Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2010., 12:08   #3421
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Dosta ti je papir o zamjeni, to ti je kao nova garancija. Nema smisla tužakati oko papira, to stigneš ako opet rikne ta nova pa ti ne priznaju tu novu garanciju.

Nisam dovoljno pojasnio-ja nisam preuzeo ploču jer uz nju nisu dali apsolutno ništa, osim pojašnjenja da mi kaj se njih tiče garancija vrijedi po orginalnom računu a novu mi ne žele dati.

I kako da ja onda dokažem da se radi o novoj ploči ako opet otegne papke?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:16   #3422
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
uvoznik vidi po sn da je rijec od novoj ploci.

tj vide da je ploca sn: XXXXXX zamjenjena za plocu sn: YYYYYY.

i ako bude bilo problema, zajebi trgovinu i salji direkt uvozniku i neces imat nikakih problema.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:24   #3423
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
uvoznik vidi po sn da je rijec od novoj ploci.

tj vide da je ploca sn: XXXXXX zamjenjena za plocu sn: YYYYYY.

i ako bude bilo problema, zajebi trgovinu i salji direkt uvozniku i neces imat nikakih problema.
Pa prvo sam i zvao uvoznika, napisao sam to
Pa su rekli da nosim tamo...

Isto su rekli i za garanciju, da se to njih ne tiče i da to rješim sa dućanom.

Bilo kako bilo-nekakav papir kvragu bi se morao dati uz izdavanje nove ploče?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:30   #3424
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kakva je to trgovina kada ti ne daju riješenje reklamacije u pismenom obliku?

Zaprijeti da ceš poslati prijevu inspektoratu, i da im je jednostavnije samo napisati dokument o riješenju reklamacije.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:43   #3425
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kakva je to trgovina kada ti ne daju riješenje reklamacije u pismenom obliku?

Zaprijeti da ceš poslati prijevu inspektoratu, i da im je jednostavnije samo napisati dokument o riješenju reklamacije.
Nisam ništa poduzimao budući da se radi o trgovini gdje sam kupovao sve svoje ploče i još hrpu drugih stvari, nije bilo nikad problema

Ali jebemumater-dovučem se tamo bolestan i sa temperaturom, sve fino kulturno, trošim svoj mob za zvanje uvoznika (Lost)...nije da nisam probao normalno
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:45   #3426
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
@ Jelc

Posalji im pismeni dopis (sa povratnicom) prije u kojem ih prozoves kako zele poslovati protuzakonito i sve to kako su ti odbili dati garanciju i potvrdu. Pozovi se na clanak zakona u dopisu.

Obicno to rijesi stvar, jer ako ne odgovore u roku DI ih ganja zbog neodgovaranja, a ako odgovore negativno opet su u gabuli.

Takodjer, mozda bolje da si uvozniku predao bez pardona. Mislim, to ti je pravo kupca - po njegovom izboru - bez obzira jeli ducan posluje ili ne. Kao u slucaju vemulja (promjena "vlasnika") - bolje predati uvozniku ako postoji, a tamo nikada ne kupovati vise....



Citiraj:
ZOO:

Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 12:57   #3427
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Probal bum još jednom na finjaka, sad sam zvao Lost pa možda oni objasne gospodi
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:32   #3428
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Prije godinu dana prijatelj mi je odnio grafulju GTX260 u vemil koja je imala nekih termičkih problema. Bio se nešto isključio/zaglavio ventilator i to su sredili kad su rastvorili karticu. Frend ih je pitao par puta da mu daju nekakvu dokumentaciju da su to rješavali (rješenje reklamacije) al su mu rekli da je to nepotrebno (pošto su to na licu mjesta riješili).

