Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2015., 20:57   #8251
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
A jesu ljudi stoka kad su u pitanju ovi zadaci, napravio sam si cilj da svaki dan jednu misiju odradim i to "časno", mislim da sam miran iducih par mjeseci po tom pitanju i pitanju WoTa, pa nebi s TD treci korak odradio veceras, a tako jednostavan. Na kraju fino camperski rjesio da bude nerjeseno, posto sam natovario APCR siguran sam bio da je misija ispunjena, a za pobjedu, ma ko sisa pobjedu.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2015., 22:13   #8252
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
A jesu ljudi stoka kad su u pitanju ovi zadaci, napravio sam si cilj da svaki dan jednu misiju odradim i to "časno", mislim da sam miran iducih par mjeseci po tom pitanju i pitanju WoTa, pa nebi s TD treci korak odradio veceras, a tako jednostavan. Na kraju fino camperski rjesio da bude nerjeseno, posto sam natovario APCR siguran sam bio da je misija ispunjena, a za pobjedu, ma ko sisa pobjedu.
Danas platoon sky pigova, radimo 30% dmg pizdarija. Namazemo 6 komada (mislin da je Redshire bio) naravno retardirani (ZELENI !) Leo PT ode na arty (3vs3) i popusi deblji kraj padder, mi ostali sami na WT, i AMXa, makli WTa, AMX nas ubio. Misija fail. Sljedećih par partija, tim doslovno prigazio naprijatelje u prve 3 min. Pobjedili ali kombinirano nismo imali 30%. Nakon toga par partija na Himmelsdorfu i Stalingradu. Problem Himmela je sta nema vasu pa se ne mogu utopit odma na pocetku...

Misija jos ne ispunjena. Timovi teski retardi.
19/30 danas WR, WN8 ~2000.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2015., 23:15   #8253
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Ljudi dajte vise videa, pogotovo ak se dogodi nes smijesno da se bar malo nasmijemo nakon zivicranja u igri
Sutra stavim jednu noob partiju desetki, ja sam u ulozi snimatelja
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 00:49   #8254
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ljudi dajte vise videa, pogotovo ak se dogodi nes smijesno da se bar malo nasmijemo nakon zivicranja u igri
Sutra stavim jednu noob partiju desetki, ja sam u ulozi snimatelja
Evo ova moja s isu-152 , gore sam ss stavio, napominjem da je partija nikakva, samo sam odigrao da misiju rijesim, nist me drugo nije zanimalo, cekao sam svoj trenutak i docekao ga, i jos mi nije jasno kako sam onaj T28 promasio zguza, zadnje 2 min samo cekao da prodju do kraja, kao da sam od poljaka ucio

a i nije nesto smijesna
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 01:40   #8255
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,089
Ima neko budan u ovak kasni sat ili neko vreme sutra da vozi arty t7+, moram LT +SPG rjesit

Ne bi bilo lose cak ni 2 TD-a T10 za platoon s njima.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 09:44   #8256
pacijent
Premium
Moj komp
 
pacijent's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 305
Tko hoce moze doci slobodno na TS www.exilesgaming.com
__________________
potpis
pacijent je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 12:46   #8257
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Nakon toliko pozitivnih komentara, odlučio sam isprobati WoT. Igrao sam par dana ovaj tjedan (ukupno nekih 30-35 h), ali nije me se baš previše dojmilo. Ekipa se previše buksa za moj ukus. Kao da im cilj nije pobijediti nego samo preživjeti. To me podsjeća na dane kad sam bio klinac i u igraonici smo igrali CS. Za one koje su uzeli snajper i samo čekali u nekom kutu imali smo i prigodan naziv: pičkice

@pacijent: Link ti ne radi (ili je stranica samo privremeno nedostupna).
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 13:32   #8258
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ljudi dajte vise videa, pogotovo ak se dogodi nes smijesno da se bar malo nasmijemo nakon zivicranja u igri
Opalio onako cisto bezveze,da sam stao i nisanio 5s onda bi promasio
http://youtu.be/rlVSJ-z36s8
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 14:10   #8259
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Nakon toliko pozitivnih komentara, odlučio sam isprobati WoT. Igrao sam par dana ovaj tjedan (ukupno nekih 30-35 h), ali nije me se baš previše dojmilo. Ekipa se previše buksa za moj ukus. Kao da im cilj nije pobijediti nego samo preživjeti. To me podsjeća na dane kad sam bio klinac i u igraonici smo igrali CS. Za one koje su uzeli snajper i samo čekali u nekom kutu imali smo i prigodan naziv: pičkice

