?
Bez brige i meni se to desilo, ali kako sam igru posudija nisam bija siguran je li možda do verzije igre.
Ajde ne komentirajte više, jer ćete me navuć da je ponovo probam s novim AMD driverima i mogućim drugačijim završetkom.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 17:37   #219
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ajde ne komentirajte više, jer ćete me navuć da je ponovo probam s novim AMD driverima i mogućim drugačijim završetkom.
Ča je u tom loše ? ja iđen već 3. puta sad pokušavam skupit sve one bilješke a onda jednom kad budem imao Steam, onda ću 2-3 puta odrigat da skupim sve ačivmente kao što ih imam u Metro 2033 LINK
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2013., 23:59   #220
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Brkenzi, zahvaljujem na pdf datotekama.Jedna mi je skratila dvanaest sati na poslu.Nisam se dao prekidat, cak ni klijentima.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2013., 07:14   #221
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako hoćeš, imam Metro 2034 u PDF-u na srpskom.
Ako se mogu predbilježiti isto, bio bih jako zahvalan....
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 07:36   #222
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Daj mail na PM pa ti ja samo proslijedim što mi je Drug Brko poslao
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 09:04   #223
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Brkenzi, zahvaljujem na pdf datotekama.Jedna mi je skratila dvanaest sati na poslu.Nisam se dao prekidat, cak ni klijentima.
Tak treba podsjetilo me to na moje STALKER dane u proljeće/ljeto 2009 kad sam sejvove nosio na posao i tamo nastavljao
nema na čemu

Citiraj:
Autor Bolnum Pregled postova
Ako se mogu predbilježiti isto, bio bih jako zahvalan....
blava ti je rekao, e-mail adresu daj njemu ili meni na PM i dobiješ
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 10:31   #224
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ufff ja jućer nadogradio igru glede poboljšanja grafike za ATI 7xxx grafe i više nisam mogao krenuti tamo gdje sam stao već moro sve iznova
A taman sam uspjeo pobjeći onima što u me dobro ispizdili nakon teatra
i sve nanovo i ponovo jbg.

Inaće igra je cool pa se ide dalje tamaniti sve što se kreće i od koga dolazi ugroza
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 10:36   #225
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ufff ja jućer nadogradio igru glede poboljšanja grafike za ATI 7xxx grafe i više nisam mogao krenuti tamo gdje sam stao već moro sve iznova
A taman sam uspjeo pobjeći onima što u me dobro ispizdili nakon teatra
i sve nanovo i ponovo jbg.

Inaće igra je cool pa se ide dalje tamaniti sve što se kreće i od koga dolazi ugroza
To se i blavi dogodilo. Reinstaliraj vanilla igru bez patcha i nastavi. Saveovi su ti ostali.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 11:50   #226
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ma odigro sam već do tamo gdje sam došao ali sam naravno sebi zagorćo život glede težine i opcija jer sada nevidim koliko dobijem municije kad skidam sa leševa i imam samo 2 pljuce, a inaće imaš 3 kom, neka restrikcija valjda glede težine same igre a pošto odlićno kontam engl. sam sam se zahebo ja reko da probam kad ono pljuga ali dobro idemo dalje
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 16:35   #227
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 19:24   #228
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor blankyboy Pregled postova
Loš kraj, ali jebeno dobar filimić i muzika
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 20:21   #229
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Pas *ater kako me ona mocvara nazivcira,prvo oni *ebeni leteci sismisi pa onda oni mutirani krokodilski zohari pa onda upadanje u vodu i na kraju dodjem pred sami kraj i krepa nema filtera zraka vise

jos igram na medium tezini,sta da igram na hard,laptop bi odavno letio kroz prozor

