Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2023., 22:39   #3721
macalek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: blizu
Postovi: 35
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
@macalek
nije to baš neki super deal,
pogledaj za usporedbu ovo.
Hvala na preporuci. Ovi je malo bolji i dolazi iz Španjolske a cijena ista (ako nije neki za_eb)
https://www.aliexpress.com/item/1005...yAdapt=glo2esp
macalek je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 22:04   #3722
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Više od 10in spada u high-end kategoriju, teško ćeš tu naći "jeftino".
Pogledaj na gorenavedeni geekbuying ili bangood stranicama 10inch modele.
Teclast, Alldocube, Blackview su pristojni brandovi.
Hvala na inf.
Trenutno imam Fire tablet 10, no mislio sam kupiti nešto veće, no ipak ostajem na njemu dok ne uleti neka dobra ponuda za veći.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2023., 17:59   #3723
Monk
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 34
https://www.jeftinije.hr/Proizvod/26...zaeeue-4gb64gb

Jeli ovaj samsung a8 best buy do 200 eura? Sluzija bi uglavnom za filmove
Monk je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 16:52   #3724
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Jel ovaj N-one NPad Plus na geekbuy trenutno najbolji deal kolko mi se cini, ili ima nesto bolje za te novce?
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 17:06   #3725
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Ljudi, treba mi tablet za crtanje sa olovkom. Koristio bih ga u svrhu sekundarnog posla, što biste mi preporučili?
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 19:22   #3726
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Tablet kao standalone uređaj ili grafički tablet?

1. Surface Pro ili iPad
+ olovka

2. Wacom po želji/mogućnostima
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 19:52   #3727
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Koliko vidim Surface je poprilično skup, dok je Wacom pristupačne cijene.

Možeš li mi pojasniti, to je dakle tablet namjenjen isključivo za crtanje ili također radi na OS tipa Windows, aplikacije za crtanje sam downloadujes/licenciraš ili već postoji neka njegova defaultna platforma?
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 19:58   #3728
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Surface i Ipad su tablet računala...imaju svoj operativni sustav, bateriju i radiš sve na njihovom ekranu u pokretu ako treba

Wacom je grafički tablet, mora biti spojen na računalo, crtaš olovkom po njemu u programu kojem želiš, a da je instaliran na komp
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 20:19   #3729
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Wacom je grafički tablet, mora biti spojen na računalo, crtaš olovkom po njemu u programu kojem želiš, a da je instaliran na komp
Prolazi.
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2023., 20:24   #3730
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,080
Ja sam uzeo HP Elite x2 2 u 1 računalo i olovku za njega, sveukupno 236 eura. Crtaš po ekranu što je meni prirodnije nego Wacomov pristup crtanja na tabeli i gledanja u ekran da se vidi što se crta. No, ako ti crtać treba biti jako precizan, gledaj profi tablete.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2023., 20:33   #3731
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Wacom je daleko precizniji i podloga je blago hrapava, kao papir, tako da je daleko prirodniji za rad.

Crtanje po ekranu je ok, ali fali taj otpor povlačenja olovke po nečemu i fali dosta razina osjetljivosti.

Za 90% korisnika sasvim dosta, ali za bilo kakav ozbiljniji rad, treba biti i ozbiljan tablet za crtanje.
Ima Wacom i modele s ekranom, samo mislim da mu je to debelo iznad zamišljenog budžeta.
Imam i iPad s olovkom, danas mi je stigao Surface Pro 4, ali bez olovke, a Wacom ne znam kad sam zadnje izvadio iz kutije.
Praktičnije je raditi na iPadu za nekakvu brzinsku obradu fotki, ali nije ni približno precizno. Trenutno mi ni ne treba ništa bolje, pa eto. Valjda će pomoći
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2023., 18:47   #3732
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Jel ovo dobra lista za nekog ko niti me zna sta oce

Xiaomi pad 5(il 6 al tek je izasa pa ga njje lako nac)
Samsung Galaxy S6 lite(sporiji al dobije smart olovku sa njim) oba oko 350 eura

Ko malo skuplja opcija
Apple iPad 10.2" oko 400 eura

Ko jeftiniji realme pad oko 150-200 eura
Svi su oko 10"

i ko manji i najjeftiniji i najslabiji od priloženih realme pad mini sa 8.7" oko 150 eura
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2023., 21:51   #3733
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Jel ovo dobra lista za nekog ko niti me zna sta oce

Xiaomi pad 5(il 6 al tek je izasa pa ga njje lako nac)
Ja jučer kupio dva komada 6ice
Na dva različita mjesta
prvi po cijeni od 340€ sa poštarinom ovdje a ovaj je 338€ jer je druge boje.
a drugi na ekupi (ali ima ih u 5 ili 6 drugih dućana, popis je ovdje) jer je sada akcija i dolaze u bundleu sa tipkovnicom koja je 99€ sama po sebi pa je i to super kupnja za 389€.

