Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.01.2015., 14:21   #3781
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Tih "22mpx" je upitno je li riječ uopće da je slikano s F1 mobitelom. Netko može slikati s DSLR fotićem reći "da ovaj mobitel ima super fotke" i onda ekipa naruči 10 komada i na kraju se uspostavi da to uopće nije bio mobitel za slikanje i da su fotke prilično loše, ispod prosjeka. Netko je baš govorio na forumu za neki mobitel da je "fotić mobitel" pa se na kraju uspostavilo da nije. Btw pojavio se DG280, košta oko 80$ a ima nešto manji ekran -4.5". Još samo treba otkriti koliko mu je loša kamera ali prilično ok cijena.
Zato očitaš exif od fotke i vidiš čime je slikano. Kao ono jednom fotke sa nekog odrona (ne sjećam točno marke) kao vrhunske a u exifu Nokia 808
Kao što rekoh, lako se vidi jel to F1 ili fotić.
Brko je offline  
Staro 13.01.2015., 14:42   #3782
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Danas stigla mala kola, uz uredjaj dosao i orginalni case
RAUL je offline  
Staro 13.01.2015., 16:45   #3783
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Evo bencha Zenfone 2 (obje verzije) i usporedba sa nekim flagshipovima. Verzija sa 4Gb RAMa se prilično dobro drži u odnosu na mnogo skuplje flagshipove.
meni uopce nije jasna svrha antuta..
Ne igram se a sigurno niko ne radi auto cad preko mb ili slicno...
R3nchi je offline  
Staro 13.01.2015., 17:09   #3784
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Autocad sasvim dobro radi i sa 2gb rama, jedino kaj bi trebal imat 20 inča ekran za ugodno rukovanje..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 13.01.2015., 17:29   #3785
Domacc
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB
Postovi: 9
Mala Cola

Stigla i meni mala cola.
Jel ima tko sljedeći problem na Youtube sa Small Cola: Video od 60fps kao da ima 20fps (procjena), još kasni slika za zvukom? Probao sam i s videom od 30fps, slika opet kasni i 20fps otprilike...
ROM je stock, ništa dirano po mobitelu. Svejedno gledam li na browseru ili aplikaciji YT, video ne ide kako bi trebao...
Domacc je offline  
Staro 13.01.2015., 17:51   #3786
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor #Marko# Pregled postova
Mislim da Meizu fali jedan band u FDD, onaj 800MHz, ne znam koliko je to bitno, kod mene doma u ZG ionako nema G4 (a u gradu tu i tamo...)
Jiayu se može prilično povoljno nabaviti i kod ovlaštenih distributera u EU - očekuje se krajem mjeseca, što daje određenu sigurnost - nije svejedno slati olupinu na servis u Kinu ili u zemlje EU.
za 4g se koriste 1800 i 2600, a 800 samo u određenim mjestima.
a vezano za servis... u večini slučajeva ako kupiš iz EU-a, najčešće šalješ u kinu...
chief_wolfinjo je offline  
Staro 13.01.2015., 18:18   #3787
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Zna li itko što predstavlja crveno bijela ikonica satelita?
Japanac?
Na desnoj su slici USA, Ruski i Japanski sateliti, a na lijevoj i Kineski što mi baš i nije logično jer Kina ima neki svoj GPS sistem nekompatibilan sa 'našim'.
Dodatni crv sumnje je zadnja slika gdje uređaji imaju različiti IP adresu wlana. Možda se router resetirao u međuvremenu, ali mi to baš i ne zvuči uvjerljivo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 13.01.2015., 18:22   #3788
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Imam Xiaomi mi4 i definitvno stoji uz bok razvikanima, iz mase ga ovih razvikanih izdvaja jedino jeftinija cijena uređaja i to je to, a čak bi i neke ostale modele mogao komotno deklasirat..
Nije mi jasno! Kina će bacit sve velike igrače na koljena..

