Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2020., 11:25   #1741
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 11:34   #1742
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,467
hm te cijene su već bile na evga eu, ono kad je preorder išao, nije se dalo kupit al su cijene bilo ovakve, maknuli su ih do sad?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2020., 11:36   #1743
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Makli ih dan ili dva nakon launcha.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 11:46   #1744
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Pazite samo ako uzimate preko Amazona, vidim da su se sad pojavile PNY kartice, ali je seller neki scammer ociti, ono 7 ocjena ima, 57% positive rating. A Amazon ga i dalje reklamira na Nvidia stora pageu
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 12:56   #1745
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Čini li se meni ili su ove EVGA cijene bez poreza (Exc VAT)?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 12:59   #1746
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Da cini ti se, pecanje u mutnom.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 13:18   #1747
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 362
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 14:41   #1748
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
20min prije izlaska 3090, nvidija de web site već spora i mjenja fontove svaki refresh..pfffff xD
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:01   #1749
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:01   #1750
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,467
novi experience u beti ima par novih fićra

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2020., 15:04   #1751
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,445


__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:09   #1752
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Eto, čisto iz znatiželje došao do opcije za ići u košaricu i onda je svijet pao naopačke.
Mislim da je za sada meni dosta traženja ali bilo je zabavno

thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:12   #1753
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,445
480+ W potrošnja, VRH, brižan AMD im potrošnjom vj neće moć ni prismrdit.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:13   #1754
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359





Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Koliko vidim iz testova, 3090 rijetko (uglavnom na 4k rezi) ima 10% bolje rezultate od 3080, a cijena joj je skoro dupla. Totalno neisplativa kupnja.
Nije ni zamisljena kao gaming kartica, najvise za posao i max e-pimpek, kome je potrebno.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:13   #1755
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Koliko vidim iz testova, 3090 rijetko (uglavnom na 4k rezi) ima 10% bolje rezultate od 3080, a cijena joj je skoro dupla. Totalno neisplativa kupnja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:25   #1756
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Mene fascinira taj kuler. Ako toliko trosi a radi na 60tak stupnjeva...gj inženjerima
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:29   #1757
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Mene fascinira taj kuler. Ako toliko trosi a radi na 60tak stupnjeva...gj inženjerima
Ako gledamo sa stajalista gamera to je jedino sto valja na toj kartici

Ono sto je najsmjesnije je da usprkos svemu ima bolji cost per frame od 2080 ti
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:29   #1758
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Ono sto je najsmjesnije je da usprkos svemu ima bolji cost per frame od 2080 ti
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:35   #1759
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,991

Znali smo od početka da to nit nije grafa za gejming. No kako je netko primijetio, to ne znači da se neće masovno upravo za to kupovati. Nvidia mora uvijek imati takav model za izbijanje novca iz džepova onima koji ga imaju previše i nema tu ničeg čudnog.


Ali naravno da razumski gledano to nije kartica za gayming pa ove usporedbe od Stevice & co. i nemaju previše smisla
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:44   #1760
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
3090 je kartica za gaming koja se koristi i za rad , cak i u predstavljanju pise 8k gaming gpu , ali da, lakse je opravdati kupovinu ma to mi nije za igranje

Ovo nije kartica za gaming :

NVIDIA's Ampere-based Quadro RTX Graphics Card Pictured
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:59   #1761
B0ss
Premium
Moj komp
 
B0ss's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 238
RTX 3090 Review: "It's a console experience" (8k)

Steve Burke, GN
__________________
"Anything Less Than Immortality Is A Complete Waste Of Time."
B0ss je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 15:59   #1762
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Cijene bez poreza.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 16:34   #1763
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor B0ss Pregled postova
RTX 3090 Review: "It's a console experience" (8k)

Steve Burke, GN
Ili kad lik prima novcanice od 1usd, bog
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 17:53   #1764
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
đejovadvacenta je izbacio revju gdje zapravo testira 3090 za workflow, i moram reć da kartica opako dobro izgleda u odnosu na prijašnji titan
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 18:46   #1765
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,445
Najjači detalj u rivjuu!

__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 19:32   #1766
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nakon najvećeg hype-a ikada u povijesti lansiranja nekog komada hardvera i 7 dana nakon lansiranja najjačeg naoružanja iz zelenog tabora, donosim neke SVOJE zaključke koji se neće i ne moraju svidjeti drugima (za što imam, da prostite, vrlo visoko izraženu bol u spolnom organu).