Još niti jedan nisam probao, jer onaj prvi još čekam da dostave, a ovaj sa ekupi je namjenjen nekome drugome i taj će sutra biti otvoren i pokrenut
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 11:23   #3734
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 168
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ja jučer kupio dva komada 6ice
Na dva različita mjesta
prvi po cijeni od 340€ sa poštarinom ovdje a ovaj je 338€ jer je druge boje.
a drugi na ekupi (ali ima ih u 5 ili 6 drugih dućana, popis je ovdje) jer je sada akcija i dolaze u bundleu sa tipkovnicom koja je 99€ sama po sebi pa je i to super kupnja za 389€.

Još niti jedan nisam probao, jer onaj prvi još čekam da dostave, a ovaj sa ekupi je namjenjen nekome drugome i taj će sutra biti otvoren i pokrenut
pa daj napisi neki osvrt do sad sam gledao pad 5, sad vec i pad 6 i ne znam da li prijeci na njih ili se drzati i dalje samsunga
po speckama su zanimljivi, po cijeni jos zanimljiviji
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2023., 14:26   #3735
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Samo im. je olovka 100 eura a kazu da nije ko samusungova...
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 14.08.2023., 10:54   #3736
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor dragutin985 Pregled postova
pa daj napisi neki osvrt do sad sam gledao pad 5, sad vec i pad 6 i ne znam da li prijeci na njih ili se drzati i dalje samsunga
po speckama su zanimljivi, po cijeni jos zanimljiviji
Budem bude, čim meni dođe moj, piše da bi trebao u srijedu biti kod mene. Iako nemam nekog iskustva sa tabletima osim sa NEXUSom 7 koji još radi, iako baterija traje samo 45minuta , nakon punih 10 godina korištenja, od kojih je 8 godina bio korišten svaki dan, cijeli dan.
Ali evo, prvo pokretanje ovog prvog, koji je ostao mojoj majci (koja je i koristila 7icu do sada) oduševljen sam sa fluidnošću i odzivom, ekran je čudo obzirom da je IPS LCD a ne OLED, ali lijepo to izgleda i nema bojazni od BurnIna. Također smo kupili i original flip case koji me dodatno oduševio (jer do sada to nisam vidio) sa svojim magnetima. Znači nema guranja tableta u nekakav okvir koji je zaljepljen u futrolu ili slične, sve se pričvršćuje sa magnetima tako da samo staviš tablet u futrolu i ona se sama poravna i ne pušta lako i poklopac isto ima jake magnete.
Kažem, kad dođe moj, i kada malo vidim kako to sve funkcionira sa nekim productivity aplikacijama i ova tipkovnica koja je došla s njime, da i nju isprobam pa javim dojmove. Za sada samo ovoliko.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Samo im. je olovka 100 eura a kazu da nije ko samusungova...
Koliko sam vidio, 6ica je kompatibilna samo sa ovom novom V2 olovkom koja navodno ima puno poboljšanja naspram V1 koja je dolazila za 5icu.
Ali ne znam, možda ju nabavim na black friday ako bude neka akcija, ali 99€ nemam namjeru davati za to jer mi generalno ne treba za moje potrebe.
Siguran sam da će biti hrpa reviewa uskoro koji će pokazati kakva je ta nova V2 olovka.

__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2023., 21:33   #3737
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Jel maju novi andorid tableti mogucnost prikaza bar 3 idealno 4 windowa u isto vrime? Moj stari pipo ima 2 al to mi ne igra, tribaju mi bar 3
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 01:36   #3738
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Nabavio sam prije 2 tjedna rabljeni Surface 4 Pro. Više iz zajebancije nego iz potrebe pa ga gnjavim malo da vidim kako diše. Uvijek sam škicao Surface, ali je bio preskup u odnosu na laptope sličnog hardvera.

Konfiguracija je Intel m3 6Y30 (Skylake), 4GB RAM-a i 128GB SSD s Windows 10 Pro na sebi.

Evo, mogu reći da mi je jasno zašto košta koliko košta.
Izrada je vrhunska, robustan je i u rukama djeluje impresivno.
Kickstand je odlično riješen, jedini problem je ako ga se stavi na noge pa proba raditi negdje u hodu. Već nakon pola sata postaje neugodan i treba mu promijeniti poziciju. Uski metalni kickstand se počne urezivati u noge.

Hlađenje je super riješeno, nema ventilatora i potpuno je nečujan.