@pacijent: Link ti ne radi (ili je stranica samo privremeno nedostupna).
Sve do tiera 3-4 su u 90% slucajeva igraci koji pojma nemaju gdje,sta,kako i zasto...odnosno novi igraci.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 14:11   #8260
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Nakon toliko pozitivnih komentara, odlučio sam isprobati WoT. Igrao sam par dana ovaj tjedan (ukupno nekih 30-35 h), ali nije me se baš previše dojmilo. Ekipa se previše buksa za moj ukus. Kao da im cilj nije pobijediti nego samo preživjeti. To me podsjeća na dane kad sam bio klinac i u igraonici smo igrali CS. Za one koje su uzeli snajper i samo čekali u nekom kutu imali smo i prigodan naziv: pičkice

@pacijent: Link ti ne radi (ili je stranica samo privremeno nedostupna).
Bez barem tisucu partija u wotu nemres skuzit kakav je wot.
Ak zelis vise dinamicnosti onda igraj mediume i scoute.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2015., 14:31   #8261
pacijent
Premium
Moj komp
 
pacijent's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 305
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova

@pacijent: Link ti ne radi (ili je stranica samo privremeno nedostupna).
to je IP adresa od TS-a
__________________
potpis
pacijent je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 15:01   #8262
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Sve do tiera 3-4 su u 90% slucajeva igraci koji pojma nemaju gdje,sta,kako i zasto...odnosno novi igraci.
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Bez barem tisucu partija u wotu nemres skuzit kakav je wot.
Ak zelis vise dinamicnosti onda igraj mediume i scoute.
Vjerovatu ću vam na riječ i probati još malo odigrati . Mislim, i meni tako malo vremena nije bilo dovljno da pohvatam sve (noob sam), ali bezveze mi je bilo gledati kako polovica ljudi samo stoji i nema ni najmanju želju da uđu u borbu.

Citiraj:
Autor pacijent Pregled postova
to je IP adresa od TS-a
Aha, sorry
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 16:45   #8263
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ljudi, zašto mu lažete?
Od prvog do zadnjeg tiera ćeš sretati retarde. Trebaš stvarno imati puno sreće da naiđeš na dobar tim. Obično su oko 10-15 igrača po timu crvene njubine koje ili stisnu 3xR pa poginu odmah na početku ili nemaju uopće namjeru udaljiti se od baze ili, nedaj Bože, pucati po neprijatelju.

To ti je tako. Ako želiš biti uspješan moraš naučiti farmati njubove. I protivničke, i ove iz svoga tima.
  Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 17:28   #8264
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Nakon toliko pozitivnih komentara, odlučio sam isprobati WoT. Igrao sam par dana ovaj tjedan (ukupno nekih 30-35 h), ali nije me se baš previše dojmilo. Ekipa se previše buksa za moj ukus. Kao da im cilj nije pobijediti nego samo preživjeti. To me podsjeća na dane kad sam bio klinac i u igraonici smo igrali CS. Za one koje su uzeli snajper i samo čekali u nekom kutu imali smo i prigodan naziv: pičkice

@pacijent: Link ti ne radi (ili je stranica samo privremeno nedostupna).
Tako je meni prika. Prvo je ima pretpostavku o dominaciji njemaca (iako je vecina tenkova prototip), onda se razocara kako ga u grmu pogode i sl. Sada je malo savlada (~800 partija, wn8 ~700) uz sve gajdove koje san mu dava.