Prvo samo da priznam da mi je Kožnati rekao sve što sam htio čuti, ali isto tako, ostalo je samo na tome, čuo sam što sam želio čuti. Ono što sam želio vidjeti, nisam vidio. Kako to?

Rezime (govorim čisto za gaming, da se neko ne krene vaditi na Lewisa i još 3 lika na Balkanu koji će ih koristiti za poso ili bilo kaj drugo osim za Fall Guys i CoD-ove):

- Samsung 8nm node je drek (nema smisla objašnjavati, sve je jasno)
- RTX 3080 nije ni blizu onih 2x2080, nego 40% u overall gaming scenariju (nije to malo, ali daaaaleko od onog obećanog), točno onoliko koliko je bruteforceano tj nagurano u čip dodataka u odnosu na generaciju prije
- RTX 3090 je izreklamirana kao GAMING kartica (no to ne sprečava ratnike da pričaju o "it was not meant for gaming") za 8K, a onda na kraju dan prije laucha objašnjena da je 10-15% bolja od RTX 3080 u gaming scenariju (onom jelte za koji je namjenjena)
- RTX 3070 bude 2080 Super rang, a 3070 Ti trading blows sa 2080 Ti (ako pogledamo aktualne matematike)
- Ampere je skoro pa prdac u fenjer, izgleda kao Turing na steroidima
- da je Ampere čip odrađen na 7nm TSMC, jedini dobitak bi bio na potrošnji, a ostalo bi bilo isto
- neki AiB modeli su ispali kriminalno loši (i to neki od kojih sam se najmanje nadao )
- fijasko sa CTD pizdarijama gdje jedan MSI poziva korisnike da skinu MSI afterburner i ručno DOWNCLOCKaju kartice za 50-100 MHz (što mi se čini da i nije baš samo do drivera)

To je onak to, kaj sam malo ovako ko Vuk Karadžić "karao redom i beležio kredom" zadnjih 7 dana. Osobno, da sam onaj dan uzeo MSI Trio kad sam je mogao, mislim da bi nakon ovog svega danas nabrojanog imao upalu moždane ovojnice od muke, pa bi mi se i oni problemi sa prokletim Radeonom iz 2009 činili kao dječji vrtić, zbog kojih sam tada rekao "nikad više Radeonke u moj komp neće". Jezik pregriz'o.
Od OVOG Ampera odustajem, parastos održah, barem za ovaj što sam vidio u inkarnaciji RTX 3080. Eventualno neki 3080 Super koji će Kožnati sigurno baciti van na tržište uskoro, no otom-potom.

Bijah cocked, locked and ready to fire, a sad sam na 0 stupnjeva Kelvinovih glede ovoga. I nadasve razočaran jer sam mislio da će nakon Turinga napraviti neki ozbiljan step forward. TechPowerUp više ne smatram poštenim i objektivnim sajtom jer se vidi kako se pazi na sponzore. Samo Stevani iz Australije i Amerike dolaze u obzir. I kako US-based Stevan kaže "AMD, ball is in your park now". Babo Su, napravi neki qrac, imaš loptu na 11 metara, a na golu stoji lik sa slomljenom nogom i bez jedne ruke.

Naravno, neka vas ne obeshrabri moj post, ko misli neka kupi, daleko od toga da neće napraviti upgrade. Jednostavno ja NE ŽELIM takav upgrade, a najmanje je stvar do novaca.


Za kraj, najviše me žalosti to što zbog ovoga je netko htio zaposlenike trgovina upucati, želio im nesreću u životu, govorio da im dabogda se djeca rađala nezdrava... uglavnom takve gadosti nisam pročitao čak ni kad se sukobljavaju navijačke skupine po internetovima (barem koliko sam pratio nekad).

Kožnati je BOG marketinga. Jebomepas ako nebi kod njega u školu išao. Uvaljao bi eskimima frižidere, a arapima pijesak nakon njegovog kursa

Rant OFF

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 19:37   #1767
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Idemo redom :

Gigabyte GeForce RTX 3090 Eagle OC Review - https://www.techpowerup.com/review/g...agle-oc/3.html
MSI GeForce RTX 3090 Gaming X Trio Review - https://www.techpowerup.com/review/m...-x-trio/3.html
ZOTAC GeForce RTX 3090 Trinity Review - https://www.techpowerup.com/review/z...trinity/3.html
ASUS GeForce RTX 3090 STRIX OC Review - https://www.techpowerup.com/review/a...trix-oc/3.html (ASUS is using Texas Instruments NexFET CSD95481RWJ DrMOS. This is expensive stuff.)