Mi4 vs S5=nema razlike, čak je potonji laggaviji
Mi4 vs N4= ne vidim razliku u performansama, a da je očigledna
Mi4 vs N5= isto vrijedi ko i za ovo iznad

Kinez vs giganti 1:0

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 13.01.2015. u 18:31.
zvonac je offline  
Staro 13.01.2015., 18:51   #3789
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Na desnoj su slici USA, Ruski i Japanski sateliti, a na lijevoj i Kineski što mi baš i nije logično jer Kina ima neki svoj GPS sistem nekompatibilan sa 'našim'.
Dodatni crv sumnje je zadnja slika gdje uređaji imaju različiti IP adresu wlana. Možda se router resetirao u međuvremenu, ali mi to baš i ne zvuči uvjerljivo.
Koliko vidim na slici, prijem je isključivo preko antene za satelitsko pozicioniranje.

GPS: SAD ikona
GLONASS: Ruska ikona
BDS (Beidou): Kineska ikona
????: Japanska kona

Daklem, MTK6752 ima satelitski prijemnik sukladan s GPS, GLONASS i Beidou standardom. Isto je navedeno i u onoj komparaciji za Jiayu i Meizu.
Tamo stoji i da Meizu ne "lovi" kineske Beidou satelite,što je vrlo neobično.
Nepoznanica je onaj jedan "japanac".

Termin "kompatibilan s našim" nema smisla jer loviš samo ono što čip podržava.
Npr. Xiaomi Note 4G lovi GPS, GLONASS i BDS (ulovio sam jednog u Splitu )
pa je pozicioniranje vrlo brzo i precizno
a to može zahvaliti Snapdragon 410 čipsetu.
Sada je moguć bolji prijem i na mediatek uređajima s novim čipsetima.
Kako smo vidjeli na slikama.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 13.01.2015., 19:05   #3790
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zato očitaš exif od fotke i vidiš čime je slikano. Kao ono jednom fotke sa nekog odrona (ne sjećam točno marke) kao vrhunske a u exifu Nokia 808
Kao što rekoh, lako se vidi jel to F1 ili fotić.
Lako se i exif promijeni. Slikam s mojim DSLR-om i onda kažem "evo slike s mobitela". Najbolji su komentari više korisnika foruma i rasprava.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 13.01.2015., 19:28   #3791
JohnnyBravo
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: BG
Postovi: 25
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Danas stigla mala kola, uz uredjaj dosao i orginalni case
od 1949? sami ubacili?
JohnnyBravo je offline  
Staro 13.01.2015., 19:38   #3792
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
@JohnnyBravoTako je, sami su ubacili.

RAUL je offline  
Staro 13.01.2015., 22:58   #3793
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Lako se i exif promijeni. Slikam s mojim DSLR-om i onda kažem "evo slike s mobitela". Najbolji su komentari više korisnika foruma i rasprava.
Da, samo su onda neki kinezi preglupi pa nisu izmjenili exif kad su gurali neko smece od kamere u mobitelu.
Ali dobro, rekla kazala. Čekamo prvog da stavi taj ROM na F1 i da nam pokaže te slike.
A i glupo je očekivati da kinez od 1000kn napravi bolju fotku od npr G2 za to ti ne treba ni exif. Samo zdrava pamet u kombinaciji sa vidom
Brko je offline  
Staro 13.01.2015., 23:20   #3794
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Sada je moguć bolji prijem i na mediatek uređajima s novim čipsetima.
to i nije neko čudo jer mediatek ima najbolji, zapravo najosjetljiviji GPS čip. drugi po redu ga šije po manjoj potrošnji.
#Marko# je offline  
Staro 13.01.2015., 23:44   #3795
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Možda ga ima sada, ali qualcomm već dulje ima čipove koji "love" GPS+GLONASS pa
je i samim tim pozicioniranje brže i preciznije
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.01.2015., 11:09   #3796
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Čitam jučer negdje da FB namjerava uložiti pare u Xioami. Markić ionako ima viška para, a ovo bi mu mogla biti dobra investicija. Još kad bi Xiaomi postao dostupniji u EU i našim krajevima...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 14.01.2015., 11:19   #3797
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor #Marko# Pregled postova
to i nije neko čudo jer mediatek ima najbolji, zapravo najosjetljiviji GPS čip. drugi po redu ga šije po manjoj potrošnji.
Druže Brko,dali želim sudjelovati u ovome?