Nakon godinu dana (ovaj mjesec), grafa je riknula i tu počinje drama...
Poslao sam karticu u unusmediu pošto je vemil bio ujedno i uvoznik Zotaca (pa je tako sad Unus). Prvi put mi se paket vratio sa objašnjenjem da "obavješteni nije preuzeo paket". Pošaljem im drugi put i vrate mi ju u roku od 2-3 dana sa rješenjem u kojem piše da nema zamjene jer je kartica otvarana što se vidi na šarafima iste. Slike koje su mi poslali su ove (i upravo ove veličine):



Šta činit sad? Nemam dokumentaciju da su je u servisu otvarali niti mogu direkt u Zotac slat jer su njihove 2god garancije prošle (jer se ne računa od dana kupnje korisnika u trgovini).
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:39   #3429
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ne možeš ništa.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:40   #3430
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ništa se tu ne da napraviti nažalost. Treba ti pisani trag da su oni otvarali grafu. Bastards.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:42   #3431
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Ili se poigrat u fotošopu
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:53   #3432
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Gadno...
Zato netreba po balkanski... lijepo po pravilima traziti, pa koliko god glupo izgledali u tom trenu....

Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Ili se poigrat u fotošopu
Mozda se prije nosenja na servis trebalo poigrati malo sa kisticem i crnom bojom
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 22:58   #3433
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ako cemo pošteno, ovo se ne može napraviti sa samo jednim otvaranjem. Vijci su bili skidani učestalo.

Nisam znao da su imali servisera u Dubrovniku, obično se takve stvari šalju u veci grad ili Zagreb, pa se dobije potvrda.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 23:03   #3434
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Očito su ovi prepametili pa uzeli stvari u svoje ruke. Nisam ja bio tamo kao što rekoh.
Istina-bog, skidano je to puno puta al opet... Ne razumjem baš tu shemu gubljenja garancije kod nas ako otvoriš karticu radi drugog coolera npr. kad već Zotac kaže da je to dozvoljeno samo nesmje biti fizičkih oštećenja na PCBu kartice.
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 23:44   #3435
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Slična stvar se i meni desila.
Kupio sam harmony daljinac, bio je izložbeni model, sva ambalaža tu, sve pristojno cijena skoro i upola manja.
No, daljinski je krepao -kontaktirao logitech i oni vele da mi budu zamjenili.
Par dana kasnije stiže mail i izgleda da je daljinski već bio registriran na drugi user name/mail i ne mogu mi poslati zamjenski jer u njihovim uvjetima piše da jamstvo nije prenosivo i vrijedi samo za jednu osobu.

Sad ti njima dokaži da je dućan imao svoje prste u tome...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 23:53   #3436
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
kad već Zotac kaže da je to dozvoljeno samo nesmje biti fizičkih oštećenja na PCBu kartice.
Evo ti argument. Nađi taj dio i kopiraj im na mail.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 13:50   #3437
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Probal bum još jednom na finjaka, sad sam zvao Lost pa možda oni objasne gospodi

Evo i ploče i papira o zamjeni novom
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 21:07   #3438
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Evo i ploče i papira o zamjeni novom
Jesi li na finjaka ili "na finjaka" iz uvjerio?

Glavno da je dobro zavrsilo...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 21:21   #3439
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Jesi li na finjaka ili "na finjaka" iz uvjerio?

Glavno da je dobro zavrsilo...
Sve na finjaka

Nazvao danas servis u Lostu, oni lijepo pojsanili ovima kakav papir trebaju dati i ja došao po ploču.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 22:38   #3440
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova


A da probaš zamjenit šarafe, pa im opet poslat grafu na servis ?
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 22:54   #3441
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Riknula mi Leadtek 8800 GTS 512 model. Kupljena u Hg spotu za 999kn. Garancija vrijedi jos do 08.12.2010.
Nosim u ponedjeljak i molio bih vas da mi kazete koju karticu mogu traziti-ocekivati za uzvrat? Nekako mi se cini da bi me mogla dopasti GTS 250.

