Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.01.2008., 20:57   #841
SUPER
Još jedna budala
 
SUPER's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
danas se sjetio da imam account ovdje xD, imam pitanje, htio bi nadoplatit WoW account preko kartice, a sad mene brine kako

kad napisem sve ono na kartici, i npr uzmem 1 mjesec, i kad stisnem continue, sta ce onda bit? cijena ce doc na mastercard? a kod? on ce doc na e-mail koji sam stavio?

ako je neko kupovao preko kartice, neka mi pls pomogne
SUPER je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 05:06   #842
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Nema tu nikakav kôd.
Naplati ti na karticu i odmah možeš igrati
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2008., 15:44   #843
SUPER
Još jedna budala
 
SUPER's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Nema tu nikakav kôd.
Naplati ti na karticu i odmah možeš igrati

ovo odma je u roko 1 dana ili? sekunda?
SUPER je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 15:46   #844
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Istog trena
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 15:48   #845
SUPER
Još jedna budala
 
SUPER's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Istog trena
nicez, i onda npr, ako uzmem 1 mjesec (nije moja kratica) nakon tjedan dana iskljucim ono dalje uplacivanje, a ovaj koji sam uplatio ce radit do kraja?

tako sam bar skuzio ono na blizz.com
SUPER je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 20:20   #846
Zlik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 110
Točno tak.
Zlik je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2008., 23:32   #847
stanca
a.k.a. Wik7im
Moj komp
 
stanca's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: varazdin
Postovi: 56
decki spremite pare za pametnije stvari i ajde na pvt server
ja sam bio dosta vremena na orginalu al dok vidim kamo pare osle to mogu i pametnije ulozit/zapit...
wow imam jako puno iskustva pa i tolko da sam bio GM, a to je nesta predivno...gm na pvt serveru ne na blizz. hehe
al wow je ko, dok se ne zarazite...ja nisam...al cod 4 me obuzeo...
__________________
stanca je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 19:09   #848
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Na koje talente je najbolje "pumpat" talent pointsove kod warriora?
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2008., 09:31   #849
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
a na koji spec ides?
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2008., 10:04   #850
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Stormbreaker Pregled postova
Na koje talente je najbolje "pumpat" talent pointsove kod warriora?
..arms FTW
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2008., 15:48   #851
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Hvala!
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2008., 09:24   #852
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
zašto baš arms? zašto ne fury ili neku kombinaciju s protection koja bi mu omogućavala da lakše tenka u instancama a istovremeno da moze lako sam lvlt?
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2008., 16:21   #853
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
zašto baš arms? zašto ne fury ili neku kombinaciju s protection koja bi mu omogućavala da lakše tenka u instancama a istovremeno da moze lako sam lvlt?
Pa više na to i ciljam da tenkam u inst.....koje je onda najbolje?
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 08:54   #854
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
pa protection je tanking spec, no bit ce ti dosta tesko lvlt ako ces ici na ful protection tako da si kombiniraj s arms npr

a kad dođeš na 70 lvl i ako ćeš htjeti baš biti pravi tank onda se respecaj na ful protection

malo se informiraj po wow forumima koja ti je najbolja kombinacija talenata za takav spec

ja nisam worior pa ti ne mogu reći što ti je najbolje, možda ti može beren pomoći ili netko drugi s foruma tko igra woriora
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 11:52   #855
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
l2spl
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 01:05   #856
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor Stormbreaker Pregled postova
Pa više na to i ciljam da tenkam u inst.....koje je onda najbolje?
Dok ne digneš 70lvl, najbolja kombinacija ti je arms i protection.

Do lvl45 - http://www.wowhead.com/?talent=LVMcdAioz0zZV

Ovo na 60 - http://www.wowhead.com/?talent=LVMcdAioz0zZVZfVzoh

Dalje pucaš pointove u protection, a kad stigneš do 68-69 lvl, onda možeš i respecat u protection ak te prvenstveno zanima tankanje u instancama.

Možeš recimo koristit ovaj build - http://www.wowhead.com/?talent=LV0cZVZfEtsh0kcxst

A kad nabaviš bolju opremu (da imaš više od 495 defensea bez talenata) onda nešto ovakvo - http://www.wowhead.com/?talent=LV0cZVxZfVtsh0kcxst
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 08:11   #857
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
namjeravam kupiti wow, pa evo pitanja...