Svakako proucit mehaniku i ne rushat, pogotovo kad te doceka KV2, Pz4, STuG i sl derpovi.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 17:48   #8265
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nije uopće efikasno sam učiti igrati WoT. Da je meni netko prije 3 godine rekao da postoje odlični streamovi danas bi bio ljubičast ko patlidžan.

http://www.twitch.tv/sirfoch
http://www.twitch.tv/anfield_us
http://www.twitch.tv/quickybaby
http://www.twitch.tv/florisgg

^klikni. Uloži malo vremena u streamove. Na samom početku imaš više koristi od gledanja dobrog streama nego od bezglavog bauljanja po mapi u Loltraktoru.
  Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 17:58   #8266
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ljudi, zašto mu lažete?
Od prvog do zadnjeg tiera ćeš sretati retarde. Trebaš stvarno imati puno sreće da naiđeš na dobar tim. Obično su oko 10-15 igrača po timu crvene njubine koje ili stisnu 3xR pa poginu odmah na početku ili nemaju uopće namjeru udaljiti se od baze ili, nedaj Bože, pucati po neprijatelju.

To ti je tako. Ako želiš biti uspješan moraš naučiti farmati njubove. I protivničke, i ove iz svoga tima.
U T10 ima najviše retardiranih morona.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 18:12   #8267
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Može biti da je do toga što sam imao drugačija očekivanja, pa kad nije krenulo u tom smjeru, onda sam odjednom bio razočaran. Ja sam očekivao da će to biti malo "taktičkog nadmudrivanja", nakon toga BUM, BUM, BUM i idemo na novu partiju. Akcijski filmovi koje sam gledao su krivi za to . Na tako nešto sam navikao igrajući Call of Duty i Counter Strike. Naravno, bilo je i tamo ekipe koja bi ga umočila, a da ipak ne uđe, no dosta rijetko. Bilo je onih koji igraju opreznije i onih koji idu glavom kroz zid, ali barem je igra bila dinamična kad se sve zbroji i oduzme.

Evo primjer iz jedne od zadnjih partija koje sam odigrao: krenemo i nakon par minuta ostanemo tri protivnika te neka ženska (tako bih rekao prema nicku) i ja s druge strane. Njih troje uđu u našu bazu i počne odbrojavanje. Ja joj kažem da idemo svaki s jedne strane, pa šta bude. Ona ništa, ni bu ni be. Krenem ja prema bazi i nadam se da će možda krenuti za mnom, ali ona i dalje stoji zakopana u grmlju. Vidim da nikakve pomoći od nje, pa sam nastavio sam prema bazi. Uspio sam skinuti jednog i napraviti dosta šteta na drugome (ostalo mu je manje od 20%), ali su me ubili na kraju. Promatram sad da vidim kako će ona reagirati, no i dalje ona stoji i ne miče se. Svi još pišu neka proba obraniti bazu jer je jedan praktički gotov, a nakon toga je jedan na jedan, pa ko živ, ko mrtav. Ali ne dira to nju, ona je samo čekala da vrijeme bude odbrojano i da joj na kraju piše da je preživjela.

Nisam ja baš neki gamer, igram da bih se zabavio i krajnji rezultat mi nije važan, ali smeta me kad netko igra kao da je to nešto što mora raditi i ne želi uložiti ni malo truda. Nikad u životu me nije smetalo niti sam se naživcirao zato jer sam izgubio, ali ovakav pristup stvarno ne volim.

@Nybelung: Hvala za linkove!
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 18:52   #8268
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Hello everyone,

yestarday, a new motion physics system appeared on supertest of the first time. Obviously, it’s pretty hard to explain (even show on video) how different the vehicles feel, so I’m just going to put here the summary, that was published earlier.

- all the tanks now have better terrain passability, medium tanks can now climb practically everywhere
- it’s possible to flip tanks on their roof now
- it’s possible to make a “U turn” by using a handbrake
- a tank can move on one track for a couple of meters after it gets detracked, but you can’t steer if I understand correctly
- it’s possible for a tank to “rise” their frontal part during a collision, exposing their thin bottom armor – it’s completely possible to shoot them there
- braking became more difficult in some cases, it’s no longer possible to just stop from 60 km/h, there’s a chance that if you try, you’ll end up drifting
- it’s now easier to drive on the top of the enemy tank
- if you flip your tank on the roof, your ammo rack can explode

The leakers also speculate that the public physics test (scheduled for February) could be postponed to March, but this is not sure. The current iteration is very raw and unoptimized however.
Mene samo zabrinjava u-turn jer tenk nema 2 osovine ka auto...


