Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2023., 13:50   #271
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
Citiraj:
Autor Rebbit Pregled postova
Ja sam kupio ovo https://www.medico-madraci.hr/proizvod/indigo-lux/
i prezadovoljan sam.

Nisam htio nista sa memory pjenom, ovo ima HR pjenu koja mi bolje pase za ledja i ima sloj latexa da bude malo hladniji.

Ja sam 90+kg i dobar mi je, ali je tvrd, pa kome pase tvrdo super, kom ne, nije bas za njega.
Cura ima 50kg, ali i njoj je isto dobar i kaze da joj je ugodno spavat na njemu (jos da mene hrkala makne iz kreveta bilo bi jos bolje)..

Upare je sa Ikea Leirsund podnicama...
Pisao ovdje o Medico, evo nakon 5.5 godina i dalje nikakvih problema... u međuvremenu povećao kilažu, pa opet smanjio, al i dalje štima.
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2023., 14:33   #272
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Vidim da nemaju vise latexa u ponudi, niti tog sa linka hmm
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2023., 14:40   #273
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Hespo je za sve ostale Mercedes među madracima
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2023., 14:55   #274
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Hespo je za sve ostale Mercedes među madracima
Šta to znači?
Možda da ne proizvodi svoje više, nego uvaljuje pokvaRENAULT i prodaje pod svoje?
Hahahaha, ne valja nikada biti tako vjeran jednom proizvođaču, uvijek ima boljih samo ih treba pronaći.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2023., 15:03   #275
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Hespo i Perfecta koliko vidim stoje ispod Hilding Anders grupe. Ne znam sto to znaci za proizvodnju, ali bas jucer mu zenskica odrzavala prezentaciju da je proizvodnja u Hr, osim jastuka, nadmadraca i neznam sta jos. Cak i sobni namjestaj da rade oni.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2023., 15:09   #276
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Pogon Perfecte se nakon kupnje od strane Šveđana preselio iz Sv. Križa Začretja u Međimurje (ista adresa ko i Hespo). Kvalitetna i ne-jeftina roba ... bila. Uglavnom, nekoliko klasa više od Dormea i Vitapura. Ne znam kak su ih sad kvalitativno smjestili, ali rekao bih da su i dalje premium klasa.
Nekad su imali svoj jeftiniji brand "Happy dreams", ne znam dal to još vozi.

U Međimurju također ima Bernarda (salon u Radničkoj u ZG). Grading u Bedekovčini također nudi svoje (i tuđe) madrace. Ja sam uzeo tamo, jer mi je blizu i jer sam krevete/podnice tamo uzimao.

Što se tiče preporuka, to je jako individualno pa se najbolje zaletjet do najbližeg salona i probat osobno.
Par savjeta:
* ne kupovat na neviđeno/netestirano
* ako je krevet na katu i imate usko stubište, možda je bolje uzeti 2 madraca, nego jedan veliki (bračni). A i lakše ih je okretat nego bračni.
* madraci od pjene idu uz elastične letvičarske podnice, dok oni s metalnom jezgrom (Bonell) mogu ići s ne-elastičnom podnicom

Zadnje izmijenjeno od: stef. 10.11.2023. u 16:05.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2023., 16:34   #277
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Medico je preporucio ili
Apolon Ili kombinacija Tirkiz + Rubin ima li ko iskustava?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 13:05   #278
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Još sam relativno mlad i s ok kičmom, ali sam težak po pitanju kvalitete sna i skupio sam neka iskustva. U zadnjih 10 godina sam spavao bez pretjerivanja na 100+ kreveta od studentskog doma i oriolik madraca tko zna koje starosti, preko podstanarskih stanova i kreveta na razvlačenje na kojima više ne mogu spavati bez nadmadraca, te hotela, što boljih, što lošijih (terenac) i došao do jednog jednostavnog zaključka, jedino što pomaže je redovito mijenjanje koliko toliko kvalitetnog i debelog madraca.