1. koja klasa je jednostavna&zanimljiva&pozeljna na end gameu za igrat, razmisljam bit nesto od ovih: night elf druid, nesto hunter, undead warlock. druid bi zelio bit jer sam nacuo da moze i tankat i radit dobar dmg i hilat i suljat se... i da je vrlo pozeljan u end game raidovima i instancama al da nije jednostavan za igrat.
hunter mi je kul zbog peta i u guild warsu sto sam dosad igro sam volio biti ranger, to isto nesto ko hunter, sa bowom i petom.... al sam nacuo da je hunter najnetrazenija klasa u end game instancama i da je kasnije prilicno dosadan za igrat jer imas ono 3 tipke...
undead warlock zato sta mi je frend rkeo da su warlocki imba i mogu imat peta i imaju free mount.
2. mogu li biti u wowu afk i kolko, frend kaze pol cuke samo?
3. kako je u wowu rjeseno pucanje veze, tipa ja usred instance i pukne mi internet veza, jel ima neki reconect?
4. dal da odma kupim i tbc, dal je potrebno/preporucljivo?
5. koji server? na kojem vi igrate? frend mi preporucio neki kor'agal il tako nesto, al kaze da ako pvpam tamo da horda stalno dobiva?
6. ne kuzim te vrste servera, pvp, pve, rp rppvp i tako nes... kolko sam skuzio kor'agal je pvp, i tamo me mogu drugi igraci napadat, e posto sam ja nablet bojim se da me nebi neki debil stalno ubijao i sprecavao u igranju, dal je moguce?
7. horda il aliance?

molim malko opsirnije odgovore, dakle ne tipa odi na pvp ne boj se, uzmi aliancu.
  Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 09:44   #858
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
1. - svaka klasa je na svoj način jednostavna ili komplicirana za igranje - stvar je u tome da nekome "leži" kedan tip igranja više od drugoga i tu ti nitko ne može reći što je najbolje, to je individualno

moj savjet je da probaš par klasa i da vidiš što ti se najviše sviđa - prvo si malo pročitaj o svakoj klasi i rasi nešto da vidiš o čemu se uopeć radi

2. afk je oko 30 min, nakon toga te server automatsk izabaci i moraš se ponovo ulogirati

3.kad ti pukne veza moraš se ponovo logat- thats it

4. moj savjet DA - samo TBC omogućava end game

5. server biraš a) tamo gdje su ti frendovi ili izabereš neki drugi koji je npr dobro naseljen (kako ne bi imao problema s pronalaženjem ekipe za instance)

6. pvp server - player vs player - znači kad dođeš u područja koja su contested svaki protivnički igrač te može ubiti

pve server - player vs player borba je moguća jedino u battle groundsima, arenama ili ako sam uključiš pvp opciju

rp - role playing srvr - server na kojem bi se igrači trebali "ponašati" u skladu s vremenom igre i likovima koje igraju -to ponašanje se odnosi na govor i slično

7. ovo je isto individualno pitanje - vidi što ti se više sviđa, pročitaj si malo o jednoj i drugoj opciji pa na temelju toga odluči
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 10:13   #859
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
namjeravam kupiti wow, pa evo pitanja...

1. koja klasa je jednostavna&zanimljiva&pozeljna na end gameu za igrat, razmisljam bit nesto od ovih: night elf druid, nesto hunter, undead warlock. druid bi zelio bit jer sam nacuo da moze i tankat i radit dobar dmg i hilat i suljat se... i da je vrlo pozeljan u end game raidovima i instancama al da nije jednostavan za igrat.
hunter mi je kul zbog peta i u guild warsu sto sam dosad igro sam volio biti ranger, to isto nesto ko hunter, sa bowom i petom.... al sam nacuo da je hunter najnetrazenija klasa u end game instancama i da je kasnije prilicno dosadan za igrat jer imas ono 3 tipke...
undead warlock zato sta mi je frend rkeo da su warlocki imba i mogu imat peta i imaju free mount.
2. mogu li biti u wowu afk i kolko, frend kaze pol cuke samo?
3. kako je u wowu rjeseno pucanje veze, tipa ja usred instance i pukne mi internet veza, jel ima neki reconect?
4. dal da odma kupim i tbc, dal je potrebno/preporucljivo?
5. koji server? na kojem vi igrate? frend mi preporucio neki kor'agal il tako nesto, al kaze da ako pvpam tamo da horda stalno dobiva?
6. ne kuzim te vrste servera, pvp, pve, rp rppvp i tako nes... kolko sam skuzio kor'agal je pvp, i tamo me mogu drugi igraci napadat, e posto sam ja nablet bojim se da me nebi neki debil stalno ubijao i sprecavao u igranju, dal je moguce?
7. horda il aliance?

molim malko opsirnije odgovore, dakle ne tipa odi na pvp ne boj se, uzmi aliancu.
1. Svaka od ove tri klase je poželjna u end-gameu, samo zavisi koja guilda što treba. Meni osobno bi od ove tri klase bio najzanimljivi druid, pa onda hunter.