jesu sta driveri digli fps ili patch ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 20:25   #230
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
U principu, igra je odlična, ako ne i najbolji single player ove godine. Manje zahtjevan od prethodnika, ogroman plus, jer sam mislio da će se jedva vrtit na mom kompu, ali baš mi je naslov vratio vjeru u dobre stare 5850
Jedino mi je malo "čudan" bio onaj dio koji prelaziš sa The Dark One-om, nemam konkretnu kritiku, ali to su po meni mogli nekako bolje,mističnije i atmosferičnije izvesti, ali nećmo cjepidlačit sad.
I pitanje, kakva je ono puška što puca onaj ammo čiji je simpol papirnati aviončić? To nisam koristio ni u Metro 2033, a nastavio sam ga odbijati i u ovom naslovu
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 20:39   #231
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
I pitanje, kakva je ono puška što puca onaj ammo čiji je simpol papirnati aviončić? To nisam koristio ni u Metro 2033, a nastavio sam ga odbijati i u ovom naslovu
Nije to papirnati aviončić, nego vrh strelice a to se ispucava iz pneumatskog oružja zvanog Hellsing
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 20:44   #232
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije to papirnati aviončić, nego vrh strelice a to se ispucava iz pneumatskog oružja zvanog Hellsing
Hahahha, smijem se sam sebi kako sam zabrio, baš mi je enigma ta puška
Morat ću odigrat bar jedan chapter s time
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 21:27   #233
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja isto zapeo sa onom živinom ispred "church" hebena krvopija igra je superiška na momente teška(kad upaneš u vodu nema van odma se stvori gamad i the-end zagarantiran jbg.) ali interesantna pa idemo do kraja išo malo vidjeti na you-tube šta kažu za tu beštiju izgleda samo pomaže par kila olova razlićite vrste

I ja imam taj aviončić i eto opet nešto novo od oružja jedino što tu pljucu nisam našao....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 22:06   #234
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja isto zapeo sa onom živinom ispred "church" hebena krvopija igra je superiška na momente teška(kad upaneš u vodu nema van odma se stvori gamad i the-end zagarantiran jbg.) ali interesantna pa idemo do kraja išo malo vidjeti na you-tube šta kažu za tu beštiju izgleda samo pomaže par kila olova razlićite vrste

I ja imam taj aviončić i eto opet nešto novo od oružja jedino što tu pljucu nisam našao....
Ja sam tog rođu sa dinamitom riješio, mislim da kad ga zvekneš onda ga omami pa raširi one kljuve pa ga napuniš olovom. Tako je neka shema da padne.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 22:08   #235
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
..izgleda samo pomaže par kila olova razlićite vrste

I ja imam taj aviončić i eto opet nešto novo od oružja jedino što tu pljucu nisam našao....
Ma tonu olova sam ispuca (shotgun, AR i pištolj), te sve bombe pobaca.
Hellsing puška (za strelice) ti bude kasnije dostupna u trgovaca.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 22:57   #236
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Umlatio sam živinu zapaljivim mecima iz AK-47 ali sad se patim sa onom drugom u katakombama dolje u podzemlju ajme jesu ga "zapaprili igru" ali tu sam kratak sa streljivom jbg. nisam se skoro tako napatio i zaginuo xy puta nemam više živaca pa beštiju ostavljam za sutra
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 23:14   #237
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Njega samo mamit da kad krene rushat se zabija u one stupove, i onda kad je ranjiv ga tamburaš
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 23:24   #238
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Ja sam se najviše iseksao sa tim škampima u nivou "marshes". Dok nisam skužio taktiku. Samo treba bježat na suho i ne pucat u njih kad spoje one ruke svoje. To im je oklop.
A i onu leteću gamad je lakše ubiti nego u prvoj igri. Majku mu, par put me digo i bacio u vodu. Taslačio sam mu majku sa mgr mecima i pa se i on okupao :-)
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 23:28   #239
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja sam se najviše iseksao sa tim škampima u nivou "marshes". Dok nisam skužio taktiku. Samo treba bježat na suho i ne pucat u njih kad spoje one ruke svoje. To im je oklop.
A i onu leteću gamad je lakše ubiti nego u prvoj igri. Majku mu, par put me digo i bacio u vodu. Taslačio sam mu majku sa mgr mecima i pa se i on okupao :-)
Gdje treba poslije one olupine aviona ? Dezorijentiran sam od onog grmlja,taman se krenem orijentirati gdje treba ono ona dva pederasta sismisa i onda me ti zohari krenu napadati

Ode sad probati ponovno,najvise me *ebe nedostatak filtera zraka
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 23:33   #240
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Gdje treba poslije one olupine aviona ? Dezorijentiran sam od onog grmlja,taman se krenem orijentirati gdje treba ono ona dva pederasta sismisa i onda me ti zohari krenu napadati

Ode sad probati ponovno,najvise me *ebe nedostatak filtera zraka
pa filtera fala bogu u tom nivu ima barem 5 komada ;-) pogledaj oko sebe, vidi ti se silueta crkve i tamo kraj jednog debelog drveta ti je splav. Skužit ćeš dalje ;-)
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na