Privatno, otkako si sam kupujem madrace, zadnjih 6-7 godina sam spavao prvo na jednom od jeftinijih 12cm pjenaša iz ikee (financije nisu dozvoljavale bolje). U roku manje od godine dana (ikea daje zamjenu bez pitanja unutar prve godine) zamijenjen s nadoplatom za ikea hövag madrac s oprugama. Nakon cca 3 godine i redovitim spavanjem po drugim krevetima počelo je primjetno pogoršavanje i nezadovoljstvo. Još 2 godine je bio u upotrebi, zatim je došlo do promjene kreveta i dimenzija, pa smo prešli na Jysk Gold F130 koji je evo u upotrebi cca 6mj i zasad je još fenomenalan. Iako, i tu očekujem kad tad pogoršanje, vidi post: https://forum.pcekspert.com/showpost...7&postcount=74
Navodno dolazi iz hespo tvornice, u razinu kvalitete u usporedbi s "original" hespo madracima neću ulaziti, a vjerojatno je i "recept" u međuvremenu mijenjan. Tu me više zanima Jysk garancija i kakvi će biti po tom pitanju za koju godinu.

E sad, ono zbog čega mislim da je kvaliteta među srednjom klasom madraca (400-500e za bračni) svugdje više manje ista su uglavnom iskustva starijih ljudi i ono što hoteli rade. Bolji hoteli svakih cca 5 godina promjene madrace (iz higijenskih razloga), ne kupuju se najskuplji, a tamo se uglavnom dobro naspavam. Tako je bilo i u studentskom domu, kad si na novom ili dobiješ novi se lijepo naspavaš. A tad smo i svi bili s kilažom dosta niže nego danas. Dalje, pošto sam bio terenac i razgovarao s takvim starijim likovima, koji se bave više manje istim poslom, oni koji su kupovali skupe madrace i dugo ih imali, imaju problema s kičmom, oni koji su došli do zaključka kojeg se ja trenutno držim, sa 60+ godina skakuću okolo.

E sad, što ljudima preporučiti? Najbolje ništa, nek si sam čovjek izabere i odluči, možda je i moja taktika kriva, to ću doznati ako/tek kad bude kasno. U svakom slučaju, kad se proba nešto dobro i zna za bolje, teško je ići nazad.
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 13:13   #279
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Koliko je realno problem kod Medico madraca njihova neskidiva navlaka? Kako se onda madrac moze cistiti, ima netko iskustva s tim?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 14:30   #280
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Još sam relativno mlad i s ok kičmom, ali sam težak po pitanju kvalitete sna i skupio sam neka iskustva. U zadnjih 10 godina sam spavao bez pretjerivanja na 100+ kreveta od studentskog doma i oriolik madraca tko zna koje starosti, preko podstanarskih stanova i kreveta na razvlačenje na kojima više ne mogu spavati bez nadmadraca, te hotela, što boljih, što lošijih (terenac) i došao do jednog jednostavnog zaključka, jedino što pomaže je redovito mijenjanje koliko toliko kvalitetnog i debelog madraca.

Privatno, otkako si sam kupujem madrace, zadnjih 6-7 godina sam spavao prvo na jednom od jeftinijih 12cm pjenaša iz ikee (financije nisu dozvoljavale bolje). U roku manje od godine dana (ikea daje zamjenu bez pitanja unutar prve godine) zamijenjen s nadoplatom za ikea hövag madrac s oprugama. Nakon cca 3 godine i redovitim spavanjem po drugim krevetima počelo je primjetno pogoršavanje i nezadovoljstvo. Još 2 godine je bio u upotrebi, zatim je došlo do promjene kreveta i dimenzija, pa smo prešli na Jysk Gold F130 koji je evo u upotrebi cca 6mj i zasad je još fenomenalan. Iako, i tu očekujem kad tad pogoršanje, vidi post: https://forum.pcekspert.com/showpost...7&postcount=74
Navodno dolazi iz hespo tvornice, u razinu kvalitete u usporedbi s "original" hespo madracima neću ulaziti, a vjerojatno je i "recept" u međuvremenu mijenjan. Tu me više zanima Jysk garancija i kakvi će biti po tom pitanju za koju godinu.