What the F...želim...

može neki dokaz o tom najboljem/najosjetljivijem GPS čipu,čisto ko referencu da proučim
trouble je offline  
Staro 14.01.2015., 11:26   #3798
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor #Marko# Pregled postova
to i nije neko čudo jer mediatek ima najbolji, zapravo najosjetljiviji GPS čip. drugi po redu ga šije po manjoj potrošnji.
Molimo dokaz o tome. Ne neke insinuacije "meni radi dobro" ili "rekli su tako na svom plaćenom reklamnom blogu".
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Druže Brko,dali želim sudjelovati u ovome?

What the F...želim...

može neki dokaz o tom najboljem/najosjetljivijem GPS čipu,čisto ko referencu da proučim
Je, i mene zanima. Jako. Ako donese konkretan dokaz di se uspoređuje sa ostalim SoCovima i modulima, nema razloga da ne povjerujem u to. Ovako je to samo još jedan biser u nepreglednoj kolekciji istih u ovoj temi...

Iako, GPS radi odlično u mobitelima sa MTK sklopovljem, npr moj ex Alcatel Idol i ženin Tele2fon V5. Dok kod nekih kenja firmware. A kod nekih je fakat uheban do jaja tipa onaj Elephone u koji je Ag gurao bakrene žice.
Brko je offline  
Staro 14.01.2015., 12:20   #3799
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Sjetite se i onih Kinezima kojima su trebali razni GPS fixevi da bi uopće našli satelite. Ne vjerujem da je to bilo do hardovlja, ali ipak nije bilo kako treba jer bi trebao raditi out of the box.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 14.01.2015., 12:25   #3800
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Sa Newman N2 sam imao postene probleme sa GPS-om, probao sam tonu fixova i na kraju popi*dio i otvorio telefon jer sam mislio da kontakti zezaju jer na prvom modelu N2 koji se prodavao za 200-300$ na pocetku nisu kontakti bili pretjerano dobro spojeni ( ako se mogu tako izraziti ) dok na ovom mojem za 99$ sa pande su bili kontakti savrseni ( kao kontakt izmedu CPU i socketa na MBO ) i svejedno je gps uvijek bio u banani.

Nakon toga sam imao THL T6S na probi par dana i gps lock je bio jako jako brz, tipa 5-10 sec i sve to bilo odlicno ali u praksi kada sam upalio na mobu par navigacija ( gmaps, navigon i jos jednu sam probao ne sjecam se koju ) i u voznji na cesti mi se gps nonstop blesirao i okretao, radio nove rute itd tako da sam zasada lagano razocaran makar je u newmanu bio neki samsungov cpu a u THL-u je mtk6582
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Staro 14.01.2015., 12:44   #3801
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Primjer fotke s novog Xiaomi Mi5
Hoće li Mi5 biti zabranjen za upotrebu pripadnicima britanskih tajnih službi?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.01.2015., 12:45   #3802
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
GPS na mtk radi dobro, problem su kineski zbrdazdola romovi. Imao sam Newman N2 koji je ima Exynos ako se ne varam i koji je bio neupotrebljiv za navigaciju, a ima supruga THL T5S koji locka 7-8 satelita u 10 sekundi, jer je rom ok složen.

Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Primjer fotke s novog Xiaomi Mi5
Solidno ali ništa specijalno, namjerno su složili multikolor kompoziciju da izgleda atraktivnije, ali kad gledaš full sliku i detalje, viši prosjek.
GoodLooker je offline  
Staro 14.01.2015., 12:52   #3803
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Lica ljudi su malo mutna.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 14.01.2015., 12:57   #3804
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Kako mi voda ubila elephone P10 uzel novi mob. Uzel mi4 16gb sa t2c za 370$
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline  
Staro 14.01.2015., 13:30   #3805
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Čitam jučer negdje da FB namjerava uložiti pare u Xioami. Markić ionako ima viška para, a ovo bi mu mogla biti dobra investicija. Još kad bi Xiaomi postao dostupniji u EU i našim krajevima...
Kada bi se i pojavili u EU (službeno) vjerojatno bi imali dosta veće cjene, servis ne bi prihvačao uređaje kupljene u Kini i zapravo ne bi nešto puno dobili. Ako bi Redmi 1s koštao koliko i Moto G... Mislim da je Moto G onda ipak znatno bolja opcija. Mene sada Meizu dosta zanima, barem što se tiče jeftinijih modela... Još da nisu šarene kopije iPhone-a...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 14.01.2015., 13:53   #3806
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
može neki dokaz o tom najboljem/najosjetljivijem GPS čipu,čisto ko referencu da proučim