Molim pomoc
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 23:11   #3442
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Vrlo moguće da će ponuditi GTS250, pošto je to taj cijenovni rang
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 23:11   #3443
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Riknula mi Leadtek 8800 GTS 512 model. Kupljena u Hg spotu za 999kn. Garancija vrijedi jos do 08.12.2010.
Nosim u ponedjeljak i molio bih vas da mi kazete koju karticu mogu traziti-ocekivati za uzvrat? Nekako mi se cini da bi me mogla dopasti GTS 250.

Molim pomoc
Ako nemaju tu tvoju identicnu, ti biras kako ces potrositi pare u njihovom ducanu (trazenje novaca nazad je malo ekstremno). Samo, moze se desiti da ti nude nesto jeftinije i imaju na to pravo do 45-dana.


MSI-eva je 999, a 899 ti je zotac - onda 100 kn potrosis na nesto drugo...
Ili trazis nadoplatu za bolju...


Grafička kartica MSI NVIDIA® GTS 250, 512 MB GDDR3-SDRAM,...
Grafička kartica MSI GTS 250, NVIDIA®, PCI Express 2.0, GeForce GTS250, 512 MB GDDR3-SDRAM, HDMI, dual DVI 999,00 kn

I ne zaboravi pitati za novu garanciju od 2 ili koliko god ta nova kartica ima....
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 23:25   #3444
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Pa dobro, novce necu trazit nazad jer mi treba grafa. Jedino ako mi budu nudili neko govno. Neka je i jeftinije jer znam da po zakonu mi moraju dati istu ili bolju, odnosno nikako losiju. Eventualno cu vidjeti da nadoplatim pa da uzmem nesto bolje od gts 250.
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 21:13   #3445
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Pitanjce.

IMao sma doma rusvaj, nesto se desilo u kompu i nemogu vise nista zakresat.
Koliko sam uspio provijerit krepala je ploča, napajanje i grafa iz moj komp.
za grafu i ploču nemam garu, a za napajanje bih mogao imat...zna tko tko je uvoznik za čifteka?
kakav kaos ljudi moji...

edit: Grafa radi ajde, ploča i napajanje nerade. Odnosno Napajanje par sekundi proradi i ugasi se, dok fortron 350 radi...

Ploča nedaje znakove zivota, ni beep-ove.

Al napajanja mi je žao u 100 gradi...dobio ga nekidan, majko mila nece me, il sam debil sto ima uopće te gluposti i tandrljam po svemu ko budaletina. u babinu gredu (ejkej PM)

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 18.10.2010. u 21:31.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 21:24   #3446
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ooo..

Bojim se da je vemil.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 23:37   #3447
Wade
Happy?
 
Wade's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
pozdrav, imam jedno pitanje...

prije nekih 6 mjeseci kupio sam mobitel sony ericsson xperia x2 u hg spotu i otkad ga imam sa softverom sami problemi...mob mi se dnevno najmanje 3-4 puta zamrzne, kada se to dogodi moram vaditi bateriju i paliti ga, sto traje 5 min buduci da je windows mobile gore... isto tako, kamera brise slike koje spremi na memorijsku karticu i mob ima jos sitnijih par problema... uglavnom to je sve vezano uz softver, ja sam ga updeatao 5 puta dosad, sad sam stavio najnovije windowse 6.5.3 i opet ista stvar... sada me zanima kada ga odnesem na reklamaciju, sto ce se dogoditi, pretpostavljam da ce ga probati "popraviti", a prilicno sam siguran da ga nece uspjeti osposobiti da normalno radi(mob je opcenito nesto najlosije sto sam vidio, vecini koji ga imaju je softver katastrofa) i sto onda...
mogu li traziti novi mob uz nadoplatu?(nemaju vise x2 u ponudi)
ovo pitam jer je ovo softverski problem pa ne znam kako se to rijesava u toj situaciji
__________________



Wade je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 23:54   #3448
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Wade Pregled postova
pozdrav, imam jedno pitanje...