E sad, ono zbog čega mislim da je kvaliteta među srednjom klasom madraca (400-500e za bračni) svugdje više manje ista su uglavnom iskustva starijih ljudi i ono što hoteli rade. Bolji hoteli svakih cca 5 godina promjene madrace (iz higijenskih razloga), ne kupuju se najskuplji, a tamo se uglavnom dobro naspavam. Tako je bilo i u studentskom domu, kad si na novom ili dobiješ novi se lijepo naspavaš. A tad smo i svi bili s kilažom dosta niže nego danas. Dalje, pošto sam bio terenac i razgovarao s takvim starijim likovima, koji se bave više manje istim poslom, oni koji su kupovali skupe madrace i dugo ih imali, imaju problema s kičmom, oni koji su došli do zaključka kojeg se ja trenutno držim, sa 60+ godina skakuću okolo.

E sad, što ljudima preporučiti? Najbolje ništa, nek si sam čovjek izabere i odluči, možda je i moja taktika kriva, to ću doznati ako/tek kad bude kasno. U svakom slučaju, kad se proba nešto dobro i zna za bolje, teško je ići nazad.
Hoćeš reći, madrac ko madrac, bitno da se često mijenja, cca svakih pet godina?
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2023., 16:37   #281
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Pa ono, nije. Al opet, ne vjerujem u bračne madrace od 1000e da će trajati 10+ godina. Po meni, bolje 2x 400-500e (realnih i "akcijskih") po 5 godina. E sad, možda će netko pomisliti što onda ne 5x200e, ali iole kvalitetnih takvih više baš i nema. Lijepo bi bilo da madrac od 200,300e traje 10+ godina, ali na žalost u današnje vrijeme i u današnjem standardu toga više nema, ali znam da postoje ljudi koji si ne mogu priuštiti bolje. Sjetimo se samo ljudi u našem krugu koji nemaju/nisu imali ni mjesto za krevet i spavaju na kaučima. Jednostavno, današnji standard, produljenje radnog vijeka, a i općenito životnog, ne dolazi samo od sebe.
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 18:24   #282
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
E pa da si mi odlican savjet i mislim da cu kupit medico, bio sam se oladio haha @xlr kupi i vodonepropusnu navlaku od njih?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 18:32   #283
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
A ne znam ima li to smisla, ono, pored svih blagodati madraca i cirkulacije zraka - da stavljam navlake. Vise me kopka sto se sve tw navlake s vremenom nafilaju prasinom i mrtvom kozom. Necu bas piskiti u krevet. To me bas kopka... Maltene sam se odlucio za Medico
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2023., 23:45   #284
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
link na ergoactiv latex adrac

ja osobno priznajem samo latex kod madraca. jednostavno mi se dopao da to nisu istine.
za bračni krevet preporučam dva madraca a ne jedan veliki.
mislim da lineaflex također ima dobru ponudu madraca.

ne pristajte na madrace koji nemaju točne specifikacije.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 00:09   #285
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
haha @xlr kupi i vodonepropusnu navlaku od njih?
@xlr
https://www.tena.hr/profesionalci/pr...ena-slip-plus/
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 01:26   #286
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Kad ste vec otisli u te vode (no pun intended)

JYSK vodonepropusna plahta popustila na savu nakon treceg pranja. IKEA-ina nema bocne strane nepropusne ali gornja strana ima neki upijajuci sloj koji funkcionira. Nemam neku kvalitetnu preporuku iskreno.

Pricamo o djecjem krevetu da ne bi netko poceo stvarati neke predrasude o clanovima it foruma koji piske u krevet
hash je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 10:54   #287
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Ja pricam o krevetu na kojem dijte spava izmedju nas, svaka 2-3 dana je spektakl, i bit ce sigurno jos bar godinu dana
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 12:16   #288
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Spava i moja s nama, ali kao sto rekoh, ne brine me pisanje Ja sam alergicar pa... jos jednom ako je pobjeglo pitanje, kako adekvatno ocistiti madrace s neskidivim navlakama? Usisati znam da mogu, ali to nije to.

Anyway, bio u Jysku, probao sve najskuplje modele. Njihovi pjenasti su mi premekani iako za neke kaze da su tvrdji modeli. Ovi s oprugama su mi isto na meksu stranu jer imaju valjda deblji sloj pjene/navlake gore. Jedan pjenasti nam je bio taman, ne znam tocan model, malo tvrdji od opruzastih sto me iznenadilo. Zakljucili smo izlet s nedefiniranim misljenjem.