Citiraj:
Može biti da je do toga što sam imao drugačija očekivanja, pa kad nije krenulo u tom smjeru, onda sam odjednom bio razočaran. Ja sam očekivao da će to biti malo "taktičkog nadmudrivanja", nakon toga BUM, BUM, BUM i idemo na novu partiju. Akcijski filmovi koje sam gledao su krivi za to . Na tako nešto sam navikao igrajući Call of Duty i Counter Strike. Naravno, bilo je i tamo ekipe koja bi ga umočila, a da ipak ne uđe, no dosta rijetko. Bilo je onih koji igraju opreznije i onih koji idu glavom kroz zid, ali barem je igra bila dinamična kad se sve zbroji i oduzme.
To je i najveci problem, nije ko u CODu vidis i pucas, imas spotting mehaniku, view range, spotting range, render, arty, camo, ... masu gluposti.

Kazen ti, yt i stream i pogledaj kako ljudi igraju i koje taktike koriste. Ne ide se isto s E100, AMX i Centurionom...

Sta se tice retarda tu nema pravila, nekad dobri, nekad losi, neka kompletni botovi. Vecina naganja misije pa su jos vise retardirani. Sada situacija na Ruinbergu, 3 (LeoPT, T62 i E50M, plavi2x i ljubicasti) i ja u Centu, ponesemo grad, ali nasi retardi (HT, TD) popuse prelagano od teskih retarda grad i cap. Na kraju mi moramo resetirat CAP, na papiru odlican team a prigazile ih budaletine.

Na prohorovci, opet gazim priko ridge line lajtove i mediuma, M41 vata arty, koji ga one shota i nas krivi...
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 19:15   #8269
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 20:27   #8270
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ljudi, zašto mu lažete?
Od prvog do zadnjeg tiera ćeš sretati retarde. Trebaš stvarno imati puno sreće da naiđeš na dobar tim. Obično su oko 10-15 igrača po timu crvene njubine koje ili stisnu 3xR pa poginu odmah na početku ili nemaju uopće namjeru udaljiti se od baze ili, nedaj Bože, pucati po neprijatelju.

To ti je tako. Ako želiš biti uspješan moraš naučiti farmati njubove. I protivničke, i ove iz svoga tima.
Maknio sam xvm pa nevidim vise ko je crven a ko plav, bar se odmorim u dusi, evo veceras jedan zadatak rjesavao, tri zaredom nas pregazili, a cilj dodatni je da pobjedim i prezivim, joj, ono doslovno pregazili, sve Tier X bitke,onda u cetvrtoj pobjedimo a da granatu nisam stigao ispaliti, doslovce, petu me stavi u tier IX borbu, fala k...

uzeo E75 (video) fino pricekao di ce ko, odabrao stranu, fino se postavio, malo i ispromasivao, nije mi jasno zasto, obicno E75 to pogadja, pratio minimapu, dotle suigraci probili drugu stranu, jako puno € tenkova u igri bilo, i vecerasni zadatak rijesen, sutra novi ide

__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 20:51   #8271
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 23:05   #8272
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
A sad u lov na T55A
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2015., 23:33   #8273
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Evo primjer iz jedne od zadnjih partija koje sam odigrao: krenemo i nakon par minuta ostanemo tri protivnika te neka ženska (tako bih rekao prema nicku) i ja s druge strane. Njih troje uđu u našu bazu i počne odbrojavanje. Ja joj kažem da idemo svaki s jedne strane, pa šta bude. Ona ništa, ni bu ni be. Krenem ja prema bazi i nadam se da će možda krenuti za mnom, ali ona i dalje stoji zakopana u grmlju. Vidim da nikakve pomoći od nje, pa sam nastavio sam prema bazi. Uspio sam skinuti jednog i napraviti dosta šteta na drugome (ostalo mu je manje od 20%), ali su me ubili na kraju. Promatram sad da vidim kako će ona reagirati, no i dalje ona stoji i ne miče se. Svi još pišu neka proba obraniti bazu jer je jedan praktički gotov, a nakon toga je jedan na jedan, pa ko živ, ko mrtav. Ali ne dira to nju, ona je samo čekala da vrijeme bude odbrojano i da joj na kraju piše da je preživjela.
Puno ljudi ovu igru igra koristeći client na svom jeziku, i ne zna apsolutno ništa engleskog. Tako da komunikacija na EU serveru većinom ne postoji ili je ograničena na pinganje po mapi i one ugrađene komande. Od pisanja nikad ništa.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2015., 00:34   #8274
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,912
I ja sam probao igrat, odigrao par partija gdje nisam ni vidio protivnika niti jednom a srokali su me svaki put poprilicno brzo. Nazalost, nisam vise dao igri šansu ali mozda opet pocnem, jednostavno me vuče kad vidim koliko ljudi to igra.