2. Ovo za AFK je već odgovoreno.

3. Odgovoreno.

4. Ne moraš odmah kupiti TBC, ali računaj na to da s 58lvl-om možeš ić kupit questove u Outlandsima. Drugim riječima, ja bi ti preporučio da prvo kupiš normalni WoW. Ako dotjeraš do 58lvla i igra ti se i dalje sviđa, možeš kupiti TBC i nastaviti dalje.

5. Flare i ja igramo na Mazrigosu. To je PVP server s dosta velikom horde populacijom i vrlo jakim horde guildama (Legacy - 13 na svijetu po opremi). Korg'al je navodno isto dobar server, ali ne znam ništa specifično o njemu. Sam ti je bitno da nađeš server s velikom populacijom jer je onda lako nać guild.

6. PVP - horde i alliance se mogu napadati praktički bilo gdje. Mislim da danas ovakvi serveri nemaju previše smisla jer se pvp odvija u Battlegroundsima ili Arenama, dok je ovaj tzv. World PVP samo uzrok frustracija (npr. ti oćeš lvlat lika i radiš neke questove, a nekom high lvlu je dosadno i dođe te ubijat zato kaj mu je to baš fora).

7. To je stvarn osobnog ukusa, da li ti se više sviđa duh alliance ili horde odnosno rase koje nudi horda ili allijansa. Koliko sam ja čuo, na hordi obično igra starija ekipa tak da ima manje početnika, nepristojnih ljudi i općenito debila.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 13:43   #860
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
1. koja klasa je jednostavna&zanimljiva&pozeljna na end gameu za igrat, razmisljam bit nesto od ovih: night elf druid, nesto hunter, undead warlock. druid bi zelio bit jer sam nacuo da moze i tankat i radit dobar dmg i hilat i suljat se... i da je vrlo pozeljan u end game raidovima i instancama al da nije jednostavan za igrat.
hunter mi je kul zbog peta i u guild warsu sto sam dosad igro sam volio biti ranger, to isto nesto ko hunter, sa bowom i petom.... al sam nacuo da je hunter najnetrazenija klasa u end game instancama i da je kasnije prilicno dosadan za igrat jer imas ono 3 tipke...
undead warlock zato sta mi je frend rkeo da su warlocki imba i mogu imat peta i imaju free mount.
4. dal da odma kupim i tbc, dal je potrebno/preporucljivo?
5. koji server? na kojem vi igrate? frend mi preporucio neki kor'agal il tako nesto, al kaze da ako pvpam tamo da horda stalno dobiva?
7. horda il aliance?

molim malko opsirnije odgovore, dakle ne tipa odi na pvp ne boj se, uzmi aliancu.
1. Druid je uz shamana/paladina najraznovrsnija klasa u igri. Tako da donekle predstavlja dobar odabir za onoga tko nezna šta točno želi
Ovo za huntere mogu slobodno demantirati, a i nije istina da nije poželjan u end-game raidingu.
Osobno igram warlocka i mogu reći pa sam tu previše subjektivan

4. Po onome što si do sada rekao - ne vidim potrebu za TBC-om zasad.
Druid (bio Nelf ili Tauren) se može igrati bez TBC-a. Dranei i Belf hunteri racial-ima (po meni) zaostaju za ostalim rasama, tako da vrijedi isto.
Ista stvar je sa Belf lockovima, nemaju šta tražit uz recimo Orc i UD lockove.

5. Imao sam chara na Kor'gallu i preporučio bih ti da izbjegavaš taj server.
Odabir servera ti uvelike ovisi o ekipi (ako ju imaš) te da li više preferiraš PvE ili PvP.

7. Horde ofc
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 14:01   #861
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Igra tko na Hellfire serveru?
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2008., 20:45   #862
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
I tako ...

Javi se meni trenutno ne imenovana osoba da je zainteresirana za moj acc. Nažalost ja eto ga dadoh pajdi da se zabavlja.... Prođe otad 30-ak dana i uspijem ja kontaktirati pajdu ... Malko razgovora, pune tuge s pajdine strane i account je ponovo u mojim rukama...

Normalna bi osoba sada lagano napisala kojih 1000 Kn cifru i lagano odšetala u sunset.

Naravno ja nisam normalna osoba ... Naime pajdo je nadoplatio acc, ja ga refundirao, skinuo patcheve i ... i ... i .... ulogirao se

Ne vjerujem da sam se ulogirao -.-

Trebalo mi je 2 min da nađem dio stare ekipe i složim 8 satnu ekstazu u Heroic instancama ...