Hespo, jbga, Bioritam nam je bio top i plus ima sloj lateksa. Ali 1300 eura...
Nakon njega Exkluziv (tvrdji model), on nam je od mid rangea isto bio super za 470 eura. I jos jedan od Pantera pjene, ne sjecam se vise. Ono, tri modela smo nasli u sat vremena.
Ali Hespo ima koma uvjete, iskreno... Nema probnog roka, zamjene, povrata (osim zakonskog), gara 2 godine. Mislim da je to malo bummer kad se podvuce crta s obzirom da Ikea, Jysk, Medico imaju bolje uvjete.

Nije mi bed dati soma eura, zbilja si ne zelimo staviti neki glupi limit jer oboje smo se izj* sa pjenastim madracima koji traju po 3-4 godine. Ali isto ne zelim glupe (ne)uvjete kad znam da madrac ne mozes realno usprobati u dan-dva.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 16:52   #289
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
A da imaju oni usisavaci meni zena ima karcher, al nije madrac sa njim prala, jer imamo nadmadrac sa odvojivom navlakom.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 06:13   #290
Hahar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2023
Lokacija: EU
Postovi: 1
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
link na ergoactiv latex adrac

ja osobno priznajem samo latex kod madraca. jednostavno mi se dopao da to nisu istine.
za bračni krevet preporučam dva madraca a ne jedan veliki.
mislim da lineaflex također ima dobru ponudu madraca.

ne pristajte na madrace koji nemaju točne specifikacije.
+1

nevjerovatno koliko je royal latex king fenomenalan madrac, ne žalim niti lipe.
Najbolja stvar koja mi se dogodila u krevetu, osim prvog sexa
Hahar je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 19:30   #291
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Spominje se latex madrac.. Sjećam se dok sam kupovao madrac, dvojba je bila između HR pjene i latexa, prevagnuo je latex, međutim, nakon par dana spavanja, meni je bilo nekak neudobno spavat na latex madracu.. Na kraju sam ga vratio tj zamjenio za madrac s HR pjenom.. Tip mi je rekel u dućanu da za latex treba (neki period privikavanja) vremena, a možda je i bilo u pitanju stvar psihičke prirode, zato kaj sam u to vrijeme već bio lud od traženja madraca, isprobavanja i slušanja savjeta..

Ali, da sad opet idem kupovat madrac, mislim da bih definitvno uzeo latex madrac u obzir.
U ono vrijeme dok sam bio u dućanu, ležanje na lat.madracu je bila fantazija..

Ali nije isto doma spavat na madracu i u dućanu isprobavat, ležat po par minuta, tak da osjećaj zna bit dost varljiv.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 12:09   #292
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pao je madrac revital duocell (HR50 pjena). Imam slicni, u biti ovo je kao upgrejdana verzija postojeceg kojeg imam, moj je isto revital al bez ove "suze" u. sredini za lumbalnu potporu..
https://ergoactiv.net/proizvod/madra...uocell-madrac/

Madrac je tolko dobar da sam opet uzeo isti, tj ovaj je kao malo poboljsana verzija.

Madrac kojeg imam, kupljen je 2016te godine, prvi mjesec , tak da uskoro broji 8 god.starosti..

Uglavnom, vec kojih godinu-godinu i pol imam bolove u ledjima, trnjenje ruke. Tip u ducanu veli da im je to rok trajnosti, oko 7-8god. Bio u ducanu, legao na njega, preporod u odnosu na stari

Cijena je jaaako dobra, 30% popusta tak da tu nije bilo dileme, a i veli da im je to najprodavaniji madrac a jasno mi je i zakaj.

Rok isporuke je 2 tjedna, budem jos nekak izdrzal
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2023., 16:29   #293
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Došao je ergoactiv duocell, lagani preporod, sad slijedi privikavanje na novi madrac
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2024., 19:28   #294
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Hespo Exclusiv Feel F2 tvrdi, možda nekom pomogne iskustvo.
Nakon mjesec dana korištenja meni odličan. Prve noći sam ga htio vratiti, supruga me nagovorila da mu dam šansu, isplatilo se. Leđa i vrat ne bole više ujutro. Traži navikavanje i stvarno je tvrd, nije za svakoga siguran sam. Mi skužili da nam to odgovara po apartmanima.
Pohvatao sve žive akcije za BF, plus ga je HP malo uprljao i dobio ga za stvarno smiješne novce. Vrijedi i punu cijenu, al često znaju imati akcije.



Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na