prije nekih 6 mjeseci kupio sam mobitel sony ericsson xperia x2 u hg spotu i otkad ga imam sa softverom sami problemi...mob mi se dnevno najmanje 3-4 puta zamrzne, kada se to dogodi moram vaditi bateriju i paliti ga, sto traje 5 min buduci da je windows mobile gore... isto tako, kamera brise slike koje spremi na memorijsku karticu i mob ima jos sitnijih par problema... uglavnom to je sve vezano uz softver, ja sam ga updeatao 5 puta dosad, sad sam stavio najnovije windowse 6.5.3 i opet ista stvar... sada me zanima kada ga odnesem na reklamaciju, sto ce se dogoditi, pretpostavljam da ce ga probati "popraviti", a prilicno sam siguran da ga nece uspjeti osposobiti da normalno radi(mob je opcenito nesto najlosije sto sam vidio, vecini koji ga imaju je softver katastrofa) i sto onda...
mogu li traziti novi mob uz nadoplatu?(nemaju vise x2 u ponudi)
ovo pitam jer je ovo softverski problem pa ne znam kako se to rijesava u toj situaciji
Pa ne bih rekao da to HGspot popravlja. Oni šalju vjerojatno u Agram servis.
A trebao bi imati i jamstveni list na kojemu piše tko je uvoznik/servis.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 13:17   #3449
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Šta sad?

U online cjeniku jednog dučana vidim jedan kabel na akciji (stoji slika, naziv i cijena)
Nazovem , zatražim ponudu s uljučenom cijenom poštanskog troška, i nakon što to dobijem, platim.

Kad stigne paket:

Slika koja je bila uz kabel te cijenu , slika je nečeg drugog a ne onog što sam naručio/dobio. Najvjerovatnije sličnog modela.
U pravilu web shopovi se ograđuju od nesporazuma te vrste s standardnim " slika ne mora odgovarat stvarnom proizvodu " pa ovo i nije toliko važno...
Naravno , u cjeniku toga više nema.
Pri vađenju kabela iz ambalaže primjetio sam da je kabel PRLJAV što može značit jedino da je korišten.
Nigdje u online cjeniku nije bilo spomenuto da se prodaje KORIŠTENI kabel !
A to mi nije bilo spomenuto ni u razgovoru. Štoviše, rečeno mi je kako je kabel novi i zapakiran!
Nisam cjepidlaka pa mogu shvatit ako je netko spojio kabel pa ga vratio.
No nivo prljavosti kabela vodi na zaključak da se ne radi o tome. Zaboga, pa pola slova je izlizano a to se ne desi tek tako!
Dalje, na SAMOM KABELU piše nešto drugo nego na ambalaži u kojoj je došao / došao je drugi slični kabel!!
Zadnje, navrh svega ,kabel ne radi u redu. Radi i ne radi / tehnički rečeno radi ali očajno. Nisam baš bio iznenađen jer s obzirom na razinu prljavosti, tko zna gdje se vukao i tko je po njemu najvjerovatnije gazio.

__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 13:34   #3450
Wade
Happy?
 
Wade's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Pa ne bih rekao da to HGspot popravlja. Oni šalju vjerojatno u Agram servis.
A trebao bi imati i jamstveni list na kojemu piše tko je uvoznik/servis.
ma znam da ce slati u neki servis (nemam trenutno garanciju, imam racun), ali mislim da je taj softverski problem nerjesiv na ovom mobu, jer SE nije izdao update vec dugo vremena i vecina ljudi ima probleme, a meni to predstavlja veliki problem, buduci da dnevno ga moram paliti i gasiti 3-4 puta i puno puta me netko morao zvati 5 puta ili cekati 5 min da me dobije, sto je vrlo frustrirajuce...da ne govorim o tome kako kameru uopce ne mogu koristiti i jos ima nekih sitnica...zanima me jel mogu traziti novi mob onda ako opet bude isto kad poprave, sto ce trajati mjesec dana pretpostavljam...
__________________



Wade je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na