Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2010., 02:53   #1
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Roccat Arvo layout problem

Danas sam kupio ovu tipkovnicu u Linksu. Tipkovnica je odlična i paše mi sve ali moram je vratiti zbog smiješne situacije s layoutom.
Dok sam kupio tipkovnicu nisam ni provjerio layout pošto sam na službenoj stranici Roccat-a našao da se tipkovnica prodaje s Latin layoutom
http://www.roccat.org/products/arvo/..._Layout-LT.jpg

Naravno na moje iznenađenje dok sam je otvorio imao sam engleski layout koji sam slikao doduše malo je loša slika ispala ali jasno se vidi layout
http://img31.imageshack.us/img31/530...vomylayout.jpg

Malo sam prosurfao po internetu i ja nisam nigdje nasao layout za tu tipkovnicu za kratkim backspaceom tako da mi nije jasno kakav je to layout i još jedna stvar je za koga oni prodaju taj Latin layout ako ga ne dobijem u ovoj regiji za koju je predviđen. Zvao sam links i još sam samo zbunio prodavača koji nije imao nikakvo logičan odgovor na ovo čak se i on zamislio. Ako netko ima neko objašnjenje za ovu situaciju bilo bi vrlo zahvalan da ga čujem, jer mi je ovaj kratki backspace najgori mogući minus na tipkovnici tako da ću izgleda morati vratit tipkovnicu koja mi se jako sviđa i paše mi zbog meni totalno nepojmljive situacije s layoutom.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2010., 23:30   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ne bi li objašnjenje trebao potražiti kod prodavača/proizvođača, ne ovdje?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2010., 12:59   #3
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
ja sam kupio roccat valo ima hrvatska slova ali imao sam problem što su se ista trošila (poderala )za mjesec dana ,lijepo sam sjeo za kompi obratio se na roccat support i poslali mi nova slova za par dana , ja sam to kino platio oko 100eur jako sam razočaran jer sam dotad koristio 5 g .staru logitechovu tipkovnicu i nijedno se slovo nije oštetilo ali hajd igram dosta online i trebao sam nešto kvalitetno kad ono banana 4 osnovna slova su skroz obrisana lol obrati im se pa ti mogu oni poslati druga slova ili cijelu tipkovnicu ništa te ne košta pokušati pozovi se na grešku u trgovini ili pakiranju... pozz
tuba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na