http://wiki.openstreetmap.org/wiki/G...aTek_.28MTK.29
ili
http://www.canadagps.com/KB_04.html

čudno, nema Qualcom čipova?
mislio sam na specijalizirane GPS uređaje u koje se uglavnom stavljaju MTK i SIRF čipovi, a ne na mobitele. MTK čipove ugrađuju mnogi proizvođači, od Garmina do Holuxa, pa ne znam zašto MTK ne bi mogao ugraditi dobar GPS u SOC za mobilni telefon.
s druge strane Qualcomm je tek ove zime kupio specijaliziranu tvornicu GPS čipova i nije mi poznato da se njihovi čipovi ugrađuju u specijalizirane samostalne GPS uređaje.

GPS-ove proučavam već dosta dugo, meni je na mobitelu važniji GPS od kamere.
#Marko# je offline  
Staro 14.01.2015., 14:07   #3807
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Sa Newman N2 sam imao postene probleme sa sam zasada lagano razocaran makar je u newmanu bio neki samsungov cpu a u THL-u je mtk6582
Meni hongmi do gornjeg karina bio spaaaaaaaaas!!!
R3nchi je offline  
Staro 14.01.2015., 14:15   #3808
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor #Marko# Pregled postova
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/G...aTek_.28MTK.29
ili
http://www.canadagps.com/KB_04.html

čudno, nema Qualcom čipova?
mislio sam na specijalizirane GPS uređaje u koje se uglavnom stavljaju MTK i SIRF čipovi, a ne na mobitele. MTK čipove ugrađuju mnogi proizvođači, od Garmina do Holuxa, pa ne znam zašto MTK ne bi mogao ugraditi dobar GPS u SOC za mobilni telefon.
s druge strane Qualcomm je tek ove zime kupio specijaliziranu tvornicu GPS čipova i nije mi poznato da se njihovi čipovi ugrađuju u specijalizirane samostalne GPS uređaje.

GPS-ove proučavam već dosta dugo, meni je na mobitelu važniji GPS od kamere.
Dobro tu se prica o mobitelima ne o kineskoj alpinistickoj i vojnoj opremi
trouble je offline  
Staro 14.01.2015., 16:19   #3809
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Sa Newman N2 sam imao postene probleme sa GPS-om...
Newman N2 me ljetos vodio od Zagreba do Makarske starom cestom bez ikakvih trzavica ili gubljenja signala. Mislim da je bio MIUI rom na njemu. (jedino što sam ga morao poslije malo više od pola puta priključiti na punjač u autu)

S MIUI romom mi je i na Coolpad F1 bio najbolji GPS. Desetak sekundi fix - preciznost 2m.
fora je offline  
Staro 14.01.2015., 16:30   #3810
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Newman N2 me ljetos vodio od Zagreba do Makarske starom cestom bez ikakvih trzavica ili gubljenja signala. Mislim da je bio MIUI rom na njemu. (jedino što sam ga morao poslije malo više od pola puta priključiti na punjač u autu)

S MIUI romom mi je i na Coolpad F1 bio najbolji GPS. Desetak sekundi fix - preciznost 2m.
Bio sam isprobao apsolutno sve romove na N2 ukljucujuci MIUI, bas se sjecam da sam imao neki specificni problem sa MIUI i da sam ga maknuo isti dan, mislim da je problem bio debelo pregrijavanje i zderanje baterije ( sve sam isprobavao istovremeno na 3xN2 i svugdje su bili isti problemi )
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na