Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2022., 22:40   #5581
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Djelomično, završilo je, ali ne kompletno. U knjigama ima time jump na događaje nakon 30 godina i tu su stali sa serijom.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 12:49   #5582
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jel tko gledao The Expanse seriju ?

Ima li pederluka i woke sranja ?
Jedna od najboljih serija u zadnje vrijeme.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2022., 13:56   #5583
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
Jedna od najboljih serija u zadnje vrijeme.
Hvala, pogledat ću.

Na preporuku drugih, počeo gledati i The Boys. Taman krenuo sa S02.
Serija je ok, osim šta je feministička.
Dobrih preokreta i zapleta. Ako imate sve sezone, gotovo je nemoguće stati s gledanjem "samo jedne".
6/10 za sada (disclaimer: nisam neki fan super junaka, to sam odavno nadrastao pa mi je to sada malo djetinjasto).
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 13:59   #5584
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Expanse mi je toliko dobra da sam odgodio gledanje zadnje sezone prije nego procitam sve knjige
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 14:33   #5585
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Ja sam ocito jedini koji ne moze na kraj sa expanseom, borim se godinama, pogleda 3 sezone u 6 godina na mučenje samoga sebe. Vjerojatno puno tu znaci sto organski ne mogu smislit Shohreh Aghdashloo ili njenog lika whatever, ali mozda i zato jer su mi je overhypeali pa mi je bilo naaaah. Iako ako se sijecam kraj 3. sezone mi je i malo zainteresirao situaciju, al nedovoljno da nastavim
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 14:37   #5586
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,776
Kaj se The Boys serije tiče, to je u prvom redu serija koja koristi parodiju, sprdnju, satiru, cinizam i sarkazam upakiran u svijet tzv. superjunaka i na taj način istovremeno služi za ismijavanje, kritiku i kroniku današnjeg društva. Na tapeti je apsolutno sve, tzv. SJW i popratne feminizirane woke pizdarije koje se toliko i isforsirano (putem medija i društvenih mreža) guraju u prvi plan da već valjda i LGBTG+ zajednici sve zajedno ide na živce. I onda se za dobru mjeru, uz već postojeće MCU/DCU parodije, dodaju kojekakve političke i medijske zakulisne sile, koje pak koriste svu snagu svoje mašinerije za promociju u tom trenu popularnih poruka i veselje je zagarantirano. Zato je The Boys IMHO odlična serija, jer na jako lijepi način diže srednji prst svemu kaj se zadnjih godina ispopulariziralo kroz ostatak svakodnevnih serija i filmova, a tematika superjunaka je tu samo kao kulisa i svojevrsna metafora.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 17:21   #5587
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Boysi su ekstermno lijeva serija, koja se sprda sa liberalima i "urbanim" desničarama🙂

Poslano sa mog Pixel 4a (5G) koristeći Tapatalk
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 21:38   #5588
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja sam ocito jedini koji ne moze na kraj sa expanseom, borim se godinama, pogleda 3 sezone u 6 godina na mučenje samoga sebe. Vjerojatno puno tu znaci sto organski ne mogu smislit Shohreh Aghdashloo ili njenog lika whatever, ali mozda i zato jer su mi je overhypeali pa mi je bilo naaaah. Iako ako se sijecam kraj 3. sezone mi je i malo zainteresirao situaciju, al nedovoljno da nastavim
Ta žena je meni isus te serije. Najveći plus koji mogu zamislit kod ekranizacije. TV Avasarala je napravljena 100 puta zanimljivije nego ona iz knjiga, baš su fino ovi autori kod ekranizacije pogodili s tim dodatkom proširenja te Earth politike, malo da širine i poboljša radnju. U knjizi je to puno manja uloga i nije toliko zanimljiva, a glumica meni baš baš dobro utjelovljava tu ulogu koju su joj namijenili.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:14   #5589
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
‚Da toliko je iritantna i ona i lik da je nakraju to super. Slino ko onnaj sjedi iz Mad Mena, toliko iritantan da je kljuc serije.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:30   #5590
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Camina i Ashford su mi bas onak, vizualno mocni likovi. I taj njihov naglasak isto, bas specificno nesto. Miller mi je bio generalno dosadnjikav, cak i u knjizi. Avasarala isto ima ono nesto sto mi pase, pogotovo ta na momente kocijaska diplomacija
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2022., 08:29   #5591
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Kaj se The Boys serije tiče, to je u prvom redu serija koja koristi parodiju, sprdnju, satiru, cinizam i sarkazam upakiran u svijet tzv. superjunaka i na taj način istovremeno služi za ismijavanje, kritiku i kroniku današnjeg društva. Na tapeti je apsolutno sve, tzv. SJW i popratne feminizirane woke pizdarije koje se toliko i isforsirano (putem medija i društvenih mreža) guraju u prvi plan da već valjda i LGBTG+ zajednici sve zajedno ide na živce. I onda se za dobru mjeru, uz već postojeće MCU/DCU parodije, dodaju kojekakve političke i medijske zakulisne sile, koje pak koriste svu snagu svoje mašinerije za promociju u tom trenu popularnih poruka i veselje je zagarantirano. Zato je The Boys IMHO odlična serija, jer na jako lijepi način diže srednji prst svemu kaj se zadnjih godina ispopulariziralo kroz ostatak svakodnevnih serija i filmova, a tematika superjunaka je tu samo kao kulisa i svojevrsna metafora.
E tako sam i ja doživio The Boys ali ne bih mogao ovako sročiti.
Ne volim Marvel i DC ali ovo mi je odlično!

SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 13:17   #5592
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976



Skoro sam umra od smija kad na kraju Stormfront leži na podu onako razjebana bez udova i frflja nešto na njemački... resetiralo je na tvorničke postavke 🤣🤣



Btw. Starlight je baš simpa 🥰
-->
The Boys kraj 2. sezone...




Skoro sam umra od smija kad na kraju Stormfront leži na podu onako razjebana bez udova i frflja nešto na njemački... resetiralo je na tvorničke postavke 🤣🤣



Btw. Starlight je baš simpa 🥰
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2022., 07:54   #5593
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,333



Orville, doktorica bome solidno izgleda za svojih 61 godina



Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
-->



Orville, doktorica bome solidno izgleda za svojih 61 godina



Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2022., 09:40   #5594
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Kaj se The Boys serije tiče, to je u prvom redu serija koja koristi parodiju, sprdnju, satiru, cinizam i sarkazam upakiran u svijet tzv. superjunaka i na taj način istovremeno služi za ismijavanje, kritiku i kroniku današnjeg društva. Na tapeti je apsolutno sve, tzv. SJW i popratne feminizirane woke pizdarije koje se toliko i isforsirano (putem medija i društvenih mreža) guraju u prvi plan da već valjda i LGBTG+ zajednici sve zajedno ide na živce. I onda se za dobru mjeru, uz već postojeće MCU/DCU parodije, dodaju kojekakve političke i medijske zakulisne sile, koje pak koriste svu snagu svoje mašinerije za promociju u tom trenu popularnih poruka i veselje je zagarantirano. Zato je The Boys IMHO odlična serija, jer na jako lijepi način diže srednji prst svemu kaj se zadnjih godina ispopulariziralo kroz ostatak svakodnevnih serija i filmova, a tematika superjunaka je tu samo kao kulisa i svojevrsna metafora.

Nisam imao ni najmanju namjeru dati šansu ovoj seriji do ovog komentara.

Hvala.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2022., 14:04   #5595
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Kaj se The Boys serije tiče, to je u prvom redu serija koja koristi parodiju, sprdnju, satiru, cinizam i sarkazam upakiran u svijet tzv. superjunaka i na taj način istovremeno služi za ismijavanje, kritiku i kroniku današnjeg društva. Na tapeti je apsolutno sve, tzv. SJW i popratne feminizirane woke pizdarije koje se toliko i isforsirano (putem medija i društvenih mreža) guraju u prvi plan da već valjda i LGBTG+ zajednici sve zajedno ide na živce. I onda se za dobru mjeru, uz već postojeće MCU/DCU parodije, dodaju kojekakve političke i medijske zakulisne sile, koje pak koriste svu snagu svoje mašinerije za promociju u tom trenu popularnih poruka i veselje je zagarantirano. Zato je The Boys IMHO odlična serija, jer na jako lijepi način diže srednji prst svemu kaj se zadnjih godina ispopulariziralo kroz ostatak svakodnevnih serija i filmova, a tematika superjunaka je tu samo kao kulisa i svojevrsna meta