Kao sto vidimo i na karticama od 1500€+ , zotac i msi govnari stede, dok su GB i asus popunili taj pcb kako Bog zapovijeda, asus ga je malo i prepunio. Pazi ti ustede na 1 vrm , klasicni smecari
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 19:42   #1768
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nakon najvećeg hype-a ikada u povijesti lansiranja nekog komada hardvera i 7 dana nakon lansiranja najjačeg naoružanja iz zelenog tabora, donosim neke SVOJE zaključke koji se neće i ne moraju svidjeti drugima (za što imam, da prostite, vrlo visoko izraženu bol u spolnom organu).

Prvo samo da priznam da mi je Kožnati rekao sve što sam htio čuti, ali isto tako, ostalo je samo na tome, čuo sam što sam želio čuti. Ono što sam želio vidjeti, nisam vidio. Kako to?

Rezime (govorim čisto za gaming, da se neko ne krene vaditi na Lewisa i još 3 lika na Balkanu koji će ih koristiti za poso ili bilo kaj drugo osim za Fall Guys i CoD-ove):

- Samsung 8nm node je drek (nema smisla objašnjavati, sve je jasno)
- RTX 3080 nije ni blizu onih 2x2080, nego 40% u overall gaming scenariju (nije to malo, ali daaaaleko od onog obećanog), točno onoliko koliko je bruteforceano tj nagurano u čip dodataka u odnosu na generaciju prije
- RTX 3090 je izreklamirana kao GAMING kartica (no to ne sprečava ratnike da pričaju o "it was not meant for gaming") za 8K, a onda na kraju dan prije laucha objašnjena da je 10-15% bolja od RTX 3080 u gaming scenariju (onom jelte za koji je namjenjena)
- RTX 3070 bude 2080 Super rang, a 3070 Ti trading blows sa 2080 Ti (ako pogledamo aktualne matematike)
- Ampere je skoro pa prdac u fenjer, izgleda kao Turing na steroidima
- da je Ampere čip odrađen na 7nm TSMC, jedini dobitak bi bio na potrošnji, a ostalo bi bilo isto
- neki AiB modeli su ispali kriminalno loši (i to neki od kojih sam se najmanje nadao )
- fijasko sa CTD pizdarijama gdje jedan MSI poziva korisnike da skinu MSI afterburner i ručno DOWNCLOCKaju kartice za 50-100 MHz (što mi se čini da i nije baš samo do drivera)

To je onak to, kaj sam malo ovako ko Vuk Karadžić "karao redom i beležio kredom" zadnjih 7 dana. Osobno, da sam onaj dan uzeo MSI Trio kad sam je mogao, mislim da bi nakon ovog svega danas nabrojanog imao upalu moždane ovojnice od muke, pa bi mi se i oni problemi sa prokletim Radeonom iz 2009 činili kao dječji vrtić, zbog kojih sam tada rekao "nikad više Radeonke u moj komp neće". Jezik pregriz'o.
Od OVOG Ampera odustajem, parastos održah, barem za ovaj što sam vidio u inkarnaciji RTX 3080. Eventualno neki 3080 Super koji će Kožnati sigurno baciti van na tržište uskoro, no otom-potom.

Bijah cocked, locked and ready to fire, a sad sam na 0 stupnjeva Kelvinovih glede ovoga. I nadasve razočaran jer sam mislio da će nakon Turinga napraviti neki ozbiljan step forward. TechPowerUp više ne smatram poštenim i objektivnim sajtom jer se vidi kako se pazi na sponzore. Samo Stevani iz Australije i Amerike dolaze u obzir. I kako US-based Stevan kaže "AMD, ball is in your park now". Babo Su, napravi neki qrac, imaš loptu na 11 metara, a na golu stoji lik sa slomljenom nogom i bez jedne ruke.

Naravno, neka vas ne obeshrabri moj post, ko misli neka kupi, daleko od toga da neće napraviti upgrade. Jednostavno ja NE ŽELIM takav upgrade, a najmanje je stvar do novaca.


Za kraj, najviše me žalosti to što zbog ovoga je netko htio zaposlenike trgovina upucati, želio im nesreću u životu, govorio da im dabogda se djeca rađala nezdrava... uglavnom takve gadosti nisam pročitao čak ni kad se sukobljavaju navijačke skupine po internetovima (barem koliko sam pratio nekad).