Najvise me odbija sto mislim da necu solidno naucit igrat i poslije pun k igranja, kad citam ove vase postove imam osjecaj da necu nikad sve pohvatat.

Dajte mi recite, sta se sve ovdje moze kupit pravim parama, jeli mozes bit bolji od ostalih ako platis ili npr ko u lol-u mozes skin kupit ili tako nesto?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2015., 01:03   #8275
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
S eurima kupuješ golde. A sve o goldima možeš pročitati ovdje: Gold Economy.

U pravilu, goldi ti štede vrijeme i definitivno čine igru mnogo ugodnijom.
S eurima se može kupiti sve osim znanja tj. skilla, ali to košta. Svak za sebe treba pronaći neki balans. Za mene je to plaćanje premium računa. Košta 10 eura mjesečno i praktično ti podupla zaradu kredita i daje 50% više expa po partiji. Definitivno se isplati!

Ja bez premium računa ne bi igrao. Jeste ovo free 2 play igra, ali ako želiš u nekom razumnom roku doći do 10-ak tier 10 tenkova onda ćeš i platiti tih 10 eura mjesečno, ili ćeš robovati igri. Tvoj izbor.

edit:
Naravno, ako ti se ne žuri ili te uopće ne zanima ništa osim random igara onda možeš slobodno ostati na tier 5-8 tenkovima. Što se randoma tiče nećeš ništa propustiti. Random je jednako dobar (tj. loš) na petom kao i na desetom tieru.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 09.02.2015. u 01:16.
  Reply With Quote
Staro 10.02.2015., 10:23   #8276
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Jel zna netko nakon ovoga updatea koji dolazi kad shebu preciznot, oce li to utjecat i na arty ili samo na tenkove?
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2015., 10:54   #8277
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
molim pomoć
uzeo sam tier 10 tank destroyera wafeentrager e-100 i zanima me koji perkovi su najbolji za njega ,trenutno je gore kamuflaža i binokular optika .
Odgovore po mogućnostineka postaja samo vlasnici ovog td
Hvala
Bog
poker je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2015., 12:01   #8278
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
Jel zna netko nakon ovoga updatea koji dolazi kad shebu preciznot, oce li to utjecat i na arty ili samo na tenkove?
Na sve, znači lagani arty nerf. Uglavnom nema više pucanja bez full aima.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2015., 12:09   #8279
eXactMat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Poreč
Postovi: 29
Rusi su ionako neprecizni ko pijani tipovi koji pokušavaju pogoditi školjku pišajuči! Sve pogode osim školjke xD, tako da ne znam sta će tek sada biti kad nerfaju.
eXactMat je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2015., 13:19   #8280
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Naravno, ako ti se ne žuri ili te uopće ne zanima ništa osim random igara onda možeš slobodno ostati na tier 5-8 tenkovima. Što se randoma tiče nećeš ništa propustiti. Random je jednako dobar (tj. loš) na petom kao i na desetom tieru.
S ovime se potpuno slazem, igra je fascinantna u svakom pogledu, ali sam primjetio sto vise igram s losijim igracima to vise kupim njihove osobine, postajem prava siemka.

Ali ako se nekome ne zuri, samo lagano, netrebaju goldi, zasto trositi € na igru koja nema kraja ili neki cilj ?
Je da imam samo jedan tier 10 tenk, ali Mausa sam provozao jednom u mjesec dana, toliko o tome, najvise sam uzivao u igri igrajuci tier 7 tenkove, po meni je tada najbolji balans u igri, dobar MM tada pada, a da se i zaraditi bez premiuma.
Trenutno sam sebi postavio cilj, svaki dan po jedan zadatak, odigram par partija dnevno, danas 6 da rijesim zadatak, meni dosta. Za WoT i previse. Ali to sam samo ja, prosli su me dani kad sam igrao od 20 do 01 iza ponoci u komadu.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na