Tipkovnica mi je možda najdraži dio cijelog stroja. Uz njega je došao Signature Type Cover od alcantare umjesto klasičnog plastičnog. Hod tipki i cjelokupan osjećaj je najsličniji Appleovim tipkovnicama, ali mi ipak više paše jer ima mrvicu dublji hod (paralelno koristim Magic Keyboard i ova od Surfacea mi je draža pod prstima). Pozadinsko osvjetljenje je odlično, trackpad je odličan
Tipkovnica je općenito super udobna i čvrsto se drži. Magnet hvata puno bolje i drži jače nego na iPadu.

Paralelno uspoređujem tipkovnicu na iPadu Pro (2. gen) 12.9" i ne može se približiti ovome.

Ekran odličan, super responzivan i oštar. Ne vidim razliku u odnosu na iPad, a koliko vidim, rezolucije su im praktički iste, oba su na 260-ak ppi.

Nemam olovku, ali mi realno nikad nije ni zatrebala.

4GB RAM-a je možda malo danas, al Windowsi 10 rade sasvim ok bez štekanja. Koristim ga za surfanje, office, slaganje web stranice, FTP i slične ne pretjerano zahtjevne gluposti i ne vidim da mu treba više od tog.

Baterija...uvjerljivo #1 od svega s Windowsima što sam imao prilike koristiti. Vjerojatno je do Microsofta pa su battery management doveli do savršenstva za svoje strojeve. U ova dva tjedna sam ga punio 3 puta, a dosta ga koristim. S obzirom da je izašao 2015/2016. nisam očekivao da danas baterija TOLIKO traje. Drži oko 6 sati rada s osvjetljenom tipkovnicom i svjetlinom da je sve vidljivo i vani na suncu.

Ono što mi fali:

Veći SSD (128 je dosta za osnovne stvari, no ipak nudi mogućnost proširenja microSD karticom). SSD se navodno može zamijeniti, ali je čupanje ekrana van dosta riskantno (kao i kod svakog tableta valjda)

Više portova (jedan USB-A, miniDisplay Port, microSD čitač).

USB-C punjenje (noviji modeli ga imaju)

Nisam probao foto/video obradu još, ali planiram.

Gledam trenutno cijene novih i aktualni 9 Pro košta manje od Lenovo Yoge X13 slične konfiguracije. Da kupujem danas laptop s tim budžetom, vjerojatno ne bih gledao dalje od Surfacea. Sve ono što mi fali na iPadu i iOS-u, ovo komotno odrađuje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 07:52   #3739
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Jel maju novi andorid tableti mogucnost prikaza bar 3 idealno 4 windowa u isto vrime? Moj stari pipo ima 2 al to mi ne igra, tribaju mi bar 3
Samsung Galaxy tableti sa DEX opcijom svakako imaju tu mogucnost.
Noviji tipa Galaxy Tab S8 mogu i u normalnom modu (ne DEX) imati 3 app-a istovremeno na ekranu.

Imam Galaxy Tab S6 i S8 Ultra, pa ako te jos nesto zanima, mogu provjeriti
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 09:02   #3740
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Za vikend mi dosel Xiaomi Redmi Pad i mogu rec kao Netflix/Browser masina radi super , cak pokrece Honoki StarRail 20 do 30 fps-a na low ...



Ekran je odlican (mada racunajte zadnji tablet koji sam imal je bil Ipad mini prve generacije) , za normalno koristenje je fulidan i brz, MIUI 14 je manje naporan nego MIUI 13 na Poco X3pro od zene .

Baterija eto traje po mom nekom filingu vise nego dobro, napunil ga na 95% u subotu ujutro kada je dosel, i nakon dva sys updatea (360 za MIUI 13 i upgrade na MIUI 14 od 3,6Gb), downloada igra i programa , opcenitog setupa i naravno par nastavka serije na netflix i nesto jubitoa prije spavanja baterija je na 81 posto ... tak da meni je to wow ...



Mogu rec nakon 10-tak godina bez tableta da je ovo dobar buy do 200 evri ..
Mene je s Amazon.de ispal 190 evri (ali preko Amazon premium od seke koja je u DE s free shipping do nje) ... tak da iskreno za te pare fakat dobar buy ... Und dosel je free orgigi smart cover s njim (koji je mislim oko 20-30 evri inace) ...



Ono ako treba nekaj s dobrim ekranom, ok trajanjem baterije kao neka media masina s malo gaminga do 200 evri vredi svakog centa ..
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 09:28   #3741
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,985
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Gledam trenutno cijene novih i aktualni 9 Pro košta manje od Lenovo Yoge X13 slične konfiguracije. Da kupujem danas laptop s tim budžetom, vjerojatno ne bih gledao dalje od Surfacea. Sve ono što mi fali na iPadu i iOS-u, ovo komotno odrađuje.