Kožnati je BOG marketinga. Jebomepas ako nebi kod njega u školu išao. Uvaljao bi eskimima frižidere, a arapima pijesak nakon njegovog kursa

Rant OFF

Kralju haha..

ja pauziram kupnju do daljnjega sigurno, ove cijene nisu ni blizu MSRPa sto mi je jednako cistoj lazi. 11 i 12 mjesec sam u DE; ako nekome treba donijeti nesto bez poreza(bez HR poreza, sa DE ukljucenom ofc) dogovorit cemo se
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 19:50   #1769
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Ja ne vidim čemu kuknjava

Nisam ni upratio šta su prosrali na predstavljanju, ko to uopće prati ... ali imaš karticu od 750 eura koja jebe mater, i to je jedino bitno. I uz to izgleda da imaju još koju za izbacit , a i AMD izbacuje svoje kartice, pa di ćeš bolje

do kraja godine ćeš moći birati šta kupit za 700 eura ... bomba ... unaprijediš se i miran opet 2-3 godine ...

i nakraju se pokazalo da sa 600w voziš bilo koju od njih ...
vex je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2020., 20:03   #1770
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,445
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nakon najvećeg hype-a ikada u povijesti lansiranja nekog komada hardvera i 7 dana nakon lansiranja najjačeg naoružanja iz zelenog tabora, donosim neke SVOJE zaključke koji se neće i ne moraju svidjeti drugima (za što imam, da prostite, vrlo visoko izraženu bol u spolnom organu).

Prvo samo da priznam da mi je Kožnati rekao sve što sam htio čuti, ali isto tako, ostalo je samo na tome, čuo sam što sam želio čuti. Ono što sam želio vidjeti, nisam vidio. Kako to?

CUT
Otprilike +1 na ovo. Premda sam već više puta ponovio ja nisam kandidat za ovu visoku klasu GPU-a, tj HW-a općenito. Ja ciljam na 3070-3060 ili čak možda i 3050. Čekam i gledam.

Da su ovo nahajpali, jesu, da je kožnati (a po novome može i Dr. špatula ) marketinški guru je, da se po skillu približio Jobs-u, ha, pa i nije baš, ali je blizu. Ali najbitnije po meni je da je narod sam sebe nahajpao, ne špatula.
Po meni Ampere ne ispada nikakav arhitektularni napredak, nego su doslovno brute forceali u chip što više toga pa nek se grije i troši u PM.

Pa onda rasprave, ko pazi na potrošnju nije pravi PC gamer i slično (komentari sa stranih foruma!). E pa meni je bitno da mi ne iskoči doma osigurač kad pokrenem Metro.
Ne, ozbiljno, nebi da mi komp troši kao radijator.

A opet, evo ja osobno igram hrpu modova starijih igara i emulatora i čudesa.
I tu nV driveri imaju neprikosnoveni monopol i to najblaže rečeno.
Jednostavno su zastupljenije nV grafičke i sve se radi i optimizira za njih.
I tako sam ja ''prisiljen'' uzet vj neku nevidiju, doduše ako ćemo realno, radi i ova iz potpisa čisto OK za 1080/60. Kao što je stevan US rekao, pa nije ljudi grafička hrana i neka životna potreba da se mora kupit odmah i sada.

I svejedno ću uzet u obzir radeonke i strpit se.

Do sada sam samo 2 puta donio krivu odluku i zaletio se, a to je sa FX 5900xt (i još prodao R 9700, najgluplji potez IKAD) i sa 8800GTS 320 koja je u rekordnom roku od high enda postala govno sa debelo premalo RAM-a. Doduše, radila je ona dugo i donekle dobro, ali mi je bilo baš žao što se nisam strpio do 8800GT 512 koje bila jeftinija i bolja u svakom pogledu. Skoro pa bi rekao da mi je prisjela ova GTX 970 kad je izašlo na vidjelo muljanje sa memorijom, ali ovo mi je najdugotrajnija grafa u cijeloj igraćoj karijeri (i da je nV vrhunski ishendlala problem kroz drivere).

I sad ti reporti da se grafe krše i slično....
Moj savjet svima je da se strpe koji mjesec, neće grafe uteć.
Naprotiv, normalizirat će se cijene, popeglat će se driveri a vj i BIOS-i od grafa pa da sve radi kako treba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 24.09.2020. u 20:08.
Disco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na