Naravno pohađam MCSA koji traje do 22:00, doma sam oko 23.00. Žena već spava u to vrijeme, a ja ... Ja se ulogiram. Umijesto da prodam ebenog lika ja lagano - LFG any daily Heroic -> TANK. Spavanac poslije 2 ujutro, dizanje u 7 ....

Bem ti život ...

I znate kaj ? ***eno mi je zabavno
Sorry osobi koja je trebala kupiti account, ali već se dugo nisam WOW igrao i nisam ga trebal upogoniti ...

For the HORDE !
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2008., 22:36   #863
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
fala svima na odgovorima, odlucio sam biti night elf druid, al ne na kor'gallu jer tamo je horda puno jaca, i zato bih imao velikih problema sa nabavljanjem honora i pvp itema(tako mi frend reko).
vjerujem ja vama da u hordi ima starije pametnije ekipe al jednostavno zelim biti night elf.
dakle, preporucite mi server na kojem je alianca dosta jaca, di ima ok ekipe, i da ima ekipe za instance i radiove znaci da ima ljudi na serveru.
  Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 02:30   #864
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
zato bih imao velikih problema sa nabavljanjem honora i pvp itema(tako mi frend reko).
dakle, preporucite mi server na kojem je alianca dosta jaca, di ima ok ekipe, i da ima ekipe za instance i radiove znaci da ima ljudi na serveru.
Ovo prvo ovisi o BG, a ne o serveru

A odgovor na drugo... Preporučam Sylvanas. Izuzetno dobra BG i jedan od najboljih ally servera.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 02:44   #865
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Opala Paske, pak si se na drogu vrnul....bu te zena opet stukla hahaha
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 09:57   #866
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Meni nakon evo sad 8mj. igranja WoW jednostavno dosadio,došao sam do 58lvl ali nisam kupio burning crusade i sad razmišljam dal da ga uopće kupim jer jednostavno nije mi neki gušt to više igrat. Dugo je to vremena za samo jednu igru. Treba probat one pirates of the burning sea kontam si da bi to moglo bit zanimljivo
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:17   #867
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Meni nakon evo sad 8mj. igranja WoW jednostavno dosadio,došao sam do 58lvl ali nisam kupio burning crusade i sad razmišljam dal da ga uopće kupim jer jednostavno nije mi neki gušt to više igrat. Dugo je to vremena za samo jednu igru. Treba probat one pirates of the burning sea kontam si da bi to moglo bit zanimljivo
Nažalost, bez da uđeš u TBC danas više ne možeš iskusiti igru kako treba jer većina igrača ima high-lvl likove i opće ih nema u Azerothu.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:19   #868
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
I tako ...

Javi se meni trenutno ne imenovana osoba da je zainteresirana za moj acc. Nažalost ja eto ga dadoh pajdi da se zabavlja.... Prođe otad 30-ak dana i uspijem ja kontaktirati pajdu ... Malko razgovora, pune tuge s pajdine strane i account je ponovo u mojim rukama...

Normalna bi osoba sada lagano napisala kojih 1000 Kn cifru i lagano odšetala u sunset.

Naravno ja nisam normalna osoba ... Naime pajdo je nadoplatio acc, ja ga refundirao, skinuo patcheve i ... i ... i .... ulogirao se

Ne vjerujem da sam se ulogirao -.-

Trebalo mi je 2 min da nađem dio stare ekipe i složim 8 satnu ekstazu u Heroic instancama ...

Naravno pohađam MCSA koji traje do 22:00, doma sam oko 23.00. Žena već spava u to vrijeme, a ja ... Ja se ulogiram. Umijesto da prodam ebenog lika ja lagano - LFG any daily Heroic -> TANK. Spavanac poslije 2 ujutro, dizanje u 7 ....

Bem ti život ...

I znate kaj ? ***eno mi je zabavno
Sorry osobi koja je trebala kupiti account, ali već se dugo nisam WOW igrao i nisam ga trebal upogoniti ...

For the HORDE !
Vratija se Šime, di je bija

Ja imam gnome tanka kojeg sad pokušavam gearat. Alta naravno. Sa shamanom ubijam stvorenja po Black Templeu i Mount Hyalu. :P
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 17:05   #869
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Samo kaj trenutno mogu igrati samo prijepodne o.O

Kasnije imam predavanja, ali još samo 2 tjedna. Onda llaaggaaanoooo raid guild i do ekspanzije UDRIII
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 18:27   #870
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Milsim da je tvoja zena proklela blizzard i onaj dan kad je wow izasel hahaha
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na