Slučajno imam identičan surface pro 4 kao rezervni prijenosnik, je da je to malo sluggish s obzirom na 6W procesor i 4gb rama, ali je i dalje iznenađujuće upotrebljiv, čak i na win11.
Zapanjujuća je kvaliteta touchpada na odvojivoj tipkovnici i kvaliteta zvuka sa ta dva mala zvučnika. Dobar dio čak i srednje klase laptopa ima pištave jadne zvučnike puno lošije od ovog malog 2-in-1-a. Problem je, bar meni, ekstremno visoka rezolucija pa legacy programi često imaju problema sa scalingom.

Ako ćeš raditi upgrade, Surface Pro 6 sa cca 350 EUR, 8. intel generacija 4/8, 8 ili 16 gb rama, 256 gb ssd, genijalan strojček i pitanje je da li ti išta novije treba.
Surface Pro zbilja imaju vrlo visoku kvalitetu izrade, odlično su napravljeni.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 10:55   #3742
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Podržava Windowse 11? Mislim da je meni izbacilo da ih ne mogu instalirati.

Jedino ako je neslužbena verzija, ali onda nema ni driver packa od MS-a dostupnog.
Mislim da ću ga zadržati na 10 ipak.

Da, točno te stvari su me oduševile. Ono…pa ovo je bolje od većine laptopa. Zvučnici su stvarno super, ali iPad Pro sa svoja 4 ipak dobiva na tom polju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 11:43   #3743
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Citiraj:
Autor Mejzlik Pregled postova
Samsung Galaxy tableti sa DEX opcijom svakako imaju tu mogucnost.
Noviji tipa Galaxy Tab S8 mogu i u normalnom modu (ne DEX) imati 3 app-a istovremeno na ekranu.

Imam Galaxy Tab S6 i S8 Ultra, pa ako te jos nesto zanima, mogu provjeriti
Auf malo su mi opni skupi, jeli i A8 ima dex, provjerio sam njihov forum, na pitanje imaju dva odgovora yes i no S6 lite mi je na granici vidim da on ima.

Citiraj:
Autor ezav Pregled postova
Za vikend mi dosel Xiaomi Redmi Pad i mogu rec kao Netflix/Browser masina radi super , cak pokrece Honoki StarRail 20 do 30 fps-a na low ...
Jel mi mos bacit oko koliko "floating windowsa" ili splita može imat
meni realno treba za paralelno vrtit Sky Safari, Dwarf Lab, VNC viewer i jos bi bilo lipo da moze browser.

Mislim da nista od toga nisu pretjerano zahtjevne aplikacije
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 14:22   #3744
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Split je malo bezveze jer moze ili 50/50 ili cca 70/30 , nemres odredivati kak raditi split ... Koliko skuzil ako ima app za MIUI 14 koji ti daje da sam odredujes ali i ovak mi je nepotrebno.


Za floating windows mogu dva , barem ovo kaj sam na brzinu probal .
Bum jos to istrazil , nije mi realno ni jedno ni drugo do sada trebalo
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 15:50   #3745
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
E thanks, cak mi je i to prihvatljiva opcija dva floating windowa i jedan app u pozadini, ajd baci oko kad stigneš.

I sad kad razmisliš da su windowsi imali prozore prije 30 godina....
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2023., 17:36   #3746
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Ok sada se malo igram s time i nemrem ponoviti 2 flotinga ...

Nego jedan floting i split koji sada mogu djeliti kak mi pase ...


Ali kao MiUI 14 Pad ima opiciju multiwindowa , kao 4 app-a , 2 split und 2 u floting ...


Tip je to uspel s verzijom pada koji ima 6gb rama (moj ima 4gb) ...
Tak da fakat neznam ...

Trebalo bi raditi a ja ne vidim opcije .. mozda ovisi o regiji ...


http://new.c.mi.com/global/post/621611
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2023., 22:06   #3747
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Dada vjerojatno ce morat na kraju bit neki Samsung sa Dexom, s6 lite mi je malo skup al ono....
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 25.08.2023., 22:21   #3748
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,985
Zanimljivo, mislio sam da je S5E najjeftiniji tablet sa dex-om, sad vidim da su dodali dex na s6 lite, prilično sam siguran da ga nije imao na release-u
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2023., 23:20   #3749
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,333
Nisam skolovala, al' zasto bas mora biti tablet a ne laptop? Btw, neki tableti imaju desktop mode...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2023., 01:05   #3750
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Sve aplikacije koje mi trebaju, osim vnc viewera su android specific i zahtjevaju BT konekciju na hardware uredjaje (Bluestacks provjereno ne radi) . Isto tako lakse mi je baratati sa tabletom nego laptopom.

Koji jos tableti imaju "desktop" mod. Pokusao sam tražiti rezultati su neke aplikacije koje su u biti launcheri a ne desktop mod kao na S6 lite kojeg sam vidio na youtubeu i koji radi bas kako treba.

@exy da tomsu dodali sa nekim updateom, tako da moguce da i A8 ima ali nalazim oprečne informacije.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na